Bikefest Kálnica

MTB
DATUM :25 - 27.5.2018 MÍSTO :Kálnica

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
JOBÁNEK Jan
SUPERIOR Suninvent team
CZE 2:12:11.4 0:00:00.0
2.
BUBÍLEK Michal
Kellys Bikeranch Team
CZE 2:12:35.7 0:00:24.2
3.
SKALICKÝ Pavel
Kolovna Km-Bt
CZE 2:13:45.6 0:01:34.1
4.
BÁRTEK David
Kellys Bikeranch Team
CZE 2:14:11.2 0:01:59.7
5.
HOJDÍK Vladimír
PROefekt team
SVK 2:14:23.2 0:02:11.7
6.
HARTL Karel
STARBIKE.SK
CZE 2:16:13.4 0:04:01.9
7.
KURDIN Aleksei
TCSPSK Samara - SSCHOR
RUS 2:19:32.2 0:07:20.7
8.
VLÁŠEK Michal
Kellys Bikeranch Team
CZE 2:19:53.4 0:07:42.0
9.
KARAS Juraj
PROefekt team
SVK 2:23:39.4 0:11:28.0
10.
KUČERA Daniel
ebajk racing
SVK 2:27:57.9 0:15:46.5
11.
FOLDI Bence
BVSC-Zugló
HUN 2:28:10.4 0:15:59.0
12.
JURÁK Václav
Juvacyklo Uh. Hradište
CZE 2:28:56.7 0:16:45.2
13.
TICHÝ Peter
CyS - Akadémia Petra Sagana
SVK 2:30:04.7 0:17:53.2
14.
STUDYNKA David
SK SKIVELO deaf Olomouc
CZE 2:30:15.7 0:18:04.2
15.
MORAVČÍK Matej
Fatra Team
SVK 2:32:18.7 0:20:07.2
16.
ČAPEK Jan
SK SKIVELO deaf Olomouc
CZE 2:32:56.5 0:20:45.0
17.
ŠIMORA Marián
Bike team Juhasky
SVK 2:33:10.4 0:20:59.0
18.
ŽÍDEK Pavol
Top sport team
SVK 2:36:36.7 0:24:25.2
19.
KLUCH Luboš
Kellys Bike Ranch Team
CZE 2:37:20.7 0:25:09.2
20.
MALEK Martin
Bradlo Bike
SVK 2:37:26.4 0:25:15.0
21.
TOMÁŠEK Tomáš
bikepoint.sk
SVK 2:37:32.7 0:25:21.2
22.
KOMORA Andrej
ŠKC Dubnica n. Váhom
SVK 2:39:13.7 0:27:02.2
23.
CHORVAT Stano
tntcrew
SVK 2:39:17.9 0:27:06.5
24.
KACINA Branislav
Climber Sport Team Trenčín
SVK 2:39:21.5 0:27:10.0
25.
PASTRNEK Pavel
SK SKIVELO deaf Olomouc
CZE 2:40:01.4 0:27:50.0
26.
MEČIAR Ľuboš
VELOSVET PRIEVIDZA
SVK 2:41:20.9 0:29:09.4
27.
SOPKO Miloš
Fatra Team
SVK 2:41:20.9 0:29:09.5
28.
SANTA Marek
Trenčianska Turná
SVK 2:41:25.4 0:29:13.9
29.
KOŇOŠ Peter
CK Dynamax Nitra
SVK 2:41:54.0 0:29:42.5
30.
BULEJKO Roman
Mibutrans
SVK 2:41:59.2 0:29:47.7
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
JUHÁSOVÁ Andrea
Bike team Juhasky
SVK 2:56:20.9 0:00:00.0
2.
POSPÍŠILOVÁ Radka
Kolovna Km-Bt
CZE 3:00:57.2 0:04:36.3
3.
TURYNOVÁ Hana
Kellys Bike Ranch Team
CZE 3:22:30.5 0:26:09.6
4.
PAGANÍKOVÁ Viera
Solík sk
SVK 3:33:39.5 0:37:18.6
5.
MUCHOVÁ Zlatica
Parada Fly Nitra
SVK 3:43:56.7 0:47:35.8
6.
ŽIAK ROHÁČOVÁ Lucia
AMATE Team
SVK 4:19:09.3 1:22:48.4
7.
KRCHNAVÁ Andrea
Zavažan Kálnica
SVK 4:46:57.3 1:50:36.4
8.
POROŠINOVÁ Paulína
Adamovské Kochanovce
SVK 4:55:14.1 1:58:53.2
9.
REMENCOVÁ Karin
SVK 5:02:30.6 2:06:09.7

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru