Večerný beh mestom Spišská Nová Ves

Běh
DATUM :1.6.2018 MÍSTO :Spišská Nová Ves

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BENEDIK Lukáš
RRTC Košice
SVK 0:36:21.8 0:00:00.0
2.
KLEMBARA Jakub
RKIC Košice
SVK 0:36:26.8 0:00:05.0
3.
FILIP Matej
CSC Košice
SVK 0:36:27.0 0:00:05.1
4.
LEŠČINSKÝ Jakub
Inline Borievka
SVK 0:36:27.5 0:00:05.7
5.
PIPEREK Lukáš
Inline Borievka
SVK 0:36:35.0 0:00:13.2
6.
ČIČMANEC Dušan
i-riders.sk
SVK 0:36:35.3 0:00:13.5
7.
PETRO Pavol
Skating Club Košice
SVK 0:36:36.0 0:00:14.1
8.
VARGA Boris
RKIC Košice
SVK 0:36:36.0 0:00:14.2
9.
ŠPENDEL Igor
SC Košice
SVK 0:36:45.3 0:00:23.5
10.
SMUDA Miro
Cookie SC KE
SVK 0:39:13.4 0:02:51.6
11.
SLOTTA Michal
Inline Club Žilina
SVK 0:39:24.0 0:03:02.2
12.
MIKLOSSI Alexander
Skating Club Košice
SVK 0:39:24.2 0:03:02.4
13.
MISKOVIC Marian
Stepne kozy zo Sale
SVK 0:39:24.5 0:03:02.7
14.
VAŠKO Marián
Skating Club Košice
SVK 0:40:46.3 0:04:24.5
15.
MAKEĽ Kamil
Skating Club Košice
SVK 0:40:47.3 0:04:25.4
16.
SCHOLZ Lukáš
KARLOVY VARY
CZE 0:41:09.8 0:04:48.0
17.
KOŚCIELNIAK Wojciech
POL 0:41:13.4 0:04:51.6
18.
HEIDENFELDER Heinz
ATSV Ternitz
AUT 0:41:18.3 0:04:56.5
19.
OLEKŠÁK Peter
SVK 0:41:54.0 0:05:32.2
20.
LÉVAY Jozef
CSC Košice
SVK 0:41:56.2 0:05:34.4
21.
KRÁLIK Anton
Žilina
SVK 0:41:57.5 0:05:35.7
22.
ŠTELLMACH Ľubomír
CSC Košice
SVK 0:41:58.1 0:05:36.3
23.
ŠOLTIS Eugen
CSRC
SVK 0:41:58.6 0:05:36.7
24.
ŠMIDA Ján
SVK 0:41:59.0 0:05:37.1
25.
MARSÍN Martin
TEMPISH Heartbeat Inline z.s
CZE 0:42:00.0 0:05:38.2
26.
BENEDIK Miroslav
RRTC Košice
SVK 0:43:54.7 0:07:32.8
27.
ZDECHOVAN Ján
Ak Maratón Rožňava
SVK 0:43:55.1 0:07:33.3
28.
GRAŇÁK Miloš
SVK 0:44:35.5 0:08:13.6
29.
VRÁBEL Marián
Žabiačik
SVK 0:44:35.9 0:08:14.1
30.
NEMEC Henrich
Ludanice
SVK 0:44:36.6 0:08:14.8
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
NOVOTNÁ Kateřina
ŠK STEZ Spišská Nová Ves
CZE 0:40:07.4 0:00:00.0
2.
KARABOVÁ Renáta
RKIC Košice
SVK 0:40:08.7 0:00:01.2
3.
VAŇKOVÁ Petra
BZK Praha
CZE 0:42:41.8 0:02:34.3
4.
DOHANIČOVÁ Claudia
CSC Košice
SVK 0:42:44.6 0:02:37.1
5.
MOVČANOVÁ Euridika
RKIC Košice
SVK 0:45:05.6 0:04:58.1
6.
ŠÁROŠŠYOVÁ Milada
RKIC Košice
SVK 0:45:05.9 0:04:58.4
7.
MLYNÁRIKOVÁ Stanislava
Inline Borievka
SVK 0:47:55.2 0:07:47.7
8.
BENEDIKOVÁ Jana
RRTC Košice
SVK 0:48:24.0 0:08:16.6
9.
HYMPÁNOVÁ Alexandra
ŠKM Akademik Prešov
SVK 0:48:56.2 0:08:48.7
10.
GYURIOVÁ Simona
RKIC Košice
SVK 0:48:56.5 0:08:49.0
11.
HYMPÁNOVÁ Emma
ŠKM Akademik Prešov
SVK 0:48:58.4 0:08:50.9
12.
STAROVSKÁ Mária
Inline Club Žilina
SVK 0:51:24.3 0:11:16.8
13.
PAVLÍKOVÁ Simona
ŠKM Akademik Prešov
SVK 0:51:26.6 0:11:19.1
14.
CIFRANIČOVÁ Gabriela
Skating Club Košice
SVK 0:51:26.8 0:11:19.3
15.
ROLKOVÁ Zlatka
Inline Club Žilina
SVK 0:51:27.4 0:11:20.0
16.
PETROVIČOVÁ Lucia
Košice
SVK 0:54:06.9 0:13:59.4
17.
KOPČAYOVÁ Lucia
SVK 0:59:53.9 0:19:46.5

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru