Moon Run Bratislava

Běh
DATUM :28.6.2018 MÍSTO :Bratislava

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BUKOVAC Pavol
BEHAME.sk
SVK 0:55:28 0:00:00
2.
ŠTILLA Peter
TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica
SVK 0:56:04 0:00:36
3.
KOTMAN Boris
QBSW, a.s.
SVK 0:56:18 0:00:50
4.
TRNOVEC Matus
Siemens - Bratislava
SVK 0:56:31 0:01:03
5.
KOCIAN Konštantín
BEHAME.sk
SVK 0:57:34 0:02:06
6.
OCHABA Michal
BEHAME.sk
SVK 0:57:34 0:02:06
7.
KUBINA Filip
ŠK Sandberg
SVK 1:00:49 0:05:21
8.
OŤAPKA Miroslav
Bratislava
SVK 1:02:16 0:06:48
9.
ŠRÁMEK Vladimír
TV JOJ Running Team
SVK 1:02:50 0:07:22
10.
MASARYK Pavol
ZFT Dojč
SVK 1:03:27 0:07:59
11.
ŠKRAPKO Kristián
FTVS UK
SVK 1:05:17 0:09:49
12.
NEMČEK Filip
ESET
SVK 1:05:21 0:09:53
13.
ŽAJDLÍK Robert
SLOVNAFT ZKA Bratislava
SVK 1:05:26 0:09:58
14.
BENDÍK Jozef
POPRAD
SVK 1:05:35 0:10:07
15.
FUKSA Andrej
West End Bratislava
SVK 1:05:44 0:10:16
16.
MIHALOV Adam
Motionhouse
SVK 1:06:27 0:10:59
17.
BADINSKÝ Ján
Bratislava
SVK 1:07:11 0:11:43
18.
GÜNTHER Ronny
SVK 1:07:14 0:11:46
19.
GAJDOŠ Michal
Ganarollo
SVK 1:07:23 0:11:55
20.
SMATANA Martin
Ekonomická univerzite v Bratislave
SVK 1:07:29 0:12:01
21.
CÍCH Rastislav
BEHAME.sk
SVK 1:07:56 0:12:28
22.
TÓTH Matej
BEHAME.sk
SVK 1:08:00 0:12:32
23.
BRATKO Peter
Veľká Lehota
SVK 1:08:03 0:12:35
24.
KRIŠTOF Miroslav
Run for Fun
SVK 1:08:08 0:12:40
25.
BLAHO Peter
motigo
SVK 1:09:07 0:13:39
26.
CSOMOS Gabriel
CCN s.r.o.
SVK 1:09:09 0:13:41
27.
KÁLLAY David
Slovnaft
SVK 1:09:33 0:14:05
28.
SÁGHY Martin
Danube Runners
SVK 1:09:59 0:14:31
29.
BENA Robert
Bratislava
SVK 1:09:59 0:14:31
30.
SOLÁR Ľuboš
Neoprofil SK
SVK 1:10:09 0:14:41
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
LOPATOVÁ Eva
ŠK Muránska Dlhá Lúka
SVK 1:05:46 0:00:00
2.
BÁTOVSKÁ Katarína
BEHAME.sk
SVK 1:09:43 0:03:57
3.
GRANCICOVA Martina
Martin
SVK 1:12:11 0:06:25
4.
GUTTMANNOVA Kristina
Akv Bratislava
SVK 1:13:07 0:07:21
5.
BOBENICOVA Nikoleta
Bratislava
SVK 1:13:51 0:08:05
6.
MENKYNOVÁ Janka
Pekáreň Kvetoslavov
SVK 1:13:57 0:08:11
7.
MAREKOVÁ Petra
Adidas Runners Bratislava
SVK 1:15:22 0:09:36
8.
NÉMETOVÁ Zuzana
STU Bratislava
SVK 1:17:59 0:12:13
9.
ŠVARCOVÁ Hana
Malíček
SVK 1:18:57 0:13:11
10.
KUSENDOVÁ Monika
Filozoficka fakulta Univerzita Komenského
SVK 1:20:23 0:14:37
11.
BRŇÁKOVÁ Mariana
EOR Horná Breznica
SVK 1:21:03 0:15:17
12.
GAŠPARÍKOVÁ Mária
Malacky
SVK 1:21:18 0:15:32
13.
KRAJHANZLOVÁ Martina
Run for Fun
SVK 1:22:16 0:16:30
14.
JURIČKOVÁ Brigita
Tv JOJ running team
SVK 1:22:21 0:16:35
15.
HLAVATÁ Mária
LifeGym Dúbravka
SVK 1:22:28 0:16:42
16.
HARČARIKOVA Zuzana
Triax Bratislava
SVK 1:22:59 0:17:13
17.
BENCOVA Kristina
Bratislava
SVK 1:23:03 0:17:17
18.
BELJAJEV Alexandra
IG running
SVK 1:23:52 0:18:06
19.
KUBAČKOVÁ Katarína
Volkswagen Slovakia Running Team
SVK 1:24:20 0:18:34
20.
HRÚZOVÁ Zuzka
Stupava
SVK 1:24:28 0:18:42
21.
HRVOLOVÁ Beáta
Galantská elita
SVK 1:24:38 0:18:52
22.
HIRJAKOVA Slavka
Liga lanovka
SVK 1:24:49 0:19:03
23.
PIROVA Valeria
12 z Ivanky
SVK 1:25:03 0:19:17
24.
POMSAROVA Jana
Danube Runners
SVK 1:25:09 0:19:23
25.
BORODIN Ivana
Bratislava
SVK 1:25:28 0:19:42
26.
MAREČKOVÁ Alžbeta
SVK 1:25:42 0:19:56
27.
KOTRLOVÁ Katarína
ŠK Sandberg
SVK 1:25:48 0:20:02
28.
ILLESOVA Zuzana
Orange AjTi
SVK 1:25:53 0:20:07
29.
CZIKÓOVÁ Júlia
Bratislava
SVK 1:26:16 0:20:30
30.
ŠRANKOVÁ Tatiana
Stupava
SVK 1:26:19 0:20:33

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru

Statistiky

Počet přihlášených1419
Přihlášeno - Muži837
Přihlášeno - Ženy582
Odstartovalo1183
V cíli1182