NESS City triatlon Košice

Triatlon
DATUM :30.6.2018 MÍSTO :Košice

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KIRÁLY András
Budaorsi Triatlon Klub
HUN 0:58:36.0 0:00:00.0
2.
KUBO Ondrej
3NT Triathlon Team Bratislava
SVK 0:58:40.5 0:00:04.4
3.
FAZEKAŠ Tadeáš
ŠK Atóm Levice
SVK 1:00:14.7 0:01:38.7
4.
ŽÁČIK Peter
SMTA Nitra
SVK 1:01:07.5 0:02:31.4
5.
ŽÁČIK Šimon
SMTA Nitra
SVK 1:01:33.5 0:02:57.4
6.
ŽÁČIK Pavol
SMTA Nitra
SVK 1:01:45.4 0:03:09.3
7.
KRAVIANSKY Daniel
pro-body triatlon team Košice
SVK 1:02:32.9 0:03:56.9
8.
ULBRICHT Adam
Aquapark Triatlon Turčianske Teplice
SVK 1:02:40.7 0:04:04.7
9.
WAGNER Tamás
575 Equilor Team Újbuda
HUN 1:03:45.9 0:05:09.9
10.
OLEJNÍK Oliver
3tatry Triatlon Team
SVK 1:04:25.6 0:05:49.5
11.
REDAJ Ľubomír
Pro- body triatlon team Košice
SVK 1:04:27.7 0:05:51.6
12.
RUZSÁS Dávid
575 Equilor Team Újbuda
HUN 1:04:44.2 0:06:08.1
13.
VALKO Igor
Run for Fun - Triathlon
SVK 1:04:55.3 0:06:19.3
14.
FOTUL Gregor
Triatlonový klub Košice
SVK 1:05:21.2 0:06:45.1
15.
SIMONIDES Samuel
Aquapark Triatlon Turčianske Teplice
SVK 1:05:41.2 0:07:05.1
16.
HAMRÁK Richard
Triatlonový klub Košice
SVK 1:05:56.7 0:07:20.6
17.
CSÖRGI Péter
ViniBike KSE
HUN 1:06:57.3 0:08:21.3
18.
ROJTÁŠ Peter
TK Košice
SVK 1:07:20.7 0:08:44.7
19.
BACHRATÝ Štefan
Davorin.sk - Tatry triathlon
SVK 1:07:35.9 0:08:59.9
20.
ŽIVOTSKÝ Lukáš
Faux pas agency
SVK 1:07:49.6 0:09:13.5
21.
KOVAĽ Alexander
MTC Vyšná Šebastová
SVK 1:09:29.9 0:10:53.8
22.
LUKÁČ Peter
SVK 1:10:27.3 0:11:51.2
23.
VIŠNAI Matej
pro-body triatlon team Košice
SVK 1:11:26.6 0:12:50.6
24.
BOHUNEK Miroslav
SVK 1:11:31.7 0:12:55.7
25.
KREMPASSKÝ Tomáš
SVK 1:12:07.2 0:13:31.2
26.
CIBULA Roman
TK TRIATLON Dvory nad Žitavou
SVK 1:12:13.8 0:13:37.7
27.
SLAVKOVSKY Peter
motigo
SVK 1:12:54.4 0:14:18.4
28.
FIGULA Juraj
pro-body triatlon team Košice
SVK 1:13:03.9 0:14:27.8
29.
TAJBLIK Rastislav
TJB
SVK 1:13:24.4 0:14:48.4
30.
GIŇOVSKÝ Ján
SVK 1:14:30.9 0:15:54.9
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
JENČUŠOVÁ Nora
ŠK Iglovia Sp. N. Ves
SVK 1:05:25.2 0:00:00.0
2.
KURIAČKOVÁ Ivana
ŠK Atóm Levice
SVK 1:06:18.9 0:00:53.7
3.
MICHALIČKOVÁ Zuzana
KPŠ Nereus Žilina
SVK 1:06:35.2 0:01:09.9
4.
MIKLÓŠOVÁ Ivona
3NT Triatlon Team Bratislava
SVK 1:07:18.9 0:01:53.6
5.
BIČANOVÁ Margaréta
KPŠ Nereus Žilina
SVK 1:09:08.2 0:03:42.9
6.
POPOVIČOVÁ Loriána
SVK 1:17:29.9 0:12:04.6
7.
SZABÓOVÁ Ivana
SVK 1:21:16.4 0:15:51.1
8.
KOMANOVÁ Blanka
SVK 1:28:33.9 0:23:08.6
9.
FERENCZOVA Jana
JFG Gyrotonic Kosice
SVK 1:31:27.7 0:26:02.4
10.
TOMANOVA Martina
SVK 1:32:20.7 0:26:55.5
11.
VDOVJAKOVÁ Zuzana
Tatranky
SVK 1:36:33.5 0:31:08.3
12.
VOJACEK Katarina
BK Steel
SVK 1:38:16.4 0:32:51.2
13.
MARKO Valéria
Active life
SVK 1:40:58.8 0:35:33.6
14.
MIKLODOVÁ Klaudia
WFM
SVK 1:41:19.4 0:35:54.2
15.
SÚKENÍKOVÁ Anna
SVK 1:43:13.8 0:37:48.5
16.
MÜLLEROVÁ Júlia
SVK 2:04:12.2 0:58:47.0
17.
ZUMMEROVÁ Linda
SVK 2:10:25.1 1:04:59.8

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru

Statistiky

Počet přihlášených245
Přihlášeno - Muži222
Přihlášeno - Ženy23
Odstartovalo224
V cíli221