ONLINE VÝSLEDKY
Oficiální výsledky
- Výsledková listina - eliminátor - kvalifikácia
- Výsledková listina - eliminátor - finále
- 105 km po kategorích
- 76 km po kategorích
- 42 km po kategorích
- 25 km po kategorích
- 17 km Jednokolky po kategorích
- 17 km beh po kategorích
- 8 km beh po kategorích
- Výsledková listina - kombinácia
- Junior 7 km po kategorích
- Junior 2 km po kategorích
- 400 m po kategorích
- 100 m po kategorích
Rychlý přehled
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | KOSTELNIČÁK Martin |
Greenbike Aloha Team |
SVK | 4:20:55.7 | 0:00:00.0 |
2. | BLAZSÓ Márton |
Mesterbike 575 Team |
HUN | 4:26:26.2 | 0:05:30.5 |
3. | HARTL Karel |
STARBIKE.sk - ŠKODA Bike Team |
CZE | 4:27:29.4 | 0:06:33.7 |
4. | SZALAY Peter |
Bike-Zone Godollo |
HUN | 4:33:29.1 | 0:12:33.3 |
5. | BUKSA Dominik |
FutureCycling |
CZE | 4:38:38.0 | 0:17:42.3 |
6. | JURÁK Václav |
JUVACYKLO Uherské Hradiště |
CZE | 4:45:58.3 | 0:25:02.5 |
7. | ERDZIAK Maroš |
PBV MTB TEAM BRNO |
CZE | 4:57:20.6 | 0:36:24.8 |
8. | PILKA Matej |
Cycling Academy Bratislava |
SVK | 4:59:48.8 | 0:38:53.1 |
9. | KUČERA Daniel |
ebajk racing |
SVK | 5:01:09.4 | 0:40:13.6 |
10. | HORŠULÁK Marián |
Cykloklub Senec |
SVK | 5:03:31.8 | 0:42:36.1 |
11. | WIESER Bernhart |
RC ARBÓ WEIZ |
AUT | 5:06:27.5 | 0:45:31.7 |
12. | DEDINSKÝ Tomáš |
Športový klub Devínska Kobyla |
SVK | 5:07:18.0 | 0:46:22.2 |
13. | KLOUPAR Karel |
CK SALAŠ |
CZE | 5:07:19.2 | 0:46:23.5 |
14. | BALOČKO Rastislav |
Madbiker Košice |
SVK | 5:07:23.2 | 0:46:27.5 |
15. | ROVNÝ Rastislav |
Borinka |
SVK | 5:08:59.5 | 0:48:03.7 |
16. | BRÁZ Ladislav |
HORAL -Bike Team |
SVK | 5:10:43.9 | 0:49:48.2 |
17. | DOUBEK Tomáš |
ŠK Devínska Kobyla |
SVK | 5:11:44.4 | 0:50:48.7 |
18. | VALENTA Richard |
SUNCYCLE.sk Racing Team |
SVK | 5:12:54.4 | 0:51:58.7 |
19. | TOMÁŠEK Tomáš |
bike point.sk |
SVK | 5:12:56.2 | 0:52:00.4 |
20. | IMRICH Martin |
MTBIKER.sk |
SVK | 5:13:35.2 | 0:52:39.4 |
21. | STRAKA Michal |
Superior riders |
SVK | 5:15:20.4 | 0:54:24.7 |
22. | ŠIMON Marian |
FTC CC Fiľakovo |
SVK | 5:18:23.9 | 0:57:28.1 |
23. | VÁVRA Aleš |
ANAG Olomouc |
CZE | 5:22:09.1 | 1:01:13.3 |
24. | DZURŇÁK Peter |
Gelnica |
SVK | 5:25:24.8 | 1:04:29.1 |
25. | MATUŠČIN Peter |
AGILUS |
SVK | 5:26:48.5 | 1:05:52.8 |
26. | PAULECH Marek |
mobilny-maser.sk |
SVK | 5:35:42.9 | 1:14:47.2 |
27. | KOVÁCS Tamás |
Mesterbike 575 Team |
HUN | 5:36:53.7 | 1:15:57.9 |
28. | HARTMANN Roderik |
SKALICA |
SVK | 5:38:15.2 | 1:17:19.4 |
29. | ŽIGO Peter |
NovoCK Trial Lučenec |
SVK | 5:43:02.9 | 1:22:07.2 |
30. | KEMENCEI Peter |
Topper club |
SVK | 5:46:15.3 | 1:25:19.6 |
# | Jméno | Klub | Stát | Čas | Ztráta |
---|---|---|---|---|---|
1. | JUHÁSOVÁ Andrea |
Bike team Juhasky |
SVK | 5:38:57.7 | 0:00:00.0 |
2. | HÁBLOVÁ Alena |
CK Salaš - Slovácká Kolovna |
CZE | 6:37:51.6 | 0:58:53.9 |
Statistiky
Počet přihlášených | 1310 |
---|---|
Přihlášeno - Muži | 1116 |
Přihlášeno - Ženy | 194 |
Odstartovalo | 1272 |
V cíli | 1244 |