Žilinský večerný Rotary beh & inline

Běh
DATUM :27.7.2018 MÍSTO :Žilina

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BUČO Robin
AK ZTS Martin
SVK 0:28:26 0:00:00
2.
MICHALEC Tomáš
AŠK Fenix Bratislava
SVK 0:28:47 0:00:21
3.
ČERVEŇ Ján
Bežecký klub Dolný Kubín
SVK 0:29:14 0:00:48
4.
GAD Miroslav
ŠK COPY-SERVIS Liptovský Mikuláš
SVK 0:29:30 0:01:04
5.
MARTINKA Lukáš
Manín PB
SVK 0:29:43 0:01:17
6.
KOVÁČIK Ľuboš
Súľov
SVK 0:30:58 0:02:32
7.
TICHÝ Peter
AK Čadca
SVK 0:31:07 0:02:41
8.
SEBESTIAN Patrik
BKJG Žilina
SVK 0:31:17 0:02:51
9.
MICHALEC Ján
Brezany
SVK 0:31:22 0:02:56
10.
KUBÁNY Michal
Žilina
SVK 0:31:49 0:03:23
11.
CHUPEK Jozef
Rajecké Teplice
SVK 0:31:54 0:03:28
12.
STRAŇANEK Jozef
Maratón klub Rajec
SVK 0:31:58 0:03:32
13.
BELKO Michal
AK Strečno
SVK 0:32:02 0:03:36
14.
IVAN Vladimír
SVK 0:32:05 0:03:39
15.
ŠÍP Ondřej
Ask Slavia Praha
SVK 0:32:22 0:03:56
16.
GRECNAR Vladimir
Žilina
SVK 0:32:24 0:03:58
17.
HÁJEK Miroslav
PH your motion
SVK 0:32:26 0:04:00
18.
STEHLÍK Ján
Maratón klub Rajec
SVK 0:32:27 0:04:01
19.
WEICHPART Henrich
Žilina
SVK 0:32:29 0:04:03
20.
RYBÁR Jakub
Maratón klub Rajec
SVK 0:32:34 0:04:08
21.
OCHODNIČAN Miroslav
BKJG Žilina
SVK 0:32:39 0:04:13
22.
MAROŠ Teodor
Príborce
SVK 0:32:43 0:04:17
23.
BALÁŽ Roman
Baláž EXTREME-TEAM Ostrava
CZE 0:32:50 0:04:24
24.
LUTISAN Marián
AK Strečno
SVK 0:32:52 0:04:26
25.
THOMKA Ľuboš
KBL ŠKP Martin
SVK 0:33:01 0:04:35
26.
TARABA Pavol
Žilina
SVK 0:33:02 0:04:36
27.
ŽIDULIAK Timotej
Žilina
SVK 0:33:18 0:04:52
28.
KASMAN Marek
Maratón klub Rajec
SVK 0:33:29 0:05:03
29.
RUCEK Jozef
Team OCRA Slovakia
SVK 0:33:34 0:05:08
30.
GONDŽÚR Juraj
Kz Žilina
SVK 0:34:15 0:05:49
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
PAULÍNYOVÁ Katarína
AK ZŤS Martin
SVK 0:32:21 0:00:00
2.
GAJDOŠÍKOVÁ Ivana
Hliník Nad Váhom Bytčica
SVK 0:36:15 0:03:54
3.
CHOVANOVÁ Monika
Bežecký klub Dolný Kubín
SVK 0:36:28 0:04:07
4.
CHUPEKOVÁ Silvia
Rajecké Teplice
SVK 0:36:41 0:04:20
5.
DORICOVÁ Kristína
Bratislava
SVK 0:37:35 0:05:14
6.
BELIANSKA Erika
Štiavnik
SVK 0:37:40 0:05:19
7.
KIRKPATRICK Margita
Goral Maraton
SVK 0:37:43 0:05:22
8.
KRAJÍČKOVÁ Aneta
Hlboké nad Váhom
SVK 0:38:07 0:05:46
9.
DUTKOVÁ Andrea
Dolný Kubín
SVK 0:38:12 0:05:51
10.
PIALOVÁ Janka
Maratón klub Rajec
SVK 0:38:54 0:06:33
11.
BIELIKOVÁ Marcela
Maratón klub Rajec
SVK 0:39:25 0:07:04
12.
KUREJOVÁ Martina
iRun
SVK 0:39:39 0:07:18
13.
MICHALCOVÁ Martina
AO Slávia ŽU Žilina
SVK 0:40:17 0:07:56
14.
SOKOLOVSKÁ Alena
AK Strečno
SVK 0:40:30 0:08:09
15.
HIRNEROVÁ Jana
Žilina
SVK 0:41:32 0:09:11
16.
SLÁDKOVÁ Viera
Omes Running Team
SVK 0:41:34 0:09:13
17.
CENIGOVÁ Martina
Kysucké Nové Mesto
SVK 0:41:50 0:09:29
18.
SKOČDOPOLOVÁ Zuzana
STRÁŇAVY
SVK 0:42:09 0:09:48
19.
HAUSNEROVÁ Liliana
Partizán Vrícko
SVK 0:42:14 0:09:53
20.
KOLEDOVÁ Janka
ŠKP Žilina
SVK 0:42:15 0:09:54
21.
KUFOVÁ Alexandra
Žilina
SVK 0:42:18 0:09:57
22.
CHUPÍKOVÁ Kristína
Žilina
SVK 0:42:38 0:10:17
23.
ČERVEŇOVÁ Daniela
Bystrička
SVK 0:42:46 0:10:25
24.
SRBECKÁ Bibiána
Figure Skating Club Žilina
SVK 0:42:53 0:10:32
25.
MANÍKOVÁ Zuzana
SeveRUNky
SVK 0:43:04 0:10:43
26.
HELTOVÁ Martina
Lodno
SVK 0:43:07 0:10:46
27.
VÁCLAVEKOVÁ Daniela
Žilina
SVK 0:43:47 0:11:26
28.
ZUBOVÁ Lucia
Trenčín
SVK 0:43:56 0:11:35
29.
MORCINKOVÁ Tereza
Milujeme hory.eu
CZE 0:44:13 0:11:52
30.
HARVÁNKOVÁ Anička
TERCHOVÁ
SVK 0:44:25 0:12:04
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
HASTÍK Kamil
IN-LINE VESELÍ
CZE 0:33:44.5 0:00:00.0
2.
CÍCHA Jonáš
IN-LINE VESELÍ
CZE 0:33:59.9 0:00:15.4
3.
ČIČMANEC Dušan
i-riders.sk
SVK 0:34:00.0 0:00:15.5
4.
VARGA Boris
RKIC Košice
SVK 0:34:37.4 0:00:52.9
5.
SMUDA Miro
POPRAD
SVK 0:34:37.6 0:00:53.1
6.
MIKLOSSI Alexander
Skating Club Košice
SVK 0:34:38.3 0:00:53.8
7.
BURYAN Petr
Dolní Lutyně
CZE 0:34:40.0 0:00:55.5
8.
PIPEREK Lukáš
Inline Borievka
SVK 0:35:04.9 0:01:20.4
9.
VAŠKO Marián
SC Košice
SVK 0:35:24.5 0:01:40.0
10.
PEKNÝ Michal
Maratón klub Rajec
SVK 0:37:10.3 0:03:25.8
11.
ŠIMKO Daniel
RKIC Košice
SVK 0:37:10.4 0:03:25.9
12.
KRÁLIK Anton
Žilina
SVK 0:37:10.6 0:03:26.1
13.
KRAJÍČEK Jozef
Inline Club Žilina
SVK 0:37:10.8 0:03:26.3
14.
NÉMETH Silvester
Tempish Inline Team
CZE 0:37:11.1 0:03:26.6
15.
MAKEĽ Kamil
Skating Club Košice
SVK 0:37:12.4 0:03:27.9
16.
MARAS Daniel
Trenčín inline
SVK 0:37:13.4 0:03:28.9
17.
UHLÁRIK Peter
Maratón klub Rajec
SVK 0:38:03.9 0:04:19.4
18.
ŠMIDA Ján
Krompachy
SVK 0:38:04.1 0:04:19.6
19.
GRAŇÁK Miloš
Necpaly
SVK 0:38:04.2 0:04:19.7
20.
STELLMACH Ľubomír
POPRAD
SVK 0:38:06.7 0:04:22.2
21.
ZORIČÁK Jozef
CSC Košice
SVK 0:38:07.0 0:04:22.5
22.
SCHOLZ Lukáš
Sokolov
CZE 0:38:07.3 0:04:22.8
23.
ŠOLTIS Eugen
CSRC Košice
SVK 0:38:07.4 0:04:22.9
24.
GOLC Karel
SDH Puskovec
CZE 0:38:08.1 0:04:23.6
25.
NEMEC Henrich
Ludanice
SVK 0:38:16.4 0:04:31.9
26.
ONDRUŠ Milan
Žilina
SVK 0:38:22.8 0:04:38.3
27.
TATARKA Ján
Skating Club Košice
SVK 0:40:13.1 0:06:28.6
28.
REGENDA Juraj
Stíhači Košice
SVK 0:40:54.6 0:07:10.1
29.
KASANICKÝ Vojtech
Kst - Stavbár Žilina
SVK 0:40:56.0 0:07:11.5
30.
KASANICKÝ Marek
Kst - Stavbár Žilina
SVK 0:40:56.2 0:07:11.7
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KARABOVÁ Renáta
RKIC Košice
SVK 0:34:43.3 0:00:00.0
2.
CYRANKA-PYTLIK Agnieszka
Ostrava
CZE 0:44:46.1 0:10:02.8
3.
STAROVSKÁ Mária
Inline Club Žilina
SVK 0:45:50.6 0:11:07.2
4.
HANNELOVÁ Katarína
SVK 0:49:27.9 0:14:44.5
5.
VALIENTOVÁ Mária
Rajecké Teplice
SVK 0:51:29.4 0:16:46.1
6.
ROLKOVÁ Zlatka
Inline Club Žilina
SVK 0:51:55.1 0:17:11.8
7.
ADAMOVÁ Veronika
Bytča
SVK 0:52:25.2 0:17:41.9
8.
BOSÁKOVÁ Adela
Nitra
SVK 0:53:13.8 0:18:30.5
9.
FABIANOVÁ Ivana
SVK 0:54:34.7 0:19:51.4
10.
KVAČKAJOVÁ Karin
Varín
SVK 0:58:30.9 0:23:47.6
11.
PÁTEKOVÁ Martina
SVK 0:58:37.5 0:23:54.2
12.
TAMASIOVÁ Beata
SVK 0:59:18.0 0:24:34.7
13.
KEBLÚŠKOVÁ Aneta
Bytča
SVK 1:04:54.0 0:30:10.7
14.
BADUROVÁ Ľudmila
SRTG PB
SVK 1:06:15.6 0:31:32.3

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru

Statistiky

Počet přihlášených526
Přihlášeno - Muži327
Přihlášeno - Ženy199
Odstartovalo412
V cíli412