Cannondale Koloshop Krušnoton 2018

Silniční cyklistika
DATUM :11.8.2018 MÍSTO :Teplice

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
HESS Tobias
Petz Racing
GER 7:30:03.1 0:00:00.0
2.
HRADECKÝ Jaroslav
SportRaces-Isaac Team
CZE 7:32:33.8 0:02:30.6
3.
KOŠ Michal
AC Sparta Praha cycling akademie
CZE 7:36:31.1 0:06:28.0
4.
SVOBODA Jakub
KOLOKRAM.CZ
CZE 7:44:42.1 0:14:39.0
5.
KAMUSELLA Sirko
Elbspitze.de
GER 7:44:47.6 0:14:44.5
6.
SLOBODIN Daniel
RSV Altmühltal e.V
GER 7:50:42.1 0:20:39.0
7.
WÄHRISCH Sten
Petz Racing
GER 7:50:48.9 0:20:45.7
8.
SUSTR Lukas
Alset racing team
CZE 7:51:47.1 0:21:44.0
9.
VORÁČEK Jiří
CK Kramolín
CZE 8:05:51.9 0:35:48.8
10.
ACKERMANN Nino
Winax foot-artist
GER 8:06:11.9 0:36:08.8
11.
FADRNY Ondrej
CZE 8:06:45.7 0:36:42.5
12.
ZÁRYBNICKÝ Jiří
CK Vinohradské šlapky
CZE 8:08:27.4 0:38:24.3
13.
HRABĚTA Miroslav
Roudnice nad Labem
CZE 8:09:40.9 0:39:37.8
14.
BARTHOLOME Thomas
GER 8:09:43.4 0:39:40.3
15.
PROKEŠ Stanislav
Prokesteam
CZE 8:10:36.7 0:40:33.5
16.
LING Chris
Dulwich Hill Bicycle Club
AUS 8:10:51.4 0:40:48.3
17.
CZEKALLA Ronald
WTA SUHL
GER 8:13:57.7 0:43:54.5
18.
TONEK Maik
Radclub Bremen
CZE 8:14:12.4 0:44:09.3
19.
EVINIC Eduard
SVK 8:17:16.2 0:47:13.0
20.
BELÁK Roman
Top Sport Team
SVK 8:17:20.2 0:47:17.0
21.
SÝKORA Robert
CK Vinohradské šlapky
CZE 8:17:39.9 0:47:36.8
22.
SOUŠEK Karel
CK Vinohradské šlapky
CZE 8:19:18.7 0:49:15.5
23.
KONEČNÝ Dalibor
KILPI RACING TEAM OSTRAVA
CZE 8:21:00.1 0:50:57.0
24.
SCHMIDT Alexander
LMB
AUT 8:21:00.2 0:50:57.0
25.
SCHRITTWIESER Thomas
ARBÖ RC Steiner Shopping Purgstall
AUT 8:21:02.7 0:50:59.5
26.
RESS Tomas
SportRaces Isaac team
CZE 8:21:40.4 0:51:37.3
27.
JANDA Marek
CZE 8:35:01.4 1:04:58.3
28.
THUMA Miroslav
CZE 8:36:22.4 1:06:19.3
29.
PRŮCHA Bedřich
SportRaces-Isaac Team
CZE 8:36:22.7 1:06:19.6
30.
ŠAFAŘOVSKÝ Jiří
CZE 8:39:39.7 1:09:36.6
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
DITTRICH Tanja
TEAM LÜBBERING
GER 9:44:32.5 0:00:00.0
2.
WAPELHORST Walburga
RSC Essen-Kettwig
GER 10:23:26.5 0:38:54.0
3.
KŘÍŽKOVÁ Jaroslava
BeMANIAX
CZE 10:29:46.3 0:45:13.8
4.
RUSÁ Kateřina
CZE 10:45:52.6 1:01:20.0
5.
ZIEGEGEIST Ines
GER 10:59:07.1 1:14:34.5
6.
ANTALOVA Ladislava
Koloshop Team
CZE 11:07:18.3 1:22:45.8
7.
BUROW Manuela
GER 11:13:02.3 1:28:29.8
8.
BARTOŠOVÁ Lenka
Hobby In Club (HIC)
CZE 11:36:47.6 1:52:15.1
9.
SCHWAIGER-DRUM Andrea
GER 12:29:30.2 2:44:57.6
10.
ARNECKE Anette
Liberalitas Bavarica
GER 12:29:31.2 2:44:58.6

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru