BIRELL MTB MARATON 2018

MTB
DATUM :26.5.2018 MÍSTO :Nové Město na Moravě

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
HOLEC Pavel
CGB Racing Team
CZE 1:47:37.4 0:00:00.0
2.
PICKA Petr
SKIBIKECENTRUM.CZ team
CZE 1:48:21.2 0:00:43.7
3.
PIRAZZOLI Mirko
Frm factory
ITA 1:48:23.4 0:00:46.0
4.
DOGAN Halil Ibrahim
SALCANO SAKARYA BB PRO TEAM
TUR 1:48:50.0 0:01:12.5
5.
JELÍNEK Josef
Mitas Trek
CZE 1:49:19.3 0:01:41.8
6.
KUČERA Jakub
CK MTB Maraton Hlinsko
CZE 1:49:25.3 0:01:47.8
7.
ČERNOCKÝ Martin
ENDEKA BASSTA team
CZE 1:49:33.5 0:01:56.0
8.
BALÁK Pavel
Moravec Team
CZE 1:49:39.2 0:02:01.7
9.
VEJDA Michal
PRESTIGE CYCLING TEAM
CZE 1:49:42.0 0:02:04.6
10.
FEDAK Ruslan
Kola Svorada
CZE 1:51:01.5 0:03:24.0
11.
PAUR Ondřej
SKIBIKECENTRUM.CZ
CZE 1:51:35.5 0:03:58.0
12.
PARTL Ondřej
BIG SHOCK TEAM
CZE 1:52:01.9 0:04:24.4
13.
TLAMKA Tomáš
Nutrend Specialized Racing
CZE 1:52:02.7 0:04:25.3
14.
KOZEL Michal
Suninvent Team
CZE 1:53:16.2 0:05:38.8
15.
TRNKA Dominik
ENDEKA BASSTA team
CZE 1:53:17.0 0:05:39.5
16.
MULLER Patrik
BIG SHOCK TEAM
CZE 1:53:19.5 0:05:42.0
17.
LAVIČKA Adam
Velosport Valenta Scott Team
CZE 1:53:27.2 0:05:49.8
18.
IZDNÝ Zdeněk
Uniqa Jihlava
CZE 1:53:29.6 0:05:52.2
19.
JENŠÍK Jan
BIG SHOCK TEAM
CZE 1:53:31.0 0:05:53.5
20.
FAJT Milan
CZE 1:53:38.2 0:06:00.7
21.
KLUSÁK Radim
Cyklo-ski klub Polička
CZE 1:54:10.6 0:06:33.2
22.
TYRNER Dominik
SK KOLA VÍŠEK
CZE 1:54:10.7 0:06:33.3
23.
LICHAN Paul
2 Rad Henke
GER 1:54:16.0 0:06:38.5
24.
ERDZIAK Maroš
PBV MTB Team Brno
CZE 1:54:19.7 0:06:42.2
25.
HRABĚTA Miroslav
KCR Roudnice n.L
CZE 1:54:25.0 0:06:47.5
26.
MURÁRIK Michal
Kaktus Bike team Bratislava
SVK 1:56:45.6 0:09:08.1
27.
VESELÝ Tomáš
Uniqa Jihlava
CZE 1:56:47.4 0:09:09.9
28.
LEPIČ Martin
PRODOLI Racing team
CZE 1:57:01.6 0:09:24.1
29.
SUCHÁNEK Jiří
Velosport Valenta Scott Team
CZE 1:57:08.2 0:09:30.7
30.
LIBRA Mirek
Novatop Lapierre o.s.
CZE 1:58:18.4 0:10:41.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
TICHOVSKÁ Martina
USK PRAHA
CZE 2:00:27.1 0:00:00.0
2.
POSPÍŠILOVÁ Dana
GT OPPORTUNITY BRNO
CZE 2:07:16.6 0:06:49.5
3.
HARTYCHOVÁ Nicole
Mitas Trek
CZE 2:16:36.0 0:16:08.9
4.
VALENTOVÁ Tereza
PUSKINAK.CZ
CZE 2:16:44.4 0:16:17.3
5.
SPRUNG Nicola
GER 2:19:28.2 0:19:01.1
6.
NENADÁLOVÁ Hanka
MTB R2 team
CZE 2:20:48.2 0:20:21.1
7.
KOLÁŘOVÁ Anna
Velosport Valenta Scott Team
CZE 2:22:43.2 0:22:16.0
8.
TEPLÁ Eliška
CZE 2:25:23.9 0:24:56.7
9.
ČUPOVÁ Jana
Novatop Ghost
CZE 2:27:58.1 0:27:31.0
10.
ŽITNÁ Tereza
Mitas Trek
CZE 2:33:08.1 0:32:40.9
11.
LIETIKOVA Iryna
UKR 2:36:38.1 0:36:10.9
12.
SKATULOKOVÁ Tereza
SVK 2:41:09.3 0:40:42.1
13.
HRUBÁ Hana
BSK RACING
CZE 2:43:17.2 0:42:50.1
14.
TKACHENKO Anna
UKR 2:43:19.0 0:42:51.9
15.
ŠTĚPANOVSKÁ Eva
Polanský bike and run
CZE 2:47:00.2 0:46:33.1
16.
ZERÁKOVÁ Helena
Tišnov Bikers
CZE 2:49:39.4 0:49:12.3
17.
ZOUHAROVA Dagmar
ELEVEN MERCEDES-BENZ MITAS
CZE 2:53:19.9 0:52:52.8
18.
PAPÁČKOVÁ Adéla
PRESTIGE CYCLING TEAM
CZE 3:01:07.8 1:00:40.7
19.
DOBOŠOVÁ Alena
Waynes
CZE 3:11:36.0 1:11:08.9
20.
VARMUŽKOVÁ Pavla
CZE 3:24:21.4 1:23:54.3

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru