Jezernické viadukty

MTB
DATUM :5.5.2018 MÍSTO :Jezernice

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BOUDNÝ Pavel
Česká spořitelna - Accolade
CZE 1:46:27.6 0:00:00.0
2.
VIŠŇOVSKÝ Tomáš
Česká spořitelna - Accolade
SVK 1:46:28.4 0:00:00.7
3.
ŽÁK Pavel
Kolovna KM-BT Morkovice
CZE 1:50:06.4 0:03:38.7
4.
BUBÍLEK Michal
Kellys Bikeranch team
CZE 1:50:08.9 0:03:41.2
5.
BUKSA Dominik
Future cycling - Ed system
CZE 1:50:12.9 0:03:45.2
6.
HRADIL Jiří
Force KCK Zlín
CZE 1:50:54.9 0:04:27.2
7.
HARTL Karel
CZE 1:51:06.9 0:04:39.2
8.
PILČÍK Adam
Cyklosport Haf
CZE 1:53:08.2 0:06:40.5
9.
DAMEK Milan
SPORTIQUE KILPI RACING TEAM
CZE 1:53:47.7 0:07:20.0
10.
PETŘÍČEK Tomáš
Kolovna KM-BT Morkovice
CZE 1:53:51.4 0:07:23.7
11.
ŠTĚRBÁK Adam
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 1:53:57.7 0:07:30.0
12.
SEDLÁŘ Jakub
NOVATOP LAPIERRE
CZE 1:56:25.4 0:09:57.7
13.
FEDAK Ruslan
kola Svorada
CZE 1:56:45.9 0:10:18.2
14.
KAŠNÝ Tomáš
NAPOHODU! bike team Píšť
CZE 1:57:08.4 0:10:40.7
15.
KALITA Tomáš
SK Bagbike
CZE 1:57:49.9 0:11:22.2
16.
BUKOVSKÝ Lukáš
Cyklomax-RockMachine
CZE 1:58:04.4 0:11:36.7
17.
CHOVANEC Filip
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 1:58:10.7 0:11:43.0
18.
FIALA Tomáš
Gappsystem cabtech
CZE 1:58:37.4 0:12:09.7
19.
VÁLEK Adam
Dráal Team Holešov
CZE 1:58:45.2 0:12:17.5
20.
POSPÍŠIL Petr
CZE 1:58:46.9 0:12:19.2
21.
TRTEK František
Bike and Ride Nivnice
CZE 1:58:56.4 0:12:28.7
22.
ŠRÁMEK Vít
Cyklotrenink.com
CZE 1:59:09.7 0:12:42.0
23.
SMOLKA Michal
CZE 1:59:14.2 0:12:46.5
24.
GALUŠKA Tomáš
Force KCK Zlín
CZE 1:59:21.8 0:12:54.2
25.
BLAŤÁK Petr
CZE 2:00:00.7 0:13:33.0
26.
FUS Martin
Reapro Bike Team
CZE 2:00:11.2 0:13:43.5
27.
LANGER Martin
MOOLBIKE.CZ Olomouc
CZE 2:00:27.7 0:14:00.0
28.
KLÁR Martin
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 2:01:01.9 0:14:34.2
29.
KUČERA Vladimír
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 2:01:02.9 0:14:35.2
30.
STUDÝNKA David
SK SKIVELO neslyšících OL
CZE 2:01:23.2 0:14:55.5
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
VTÍPILOVÁ Jana
GHOST Team
CZE 2:17:28.5 0:00:00.0
2.
MACHÁŇOVÁ Sabina
Bike centrum Olomouc
CZE 2:17:51.2 0:00:22.7
3.
BŘEZINOVÁ Radka
Lowellpro Racing Team
CZE 2:18:17.7 0:00:49.2
4.
POSPÍŠILOVÁ Radka
Kolovna KM-BT Morkovice
CZE 2:19:29.5 0:02:01.0
5.
KOSCOVA Kristina
TS Bohemia Bike Team
SVK 2:21:24.2 0:03:55.7
6.
SLADKOVSKÁ Dagmar
Česká spořitelna - Accolade
CZE 2:21:31.0 0:04:02.5
7.
NOVOTNÁ Martina
TÜV SÜD RUSAVA BIKE TEAM
CZE 2:22:28.5 0:05:00.0
8.
KŘESŤANOVÁ Gabriela
Mudraci
CZE 2:23:31.4 0:06:02.9
9.
KLIMEŠOVÁ Monika
ENDEKA BASSTA team
CZE 2:23:46.0 0:06:17.5
10.
DOLEŽALOVÁ Ivana
CZE 2:26:33.0 0:09:04.5
11.
KOSTŘIBOVÁ Veronika
HEAD BIKE Tj Opava
CZE 2:27:58.5 0:10:30.0
12.
KUČNÁ Svatava
4EVERCykloBulis
CZE 2:30:19.0 0:12:50.5
13.
VEČEŘOVÁ Simona
Cykloteam kolárna
CZE 2:30:45.7 0:13:17.2
14.
NÁBĚLKOVÁ Kateřina
CYKLOSPORT CHROPYNĚ
CZE 2:32:55.2 0:15:26.7
15.
VŠIANSKÁ Hana
Supgirls
CZE 2:33:21.7 0:15:53.2
16.
VASILIADISOVÁ Silvie
HEAD BIKE Tj Opava
CZE 2:38:47.0 0:21:18.5
17.
POKORNÁ Taťána
Opava
CZE 2:40:02.8 0:22:34.2
18.
ŠMÍDOVÁ Anna
GHOST Team
CZE 2:40:53.8 0:23:25.3
19.
SUCHÁNKOVÁ Lenka
CZE 2:42:32.5 0:25:04.0
20.
BUŠKOVÁ Leona
GHOST Team
CZE 2:50:48.0 0:33:19.5
21.
KARCHŇÁKOVÁ Kateřina
Kar sport
CZE 2:51:09.3 0:33:40.8
22.
KOPUNCOVÁ Lucie
CZE 2:53:00.8 0:35:32.3
23.
SLÁMOVÁ Jitka
CZE 2:56:54.8 0:39:26.3
24.
POLÍVKOVÁ Markéta
DGP
CZE 2:57:19.5 0:39:51.0
25.
MUCHOVÁ Barbora
České dráhy
CZE 3:03:18.3 0:45:49.8
26.
NIPPERTOVÁ Pavla
CZE 3:09:11.3 0:51:42.8
27.
DAMKOVÁ Ludmila
Sportique
CZE 3:10:57.8 0:53:29.3
28.
SCHIFFER Andrea
bike altmann.at
CZE 3:12:32.6 0:55:04.1
29.
JUCHELKOVÁ Iveta
Růženky
CZE 3:16:53.6 0:59:25.1
30.
ŠEBÍKOVÁ Soňa
CZE 3:19:54.6 1:02:26.1
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
HALÁMEK Tomáš
TUFO Cyklozákladna Otrokovice
CZE 0:51:17.0 0:00:00.0
2.
HALÁS Václav
Cyklo team Kolarna
CZE 0:52:03.8 0:00:46.7
3.
KOVAŘÍK Jakub
SK EDIE team
CZE 0:53:48.8 0:02:31.7
4.
BLAŽEK David
SKC TUFO Prostějov
CZE 0:54:39.8 0:03:22.7
5.
GRANÁT Samuel
CZE 0:54:49.8 0:03:32.7
6.
PEŠ Ladislav
Forman Cineli
CZE 0:54:54.5 0:03:37.5
7.
CHUCHMA Patrik
Kolo-běžky Brumov-Bylnice
CZE 0:54:54.6 0:03:37.6
8.
BUŠTÍK Jan
Merops Biking Team
CZE 0:57:49.3 0:06:32.2
9.
GRANÁT Timothy
CZE 0:58:00.3 0:06:43.2
10.
RAŠKA Lumír
CZE 0:59:15.0 0:07:58.0
11.
HÝŽĎAL Vít
KOLOKROUŽEK Zlín
CZE 0:59:29.0 0:08:12.0
12.
ZVEJŠKA Jakub
TJ Favorit Brno
CZE 0:59:50.3 0:08:33.2
13.
PERUTKA Martin
4EVER Cyklo Bulis
CZE 0:59:58.6 0:08:41.5
14.
RAFAJ Tomáš
Sádlík - židle pro život
CZE 1:03:31.6 0:12:14.5
15.
ŠEVČÍK Jakub
Forman Cineli
CZE 1:03:52.8 0:12:35.7
16.
FRŐML Patrik
Bike sport Uničov
CZE 1:05:21.6 0:14:04.5
17.
LEBEDA Jan
KOLOKROUŽEK Zlín
CZE 1:05:43.8 0:14:26.7
18.
KONEČNÝ Šimon
TUFO Cyklozákladna Otrokovice
CZE 1:06:49.3 0:15:32.2
19.
ZEZULA Deny
Bike club Svitavy
CZE 1:12:59.8 0:21:42.7
20.
LUDVÍK Jakub
CZE 1:13:06.6 0:21:49.5
21.
ILÍK Honza
CZE 1:17:00.1 0:25:43.0
22.
HAVRÁNEK Daniel
SK Hranice
CZE 1:18:15.1 0:26:58.0
23.
LUDÍK Jan
CZE 1:34:13.4 0:42:56.3
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
JANÍČKOVÁ Adriana
CZE 0:51:48.0 0:00:00.0
2.
KOVAŘÍKOVÁ Jana
SK EDIE team
CZE 0:58:49.0 0:07:01.0
3.
KOUŘILOVÁ Ema
FITKO Jeseník
CZE 0:58:59.8 0:07:11.7
4.
VÁŇOVÁ Nicol
CZE 0:59:53.5 0:08:05.5
5.
HRABALOVÁ Zuzana
PBV MTB TEAM BRNO
CZE 1:01:25.1 0:09:37.0
6.
MALIŇÁKOVÁ Karolína
VRV pro sport z.s.
CZE 1:03:09.8 0:11:21.7
7.
RUBEŠOVÁ Valerie
CZE 1:06:01.6 0:14:13.5
8.
JANČÍKOVÁ Adéla
SK Jiří team Ostrava
CZE 1:06:18.1 0:14:30.0
9.
LEBEDOVÁ Anna
KOLOKROUŽEK Zlín
CZE 1:06:41.3 0:14:53.2
10.
HRABALOVÁ Tereza
PBV MTB TEAM BRNO
CZE 1:17:49.3 0:26:01.3
11.
KOŠÁROVÁ Lucie
CZE 1:42:37.6 0:50:49.6
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
SVĚRKOT Daniel
CK FESO PETŘVALD
CZE 0:28:05.7 0:00:00.0
2.
MUCHA Samuel
SK Jiří team Ostrava
CZE 0:28:26.0 0:00:20.2
3.
LEBEDA Štěpán
KOLOKROUŽEK Zlín
CZE 0:28:41.7 0:00:36.0
4.
PAPOUŠEK Adam
Papun Dašice
CZE 0:29:29.2 0:01:23.5
5.
HŐHN Martin
VRV pro sport z.s.
CZE 0:29:32.7 0:01:27.0
6.
ORSAVA Jakub
TUFO Cyklozákladna Otrokovice
CZE 0:30:31.5 0:02:25.7
7.
HEGAR Matyáš
Život na kolech
CZE 0:31:08.5 0:03:02.7
8.
MARIAK Samuel
Road Cross Team Blansko
CZE 0:31:16.7 0:03:11.0
9.
HÝŽĎAL Vojtěch
KOLOKROUŽEK Zlín
CZE 0:31:38.0 0:03:32.2
10.
PEŠL Jan
KOLOKROUŽEK Zlín
CZE 0:31:42.7 0:03:37.0
11.
MALIŇÁK Adam
VRV pro sport z.s.
CZE 0:31:47.3 0:03:41.5
12.
BUKOVSKÝ Ondřej
Cyklomax-RockMachine
CZE 0:31:58.0 0:03:52.2
13.
OLŠA Matyáš
CZE 0:33:23.8 0:05:18.0
14.
POLÁŠEK Radek
Život na kolech
CZE 0:33:44.5 0:05:38.7
15.
RAŠKA Filip
CZE 0:33:58.0 0:05:52.2
16.
PÍREK Matyáš
CZE 0:34:04.5 0:05:58.7
17.
HALÁS Antonín
Cyklo team Kolarna
CZE 0:35:59.3 0:07:53.5
18.
JAKEŠ Max
VRV pro sport z.s.
CZE 0:36:11.3 0:08:05.5
19.
CHUCHMA Kryštof
Kolo-běžky Brumov-Bylnice
CZE 0:36:17.8 0:08:12.0
20.
ORSAVA Matyáš
TUFO Cyklozákladna Otrokovice
CZE 0:36:47.3 0:08:41.5
21.
ŽÁČEK Tobias
CZE 0:39:02.3 0:10:56.5
22.
RANDÝSEKI Jindřich
ZK racing
CZE 0:40:36.0 0:12:30.2
23.
GOČALTOVSKÝ Vojtěch
ROCKTECHNIK TRIATLON
CZE 0:41:49.5 0:13:43.7
24.
LAPČÍK Kvido
CZE 0:43:08.3 0:15:02.5
25.
ARCOS Franco
ŠS Zálesie
SVK 0:46:01.5 0:17:55.7
26.
RUBEŠ Vadim
CZE 0:47:19.0 0:19:13.2
27.
PAŠEK Tomáš
SK ŠELA SPORT
CZE 0:47:27.3 0:19:21.5
28.
PAŠEK Matyáš
SK ŠELA SPORT
CZE 0:49:57.8 0:21:52.0
29.
GELLNER Jan
CZE 0:52:33.5 0:24:27.8
30.
KOŠÁR Karel
CZE 0:57:42.1 0:29:36.3
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KRÁTKÁ Zuzka
Bike freaks Holice
CZE 0:27:19.0 0:00:00.0
2.
KOVAŘÍKOVÁ Zuzana
SK EDIE team
CZE 0:27:33.7 0:00:14.7
3.
ZVEJŠKOVÁ Karolín
TJ Favorit Brno
CZE 0:32:43.0 0:05:24.0
4.
BUKOVSKÁ Barbora
Cyklomax-RockMachine
CZE 0:33:14.5 0:05:55.5
5.
HOLOUBKOVÁ Eliška
TUFO Cyklozákladna Otrokovice
CZE 0:34:57.5 0:07:38.5
6.
DRONGOVÁ Eliška
CZE 0:35:40.3 0:08:21.2
7.
FRIESOVÁ Maruška
Hanáckéé průvan
CZE 0:36:46.0 0:09:27.0
8.
ČERNÁ Lucie
MBt Zlín
CZE 0:36:56.3 0:09:37.2
9.
RUBEŠOVÁ Eliška
Tj sokol Pozděchov
CZE 0:39:01.5 0:11:42.5
10.
RUBEŠOVÁ Viola
CZE 0:40:47.5 0:13:28.5
11.
JAHODOVÁ Tereza
Forman Kids
CZE 0:43:34.3 0:16:15.2
12.
BENEŠOVÁ Eliška
CZE 0:44:33.3 0:17:14.2
13.
JAHODOVÁ Veronika
Forman Kids
CZE 0:51:10.5 0:23:51.5
14.
DRONGOVÁ Sofie
CZE 0:59:04.3 0:31:45.3
15.
ČERNÁ Karolína
MBt Zlín
CZE 1:03:07.8 0:35:48.8
16.
HOLOUBKOVÁ Lucie
TUFO Cyklozákladna Otrokovice
CZE 1:04:25.8 0:37:06.8

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru