seriál : serie logo

FOX Enduro Race Morávka

MTB
DATUM :25 - 26.8.2018 MÍSTO :Malá Morávka

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KNAPEC Martin
CTM Racing Team
CZE 0:17:13.1 0:00:00.0
2.
ŘÍHA Jakub
N1 TEAM
CZE 0:17:19.0 0:00:05.9
3.
MALÝ Petr
Maloch Racing Team
CZE 0:17:36.0 0:00:22.8
4.
BLÁHA Vojtěch
Rock Machine Cyklomax enduro team
CZE 0:17:48.9 0:00:35.7
5.
HYNČICA Vlastimil
Specialized CZ
CZE 0:17:51.7 0:00:38.5
6.
LETÁK Petr
Whyte racing team
CZE 0:17:54.2 0:00:41.1
7.
ČUNEK David
Rock Machine-Valmezbike nduro
CZE 0:17:56.9 0:00:43.8
8.
KUTIN Tomáš
SingleBe Bikes
CZE 0:18:06.7 0:00:53.6
9.
ADAMI Maxim
Norco Bicycles CZ
CZE 0:18:20.7 0:01:07.5
10.
PATÁK Jiří
SKIBIKECENTRUM.CZ
CZE 0:18:23.3 0:01:10.1
11.
PORUBAN Kristián
Specialized CZ
SVK 0:18:26.7 0:01:13.5
12.
FRENK Petr
Protocycles
CZE 0:18:31.4 0:01:18.3
13.
ŘÍDKÝ Dominik
CANNONDALE KUR ENDURO
CZE 0:18:39.3 0:01:26.2
14.
PAVLAS Petr
Canyon Amateur Enduro Team
CZE 0:18:42.0 0:01:28.8
15.
GAJDŮŠEK Ondřej
Maloch Racing Team
CZE 0:18:51.4 0:01:38.3
16.
KŘÍŽEK Miroslav
N1 TEAM
CZE 0:18:55.3 0:01:42.1
17.
SPALEK Michal
Sportservis Bratislava
SVK 0:19:03.6 0:01:50.4
18.
ŠVÁN Vojtěch
Bike Team sportovní kurzy
CZE 0:19:09.9 0:01:56.8
19.
ZELENÝ Ondřej
ELEVEN MERCEDES MITAS
CZE 0:19:11.9 0:01:58.7
20.
ČIŽINSKÝ Milan
Bikezone.cz Pivot WTB
CZE 0:19:12.6 0:01:59.4
21.
KULHAVÝ Radek
CZE 0:19:20.7 0:02:07.5
22.
SZMIGIELSKI Slavomír
SKC Prostějov
CZE 0:19:28.1 0:02:15.0
23.
MICHÁLEK Viktor
Cyklistický klub Stupava
SVK 0:19:39.6 0:02:26.5
24.
ČERVENÝ Štěpán
Gigantic Racing Team
CZE 0:19:40.0 0:02:26.9
25.
ŠPAČEK Matěj
CZE 0:19:57.3 0:02:44.1
26.
ŠKAPÍK Roman
Valmezbike racing
CZE 0:20:02.3 0:02:49.2
27.
VOKÁČ Jiří
CZE 0:20:02.8 0:02:49.6
28.
MRŇKA Aleš
T.S.BOHEMIA Bike Team
CZE 0:20:03.3 0:02:50.1
29.
PAVLAS Jakub
Canyon Amateur Enduro Team
CZE 0:20:05.8 0:02:52.6
30.
PITOŇÁK Richard
NOPOOR
CZE 0:20:15.8 0:03:02.6
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
DRENGUBÁKOVÁ Andrea
GHOST MOJEKOLO.cz
CZE 0:20:18.8 0:00:00.0
2.
NESTLEROVA Fejola Stepanka
CZE 0:21:06.2 0:00:47.3
3.
HORÁKOVÁ Jana
Commencal FDF Team
CZE 0:22:12.9 0:01:54.0
4.
NÁTROVÁ Tereza
RyS
CZE 0:23:21.5 0:03:02.6
5.
KUBÍNOVÁ Lucie
GIANT LIV CYCLING TEAM
CZE 0:24:42.2 0:04:23.3
6.
ŠÍRKOVÁ Jana
Protocycles
CZE 0:24:48.7 0:04:29.8
7.
VARÁČKOVÁ Nikola
KZC Bytča
SVK 0:25:06.2 0:04:47.3
8.
HANČÍKOVÁ Barbora
TOP RUN CLUB
CZE 0:25:09.6 0:04:50.7
9.
SLÍŽIKOVÁ Radka
O
SVK 0:25:34.7 0:05:15.8
10.
ABELOVÁ Romana
KolOna kemp
CZE 0:28:14.5 0:07:55.6

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru