seriál : serie logo

Giant Enduro Race Špičák

MTB
DATUM :15 - 16.9.2018 MÍSTO :Špičák

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KNAPEC Martin
CTM Racing Team
CZE 0:24:50.6 0:00:00.0
2.
PROKOP Michal
Ghost Factory Racing Riot
CZE 0:25:07.2 0:00:16.6
3.
TEJCHMAN Přemek
Kellys Factory team
CZE 0:25:11.3 0:00:20.6
4.
MALÝ Petr
Maloch Racing Team
CZE 0:25:21.6 0:00:30.9
5.
CHARVÁT Matěj
Charvatbros / Banshee Bikes
CZE 0:25:35.6 0:00:44.9
6.
MYŠÍK Milan
CANNONDALE KUR ENDURO
CZE 0:25:39.8 0:00:49.1
7.
BLÁHA Vojtěch
Rock Machine Cyklomax enduro team
CZE 0:25:45.1 0:00:54.4
8.
ŘÍHA Jakub
N1 TEAM
CZE 0:26:15.3 0:01:24.6
9.
STUDNIČKA Lukáš
CZE 0:26:22.3 0:01:31.7
10.
HYNČICA Vlastimil
Specialized CZ
CZE 0:26:23.2 0:01:32.6
11.
ŽILÁK František
Rock Machine Cyklomax enduro team
CZE 0:26:32.2 0:01:41.6
12.
MORÁVEK Petr
CZE 0:26:38.4 0:01:47.7
13.
VANER Jan
CANNONDALE KUR ENDURO
CZE 0:26:38.7 0:01:48.1
14.
EIBEGGER Michael
Downhill Verein IBK
AUT 0:26:41.2 0:01:50.5
15.
FRENK Petr
Protocycles
CZE 0:26:48.4 0:01:57.7
16.
ADAMI Maxim
Norco Bicycles CZ
CZE 0:26:48.6 0:01:57.9
17.
SZABÓ Jiří
SPOKE.cz
CZE 0:26:57.1 0:02:06.5
18.
KWAŚNY Romek
Trek Bielsko Racing
POL 0:26:58.6 0:02:08.0
19.
PEŠŤÁK Martin
FRBS-WTB-NORCO
CZE 0:27:00.0 0:02:09.4
20.
HEROLD Benjamin
Authentisches Fahrrad
GER 0:27:05.0 0:02:14.3
21.
KUNEŠ Vlastimil
Velosport Domažlice
CZE 0:27:06.7 0:02:16.0
22.
LETH Fred
DEN 0:27:08.3 0:02:17.7
23.
PATÁK Jiří
SKIBIKECENTRUM.CZ
CZE 0:27:11.1 0:02:20.4
24.
LETÁK Petr
Whyte racing team
CZE 0:27:18.1 0:02:27.4
25.
PORUBAN Kristián
Specialized CZ
SVK 0:27:19.6 0:02:28.9
26.
MÜLLER Florian
SUI 0:27:21.9 0:02:31.3
27.
VIŠNOVSKÝ Matěj
CANNONDALE KUR ENDURO
CZE 0:27:31.1 0:02:40.5
28.
ŘÍDKÝ Dominik
CANNONDALE KUR ENDURO
CZE 0:27:39.2 0:02:48.5
29.
HYNČICA Petr
Specialized.cz
CZE 0:27:44.1 0:02:53.5
30.
KULHAVÝ Radek
dressler.cz
CZE 0:27:47.1 0:02:56.4
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
DRENGUBÁKOVÁ Andrea
GHOST MOJEKOLO.cz
CZE 0:30:14.1 0:00:00.0
2.
HAVLICKÁ Kristýna
Rock Machine Cyklomax enduro team
CZE 0:30:54.0 0:00:39.9
3.
ŠÍRKOVÁ Jana
Protocycles
CZE 0:33:44.4 0:03:30.3
4.
NÁTROVÁ Tereza
RyS
CZE 0:33:46.1 0:03:31.9
5.
TESAŘOVÁ Barbora
too high to die
CZE 0:34:17.5 0:04:03.4
6.
DURČÁKOVÁ Dominika
KROSS ENDURO TEAM
CZE 0:35:03.3 0:04:49.2
7.
KUBÍNOVÁ Lucie
GIANT LIV CYCLING TEAM
CZE 0:35:30.2 0:05:16.1
8.
SMRČKOVÁ Kateřina
CZE 0:39:51.2 0:09:37.1
9.
VARÁČKOVÁ Nikola
KZC Bytča
SVK 0:40:24.1 0:10:10.0

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru