Veľkogrobský Triatlon

Triatlon
DATUM :1.9.2018 MÍSTO :Veľký Grob

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ČIČMANEC Marek
TTT Trnava
SVK 1:05:46.5 0:00:00.0
2.
HRČKA Michal
SVK 1:06:34.8 0:00:48.3
3.
RIŠKA Dalibor
Triax Bratislava
SVK 1:06:58.4 0:01:11.9
4.
SIVÁČEK Marián
TRIAX
SVK 1:08:05.9 0:02:19.4
5.
KUCHARCIK Peter
SVK 1:08:16.1 0:02:29.6
6.
ŠKVARENINA Michal
Triatlon Team Trnava
SVK 1:08:31.3 0:02:44.8
7.
MIKO Marcel
TriMiko
SVK 1:09:19.7 0:03:33.2
8.
NEMČOK Radoslav
SVK 1:09:32.8 0:03:46.3
9.
MRVA Marek
3NT
SVK 1:09:40.9 0:03:54.4
10.
MARKO Danny
Danny GO Travel
SVK 1:09:43.9 0:03:57.4
11.
KOVALANČÍK Martin
TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica
SVK 1:09:52.5 0:04:06.0
12.
ŠOMŠÁG Jozef
Neregistrovaný
SVK 1:10:05.6 0:04:19.1
13.
STREŠŇÁK Ján
Cykloklub Senec
SVK 1:10:17.3 0:04:30.8
14.
AMBRUS Peter
i-rider.sk
SVK 1:10:54.8 0:05:08.3
15.
BEZECNÝ Michal
3NT Bratislava
SVK 1:11:03.7 0:05:17.2
16.
GÁBRIŠ Tomáš
Cykloklub Senec
SVK 1:11:12.4 0:05:25.9
17.
PIJÁK Ondrej
EscapeHouse.sk
SVK 1:11:22.3 0:05:35.8
18.
BRIENIK Michal
SVK 1:11:23.3 0:05:36.8
19.
SERAFIN Matus
WLRM
SVK 1:11:36.2 0:05:49.7
20.
ECKERT Vladimír
3NT
SVK 1:12:21.5 0:06:35.0
21.
VANČO Michal
Triax Bratislava
SVK 1:13:24.6 0:07:38.1
22.
BOBRIK Radovan
3NT
SVK 1:13:40.1 0:07:53.6
23.
GÁLIK Ivan
HUMAN MOTORS
SVK 1:13:45.9 0:07:59.4
24.
BEZÁK Ivan
SVK 1:13:58.4 0:08:11.9
25.
BROSCH Miroslav
eHub Tri Team
SVK 1:14:04.2 0:08:17.7
26.
BELIANSKÝ Marek
5F
SVK 1:14:23.4 0:08:36.9
27.
KISS Marian
haklubss
SVK 1:14:34.3 0:08:47.8
28.
HARŠÁNY Filip
TriMiko
SVK 1:14:52.3 0:09:05.8
29.
BAKUS Michal
Cykloklub Senec
SVK 1:14:52.4 0:09:05.9
30.
WEISS Markus
LC Cafe Haferl
AUT 1:15:34.2 0:09:47.7
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
TEŠOVIČOVÁ Diana
Procycling
SVK 1:12:25.6 0:00:00.0
2.
VADKERTI Zuzana
SVK 1:15:49.0 0:03:23.4
3.
WALTEROVÁ Andrea
3NT Bratislava
SVK 1:17:53.8 0:05:28.2
4.
IGLARČÍKOVÁ Andrea
Prestigio Realiz Team
SVK 1:19:36.1 0:07:10.5
5.
HUTTNEROVA Zuzana
SVK 1:20:08.0 0:07:42.4
6.
DANISKOVA Zuzana
TriMiko
SVK 1:22:31.1 0:10:05.5
7.
LIPKOVÁ Nicole
KOB ATU KE, Cykloklub Senec
SVK 1:23:30.2 0:11:04.6
8.
HAMAJOVA Jana
haklubss
SVK 1:24:23.6 0:11:58.0
9.
GAZOVA Gabriela
SG Stern Sindelfingen
SVK 1:24:24.4 0:11:58.8
10.
HAMAROVÁ Ľubica
SVK 1:25:28.7 0:13:03.1
11.
HARŠÁNYOVÁ Ema
SVK 1:26:15.3 0:13:49.7
12.
JEDLIČKOVÁ Eva
Irun Family
SVK 1:28:29.7 0:16:04.1
13.
DOŠEKOVÁ Petra
Triatlon Team Trnava
SVK 1:31:35.3 0:19:09.7
14.
NIKODEMOVÁ Jaroslava
SVK 1:31:50.2 0:19:24.6
15.
KOTVASOVÁ Elena
SVK 1:35:35.0 0:23:09.4
16.
MIFKOVA Mirka
SVK 1:40:31.2 0:28:05.6
17.
MIKOVA Nikola
SVK 1:42:25.1 0:29:59.5
18.
HÁMOROVÁ Danica
Irun Family
SVK 1:42:32.5 0:30:06.9
19.
FAZIKOVA Lucia
SVK 1:44:28.9 0:32:03.3

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru

Statistiky

Počet přihlášených128
Přihlášeno - Muži102
Přihlášeno - Ženy26
Odstartovalo109
V cíli109