Tvrďák B. Bystrica

Přespolní běh
DATUM :9.9.2018 MÍSTO :Králiky

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
PERŽEĽ Ján
Naplno Team SVK
SVK 1:06:06.1 0:00:00.0
2.
LUKÁČ Miroslav
Žiarske zlatokopky
SVK 1:07:11.1 0:01:05.0
3.
ŠTULAJTER Adam
Double red team
SVK 1:09:43.1 0:03:37.0
4.
MELICH Miroslav
DHZ Hybe
SVK 1:11:23.3 0:05:17.2
5.
MILATA Paskal
Team OCRA Slovakia
SVK 1:12:16.6 0:06:10.5
6.
ŠKRAPKO Kristian
Hlotka team
SVK 1:12:22.6 0:06:16.5
7.
DUCHOŇ Michal
Team OCRA Slovakia
SVK 1:13:29.4 0:07:23.3
8.
SÁRI Martin
Naplno Team SVK
SVK 1:14:00.4 0:07:54.3
9.
ŠURGAN Štefan
Berserkers
SVK 1:16:41.9 0:10:35.8
10.
ADAMEC Jakub
SVK 1:16:44.5 0:10:38.4
11.
PENIAK Matej
Skrine BB
SVK 1:17:22.8 0:11:16.7
12.
SEDLIAK Miroslav
SVK 1:17:32.2 0:11:26.1
13.
ILDŽA Matúš
Team OCRA Slovakia
SVK 1:17:36.0 0:11:29.9
14.
KVASNIČKA Miroslav
SVK 1:17:46.2 0:11:40.1
15.
PÔBIŠ Marek
SVK 1:17:49.1 0:11:43.0
16.
MIKOLASEK David
Team OCRA Slovakia 2
SVK 1:18:11.7 0:12:05.6
17.
TAKÁČ Vladimír
SVK 1:18:25.8 0:12:19.7
18.
VOZNIK Ivan
SVK 1:18:50.5 0:12:44.4
19.
KOŠÍK Jozef
SVK 1:19:03.3 0:12:57.2
20.
ŠČASNÍK Adam
Hlotka team
SVK 1:19:23.3 0:13:17.2
21.
VOJTAS Michal
Naplno Team SVK
SVK 1:19:36.2 0:13:30.1
22.
CÍCH Rastislav
Naplno Team SVK
SVK 1:19:39.2 0:13:33.1
23.
PAŠKA Jozef
ZS Team
SVK 1:19:50.3 0:13:44.2
24.
SÁGHY Martin
Danube Runners
SVK 1:19:52.1 0:13:46.0
25.
PETROVIČ Andrej
SVK 1:20:16.8 0:14:10.7
26.
LIBIČEK Michal
DHZ Hybe
SVK 1:21:20.5 0:15:14.4
27.
ČERNIČKA Bohumil
Hlotka team
SVK 1:21:32.5 0:15:26.4
28.
BOCEK Lukáš
Flinstonovci
SVK 1:21:46.3 0:15:40.2
29.
BUČKO Martin
Berserkers
SVK 1:21:57.1 0:15:51.0
30.
RUCEK Jozef
Team OCRA Slovakia
SVK 1:22:06.7 0:16:00.6
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BERČÍKOVÁ Nikola
SVK 1:21:31.1 0:00:00.0
2.
PLÁTKOVÁ Veronika
Team 5
SVK 1:24:49.5 0:03:18.4
3.
HUDOKOVÁ Simona
SVK 1:32:21.8 0:10:50.7
4.
TRUHANOVÁ Veronika
Flinstonovci
SVK 1:34:33.5 0:13:02.4
5.
HAJOSTEKOVÁ Simona
Team OCRA Slovakia 2
SVK 1:35:11.1 0:13:40.0
6.
JURÍKOVÁ Diana
Dia&Edy
SVK 1:35:25.5 0:13:54.4
7.
MELICHOVA Andrea
DHZ Hybe
SVK 1:35:35.4 0:14:04.3
8.
MICHNOVÁ Monika
MAXXX.696
SVK 1:36:01.0 0:14:29.9
9.
POTOČNÁ Gabika
GaLaPo
SVK 1:37:26.9 0:15:55.8
10.
BÉBEROVÁ Angelika
Flinstonovci
SVK 1:38:32.7 0:17:01.6
11.
KOTRADYOVÁ Elena
CrossTrainingLevoča
SVK 1:38:38.1 0:17:07.0
12.
GREGORČOKOVÁ Kristína
SVK 1:40:34.3 0:19:03.2
13.
PÍROVÁ Valéria
Van gym
SVK 1:40:51.9 0:19:20.8
14.
KANÓCOVÁ Alžbeta
SVK 1:42:09.0 0:20:37.9
15.
PROKSOVÁ Andrea
CrossTrainingLevoča
SVK 1:42:23.7 0:20:52.6
16.
KOPAČKOVÁ Alžbeta
Extreme Obstacle Runners
SVK 1:43:46.0 0:22:14.9
17.
SOVIČOVÁ Petra
JFK Malinovo
SVK 1:45:00.8 0:23:29.7
18.
HOLBÍKOVÁ Veronika
JFK Malinovo
SVK 1:45:01.5 0:23:30.4
19.
HLINIČANOVÁ Ľubica
DHZ Hybe
SVK 1:46:04.6 0:24:33.5
20.
LACKOVA Eva
Champions
SVK 1:47:01.8 0:25:30.7
21.
FAINOVÁ Monika
SVK 1:47:56.3 0:26:25.2
22.
ĎURAČKOVÁ Terézia
Hlotka team
SVK 1:48:29.2 0:26:58.1
23.
BRAŠEŇOVÁ Anna
Champions
SVK 1:49:02.3 0:27:31.2
24.
AGNEROVÁ Renáta
Hardgym
SVK 1:49:13.0 0:27:41.9
25.
KVASŇOVSKÁ Henrieta
JFK Malinovo
SVK 1:49:38.5 0:28:07.4
26.
VRTICHOVÁ Lucia
Spartanské Tréningy Zvolen
SVK 1:50:00.1 0:28:29.0
27.
DECKÁROVÁ Eliška
Trlenské medvede
SVK 1:52:53.7 0:31:22.6
28.
BULLOVA Monika
SVK 1:53:19.9 0:31:48.8
29.
KVAKOVÁ Monika
Žiarske zlatokopky
SVK 1:54:30.3 0:32:59.2
30.
OSADSKÁ Júlia
SRTG-RK Valibukfitness
SVK 1:54:41.4 0:33:10.3

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru

Statistiky

Počet přihlášených829
Přihlášeno - Muži599
Přihlášeno - Ženy230
Odstartovalo668
V cíli661