seriál : serie logo
seriál : serie logo

Skadi Loppet

Běžecké lyžování
DATUM :16 - 17.3.2019 MÍSTO :Bodenmais

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BRIGADOI Mauro
Team Trentino Robinson
ITA 1:55:51.8 0:00:00.0
2.
ROCAREK Jiri
Vltava Fund Ski team
CZE 1:58:13.2 0:02:21.4
3.
ŠRAIL Jan
Edsystem Bauer Team
CZE 1:58:16.2 0:02:24.4
4.
ROHDE Florian
Atomic/Leki Nordic Team SC/TV Gefrees
GER 1:58:18.7 0:02:26.9
5.
FERRARI Francesco
Team Trentino Robinson
ITA 2:03:29.0 0:07:37.2
6.
ONDRASEK Pavel
Fischer Racing Team
CZE 2:03:32.2 0:07:40.4
7.
FREIMUTH Thomas
xc-ski.de/A I N Skimarathon-Team
GER 2:04:03.8 0:08:12.0
8.
VARESCO Simone
Team Trentino Robinson
ITA 2:05:27.3 0:09:35.5
9.
SELTER Benjamin
TV Attendorn
GER 2:14:51.8 0:19:00.0
10.
GERSTENGARBE Jörg
SC Willingen
GER 2:17:35.1 0:21:43.3
11.
KOCH Moritz
ESV Nassau
GER 2:18:30.8 0:22:39.0
12.
HOLLENSTEIN Johannes
SAUERLAND SKI TEAM/SK WUNDERTHAUSEN
GER 2:18:39.8 0:22:48.0
13.
KIENE Peter
Skimarathon Team Austria
AUT 2:18:44.8 0:22:53.0
14.
KOCH Philipp
ESV Nassau
GER 2:19:02.8 0:23:11.0
15.
SVOBODA Jan
Silvini Madshus team
CZE 2:19:03.8 0:23:12.0
16.
FRITZSCH Nick
ATSV Gebirge/Gelobtland
GER 2:19:40.8 0:23:49.0
17.
KUHN Matthias
Salomon Nordic Team Austria
AUT 2:20:02.6 0:24:10.8
18.
STEURER Thomas
Toms´coaching
AUT 2:20:51.5 0:24:59.7
19.
TEPLY Robin
Rolnici
CZE 2:21:19.1 0:25:27.3
20.
KOCH Albin
ESV Nassau
GER 2:22:51.6 0:26:59.8
21.
KOCH Stephan
ESV Nassau
GER 2:23:01.6 0:27:09.8
22.
RICHTER Phillipp
ATSV Gebirge/Gelobtland
GER 2:23:17.4 0:27:25.6
23.
LECHERMANN Thomas
Hopfen und Malz Racing-Team
GER 2:24:23.9 0:28:32.1
24.
SEIDEL Thomas
VSC Klingenthal
GER 2:25:01.4 0:29:09.6
25.
MOEHRS Sascha
xc-ski.de A/N Skimarathon Team
GER 2:25:09.8 0:29:18.0
26.
FLADE Matthias
SC Münchberg
GER 2:27:47.4 0:31:55.6
27.
HAAS Erwin
RC Allgäu
GER 2:28:14.6 0:32:22.8
28.
HENNING Michael
Zipps Team
GER 2:28:15.6 0:32:23.8
29.
SCHÖNBERGER Matthias
Löffler-Skadi Loppet Team
GER 2:28:39.9 0:32:48.1
30.
GROß Sebastian
SC Norweger Annaberg
GER 2:29:01.9 0:33:10.1
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BOUDIKOVA Adela
Fischer Racing Team
CZE 2:24:03.3 0:00:00.0
2.
VIRTANEN Niina
Kouvolan hiihtoseura
FIN 2:31:26.4 0:07:23.0
3.
DONZALLAZ Nicole
Team First Caution
SUI 2:33:24.4 0:09:21.0
4.
GATTERMANN Kathi
SV Bayer. Eisenstein / Maloja glide to live Team
GER 2:40:26.9 0:16:23.5
5.
LANE Margaret
USA 2:43:27.1 0:19:23.8
6.
MÜLLER Katrin
SV Grün -Weiß - Pirna
GER 2:51:18.3 0:27:15.0
7.
SPERGER Eva
Gore Wear
GER 2:56:33.4 0:32:30.0
8.
MAYER Melina
xc-ski.de AIN Skimarathon Team
SUI 2:57:02.9 0:32:59.5
9.
KROUSTKOVA Vendula
ROLNÍCI TJ CZU
CZE 2:57:17.9 0:33:14.5
10.
HEINRICH Amelie
SC Hammer / Maloja glide to live - Team
GER 2:59:32.7 0:35:29.3
11.
KAGERBAUER Simone
xc-ski.de AIN Skimarathon Team
GER 3:12:41.2 0:48:37.8
12.
WEIDLICH Antje
WSC Erzgebirge Oberwiesenthal
GER 3:13:36.2 0:49:32.9
13.
KÖCK Sabine
SC St. Ulrich am Pillersee
AUT 3:14:32.0 0:50:28.6
14.
EGER Susi
SC Großberg
GER 3:16:18.7 0:52:15.4
15.
YRJÖLÄ Ulla
FIN 3:18:24.8 0:54:21.4
16.
SPORKERT Sibylle
SLC Kirchberg im Wald
GER 3:20:54.5 0:56:51.1
17.
FÖRSTER Basilia
xc-ski.de A/N Skimarathon Team
ITA 3:21:07.3 0:57:03.9
18.
GRESENS Charlotte
ATSV Gebirge-Gelobtland
GER 3:30:27.0 1:06:23.7
19.
THAN Sylvia
SV Schoenheide
GER 3:38:09.8 1:14:06.4
20.
GRÄF Dürt
Dresdner Skiverein
GER 3:40:21.3 1:16:17.9
21.
WEISER Sindy
GER 3:43:37.8 1:19:34.4
22.
MÜLLER Carola
Hohburger SV 1990
GER 3:49:12.9 1:25:09.5
23.
PREIBISCH Sylvia
TSV Bad Reichenhall
GER 3:53:51.6 1:29:48.2
24.
MARTIN-SCHATTNER Ina
GER 3:54:11.9 1:30:08.5
25.
GUARINELLI Silvia
Polisportiva Vobarno
ITA 3:57:08.6 1:33:05.3
26.
MÖBIUS Annett
GER 4:07:09.9 1:43:06.5
27.
SMITH Danielle
Ski Club Trezzone
GBR 4:19:54.7 1:55:51.3
28.
SCHÜTZ Grit
Hohburger SV 1990
GER 4:22:01.5 1:57:58.1
29.
VERARDO Marina
ITA 4:34:14.8 2:10:11.4
30.
SCHREITER Ulrike
DAV Plauen-Vogtland
GER 4:40:24.0 2:16:20.7
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
SIEGEL Jonas
WSV Schönsee
GER 1:15:21.6 0:00:00.0
2.
SLECHTA Daniel
Fischer Racing Team
CZE 1:15:28.3 0:00:06.7
3.
FRÄSDORF Michel
Skiverein Hasselfelde
GER 1:17:44.4 0:02:22.8
4.
KUCHL Johannes
Löffler-Skadi Loppet Team
GER 1:17:58.3 0:02:36.7
5.
FALK Stefan
SC Großberg
GER 1:19:54.8 0:04:33.2
6.
PLIESCHNEGGER Florian
SK Rottenmann
AUT 1:22:08.3 0:06:46.7
7.
REICHELT Arvid
Skiklub Dresden Niedersedlitz
GER 1:22:26.3 0:07:04.7
8.
SVARC Martin
Ski klub Jablonec
CZE 1:24:55.1 0:09:33.5
9.
HARTMANN Till
SC Rückershausen/SAUERLAND SKI TEAM
GER 1:25:00.8 0:09:39.2
10.
WERDER Patrick
TSG Backnang Ski
GER 1:25:08.8 0:09:47.2
11.
DANKL Markus
Skimarathon Team Austria
AUT 1:25:19.1 0:09:57.5
12.
HÖGL Stefan
Team Icehosue Bayreuth
GER 1:26:04.3 0:10:42.7
13.
CIPRIAN Stefano
Ottica Mottes
ITA 1:26:14.8 0:10:53.2
14.
FROHMADER Paul
WSV Weissenstadt
GER 1:26:16.1 0:10:54.5
15.
WEIHER Stefan
Tsv Buching
GER 1:26:22.1 0:11:00.5
16.
MUELLER Geri
SC Immenstadt /Team Madshus
GER 1:27:25.8 0:12:04.2
17.
DEICKE Sebastian
WSV Elbingerode
GER 1:27:42.1 0:12:20.5
18.
LAUBER Frank
VfL Bad Berleburg/SAUERLAND SKI TEAM
GER 1:27:45.6 0:12:24.0
19.
PESTA Roman
SKI Klub Lenora
CZE 1:27:57.1 0:12:35.5
20.
JILEK Petr
Medic Dream Team
CZE 1:28:35.0 0:13:13.4
21.
BAUER Gerhard
DJK Falkenberg
GER 1:28:44.1 0:13:22.5
22.
KOUŘÍK Pavel
TJ Sokol Díly
CZE 1:29:40.3 0:14:18.7
23.
MAKOSCH Jens
ATSV Gebirge/Gelobtland
GER 1:30:04.9 0:14:43.2
24.
VATER Gerhard
Löffler-Skadi Loppet Team
GER 1:30:13.1 0:14:51.5
25.
ASCHENBRENNER Rolf
SV Lokomotive Arnbruck
GER 1:30:27.1 0:15:05.5
26.
RENNER Viktor
TSV Mönchröden
GER 1:30:38.6 0:15:17.0
27.
RIEXINGER Jochen
SZ Römerstein
GER 1:32:10.4 0:16:48.8
28.
WENIGER Andreas
ATSV Gebirge/Gelobtland
GER 1:32:13.6 0:16:52.0
29.
BUND Marcel
SG Klotzsche e.V.
GER 1:32:43.3 0:17:21.7
30.
FISCHER Lorenz
Ski Club Prien am Chiemsee
GER 1:32:45.4 0:17:23.7
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
HUJEROVA Tereza
Ski klub Jablonec
CZE 1:25:20.8 0:00:00.0
2.
MORAVCOVA Klara
Ski klub Jablonec nad Nisou
CZE 1:26:29.3 0:01:08.5
3.
MUELLER Franziska
SC Immenstadt
GER 1:28:36.1 0:03:15.2
4.
BÖTTCHER Rika elin
SC Buntenbock
GER 1:35:55.0 0:10:34.1
5.
LÖSCHKE Cora
TSV Leuna e.V.
GER 1:36:19.4 0:10:58.5
6.
DIETZE Alexandra
Pulsschlag Neuhausen Erzgebirge
GER 1:37:01.1 0:11:40.2
7.
SIMEONI Federica
Ottica Mottes
ITA 1:37:13.4 0:11:52.5
8.
KELLERMEIER Amelie
Löffler-Skadi Loppet Team
GER 1:38:55.6 0:13:34.8
9.
ROCKSTROH Anna
SV Trebsen
GER 1:40:03.4 0:14:42.5
10.
ZIMARE Rosa
SG Klotzsche e.V.
GER 1:40:49.4 0:15:28.5
11.
UHLIG Insa
Skiklub Dresden-Niedersedlitz
GER 1:43:32.2 0:18:11.3
12.
STICH Barbara
SG Hausham
GER 1:45:09.9 0:19:49.0
13.
NEBEL Antje
GER 1:49:00.2 0:23:39.3
14.
LÖSCHKE Sabine
TSV Leuna e.V.
GER 1:49:40.9 0:24:20.0
15.
BÖTTCHER Birgit
SC Buntenbock
GER 1:51:11.9 0:25:51.0
16.
DOTZAUER Anja
SV Lok Eilenburg
GER 1:52:31.4 0:27:10.5
17.
MÜLLER Vanessa
TSV Leuna e.V.
GER 1:53:16.9 0:27:56.0
18.
MEISCHNER Marie
SC Norweger Annaberg
GER 1:54:12.2 0:28:51.3
19.
SELTMANN Annika
SV Tanne Thalheim
GER 1:55:43.4 0:30:22.6
20.
WETTERLING Stephanie
WSV Elbingerode
GER 1:59:35.5 0:34:14.6
21.
SCHULZE Bettina
Skiklub Dresden-Niedersedlitz
GER 1:59:42.9 0:34:22.0
22.
DIETZE Lisa
Skiklub Dresden-Niedersedlitz
GER 2:00:00.7 0:34:39.8
23.
KOLBE Cindy
SV Trebsen
GER 2:00:14.2 0:34:53.3
24.
NEISES Marleen
Skiklub Dresden Niedersedlitz
GER 2:00:36.5 0:35:15.6
25.
SCHÄFER Julia
SG Klotzsche e.V.
GER 2:01:01.4 0:35:40.6
26.
BREGULLA-LINKE Claudia
Ski Club Obermühlhausen
GER 2:01:27.7 0:36:06.8
27.
WERL Franziska
WSV Elbingerode
GER 2:02:20.9 0:37:00.1
28.
WALTER Laila
Skizunft Dresden
GER 2:04:29.0 0:39:08.1
29.
NITZSCHE Elena
SV Großwaltersdorf
GER 2:04:54.7 0:39:33.8
30.
JAKOB Isabel
SV Großwaltersdorf
GER 2:04:54.7 0:39:33.8
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
SVARC Martin
Ski klub Jablonec
CZE 1:34:59.4 0:00:00.0
2.
SIEGEL Jonas
WSV Schönsee
GER 1:35:17.2 0:00:17.7
3.
FROHMADER Paul
WSV Weissenstadt
GER 1:35:59.7 0:01:00.2
4.
VOJTA Pavel
Zizkovsky tygri
CZE 1:40:35.9 0:05:36.5
5.
SCHREIER Michael
Fischer Racing Team
GER 1:40:42.3 0:05:42.8
6.
GRILLMAIER Gernot
Team Wipfelwanderweglauf
AUT 1:40:50.4 0:05:51.0
7.
MUTSCHELLER Uli
Fischer Racing Team
GER 1:40:54.7 0:05:55.2
8.
FALK Stefan
SC Großberg
GER 1:41:21.2 0:06:21.7
9.
CIPRIAN Stefano
Ottica Mottes
ITA 1:41:27.7 0:06:28.2
10.
KRÄMER Felix
WSV Oberhof 05
GER 1:41:39.0 0:06:39.5
11.
DOHNAL Tomas
TSV Leuna e.V.
CZE 1:43:03.4 0:08:04.0
12.
HEROLD Lars
GESUNDHEITSPARK Dreiländereck
GER 1:43:53.2 0:08:53.7
13.
BOKOVIKOV Alexey
RUS 1:44:36.3 0:09:36.9
14.
KOLOMEETS Anatoly
RUS 1:46:38.8 0:11:39.4
15.
GASSER Lukas
ITA 1:46:44.3 0:11:44.9
16.
LECHERMANN Thomas
Hopfen und Malz Racing-Team
GER 1:46:54.7 0:11:55.2
17.
TEMKIN Pavel
SC Alfa-Bitza
RUS 1:47:16.6 0:12:17.1
18.
DIETZE Albrecht
Pulsschlag Neuhausen Erzgebirge
GER 1:47:34.9 0:12:35.5
19.
RIEXINGER Jochen
SZ Römerstein
GER 1:47:58.7 0:12:59.3
20.
TCAREV Sergey
RUS 1:48:01.5 0:13:02.0
21.
INNEREBNER Sigmar
LLC Sarntal
ITA 1:48:22.4 0:13:23.0
22.
SCHMID Thomas
SpVgg Lam Ski Nordisch
GER 1:49:27.5 0:14:28.0
23.
FIEDLER Marcel
WSV Eppenschlag
GER 1:50:20.5 0:15:21.0
24.
FLADE Matthias
SC Münchberg
GER 1:50:22.7 0:15:23.3
25.
MÜNZBERG Uwe
SV Grün-Weiß Pirna
GER 1:50:43.0 0:15:43.6
26.
THÜMMLER Frank
SV Lok NO Leipzig e.V.
GER 1:50:48.7 0:15:49.3
27.
HOPPE Hermann
SC Rosenheim
GER 1:51:19.7 0:16:20.3
28.
BUND Marcel
SG Klotzsche e.V.
GER 1:51:26.2 0:16:26.8
29.
GEISSLER Roland
SWV Lauchhammer
GER 1:52:00.7 0:17:01.3
30.
GABRIEL Carl
SV Großwaltersdorf
GER 1:52:16.0 0:17:16.5
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
MUTSCHELLER Sigrid
Fischer Racing Team
GER 1:37:30.0 0:00:00.0
2.
MORAVCOVA Klara
Ski klub Jablonec nad Nisou
CZE 1:39:56.2 0:02:26.2
3.
DONZALLAZ Nicole
Team First Caution
SUI 1:42:02.1 0:04:32.1
4.
SCHÖTTES Melina
SC Oberhundem/SAUERLAND SKITEAM
GER 1:49:06.4 0:11:36.4
5.
KÄFFERLEIN Sarina
GER 1:53:30.7 0:16:00.7
6.
FRIČKOVÁ Pavla
VSK ELEKTRO ČVUT Praha
CZE 1:54:47.6 0:17:17.6
7.
UZICK Liudmila
Sk Rueckenwind
GER 1:55:24.7 0:17:54.7
8.
STADLEROVA Sarka
SV Bayer. Eisenstein
CZE 1:56:09.2 0:18:39.2
9.
LEHMANN Sarah
Pulsschlag Neuhausen Erzgebirge
GER 1:59:14.9 0:21:44.9
10.
BÖTTCHER Rika elin
SC Buntenbock
GER 1:59:53.5 0:22:23.5
11.
EISCHER Birgit
USC Atomic St. Leonhard
AUT 2:01:51.0 0:24:21.0
12.
SIMEONI Federica
Ottica Mottes
ITA 2:03:08.7 0:25:38.7
13.
MÜLLER Katrin
SV Grün -Weiß - Pirna
GER 2:05:39.5 0:28:09.5
14.
WOLFF Nadja
xc-ski.de AHASHSEPN Skimarathon Team
GER 2:05:40.0 0:28:10.0
15.
ROCKSTROH Anna
SV Trebsen
GER 2:10:03.7 0:32:33.7
16.
FÖRSTER Basilia
xc-ski.de A/N Skimarathon Team
ITA 2:12:59.5 0:35:29.5
17.
UHLIG Ines
Skiklub Dresden-Niedersedlitz
GER 2:15:03.3 0:37:33.3
18.
BREGULLA-LINKE Claudia
Ski Club Obermühlhausen
GER 2:16:40.3 0:39:10.3
19.
PUPETER Kristina
TV Hauzenberg
GER 2:21:04.8 0:43:34.8
20.
DOTZAUER Anja
SV Lok Eilenburg
GER 2:21:40.0 0:44:10.0
21.
ZIMARE Franziska
SG Klotzsche e.V.
GER 2:22:51.8 0:45:21.8
22.
BANI Sina
SC Buntenbock
GER 2:25:02.8 0:47:32.8
23.
KOLLONITSCH Annette
DAV Regensburg
GER 2:27:28.1 0:49:58.1
24.
WÜST Christine
GER 2:29:12.6 0:51:42.6
25.
TUTTE Kathleen
SC Kottmar
GER 2:29:55.6 0:52:25.6
26.
KOLBE Cindy
SV Trebsen
GER 2:32:26.3 0:54:56.3
27.
MARTIN-SCHATTNER Ina
GER 2:32:37.6 0:55:07.6
28.
GRÄF Dürt
Dresdner Skiverein
GER 2:33:11.1 0:55:41.1
29.
SHARIPOVA Raissa
TG Salzachtal
GER 2:33:28.1 0:55:58.1
30.
THAN Sylvia
SV Schoenheide
GER 2:37:15.3 0:59:45.3
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ŠRAIL Jan
Edsystem Bauer Team
CZE 0:44:47.6 0:00:00.0
2.
UHRMANN Aaron
WSV-DJK Rastbüchl
GER 0:46:06.2 0:01:18.5
3.
UHRMANN Elias
WSV-DJK Rasrbüchl
GER 0:47:47.2 0:02:59.5
4.
ŠVEJDA Jakub
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:47:52.4 0:03:04.8
5.
KOCH Philipp
ESV Nassau
GER 0:48:03.2 0:03:15.5
6.
LÄBE Harry oskar
SC Zwiesel
GER 0:48:49.7 0:04:02.0
7.
KOCH Moritz
ESV Nassau
GER 0:50:10.5 0:05:22.8
8.
SZCZOTKA Mateusz
Ski klub Jablonec
POL 0:50:43.9 0:05:56.2
9.
WEIHER Stefan
Tsv Buching
GER 0:50:44.6 0:05:57.0
10.
HOIBL Lukas
Skiclub Großberg
GER 0:50:48.2 0:06:00.5
11.
WERDER Patrick
TSG Backnang Ski
GER 0:51:01.9 0:06:14.3
12.
SELTER Benjamin
TV Attendorn
GER 0:51:13.7 0:06:26.0
13.
FUCHS-EISNER Klaus
SU-Böhmerwald
AUT 0:51:23.2 0:06:35.5
14.
FRÄSDORF Michel
Skiverein Hasselfelde
GER 0:51:28.2 0:06:40.5
15.
KOCH Albin
ESV Nassau
GER 0:51:41.4 0:06:53.8
16.
KOCH Stephan
ESV Nassau
GER 0:51:46.6 0:06:59.0
17.
JILEK Petr
Medic Dream Team
CZE 0:52:18.9 0:07:31.3
18.
BERTHOLD Ronny
ATSV Gebirge/Gelobtland
GER 0:52:52.7 0:08:05.0
19.
KADLEC Josef
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:52:58.4 0:08:10.8
20.
STÖHR Johann
WSV Weissenstadt
GER 0:53:06.4 0:08:18.8
21.
GAFFAL Peter
SC Wall
GER 0:53:07.4 0:08:19.8
22.
MUELLER Geri
SC Immenstadt /Team Madshus
GER 0:53:12.4 0:08:24.8
23.
KOBER Kilian
SV Grünbach
GER 0:53:27.2 0:08:39.5
24.
HENNING Michael
Zipps Team
GER 0:53:28.7 0:08:41.0
25.
VACHUTA Matěj
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:54:08.7 0:09:21.0
26.
POSPISEK Marek
Medic Dream Team
CZE 0:54:30.9 0:09:43.3
27.
REICHELT Nico
GER 0:54:44.5 0:09:56.8
28.
KALIVODA Lukáš
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:54:54.2 0:10:06.5
29.
LÖW Andreas
SG Klotzsche e.V.
GER 0:54:56.2 0:10:08.5
30.
ŘEZNÍK Jan
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:54:56.9 0:10:09.3
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
MUELLER Franziska
SC Immenstadt
GER 0:51:26.5 0:00:00.0
2.
HUJEROVA Tereza
Ski klub Jablonec
CZE 0:52:44.2 0:01:17.7
3.
DIETZE Alexandra
Pulsschlag Neuhausen Erzgebirge
GER 0:55:47.2 0:04:20.7
4.
GROIß Laura
SU-Böhmerwald
AUT 0:56:59.6 0:05:33.1
5.
STICH Anna-lena
SG Hausham
GER 1:03:27.5 0:12:01.0
6.
JAKOB Isabel
SV Großwaltersdorf
GER 1:03:35.0 0:12:08.5
7.
KÖLBEL Sandra karen
SC Norweger Annaberg
GER 1:04:16.5 0:12:50.0
8.
GABRIEL Edith
SU-Böhmerwald
AUT 1:04:46.5 0:13:20.0
9.
ZIMARE Rosa
SG Klotzsche e.V.
GER 1:05:46.9 0:14:20.4
10.
ROIDER Juliane
SpVgg Lam Ski Nordisch
GER 1:08:23.5 0:16:57.0
11.
WERDER Raili
TSG Backnang Ski
FIN 1:08:26.7 0:17:00.2
12.
BÖTTCHER Birgit
SC Buntenbock
GER 1:09:16.2 0:17:49.7
13.
JIŘIŠTOVÁ Zuzana
SK Peřimov
CZE 1:10:17.5 0:18:51.0
14.
STEMPLINGER Tina
WSV DJK Rastbüchl
GER 1:10:34.2 0:19:07.7
15.
GALLISTL Silvia
SU Eidenberg
AUT 1:10:46.5 0:19:20.0
16.
SPORKERT Sibylle
SLC Kirchberg im Wald
GER 1:11:01.3 0:19:34.7
17.
NEBEL Antje
GER 1:12:06.5 0:20:40.0
18.
WERL Franziska
WSV Elbingerode
GER 1:12:09.7 0:20:43.2
19.
TIMOTHY Rebecca
WSV RAMSAU AM DACHSTEIN
GBR 1:12:13.8 0:20:47.2
20.
SELTER Sabine
TV Attendorn
GER 1:14:04.2 0:22:37.7
21.
VOIGT Katrin
PSV Zittau e.V.
GER 1:14:15.0 0:22:48.5
22.
OESTREICH Corina
ATSV Gebirge/Gelobtland
GER 1:14:33.7 0:23:07.2
23.
KAGERBAUER Simone
xc-ski.de AIN Skimarathon Team
GER 1:14:40.7 0:23:14.2
24.
SCHÄFER Julia
SG Klotzsche e.V.
GER 1:15:38.8 0:24:12.3
25.
SEYFFERTH Denise
GER 1:17:16.9 0:25:50.4
26.
WETTERLING Stephanie
WSV Elbingerode
GER 1:18:23.5 0:26:57.0
27.
FUCHS-EISNER Andrea
SU-Böhmerwald
AUT 1:19:07.0 0:27:40.5
28.
BARTRAM Leonie
SC Buntenbock
GER 1:19:44.6 0:28:18.1
29.
GRAVES Catriona
Edinburgh University Hare & Hounds
GBR 1:20:25.0 0:28:58.5
30.
SEMMLER Lea
SV Großwaltersdorf
GER 1:21:00.8 0:29:34.3

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru