Beh Galantou

Běh
DATUM :13.4.2019 MÍSTO :Galanta

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KOSGEI Matthev
Benedek TEAM
KEN 0:32:47 0:00:00
2.
STARODUBTSEV Viktor
JM DEMOLEX BARDEJOV
UKR 0:34:43 0:01:56
3.
BABIAK Orest
JM DEMOLEX BARDEJOV
UKR 0:35:09 0:02:22
4.
PAPP Frantisek
RoniRunClub
SVK 0:35:33 0:02:46
5.
PÁLENÍK Andrej
MPK Dolný Kubín
SVK 0:36:13 0:03:26
6.
ŠLÚCH Roman
QSCert - certifikáty ISO 9001
SVK 0:36:52 0:04:05
7.
HABRDA Boris
Atletický club Nové Zámky
SVK 0:37:10 0:04:23
8.
GONDA Ján
Ahasver
SVK 0:37:16 0:04:29
9.
ONDRÁŠ Mário
Tribošport ZM
SVK 0:37:47 0:05:00
10.
MRVA Tomáš
Galanta
SVK 0:38:08 0:05:21
11.
CVIČELA Jan
BK 2000 Kľačany
SVK 0:38:09 0:05:22
12.
LUŽÁK Peter
Trnava
SVK 0:39:03 0:06:16
13.
PÁLENÍK Ervín
Activstar Trenčín
SVK 0:40:21 0:07:34
14.
DŘIZGA Viktor
Bratislava
SVK 0:40:52 0:08:05
15.
ZAŤKO Martin
AO TJ Slávia STUBA
SVK 0:41:14 0:08:27
16.
JELENÍK Lukáš
Johnson Controls
SVK 0:41:22 0:08:35
17.
PORTÁŠIK Peter
AŠK Grafobal Skalica
SVK 0:41:28 0:08:41
18.
SCHWARZ Jozef
Lamačské stíhačky
SVK 0:41:44 0:08:57
19.
HOLECZY Jergus
BMSC
SVK 0:41:55 0:09:08
20.
HUDEČEK Karol
Klub biatlonu Levice
SVK 0:41:58 0:09:11
21.
GÁL Jozef
SVK 0:42:02 0:09:15
22.
BERKY Robert
Prievidza
SVK 0:42:09 0:09:22
23.
TOTH Robert
Kráľová pri Senci
SVK 0:42:20 0:09:33
24.
OSTROŽANSKY Richard
SVK 0:42:25 0:09:38
25.
ADAMČA Norbert
TrZFLY
SVK 0:42:30 0:09:43
26.
KORDOŠ Lukáš
TC Draci Matúškovo
SVK 0:42:41 0:09:54
27.
VANČO Lukáš
SVK 0:43:11 0:10:24
28.
VÉGH Csaba
Vydrany
SVK 0:43:17 0:10:30
29.
KRIVOSUDSKY Dusan
Sereď
SVK 0:43:20 0:10:33
30.
SZENTESI Mikuláš
Báhoň
SVK 0:43:23 0:10:36
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KORIR Caroline Jebet
KEN 0:34:49 0:00:00
2.
ZRASTÁKOVÁ Veronika
ŠK ŠOG Nitra
SVK 0:35:34 0:00:45
3.
BREZOVSKA Barbora
BMSC
SVK 0:38:24 0:03:35
4.
POLOHOVA Zuzana
Lesky's Runners
SVK 0:38:59 0:04:10
5.
ŠIŠOLÁKOVÁ Lucia
ŠG Slávia Trenčín
SVK 0:39:35 0:04:46
6.
BÉBEROVÁ Angelika
Húrky ZM
SVK 0:43:11 0:08:22
7.
HAJDUK Muci
Tótkomlós
HUN 0:43:40 0:08:51
8.
GENČUROVÁ Jana
AK AŠK Slávia Trnava
SVK 0:44:01 0:09:12
9.
PORTÁŠIKOVÁ Anna
AŠK Grafobal Skalica
SVK 0:46:11 0:11:22
10.
KOZMÉROVÁ Ildikó
Roni Run Club
SVK 0:46:41 0:11:52
11.
KOZÁROVÁ Dana
SVK 0:47:10 0:12:21
12.
HEZKÁ Zdenka
Atletický odiel Šaľa
SVK 0:47:32 0:12:43
13.
KOLAROVSKÁ Eva
Spartak Komárno
SVK 0:48:07 0:13:18
14.
BUDINSKÁ Eva
Obecný úrad Poluvsie
SVK 0:49:09 0:14:20
15.
BOZSIKOVÁ Zuzana
She runs
SVK 0:49:14 0:14:25
16.
HOLUBOVÁ Katarína
Húrky ZM
SVK 0:49:28 0:14:39
17.
ADORJÁN Rozália
PaKS
SVK 0:49:37 0:14:48
18.
BEHÚLOVÁ Sylvia
X-Runners
SVK 0:49:46 0:14:57
19.
NÉMETH Andrea
PaKS
SVK 0:50:10 0:15:21
20.
KAPOŠOVÁ Miroslava
Sered
SVK 0:50:19 0:15:30
21.
HOLUBEKOVÁ Kornélia
AC Stavbár Nitra
SVK 0:50:46 0:15:57
22.
OVEČKOVÁ Iveta
NitRUNčania
SVK 0:52:05 0:17:16
23.
MAJEROVÁ Melinda
KošÚTY
SVK 0:52:14 0:17:25
24.
NOVOTOVÁ Silvia
SVK 0:52:48 0:17:59
25.
BÉBEROVÁ Elena
Húrky ZM
SVK 0:53:13 0:18:24
26.
HUDEKOVÁ Lenka
ROHLIK GA
SVK 0:53:29 0:18:40
27.
PINTÉROVÁ Anita
SVK 0:54:12 0:19:23
28.
ŠÍPOŠOVÁ Silvie
toRun Stará Turá
SVK 0:54:34 0:19:45
29.
POSPÍŠILOVÁ Zuzana
BERNOHY.sk
SVK 0:54:38 0:19:49
30.
LIPOVSKÁ Diana
Bratislava
SVK 0:54:41 0:19:52

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru

Statistiky

Počet přihlášených509
Přihlášeno - Muži317
Přihlášeno - Ženy192
Odstartovalo458
V cíli454