Goralman 2019

Triatlon
DATUM :25.5.2019 MÍSTO :Oravská Polhora

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
HOLUB Václav
Velosport Valenta Scott Team
CZE 4:49:25.2 0:00:00.0
2.
KOŠÚT Mário
TT VAVREČKA
SVK 4:54:03.3 0:04:38.1
3.
ŠTILLA Peter
TRIAN ŠK UMB
SVK 4:58:16.9 0:08:51.7
4.
KRAVIANSKY Daniel
pro-body triatlon team Košice
SVK 5:00:43.9 0:11:18.7
5.
MÉSZÁROS Jakub
ŠK Atóm Levice
SVK 5:07:01.1 0:17:35.9
6.
ČÍK Jaroslav
ŠTK Pezinok
SVK 5:11:03.4 0:21:38.2
7.
PŇAČEK Michal
Cykloklubu Dolný Kubin
SVK 5:13:13.0 0:23:47.8
8.
GRUDZIEŃ Kamil
Stay Insane / Banda Grudnia
POL 5:14:41.6 0:25:16.4
9.
SZABÓ Tibor
inQool.cz
SVK 5:16:58.3 0:27:33.1
10.
BUDAJ Robert
CF LM
SVK 5:19:00.4 0:29:35.2
11.
MÍL Petr
Czech rikscha team
CZE 5:19:16.2 0:29:51.0
12.
BUČEK Martin
MST Jihlava
CZE 5:19:41.2 0:30:16.0
13.
RÁCHELA Michal
3NT Bratislava
SVK 5:28:15.5 0:38:50.3
14.
DEMETER Radovan
SVK 5:29:40.2 0:40:15.0
15.
PRAJ Slavomír
TT VAVREČKA
SVK 5:33:02.7 0:43:37.5
16.
ŽAJDLÍK Robert
Špotservis
SVK 5:35:12.6 0:45:47.4
17.
SKOWRONSKI Jacek
RKS Huwdu
POL 5:40:19.8 0:50:54.6
18.
KADLEC Ľudovit
BK Lysá
SVK 5:45:49.9 0:56:24.7
19.
BUC Martin
TT VAVREČKA
SVK 5:46:45.1 0:57:19.9
20.
MIHAL Filip
Madagascar
SVK 5:47:13.6 0:57:48.4
21.
LIGOCKI Michał
Chop ze żelaza tri team
POL 5:48:05.0 0:58:39.8
22.
NÁDENÍČEK David
KESBUK
CZE 5:48:39.1 0:59:13.9
23.
LUKAC Peter
BraTRIslava Triathlon Team
SVK 5:49:53.1 1:00:27.9
24.
MACHAJ Jozef
HK James Dolný Kubín
SVK 5:50:34.9 1:01:09.7
25.
KUČERA Martin
SK FUGA
CZE 5:51:13.4 1:01:48.2
26.
PLESNÍK Radek
CZE 5:51:51.6 1:02:26.4
27.
MUNK Rudolf
VZS Ostrava
CZE 5:52:24.3 1:02:59.1
28.
PASEK Tomasz
Dżepetto Forza
POL 5:52:43.4 1:03:18.2
29.
BATRAKOV Igor
ROM 5:53:11.0 1:03:45.8
30.
SURAN Peter
SVK 5:54:06.2 1:04:41.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
RIZMANOVÁ Rebeka
TRI.2.FLY
SVK 6:01:53.2 0:00:00.0
2.
ŠIMKOVÁ Barbora
Triatlon Team Opava
CZE 6:12:58.0 0:11:04.8
3.
GARCZYŃSKA-WĄS Bogusława
POL 6:17:11.7 0:15:18.5
4.
JESENSKÁ Martina
TriMaT Martin
SVK 6:22:41.5 0:20:48.3
5.
BRABCOVÁ Milada
TJ Spartak Trebic
CZE 6:26:19.3 0:24:26.1
6.
SZABÓ Anna
KisTRI Team
HUN 6:40:14.4 0:38:21.2
7.
LIGOVÁ Viktória
SVK 6:42:55.8 0:41:02.6
8.
RUMINSKA-PIETRZYK Joanna
WM Triself
POL 6:51:35.8 0:49:42.6
9.
HERMANN Krisztina
KisTRI Team
HUN 6:52:03.5 0:50:10.3
10.
ŽUFFOVÁ Jana
ŠK Oravaman
SVK 6:57:46.4 0:55:53.2
11.
ŠŤOVÍČKOVÁ Markéta
Procter & Gamble
CZE 6:59:50.0 0:57:56.8
12.
BREČKOVÁ Eva
ŠK Oravaman
SVK 7:06:16.4 1:04:23.2
13.
KOURIMSKA Zdenka
CZE 7:14:46.7 1:12:53.5
14.
BUČKOVÁ Lenka
MST Jihlava
CZE 7:16:39.2 1:14:46.0
15.
IGNATOWSKA Justyna
sezonstartowy.pl
POL 7:26:16.0 1:24:22.8

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru

Statistiky

Počet přihlášených161
Přihlášeno - Muži143
Přihlášeno - Ženy18
Odstartovalo159
V cíli150