Kona Trans Brody

MTB
DATUM :15.9.2019 MÍSTO :Zvole u Prahy

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
VOPAT Milan
Ski a Bike centrum Radotín
CZE 1:55:57.7 0:00:00.0
2.
TATÍČEK Petr
RAJEC 100% TREK
CZE 1:55:58.7 0:00:01.0
3.
HOLUB Josef
CZE 2:00:57.5 0:04:59.7
4.
SOPOUŠEK Vojtěch
Ski a Bike centrum Radotín
CZE 2:02:25.7 0:06:28.0
5.
HOLAN Pavel
SKIBIKECENTRUM.CZ team
CZE 2:03:43.2 0:07:45.5
6.
KINDL Lukáš
Cycology Bike Culture
CZE 2:04:02.7 0:08:05.0
7.
KLOFANDA Martin
RAJEC 100% TREK
CZE 2:04:20.5 0:08:22.7
8.
SOBEK Ondrej
SKIBIKECENTRUM.CZ team
CZE 2:04:36.0 0:08:38.2
9.
STEINER Petr
auto I.S.R.
CZE 2:04:36.2 0:08:38.5
10.
KVÍTEK Pavel
TJ Kovo Praha
CZE 2:04:36.5 0:08:38.7
11.
HUMPOLEC Michael
Bike Notoric
CZE 2:05:02.2 0:09:04.5
12.
ŠLAJCHRT Filip
Koloshop Team
CZE 2:05:43.8 0:09:46.0
13.
SALAQUARDA František
CZE 2:05:57.5 0:09:59.7
14.
SAKAŘ Radek
CZE 2:08:23.0 0:12:25.2
15.
BARTSCH Tomáš
Transbrody - Invia Jičín
CZE 2:08:53.5 0:12:55.7
16.
MYŠKA Filip
CZE 2:09:23.5 0:13:25.7
17.
ŠŤASTNÝ Jan
Bike Notoric
CZE 2:09:24.0 0:13:26.2
18.
PETRŽÍLKA Radek
CZE 2:09:41.0 0:13:43.2
19.
KOROS Stanislav
Alset Racing Team
CZE 2:10:22.2 0:14:24.5
20.
HÁJEK Jan
auto I.S.R.
CZE 2:11:34.5 0:15:36.7
21.
LANDGRAF Tomáš
CZE 2:11:35.0 0:15:37.2
22.
TOMÁŠEK Jaroslav
CYKLOTRENINK.com
CZE 2:11:35.5 0:15:37.7
23.
REISER Tomáš
N1Team
CZE 2:11:35.7 0:15:38.0
24.
KARBAN Vlastimil
UGO-Allivictus Čistý sport
CZE 2:12:09.0 0:16:11.2
25.
CHALUPA Daniel
Veslaři Bohemians
CZE 2:12:11.8 0:16:14.0
26.
SKŮČEK Petr
CZE 2:12:12.0 0:16:14.2
27.
JABŮREK Jan
Stark Cycling Team
CZE 2:12:14.7 0:16:16.9
28.
DVOŘÁK Otakar
Trans brody
CZE 2:12:14.8 0:16:17.0
29.
ŠTĚDRÝ Daniel
Trans brody
CZE 2:12:16.7 0:16:19.0
30.
HELLEBRAND Jaroslav
CZE 2:12:21.5 0:16:23.7
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ŠINDELÁŘ Jan
JAROSLAV KULHAVÝ CYCLING TEAM
CZE 0:45:25.1 0:00:00.0
2.
MLEJNEK Daniel
Pocta cycling academy
CZE 0:48:04.6 0:02:39.5
3.
SLABÝ Jan
CZE 0:48:50.6 0:03:25.5
4.
VAŇOUT Ondřej
BIKE for LIFE bike club
CZE 0:49:14.1 0:03:49.0
5.
BURIAN David
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 0:49:33.6 0:04:08.5
6.
BENDA Ondřej
CZE 0:52:09.1 0:06:44.0
7.
POSPÍŠIL Filip
Bikeclinic Junior team
CZE 0:52:22.1 0:06:57.0
8.
ŠILHÁNEK Martin
Truhlárna
CZE 0:52:23.3 0:06:58.2
9.
LESAGE Marek
CZE 0:54:04.8 0:08:39.7
10.
HOJNÝ Antonín
JUNIOR POCTA ELEVEN
CZE 0:54:14.6 0:08:49.5
11.
PRÁZNÝ Vilém
CZE 0:54:16.8 0:08:51.7
12.
VÝBORNÝ Kryštof
CZE 0:55:25.8 0:10:00.7
13.
HEJTÍK Tomáš
CZE 0:55:38.1 0:10:13.0
14.
MITÁŠ Robert
Skiandbike Kunratice Team
CZE 0:56:35.8 0:11:10.7
15.
VOREL Michal
Ski & Bike
CZE 0:56:38.1 0:11:13.0
16.
DVOŘÁK Kryštof
CZE 0:56:52.8 0:11:27.7
17.
KOTLÍK Kamil
Hegesh
CZE 0:57:11.7 0:11:46.6
18.
VEDRAL Max
Bikeclinic Junior team
CZE 0:57:19.8 0:11:54.7
19.
HORÁČEK Petr
MARKUS
CZE 0:57:27.3 0:12:02.2
20.
HRDLIČKA Milan
CZE 0:57:54.3 0:12:29.2
21.
KADERA Pavel
CZE 0:58:00.6 0:12:35.5
22.
DVOŘÁK Petr
t
CZE 0:58:01.8 0:12:36.7
23.
DOHNAL Michal
CZE 0:58:04.8 0:12:39.7
24.
ODCHÁZEL Tomáš
CZE 0:58:05.1 0:12:40.0
25.
OTÁHAL Jaroslav
FitCoach
CZE 0:58:14.8 0:12:49.7
26.
URBANEK Petr
CZE 0:59:51.6 0:14:26.5
27.
VITEK Ondřej
CZE 1:01:10.0 0:15:44.9
28.
STEPANEK Zdenek
CZE 1:02:02.6 0:16:37.5
29.
MAŘÍK Jakub
CZE 1:02:20.1 0:16:55.0
30.
HOMOLKA Marek
CZE 1:02:46.6 0:17:21.5

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru

Statistiky

Počet přihlášených580
Přihlášeno - Muži482
Přihlášeno - Ženy98
Odstartovalo523
V cíli495