seriál : Kolo pro život 2011

Šumavský MTB maraton České spořitelny

MTB
DATUM :30.7.2011 MÍSTO :Zadov SLUŽBY :
POŘADATEL : Ski Klub Šumava WEBOVÉ STRÁNKY :www.mtb.skisumava.cz

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
JEŽEK Václav
ALPINE PRO - AUTHOR TEAM
CZE 1:43:57.9 0:00:00.0
2.
HRUŠKA Jan
NISSAN DOLÁK
CZE 1:44:03.5 0:00:05.6
3.
NOVOTNÝ Robert
Sweep cycling
CZE 1:44:34.1 0:00:36.2
4.
KAMLER Josef
ČS Specialized junior MTB TEAM
CZE 1:46:10.0 0:02:12.1
5.
KLOUČEK František
ALPINE PRO - AUTHOR TEAM
CZE 1:47:34.1 0:03:36.2
6.
SÁBLÍK Lukáš
KC Kooperativa SG Jablonec nad Nisou
CZE 1:49:07.3 0:05:09.4
7.
KNÍŽE David
NISSAN DOLÁK
CZE 1:49:08.1 0:05:10.2
8.
JAKŠ Martin
NISSAN DOLÁK
CZE 1:49:11.3 0:05:13.4
9.
SVOBODA Tomáš
KC Kooperativa SG Jablonec nad Nisou
CZE 1:49:20.9 0:05:23.0
10.
BACHMAN Milan
Merrell Team
CZE 1:49:35.1 0:05:37.2
11.
ŠUSTEK Milan
NISSAN Dolák
CZE 1:54:27.5 0:10:29.6
12.
VOJTA Aleš 
KC KOOPERATIVA SG 
CZE 1:55:04.9 0:11:07.0
13.
RYDVAL Jakub
KC Kooperativa SG Jablonec nad Nisou
CZE 1:55:05.4 0:11:07.5
14.
KUČERA Vladimír
NISSAN DOLÁK
CZE 1:55:11.6 0:11:13.7
15.
SOUKUP Petr
NISSAN DOLAK B
CZE 1:55:12.0 0:11:14.1
16.
JIRÁNEK Tomáš
ALPINE PRO - AUTHOR TEAM
CZE 1:55:15.3 0:11:17.4
17.
VLČEK Michal
KC Kooperativa SG Jablonec nad Nisou
CZE 1:55:25.7 0:11:27.8
18.
STIEBER Zdeněk
NISSAN Dolák
CZE 1:55:33.1 0:11:35.2
19.
ŘEHÁK Martin
ALPINE PRO - AUTHOR TEAM
CZE 1:55:44.5 0:11:46.6
20.
POMEZNÝ Lukáš
ČS Specialized SG Vimperk
CZE 1:56:08.1 0:12:10.2
21.
PLESNÍK Michal
ALPINE PRO - AUTHOR TEAM
CZE 1:59:59.4 0:16:01.5
22.
MATĚJKA Jan
ALPINE PRO - AUTHOR TEAM
CZE 2:00:01.7 0:16:03.8
23.
ISTENČIN Lukáš
Česká spořitelna MTB Specialized 2
CZE 2:00:07.8 0:16:09.9
24.
FLORIÁN David
Česká spořitelna - Specialized MTB team
CZE 2:01:24.6 0:17:26.7
25.
SÝKORA Jan
NISSAN Dolák
CZE 2:01:44.0 0:17:46.1
26.
PŠENIČKA Matěj
Author Team Stupno
CZE 2:01:53.0 0:17:55.1
27.
BEDNÁŘ Vladislav
Cyklo Extra sport
CZE 2:01:57.6 0:17:59.7
28.
ŠÍPAL Ivan
Alltraining Lawi
CZE 2:02:04.6 0:18:06.7
29.
ŠIRC Matěj
KC Kooperativa SG Jablonec nad Nisou
CZE 2:02:08.8 0:18:10.9
30.
BŘEZNA Jan
KC Kooperativa SG Jablonec nad Nisou
CZE 2:02:11.5 0:18:13.6
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KOTTOVÁ Petra
NISSAN Dolák
CZE 2:07:12.6 0:00:00.0
2.
KYPTOVÁ Jana
NISSAN Dolák Ladies
CZE 2:14:33.6 0:07:21.0
3.
PROCHÁZKOVÁ Michaela
Merrell
CZE 2:18:45.3 0:11:32.7
4.
LORENCOVÁ Judita
KC Kooperativa SG Jablonec nad Nisou
CZE 2:19:27.1 0:12:14.5
5.
HANUŠOVÁ Barbora
KELLYS BIKERANCH TEAM
CZE 2:21:23.0 0:14:10.4
6.
MÜLLEROVÁ Lucie
KC Kooperativa SG Jablonec nad Nisou
CZE 2:24:38.3 0:17:25.7
7.
PRSKAVCOVÁ Marcela
CZE 2:25:16.4 0:18:03.8
8.
HANŽLOVÁ Miroslava
ČS - MTB II
CZE 2:25:46.3 0:18:33.7
9.
NEUMANNOVÁ Kateřina
CZE 2:27:38.5 0:20:25.9
10.
TREFNÁ Tereza
Alltraining.cz
CZE 2:27:44.1 0:20:31.5
11.
BÁRTOVÁ Růžena
Merrell
CZE 2:27:44.2 0:20:31.6
12.
SOLANSKÁ Martina
MTB Rysová
CZE 2:30:29.6 0:23:17.0
13.
BUŠKOVÁ Leona
NISSAN DOLÁK
CZE 2:32:06.7 0:24:54.1
14.
HRABĚOVÁ Kateřina
No Limit Bike Team
CZE 2:34:12.2 0:26:59.6
15.
KOUBKOVÁ Lucie
Ski klub Šumava
CZE 2:36:22.5 0:29:09.9
16.
MARKELOVÁ Petra
Merida Biking Team
CZE 2:37:00.7 0:29:48.1
17.
VOZÁKOVÁ Vladimíra
CZE 2:38:38.8 0:31:26.2
18.
ČECHUROVÁ Martina
CZE 2:41:28.1 0:34:15.5
19.
CHARVÁTOVÁ Kateřina
CZE 2:42:03.4 0:34:50.8
20.
OTÁHALOVÁ Lucie
CZE 2:42:59.8 0:35:47.2
21.
MAŘÍKOVÁ Lenka
CZE 2:45:27.2 0:38:14.6
22.
JÁGLOVÁ Karla
Libá
CZE 2:50:24.0 0:43:11.4
23.
KOLINGEROVÁ Zuzana
Nissan Dolák MTB team
CZE 2:51:26.8 0:44:14.2
24.
KOŽMÍNOVÁ Šárka
Nissan Dolak Ladies
CZE 2:51:36.4 0:44:23.8
25.
STROUHALOVÁ Veronika
Kona Cycling Point
CZE 2:52:30.1 0:45:17.5
26.
ZADÁKOVÁ Klára
Czech Team Radlice
CZE 2:52:40.7 0:45:28.1
27.
DRENGUBÁKOVÁ Andrea
TJ Cykloprag
CZE 2:53:49.6 0:46:37.0
28.
VOKATÁ Lenka
Galaxy Bike Tálín
CZE 2:54:00.1 0:46:47.5
29.
SLONKOVÁ Hana
CZE 2:58:02.0 0:50:49.4
30.
BÍLKOVÁ Andrea
STOPRO bike team
CZE 2:59:11.4 0:51:58.8
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
RYBAŘÍK Ivan
Merida Biking Team
CZE 2:56:31.6 0:00:00.0
2.
NEHONSKÝ Zdenek
AUTHOR MASTERS
CZE 2:59:28.9 0:02:57.3
3.
STOŠEK Viktor
ČS Specialized junior MTB TEAM
CZE 3:06:21.5 0:09:49.9
4.
TATÍČEK Petr
KELLY´S BIKE RANCH TEAM
CZE 3:09:16.4 0:12:44.8
5.
BENEŠ Jiří
Cyklotrenink
CZE 3:09:16.4 0:12:44.8
6.
REEH Jiří
Cyklo Míčka Sušice
CZE 3:10:31.5 0:13:59.9
7.
POKORNÝ Marek
GO! NUTRIXXION
CZE 3:15:42.9 0:19:11.3
8.
ZIMA Ota
Ski a Bike Centrum Radotín
CZE 3:15:49.8 0:19:18.2
9.
BERAN Vojtěch
Alltraining.cz
CZE 3:16:05.5 0:19:33.9
10.
JIŘENA Pavel
BeManiax
CZE 3:16:50.5 0:20:18.9
11.
STRIEŽENEC Martin
Explosiw Bike Team
CZE 3:17:22.4 0:20:50.8
12.
BRABEC Miroslav
BIKE BRDY
CZE 3:21:40.6 0:25:09.0
13.
ANDRLE Pavel
PLZEŇ
CZE 3:24:43.2 0:28:11.6
14.
VRKOČ Robert
CZE 3:27:01.5 0:30:29.9
15.
LORENC Erik
Šu-Tri Prachatice
CZE 3:27:59.0 0:31:27.4
16.
ŠTĚŇHA Martin
Elit CZ
CZE 3:28:09.7 0:31:38.1
17.
FRÝBA Lukáš
A JE TO - Relax Třebíč
CZE 3:31:58.2 0:35:26.6
18.
TŘÍSKA Jan
Explosiw Bike Team
CZE 3:32:29.7 0:35:58.1
19.
TRMATA Štěpán
Alltraining.cz
CZE 3:32:40.2 0:36:08.6
20.
ŠILHAN Jiří
Witte bike team
CZE 3:32:49.9 0:36:18.3
21.
NOVÝ Jaroslav
CZE 3:32:56.2 0:36:24.6
22.
UHLÍŘ Dalibor
GO! NUTRIXXION
CZE 3:32:56.5 0:36:24.9
23.
VÍT Martin
RadyneBike.cz
CZE 3:32:56.6 0:36:25.0
24.
SVÁTEK Štěpán
Rubena Team
CZE 3:35:04.4 0:38:32.8
25.
ŠPULÁK Bedřich
Bikespace-Cannondale Team
CZE 3:35:20.1 0:38:48.5
26.
LINHART Pavel
CZE 3:35:34.0 0:39:02.4
27.
VASTL Jan
Alltraining.cz
CZE 3:36:40.3 0:40:08.7
28.
HANDL Petr
CZE 3:37:32.3 0:41:00.7
29.
TOMÁŠEK Jaroslav
CZE 3:37:52.1 0:41:20.5
30.
FIŠER Jiří
VŠSK MFF UK
CZE 3:38:01.8 0:41:30.2
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KUBÁČOVÁ Jana
KELLYS BIKERANCH TEAM
CZE 4:03:47.1 0:00:00.0
2.
MATLÁŠKOVÁ Jana
GALAXY CYKLOŠVEC PÍSEK
CZE 4:03:53.4 0:00:06.3
3.
NENADÁLOVÁ Hana
Symbio
CZE 4:09:55.8 0:06:08.7
4.
PŮLPÁNOVÁ Bohdana
www.scottmtb.cz
CZE 4:20:52.8 0:17:05.7
5.
SOLIZ RUDON Veronika
OCELOVí LETCI
CZE 4:21:18.5 0:17:31.4
6.
NÁBĚLKOVÁ Kateřina
Cyklosport Chropyně KTM
CZE 4:35:04.4 0:31:17.3
7.
KOVÁŘOVÁ Petra
CZE 4:41:13.8 0:37:26.7
8.
DOLÁKOVÁ Táňa
NISSAN DOLAK MTB
CZE 4:43:26.9 0:39:39.8
9.
FOŠUMOVÁ Michaela
GO!!!Nutrixxion
CZE 4:56:33.3 0:52:46.2
10.
LANDOVÁ Lenka
Kofola Sensor race team
CZE 5:22:59.4 1:19:12.3
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
VASTL Jan
Česká spořitelna Specialized Junior MTB Team
CZE 1:02:18.4 0:00:00.0
2.
KUBÍN Filip
SK VELO PRAHA
CZE 1:02:54.5 0:00:36.1
3.
JÍLEK Zdeněk
ČS Specialized junior MTB TEAM
CZE 1:03:07.7 0:00:49.3
4.
DOLEŽAL Václav
NISSAN Dolák
CZE 1:03:27.5 0:01:09.1
5.
CÍSAŘ Vojtěch
SK VELO PRAHA
CZE 1:03:39.0 0:01:20.6
6.
LEHKÝ Roman
Cyklobendl klub
CZE 1:03:42.8 0:01:24.4
7.
ŠKVRNA Karel
Ski klub Šumava
CZE 1:03:59.0 0:01:40.6
8.
BLÁHA Roman
GO! NUTRIXXION
CZE 1:06:41.5 0:04:23.1
9.
HOJDEKR Martin
Ski klub Šumava - GIANT
CZE 1:07:29.2 0:05:10.8
10.
KOBR Filip
Giant - Ski klub Šumava
CZE 1:07:56.6 0:05:38.2
11.
VLNAS Pavel
MTB Hannah Team
CZE 1:08:24.7 0:06:06.3
12.
ZRŮST Adam
KC Kooperativa SG Jablonec nad Nisou
CZE 1:08:34.3 0:06:15.9
13.
VČELIČKA Josef
CZE 1:08:38.2 0:06:19.8
14.
ŠEDIVÝ Jakub
SP Kolo
CZE 1:08:40.9 0:06:22.5
15.
PECH Martin
CZE 1:10:05.1 0:07:46.7
16.
HOLEČEK Karel
Bike service Klecany MTB Team
CZE 1:10:07.2 0:07:48.8
17.
KŘÍŽ Václav
CZE 1:10:10.9 0:07:52.5
18.
BABKA Jaroslav
CZE 1:10:12.7 0:07:54.3
19.
PŘEDOTA Dominik
Giant Ski klub Šumava
CZE 1:13:05.5 0:10:47.1
20.
KRUMPHANZL Matyáš
Skoi Velo Praha
CZE 1:13:32.2 0:11:13.8
21.
SVOBODA Petr
NISSAN DOLÁK
CZE 1:13:51.8 0:11:33.4
22.
FURCH Aleš
MTB FURCH TEAM
CZE 1:14:14.9 0:11:56.5
23.
FURCH Jakub
MTB FURCH TEAM
CZE 1:14:15.1 0:11:56.7
24.
DUŠEK Matěj
Jistebnice
CZE 1:15:24.8 0:13:06.4
25.
HASÍK Peter
CZE 1:15:35.1 0:13:16.7
26.
STUDENOVSKÝ Radek
GS cyklo Jistebnice
CZE 1:15:43.7 0:13:25.3
27.
PRŮCHA Josef
CZE 1:16:10.2 0:13:51.8
28.
ŠLECHTA Petr
CZE 1:17:16.8 0:14:58.4
29.
ZAVADIL Jan
kokosi na kleti
CZE 1:17:33.5 0:15:15.1
30.
TUREK Milan
CZE 1:18:37.1 0:16:18.7
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
DRAHOVZALOVÁ Markéta
BIKE CLUB KUTNÁ HORA
CZE 1:14:27.6 0:00:00.0
2.
KLEMENTOVÁ Andrea
SKSV - Giant
CZE 1:16:45.5 0:02:17.9
3.
DOLÁKOVÁ Tereza
VOLVO AUTO HASE
CZE 1:21:15.7 0:06:48.1
4.
VÁCHOVÁ Klára
Giant Ski klub Šumava
CZE 1:21:47.3 0:07:19.7
5.
KŘÍŽOVÁ Klára
SK VELO PRAHA
CZE 1:23:45.5 0:09:17.9
6.
LACINOVÁ Kateřina
Ašští Bajkeři
CZE 1:23:47.6 0:09:20.0
7.
PŘEDOTOVÁ Karolína
Ski klub Šumava
CZE 1:24:15.0 0:09:47.4
8.
BALÍKOVÁ Tereza
BIKE RANCH kellys
CZE 1:26:14.3 0:11:46.7
9.
VLASÁKOVÁ Nikol
Alpine Pro Author Team
CZE 1:27:09.4 0:12:41.8
10.
KLUZÁKOVÁ Olga
CZE 1:27:24.1 0:12:56.5
11.
ALBRECHT Matyáš
Sokol Stachy LO
CZE 1:27:24.3 0:12:56.7
12.
ZBOŘILOVÁ Eliška
LY:KO Prachatice
CZE 1:29:54.7 0:15:27.1
13.
KOBROVÁ Marcela
Giant - Ski klub Šumava
CZE 1:32:12.9 0:17:45.3
14.
SÝKOROVÁ Hana
Lékárna Hluboká
CZE 1:36:43.6 0:22:16.0
15.
MAŠKOVÁ Ilona
Velosport Domažlice
CZE 1:36:59.2 0:22:31.6
16.
ŠVECOVÁ Eva
Trisportteam
CZE 1:37:13.8 0:22:46.2
17.
PIVCOVÁ Olga
CZE 1:38:20.2 0:23:52.6
18.
LAMAČOVÁ Alžběta
BezTeamu
CZE 1:38:50.1 0:24:22.5
19.
MOTLÍKOVÁ Tereza
pit-stop
CZE 1:40:24.6 0:25:57.0
20.
BERNARDOVÁ Hana
MTB FURCH TEAM
CZE 1:41:14.5 0:26:46.9
21.
RATAJOVÁ Lucie
CZE 1:41:30.8 0:27:03.2
22.
PRÁŠKOVÁ Lucie
CZE 1:42:27.8 0:28:00.2
23.
VAŠINOVÁ Renata
CZE 1:44:28.6 0:30:01.0
24.
MINÁŘOVÁ Eva
CZE 1:46:18.1 0:31:50.5
25.
DRUNECKÁ Michaela
CZE 1:47:22.7 0:32:55.1
26.
KŘIKAVOVÁ Lenka
KřikyTeam
CZE 1:48:42.7 0:34:15.1
27.
VÁŇOVÁ Gabriela
CZE 1:49:05.4 0:34:37.8
28.
ŘÍHOVÁ Lenka
CZE 1:55:31.8 0:41:04.2
29.
KOZÁKOVÁ Alexandra
CZE 1:56:30.8 0:42:03.2
30.
ZEMANOVÁ Jitka
CZE 1:56:58.4 0:42:30.8