Račianska cykločasovka 2019

MTB
DATUM :4.5.2019 MÍSTO :Bratislava - Rača

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
NAGY Tomáš
Osmos cycling
SVK 0:15:34.4 0:00:00.0
2.
ROVNÝ Rastislav
Borinka
SVK 0:15:37.3 0:00:02.9
3.
EVINIC Eduard
BRS Technology Kaktus bike racing team_
SVK 0:15:58.4 0:00:24.0
4.
ŠTVRTECKÝ Jaroslav
Brs Technology - Kaktus Bike Racing Team
SVK 0:16:10.3 0:00:35.9
5.
OZIMY Juraj
Športservis
SVK 0:16:26.0 0:00:51.6
6.
MALÍŠEK Miroslav
PROefekt team
SVK 0:16:35.1 0:01:00.7
7.
BALKO Miroslav
Expendables Cycling Team
SVK 0:16:43.2 0:01:08.8
8.
LINDÁK Martin
Športservis BA
SVK 0:16:51.4 0:01:17.0
9.
VOZÁR Michal
Cykloklub SENEC
SVK 0:16:52.3 0:01:17.9
10.
KRIŠTÍN Matej
Bike Team Juhasky
SVK 0:16:54.4 0:01:20.0
11.
JÁNOŠ Pavol
ŠK Jablonica
SVK 0:16:55.9 0:01:21.5
12.
MAURSKY Peter
Osmos cycling
SVK 0:16:58.3 0:01:23.9
13.
BOROVSKÝ Nikolas
Kaktus bike
SVK 0:17:04.6 0:01:30.2
14.
STEIGER Ľuboš
Cyklopoint
SVK 0:17:05.2 0:01:30.8
15.
BABKA Milan
CK Dukla Bratislava
SVK 0:17:19.5 0:01:45.1
16.
MAGYAR Bálint
Trinitas sport club
SVK 0:17:19.8 0:01:45.4
17.
JUSKO Lukáš
Discover Cycling
SVK 0:17:20.5 0:01:46.1
18.
ĎŽUGAN Filip
ŠK Velodrom Prešov
SVK 0:17:21.4 0:01:47.0
19.
DUNAR Dominik
Kaktus bike
SVK 0:17:31.2 0:01:56.8
20.
ŠTEFKO Norbert
Limbach
SVK 0:17:38.9 0:02:04.5
21.
GABORČÍK Marián
TJ Dynamo DK
SVK 0:17:47.2 0:02:12.8
22.
VRBJÁR Martin
Cykloklub SENEC
SVK 0:17:49.7 0:02:15.3
23.
ŠPIČKA Martin
Expendables Cycling Team
SVK 0:17:52.8 0:02:18.4
24.
ANTOLIK Matus
Poprad
SVK 0:17:56.1 0:02:21.7
25.
MAŤUGA Michal
SVK 0:18:04.5 0:02:30.1
26.
UKROPEC Samuel
Outsiterz
SVK 0:18:05.2 0:02:30.8
27.
BREZÁNI Peter
Žilina
SVK 0:18:11.7 0:02:37.3
28.
NIŠČÁK Martin
Bratislava
SVK 0:18:28.7 0:02:54.3
29.
VAEGA Peter
FALANGE Bratislava
SVK 0:18:29.8 0:02:55.4
30.
CÍBIK Jakub
KWCC
SVK 0:18:32.5 0:02:58.1
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
JUHÁSOVÁ Zuzana
Bike Team Juhasky
SVK 0:19:41.7 0:00:00.0
2.
ADAMKOVICOVA Lubica
Multisport Triathlon Team
SVK 0:21:03.4 0:01:21.7
3.
NEUVIRTHOVÁ Monika
TJ Dynamo DK
SVK 0:22:14.1 0:02:32.4
4.
ORVISKÁ Jana
Greenbike
SVK 0:23:17.4 0:03:35.7
5.
CÍBIKOVÁ Antónia
Púchov
SVK 0:24:50.6 0:05:08.9
6.
BRIATKOVÁ OLŠOVÁ Jana
CK Dukla Bratislava
SVK 0:29:16.2 0:09:34.5
7.
FAJKUSOVA Simona
BA-Raca
SVK 0:33:40.9 0:13:59.2
8.
ANDERSON Silvia
Rača
SVK 0:54:18.7 0:34:37.0
9.
ANDERSON Isabella
Rača
SVK 0:55:06.3 0:35:24.6

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru

Statistiky

Počet přihlášených91
Přihlášeno - Muži82
Přihlášeno - Ženy9
Odstartovalo91
V cíli89