seriál : serie logo

Rock Machine Enduro Race Ještěd

MTB
DATUM :5.5.2019 MÍSTO :Liberec, Ještěd

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
MYŠÍK Milan
CANNONDALE KUR ENDURO
CZE 0:20:18.1 0:00:00.0
2.
ŘÍHA Jakub
N1 TEAM
CZE 0:20:35.1 0:00:17.0
3.
TEJCHMAN Přemek
Qayron Factory Team
CZE 0:20:38.0 0:00:19.9
4.
ČEPELÁK Jan
CTM JCbike Racing
CZE 0:21:04.3 0:00:46.2
5.
BLÁHA Vojtěch
Rock Machine Cyklomax enduro team
CZE 0:21:10.9 0:00:52.8
6.
POKŠTEFL Michal
KOLA-BBM.CZ
CZE 0:21:14.9 0:00:56.8
7.
LETÁK Petr
Whyte racing team
CZE 0:21:19.7 0:01:01.6
8.
ČUNEK ČUŇAS David
Bike Pro Racing
CZE 0:21:31.0 0:01:12.9
9.
VANER Jan
CANNONDALE KUR ENDURO
CZE 0:21:58.7 0:01:40.6
10.
FRENK Petr
Protocycles
CZE 0:22:06.6 0:01:48.5
11.
FÖRSTER Eric
Görlitz post sv
GER 0:22:07.7 0:01:49.6
12.
NEVRKLA Mikuláš
Cycology
CZE 0:22:09.7 0:01:51.6
13.
SCHMIDT Florian
Bike24 Racing Squad
GER 0:22:17.9 0:01:59.8
14.
MAKOWSKI Michał
POL 0:22:19.8 0:02:01.7
15.
SZYMCZUK Łukasz
KKW Nexelo Wałbrzych / Whyte Racing
POL 0:22:27.6 0:02:09.5
16.
ŠVÁN Vojtěch
EVIL Bikes Czech
CZE 0:22:30.1 0:02:12.0
17.
PATÁK Jiří
SKIBIKECENTRUM.CZ
CZE 0:22:40.4 0:02:22.3
18.
HUML Lukáš
OFBIKE SCOTT TEAM
CZE 0:22:47.6 0:02:29.5
19.
VIŠNOVSKÝ Matěj
CANNONDALE KUR ENDURO
CZE 0:22:52.4 0:02:34.3
20.
KULHAVÝ Radek
dressler.cz
CZE 0:22:57.7 0:02:39.6
21.
DOLEŽAL Luboš
Flowcycles.cz
CZE 0:22:58.8 0:02:40.7
22.
ROUŠAVÝ Vojtěch
CZE 0:23:00.0 0:02:41.9
23.
KOMÁREK Jirka
Cyklokouč, WonderFull bikes
CZE 0:23:18.8 0:03:00.7
24.
KLAP David
RAJEC 100% TREK
CZE 0:23:22.3 0:03:04.2
25.
JAREK Mariusz
Trek Bielsko Racing
POL 0:23:39.4 0:03:21.3
26.
URITS Jan
CZE 0:23:44.0 0:03:25.9
27.
SVOBODA Tomáš
CykloSvoboda
CZE 0:23:47.2 0:03:29.1
28.
ZAJAC Filip
CZE 0:23:49.5 0:03:31.4
29.
GAJDŮŠEK Ondřej
Maloch Racing Team
CZE 0:23:51.9 0:03:33.8
30.
ZRŮST Adam
Kajse Kajto fan
CZE 0:23:54.7 0:03:36.6
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
NESTLEROVA Fejola Stepanka
Norco Bicycles CZ
CZE 0:25:42.8 0:00:00.0
2.
DRENGUBÁKOVÁ Andrea
GHOST MOJEKOLO.cz
CZE 0:26:05.8 0:00:23.0
3.
KUCHYNKOVÁ Simona
EVIL Bikes Czech
SVK 0:27:36.0 0:01:53.2
4.
HAVLICKÁ Kristýna
Rock Machine Cyklomax enduro team
CZE 0:29:20.0 0:03:37.2
5.
TESAŘOVÁ Barbora
CZE 0:29:43.3 0:04:00.4
6.
ŠÍRKOVÁ Jana
CZE 0:31:43.2 0:06:00.4
7.
RUSŇAKOVÁ Kristýna
Enduro cirkus
CZE 0:32:48.4 0:07:05.5
8.
MIKUŠOVÁ Věra
CZE 0:34:24.7 0:08:41.8
9.
KLEMENTOVÁ Kateřina
CZE 0:41:49.3 0:16:06.4

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru