Prachatická hospicová desítka 2019

Běh
DATUM :4.5.2019 MÍSTO :Prachatice

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
HRON Jan
CZE 0:38:44.1 0:00:00.0
2.
SRCH Jiří
CZE 0:39:03.6 0:00:19.5
3.
LORENC Erik
CZE 0:39:51.6 0:01:07.5
4.
KOMÁREK Zděněk
CZE 0:40:05.9 0:01:21.7
5.
JEDLIČKA Jan
CZE 0:40:57.6 0:02:13.5
6.
HRUBÝ Martin
CZE 0:41:51.4 0:03:07.2
7.
JANSA Jiří
CZE 0:42:17.4 0:03:33.2
8.
PETROV Jan
CZE 0:42:57.9 0:04:13.7
9.
PUDIL Jaroslav
CZE 0:43:00.6 0:04:16.5
10.
DEBNÁR Martin
CZE 0:43:13.9 0:04:29.7
11.
PLÁNEK Karel
CZE 0:43:20.9 0:04:36.7
12.
BOUDA Jan
CZE 0:44:59.6 0:06:15.5
13.
ŘEHOŘ František
CZE 0:44:59.9 0:06:15.7
14.
ŠANDERA Pavel
CZE 0:45:42.4 0:06:58.2
15.
HRON Tomáš
CZE 0:45:55.9 0:07:11.7
16.
JIROUŠEK Marcel
CZE 0:46:08.1 0:07:24.0
17.
MARŠÍK Miloš
cyklo outdoor Netolice
CZE 0:46:25.9 0:07:41.7
18.
ZÁLESKÝ Jiří
CZE 0:47:16.1 0:08:31.9
19.
KEIL Jaroslav
CZE 0:47:43.9 0:08:59.7
20.
PECHEK Pavel
CZE 0:48:01.9 0:09:17.7
21.
ŠTEMBERK Josef
CZE 0:48:47.9 0:10:03.7
22.
ŽÁK František
CZE 0:49:07.9 0:10:23.7
23.
JIRSA Václav
CZE 0:49:58.1 0:11:14.0
24.
LATKA Vladislav
CZE 0:51:39.1 0:12:55.0
25.
VLČEK Martin
CZE 0:51:58.9 0:13:14.7
26.
BENEŠ Miloš
CZE 0:52:17.6 0:13:33.5
27.
PETRŮ Michal
CZE 0:52:29.1 0:13:45.0
28.
BENO Peter
CZE 0:52:56.1 0:14:12.0
29.
ŠTURMA Matěj
CZE 0:54:03.9 0:15:19.7
30.
ŠRÁMEK Jan
CZE 0:56:07.7 0:17:23.5
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
HAISLOVÁ Radka
CZE 0:47:44.9 0:00:00.0
2.
ZLOCHOVÁ Simona
CZE 0:49:57.6 0:02:12.7
3.
HRONOVÁ Božena
CZE 0:52:56.1 0:05:11.2
4.
NEUMANNOVÁ Jana
CZE 0:53:41.9 0:05:57.0
5.
VORLOVÁ Dana
CZE 0:56:56.7 0:09:11.7
6.
BÍNOVÁ Tereza
CZE 1:00:44.7 0:12:59.7
7.
SOUKUPOVÁ Ludmila
CZE 1:01:37.9 0:13:53.0
8.
VYMĚTALOVÁ Dagmar
CZE 1:01:47.2 0:14:02.2
9.
KORBAČKOVÁ Simona
CZE 1:03:20.7 0:15:35.7
10.
SATOROVÁ Drahoslava
CZE 1:03:31.0 0:15:46.1
11.
KRÁSOVÁ Kateřina
CZE 1:05:00.7 0:17:15.8
12.
STARÁ Kateřina
CZE 1:14:38.2 0:26:53.3
13.
HOŠŤÁLKOVÁ Jitka
CZE 1:43:26.0 0:55:41.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
VYSKOČIL David
CZE 0:20:10.3 0:00:00.0
2.
PLÁNEK Jan
atletika Prachatice
CZE 0:20:33.1 0:00:22.7
3.
LOLACHER Tomáš
CZE 0:20:48.3 0:00:38.0
4.
VYSKOČIL Pavel
CZE 0:21:36.6 0:01:26.2
5.
KOUBA Pavel
CZE 0:21:42.8 0:01:32.5
6.
KALISTA Petr
CZE 0:22:48.1 0:02:37.7
7.
ČEJTEJ Martin
CZE 0:24:55.6 0:04:45.2
8.
VYSKOČIL Vítek
CZE 0:25:34.3 0:05:24.0
9.
KREJSA Vítězslav
CZE 0:26:38.3 0:06:28.0
10.
ČERNÝ Radim
CZE 0:26:48.3 0:06:38.0
11.
FRONĚK Jan
CZE 0:26:50.8 0:06:40.5
12.
HEČKA Jiří
CZE 0:27:09.6 0:06:59.2
13.
MACH Milan
CZE 0:28:00.3 0:07:50.0
14.
ŠTĚRBA Ladislav
CZE 0:29:15.1 0:09:04.7
15.
KREJSA šimon
CZE 0:29:58.9 0:09:48.5
16.
ČELJUSKA Martin
CZE 0:32:50.8 0:12:40.5
17.
WIKOLOV Ondřej
CZE 0:33:10.3 0:13:00.0
18.
JIRÁŇ Vlastimil
CZE 0:34:49.1 0:14:38.7
19.
PLÁT Vojtěch
CZE 0:36:46.4 0:16:36.0
20.
LATKOVÁ Beáta
CZE 0:39:22.6 0:19:12.3
21.
LORENCOVÁ Marika
šutři
CZE 0:42:09.9 0:21:59.5
22.
BOREŠ Ivan
CZE 0:58:46.7 0:38:36.3
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ŠTUMPAUEROVÁ Monika
CZE 0:26:48.3 0:00:00.0
2.
HRONOVÁ Jana
CZE 0:28:46.8 0:01:58.5
3.
JEŽKOVÁ Milada
CZE 0:31:58.3 0:05:10.0
4.
ČELJUSKOVÁ Alena
CZE 0:35:01.8 0:08:13.5
5.
DANIELOVÁ Drahoslava
CZE 0:35:24.1 0:08:35.7
6.
DOLATOVÁ šárka
CZE 0:36:46.6 0:09:58.2
7.
CHVALOVÁ Pavla
CZE 0:37:16.1 0:10:27.7
8.
BÁRTOVÁ Radka
CZE 0:37:31.9 0:10:43.5
9.
NEVORALOVÁ Anežka
CZE 0:38:27.4 0:11:39.0
10.
LATKOVÁ Petra
CZE 0:39:24.1 0:12:35.7
11.
ČERVENKOVÁ Jana
šutři
CZE 0:42:22.4 0:15:34.0

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru