seriál : serie logo

GIANT Enduro Race Špičák

MTB
DATUM :14 - 15.9.2019 MÍSTO :Špičák

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
TEJCHMAN Přemek
Qayron Factory Team
CZE 0:22:52.1 0:00:00.0
2.
LEBL Martin
BANSHEE bikes factory team
CZE 0:23:34.6 0:00:42.4
3.
VITKO Matěj
Bajkula Riders
SVK 0:24:04.0 0:01:11.8
4.
BLÁHA Vojtěch
Rock Machine Cyklomax enduro team
CZE 0:24:21.1 0:01:28.9
5.
VOTH Janik
SV Ravensburg
GER 0:24:29.3 0:01:37.1
6.
LETÁK Petr
Whyte racing team
CZE 0:24:40.4 0:01:48.2
7.
PEŠŤÁK Martin
FRBS-WTB-ARBYD
CZE 0:24:41.0 0:01:48.8
8.
PATÁK Jiří
SKIBIKECENTRUM.CZ
CZE 0:24:44.3 0:01:52.2
9.
ADAMI Maxim
Norco Bicycles CZ
CZE 0:24:46.3 0:01:54.1
10.
MARTINS Ezequiel
POR 0:24:47.9 0:01:55.7
11.
MOŠKO Martin
Commencal FDF Team
CZE 0:24:59.8 0:02:07.6
12.
DRABIK Peter
SVK 0:25:02.5 0:02:10.3
13.
FIEDLER Zdeněk
Qayron Factory Team
CZE 0:25:02.8 0:02:10.6
14.
ŠVÁN Vojtěch
EVIL Bikes Czech
CZE 0:25:03.7 0:02:11.5
15.
SEIDLER Petr
Sportovní kurzy
CZE 0:25:04.3 0:02:12.1
16.
KOLÁŘ Michael
SVK 0:25:06.2 0:02:14.0
17.
ZÝKA Ondřej
CZE 0:25:13.9 0:02:21.7
18.
PAUR Ondřej
SKIBIKECENTRUM.CZ
CZE 0:25:15.3 0:02:23.1
19.
ŽILÁK František
Rock Machine Cyklomax enduro team
CZE 0:25:15.4 0:02:23.2
20.
MAKOWSKI Michał
POL 0:25:16.3 0:02:24.1
21.
MIHAI Anitan
CS La Hoya
CZE 0:25:20.4 0:02:28.2
22.
EßRICH Philipp
CZE 0:25:23.7 0:02:31.5
23.
HLOBIL Jan Patrik
Bikeclub Olten
SUI 0:25:26.6 0:02:34.4
24.
ZADÁK David
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:25:26.7 0:02:34.5
25.
GĄSIENICA Jakub
Dartmoor Enduro Team
POL 0:25:33.5 0:02:41.3
26.
VOTH Laurin
Schneelaufverein Ravensburg
GER 0:25:33.6 0:02:41.4
27.
BŘEZNA Jan
CZE 0:25:34.4 0:02:42.2
28.
ŠPALEK Michal
Sportservis Bratislava
SVK 0:25:34.4 0:02:42.2
29.
BALBIENER Rick
GER 0:25:35.8 0:02:43.6
30.
JAREK Mariusz
Trek Bielsko Racing
POL 0:25:37.5 0:02:45.3
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
NESTLEROVA Fejola Stepanka
Norco Bicycles CZ
CZE 0:27:52.2 0:00:00.0
2.
DRENGUBÁKOVÁ Andrea
CZE 0:27:54.0 0:00:01.7
3.
KUCHYNKOVÁ Simona
EVIL Bikes Czech
SVK 0:29:00.2 0:01:07.9
4.
LIŠKOVÁ Simona
CZE 0:31:40.8 0:03:48.5
5.
VYBÍRALOVÁ Tereza
Whyte racing team
CZE 0:32:14.0 0:04:21.7
6.
ŠÍRKOVÁ Jana
CZE 0:32:57.6 0:05:05.3
7.
TESAŘOVÁ Barbora
too high to die
CZE 0:33:24.9 0:05:32.6
8.
SMRCKOVA Katerina
CZE 0:34:10.1 0:06:17.8
9.
SEHNALOVÁ Pavlína
Ráj kol Kladno
CZE 0:34:34.9 0:06:42.6
10.
RUSŇAKOVÁ Kristýna
Enduro cirkus
CZE 0:35:19.2 0:07:26.9
11.
KLEMENTOVÁ Kateřina
CZE 0:35:23.8 0:07:31.5

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru