Český pohár XCO MTB - Bedřichov

MTB
DATUM :15 - 16.6.2019 MÍSTO :Bedřichov

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
CINK Ondrej
KROSS RACING TEAM
CZE 1:27:39.6 0:00:00.0
2.
WAWAK Bartlomiej
Volkswagen Samochody Użytkowe MTB Team
POL 1:27:54.8 0:00:15.2
3.
KULHAVÝ Jaroslav
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 1:29:30.1 0:01:50.4
4.
ŠKARNITZL Jan
MITAS MERCEDES - BENZ PRAHA TREK
CZE 1:29:54.6 0:02:14.9
5.
VASTL Jan
Superior XC Team
CZE 1:30:07.1 0:02:27.4
6.
KOBES Lukáš
SKIBIKECENTRUM.CZ team
CZE 1:31:05.6 0:03:25.9
7.
PAPRSTKA Tomáš
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 1:31:25.6 0:03:45.9
8.
PRŮDEK Matěj
Gapp system - Cabtech MTB Racing Team
CZE 1:31:44.6 0:04:04.9
9.
ZADÁK David
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:31:51.1 0:04:11.4
10.
JELÍNEK Josef
MITAS MERCEDES - BENZ PRAHA TREK
CZE 1:33:05.5 0:05:25.9
11.
ULIK Matej
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
SVK 1:33:32.8 0:05:53.2
12.
NIEBORAS Mateusz
JBG-2 CRYOSPACE
POL 1:33:40.5 0:06:00.9
13.
HELTA Filip
SGR SPECIALIZED
POL 1:33:46.3 0:06:06.6
14.
YAMAMOTO Kohei
dreamseekermtbracingteam
JPN 1:34:03.0 0:06:23.4
15.
VOBECKÝ Zdeněk
CZE 1:34:42.3 0:07:02.6
16.
KUNÁŠEK Josef
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 1:35:17.5 0:07:37.9
17.
JIROUŠ Samuel
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 1:35:25.0 0:07:45.4
18.
JEZIORSKI Maciej
Jezior.bike
POL 1:35:57.0 0:08:17.4
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
SAMEC Filip
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:27:01.2 0:00:00.0
2.
DOBRÝ Lukáš
CK LOKO Rakovník
CZE 0:27:26.7 0:00:25.4
3.
JEŽEK Václav
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:27:27.7 0:00:26.4
4.
HOJKA František
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:27:29.9 0:00:28.7
5.
JOHÁNEK Dalibor
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
CZE 0:27:56.2 0:00:55.0
6.
URBAN Miroslav
VRV TEAM
CZE 0:27:59.1 0:00:57.9
7.
RUBEŠ Daniel
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:28:03.9 0:01:02.7
8.
NOVOTNÝ Ondřej
DUKLA PRAHA
CZE 0:28:09.9 0:01:08.7
9.
BRADÁČ Adam
DUKLA PRAHA
CZE 0:28:12.6 0:01:11.4
10.
KRÝSL Lukáš
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:28:45.1 0:01:43.9
11.
GRÄßLER Toni
RSV Schwarzenberg Team Auto-Riedel e.V.
GER 0:28:46.6 0:01:45.4
12.
DRAGOUN Václav
COPR TJ PŘEŠTICE
CZE 0:28:47.9 0:01:46.7
13.
ELBADRI Jakub
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:28:53.1 0:01:51.9
14.
ŠILHAVÝ Ondřej
KOVO PRAHA
CZE 0:28:59.1 0:01:57.9
15.
KUBA Jakub
TJ AŠ Mladá Boleslav
CZE 0:29:01.9 0:02:00.7
16.
SVATUŠKA Jakub
KOVO PRAHA
CZE 0:29:05.4 0:02:04.2
17.
LIENERT Patrik
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:29:06.4 0:02:05.2
18.
PIVNIČKA Jakub
Pítrs Bikes Team
CZE 0:29:07.1 0:02:05.9
19.
HORÁK Ondřej
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:29:15.1 0:02:13.9
20.
ŠILHAVÝ Daniel
KOVO PRAHA
CZE 0:29:19.1 0:02:17.9
21.
VAŠUT David
BIKE PRO RACING
CZE 0:29:26.9 0:02:25.7
22.
LACHOWICZ Szymon
Warszawski Klub Kolarski
POL 0:29:55.6 0:02:54.4
23.
ZONYGA David
VRV TEAM
CZE 0:29:59.4 0:02:58.2
24.
BERNÁT Adam
DUKLA PRAHA
CZE 0:30:04.6 0:03:03.4
25.
KRÁL Kryštof
ADASTRA Cycling Team
CZE 0:30:09.6 0:03:08.4
26.
ŽENÍŠEK Martin
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:30:20.4 0:03:19.2
27.
TUHÁČEK Pavel
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:30:32.6 0:03:31.4
28.
PEKAŘ Matěj
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:30:35.6 0:03:34.4
29.
HYNEČEK Jan
TUFO CYKLOZÁKLADNA OTROKOVICE
CZE 0:30:37.6 0:03:36.4
30.
ŠUMPÍK Pavel
Bike Freaks Holice
CZE 0:30:45.4 0:03:44.2
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
HANÁKOVÁ Eliška
MORAVEC Team
CZE 0:20:23.8 0:00:00.0
2.
PERNICKÁ Adéla
BIKE PRO RACING
CZE 0:20:35.3 0:00:11.4
3.
HODLOVÁ Nikola
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
CZE 0:21:13.8 0:00:49.9
4.
KOTLÍKOVÁ Adéla
CK LOKO Rakovník
CZE 0:21:34.1 0:01:10.2
5.
GRZEGORZEWSKA Natalia
POL 0:21:52.8 0:01:28.9
6.
KOVAŘÍKOVÁ Iva
BICYKL TEAM ÚSTÍ n.Labem
CZE 0:22:06.6 0:01:42.7
7.
KAUFMANN Natalie
RSV Schwarzenberg Team Auto-Riedel e.V.
GER 0:22:15.8 0:01:51.9
8.
PULKRABOVÁ Marika
BSK Cyklo-market
CZE 0:22:48.8 0:02:24.9
9.
RADOVÁ Daniela
STEVENS Cykloklub Benešov
CZE 0:23:23.6 0:02:59.7
10.
PANUŠOVÁ Anna
Bike Freaks Holice
CZE 0:23:38.3 0:03:14.4
11.
DOSTÁLOVÁ Anna
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:23:53.0 0:03:29.2
12.
BEYEROVÁ Kateřina
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:23:56.3 0:03:32.4
13.
JUROVÁ Hana
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:24:00.0 0:03:36.2
14.
MARTYŃSKA - MAZURKIEWICZ Hanna
Warszawski Klub Kolarski
POL 0:24:02.5 0:03:38.7
15.
DUBCOVÁ Štěpánka
TEAM FORMAN CINELLI
CZE 0:24:04.3 0:03:40.4
16.
NOVÁKOVÁ Karla
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:24:05.6 0:03:41.7
17.
GREMAN Szonja
National Team Hungary
HUN 0:24:14.1 0:03:50.2
18.
BRUCHNER Regina
National Team Hungary
HUN 0:24:14.3 0:03:50.4
19.
DLASKOVÁ Vanda
TJ AŠ Mladá Boleslav
CZE 0:24:16.0 0:03:52.2
20.
CIBULKOVÁ Tereza
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:24:17.3 0:03:53.4
21.
DUŠKOVÁ Kateřina
TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
CZE 0:24:26.0 0:04:02.2
22.
DRHOVÁ Berenika
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:24:38.8 0:04:14.9
23.
DOUDĚROVÁ Kateřina
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:24:40.0 0:04:16.2
24.
DOLEŽALOVÁ Markéta
Bike Freaks Holice
CZE 0:24:53.3 0:04:29.4
25.
VOLEJNÍKOVÁ Natálie
BEKO Bike Racing Team
CZE 0:25:24.3 0:05:00.4
26.
HAINZELOVÁ Lucie
Pítrs Bikes Team
CZE 0:26:08.8 0:05:44.9
27.
VOLEJNÍKOVÁ Nikola
BEKO Bike Racing Team
CZE 0:26:29.0 0:06:05.1
28.
DINGOVÁ Anna
BSK Racing Juniors
CZE 0:26:43.0 0:06:19.1
29.
OLIVOVÁ Denisa
HEAD PRO TEAM OPAVA
CZE 0:27:11.5 0:06:47.6
30.
HODINOVÁ Nicol
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:27:31.8 0:07:07.9
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BAŽANT Kryštof
TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
CZE 0:19:47.5 0:00:00.0
2.
MUŠÁLEK Jakub
HEAD PRO TEAM OPAVA
CZE 0:20:00.5 0:00:13.0
3.
ZEMAN Petr
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
CZE 0:20:11.0 0:00:23.4
4.
BRABEC Šimon
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
CZE 0:20:25.3 0:00:37.7
5.
VAŠÍČEK Denis
ADASTRA Cycling Team
CZE 0:20:30.3 0:00:42.7
6.
MANSFELD Tadeáš
PROFI SPORT CHEB
CZE 0:20:35.0 0:00:47.4
7.
SEVERYN Richard
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:20:39.0 0:00:51.4
8.
BLAŽEK Aleš
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:20:50.5 0:01:02.9
9.
HÁJEK Tomáš
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:21:19.5 0:01:31.9
10.
MITAS Robert
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:21:31.5 0:01:43.9
11.
RAŠKA Lukáš
Short Bike Academy Opletal
CZE 0:21:43.5 0:01:55.9
12.
NECHUTA Marek
Bike Freaks Holice
CZE 0:21:47.7 0:02:00.2
13.
KUBĚNA Daniel
AC SPARTA PRAHA
CZE 0:21:52.7 0:02:05.2
14.
MELOUN Jakub
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:21:56.0 0:02:08.4
15.
KOČVARA Jakub
DRAHANSKÝ SPORT TEAM
CZE 0:21:58.5 0:02:10.9
16.
KUKLA Dominik
ADASTRA Cycling Team
CZE 0:22:09.0 0:02:21.4
17.
JELÍNEK Vojtěch
BIKE team Nové Město na Moravě
CZE 0:22:21.0 0:02:33.4
18.
JANOVSKÝ Tomáš
AEROTEC SPORT TEAM
CZE 0:22:22.5 0:02:34.9
19.
JELÍNEK Tomáš
DRAHANSKÝ SPORT TEAM
CZE 0:22:23.7 0:02:36.2
20.
BURSA Filip
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:22:29.7 0:02:42.2
21.
HŘEBEJK Dominik
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:22:30.0 0:02:42.4
22.
PŘENOSIL Marek
BICYKL TEAM ÚSTÍ n.Labem
CZE 0:22:56.7 0:03:09.2
23.
VOREL Lukas
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:22:57.5 0:03:09.9
24.
HOFMAN Eliáš
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:22:59.5 0:03:11.9
25.
FRENCL Patrik
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:23:01.5 0:03:13.9
26.
ICHA David
CYKLO RACING TEAM RAKOVNÍK
CZE 0:23:04.5 0:03:16.9
27.
LISÝ Vít
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:23:11.2 0:03:23.7
28.
LIPENSKÝ Matouš
MORAVEC Team
CZE 0:23:23.0 0:03:35.4
29.
REK Patrik
CK LOKO Rakovník
CZE 0:23:27.5 0:03:39.9
30.
NĚMEC Jakub
CYKLOTEAM OSTROV
CZE 0:23:35.2 0:03:47.7
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
RAJNOCHOVÁ Barbora
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:12:21.4 0:00:00.0
2.
GOTTWALDOVÁ Amálie
MORAVEC Team
CZE 0:12:26.4 0:00:05.0
3.
VIKOVÁ Hanka
DUKLA PRAHA
CZE 0:12:26.6 0:00:05.2
4.
SEIDLOVÁ Kateřina
SK Edie tým Vsetín
CZE 0:12:44.1 0:00:22.7
5.
BRADÁČOVÁ Nikola
ACT LERAK Blansko
CZE 0:12:50.1 0:00:28.7
6.
HANÁKOVÁ Anna
MORAVEC Team
CZE 0:12:56.1 0:00:34.7
7.
VÁCLAVŮ Martina
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:13:04.6 0:00:43.2
8.
STRAKATÁ Vendula
DUKLA PRAHA
CZE 0:13:24.6 0:01:03.2
9.
JEDLIČKOVÁ Nela
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:13:25.6 0:01:04.2
10.
HUDEČKOVÁ Anna
TUFO CYKLOZÁKLADNA OTROKOVICE
CZE 0:13:40.1 0:01:18.7
11.
SRNSKÁ Veronika
BIKE team Nové Město na Moravě
CZE 0:13:52.6 0:01:31.2
12.
KUNČÍKOVÁ Ella
Bike klub Spindleruv mlyn
CZE 0:13:57.8 0:01:36.4
13.
SEDLÁČKOVÁ Veronika
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:13:59.1 0:01:37.7
14.
BOŘÁNKOVÁ Lucie
AC SPARTA PRAHA
CZE 0:14:01.8 0:01:40.4
15.
LHOTÁKOVÁ Adéla
Bike Freaks Holice
CZE 0:14:36.8 0:02:15.4
16.
VOŽENÍLKOVÁ Nikola
HEAD PRO TEAM OPAVA
CZE 0:14:41.6 0:02:20.2
17.
ŠÍSLOVÁ Barbora
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:14:46.8 0:02:25.4
18.
HORKÁ Veronika
SK BIKETIME BULLS PÍSEK
CZE 0:14:51.1 0:02:29.7
19.
LIENERTOVÁ Monika
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:15:05.3 0:02:43.9
20.
JANOVSKÁ Barbora
MORAVEC Team
CZE 0:15:12.1 0:02:50.7
21.
MACHOVÁ Veronika
TUFO CYKLOZÁKLADNA OTROKOVICE
CZE 0:15:32.8 0:03:11.4
22.
SYSLOVÁ Barbara
CYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
CZE 0:15:34.8 0:03:13.4
23.
BURGERMEISTEROVÁ Lucie
TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
CZE 0:15:38.3 0:03:16.9
24.
NOVÁKOVÁ Daniela
TJ AŠ Mladá Boleslav
CZE 0:15:55.8 0:03:34.4
25.
GROHOVÁ Lucie
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:15:58.6 0:03:37.2
26.
STRÁNSKÁ Adéla
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:16:06.1 0:03:44.7
27.
HAVELKOVÁ Anna
Hiero racing team
CZE 0:17:02.1 0:04:40.7
28.
VÍTKOVÁ Sára
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
CZE 0:17:08.1 0:04:46.7
29.
BATELKOVÁ Klára
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:17:17.6 0:04:56.2
30.
BATELKOVÁ Daniela
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:18:49.3 0:06:27.9
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
VONDRÁČEK Jaroslav
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:47:35.0 0:00:00.0
2.
ŠICH Petr
MORAVEC Team
CZE 0:49:00.2 0:01:25.2
3.
FORMÁNEK Adam
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM
CZE 0:49:28.2 0:01:53.2
4.
RŮŽIČKA Jakub
Cyklo Bendl
CZE 0:50:03.2 0:02:28.2
5.
WOJCZAL Pawel
VYTYV
POL 0:50:24.0 0:02:48.9
6.
SVOBODA Jan
Kaplička Hrabětice
CZE 0:50:36.5 0:03:01.4
7.
POROŚ Dariusz
MITUTOYO AZS WRATISLAVIA WROCŁAW
POL 0:50:59.0 0:03:23.9
8.
PRADÁČ Michal
CK MTB Maraton Hlinsko
CZE 0:51:48.7 0:04:13.7
9.
LIDMILA Martin
CYKLO - SKI klub Polička
CZE 0:52:29.4 0:04:54.4
10.
SKŘIČKA David
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:52:47.7 0:05:12.7
11.
KLUSÁK Radim
CYKLO - SKI klub Polička
CZE 0:53:28.2 0:05:53.1
12.
MATĚJKA Radim
Cyklo Bendl
CZE 0:55:11.9 0:07:36.9
13.
ČERVENKA Marcel
HNÍZDIL TEAM
CZE 0:55:49.9 0:08:14.9
14.
BLAHO Martin
PRESTIGE CYCLING TEAM
CZE 0:57:18.2 0:09:43.1
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ZELENÝ Ondřej
ELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS
CZE 0:45:32.6 0:00:00.0
2.
CHYBA Jiří
NUTREND SPECIALIZED RACING
CZE 0:47:33.4 0:02:00.7
3.
SCHEJBAL Josef
CYKLOPROFI HOLICE
CZE 0:48:13.1 0:02:40.4
4.
EGERMAIER Daniel
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:50:45.8 0:05:13.2
5.
JEDLIČKA Luboš
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:50:54.1 0:05:21.4
6.
KORDÍK Petr
Cykloklub Jičín
CZE 0:51:55.6 0:06:22.9
7.
GRÄßLER Mirko
RSV Schwarzenberg Team Auto-Riedel e.V.
GER 0:52:33.6 0:07:00.9
8.
KUBÍK Lukáš
CK SPORT BERAN CHRÁST
CZE 0:55:13.8 0:09:41.1
9.
RODRIGUEZ ACEVEDO Noe Alejandro
Ar Pro Cycling Team
MEX 0:56:01.1 0:10:28.4
10.
BALAJKA Ondřej
GAPP System-Cabtech
CZE 0:56:07.3 0:10:34.6
11.
PITHART Jan
HAVEN TEAM
CZE 0:59:59.8 0:14:27.1
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KOLÁŘOVÁ Babeta
TJ AŠ Mladá Boleslav
CZE 0:06:23.4 0:00:00.0
2.
FRYDRYCHOVÁ Karolína
TJ AŠ Mladá Boleslav
CZE 0:06:30.4 0:00:06.9
3.
SLUKOVÁ Klotylda
SK VELO PRAHA
CZE 0:06:35.4 0:00:11.9
4.
NOVOTNA Justyna
MORAVEC Team
CZE 0:06:35.7 0:00:12.2
5.
JIRÁSKOVÁ Ema
Mitas Mercedes-Benz Praha Trek
CZE 0:06:36.7 0:00:13.2
6.
SVOBODOVA Laura
ADASTRA Cycling Team
CZE 0:06:59.9 0:00:36.4
7.
VÝBORNÁ Marianna
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:07:00.9 0:00:37.4
8.
ROTHBAUEROVÁ Karolína
SK BIKETIME BULLS PÍSEK
CZE 0:07:02.2 0:00:38.7
9.
KROUPOVÁ Jolana
AC SPARTA PRAHA
CZE 0:07:09.2 0:00:45.7
10.
JAROŠOVÁ Emílie
ČISTÝ SPORT KIDS RACING TEAM
CZE 0:07:12.2 0:00:48.7
11.
KRALOVA Eliska
AC SPARTA PRAHA
CZE 0:07:23.2 0:00:59.7
12.
HRADÍLKOVÁ Zuzana
MG Bike Team
CZE 0:07:23.7 0:01:00.2
13.
VOTÍPKOVÁ Andrea
Klatovy
CZE 0:07:26.4 0:01:02.9
14.
MITRYCHOVÁ Lucie
kola-bbm.cz
CZE 0:07:33.7 0:01:10.2
15.
LAŠKOVÁ Anežka
TJ SOKOL SMOLKOV - HUPNAKOLO.CZ
CZE 0:07:35.9 0:01:12.4
16.
ROSOVÁ Jolana
CK LOKO Rakovník
CZE 0:07:38.9 0:01:15.4
17.
BAŽANTOVÁ Anežka
TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
CZE 0:07:39.2 0:01:15.7
18.
ZEMANOVÁ Laura
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
CZE 0:07:46.9 0:01:23.4
19.
GOTTWALDOVÁ Lucie
CZE 0:07:49.2 0:01:25.7
20.
REKOVÁ Anna
CK LOKO Rakovník
CZE 0:08:00.2 0:01:36.7
21.
PAŘÍKOVÁ Adéla
Kosmosbikes Mladá Boleslav
CZE 0:08:03.7 0:01:40.2
22.
BLAŽKOVA Jolana
Nasavrky bikers
CZE 0:08:03.9 0:01:40.4
23.
HIKLOVÁ Kateřina
Kosmosbikes Mladá Boleslav
CZE 0:08:16.4 0:01:52.9
24.
BARTOŠOVÁ Magdaléna
MORAVEC Team
CZE 0:08:21.7 0:01:58.2
25.
ZEMANOVÁ Linda
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
CZE 0:08:30.2 0:02:06.7
26.
HAVLOVÁ Eliška
ADASTRA Cycling Team
CZE 0:09:05.9 0:02:42.4
27.
BRADÁČOVÁ Aneta
ACT LERAK Blansko
CZE 0:09:38.1 0:03:14.7
28.
KALINOVÁ Ella
SPORTICUS team
CZE 0:09:57.6 0:03:34.2
29.
BLECHOVÁ Sára
BB Racing
CZE 0:10:49.9 0:04:26.4
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
VAJSEJTL Jan
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:06:00.4 0:00:00.0
2.
SIMBARTL Richard
KOVO PRAHA
CZE 0:06:00.9 0:00:00.5
3.
DOUDĚRA Petr
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:06:07.4 0:00:07.0
4.
JOGL Denis
CK LOKO Rakovník
CZE 0:06:10.4 0:00:10.0
5.
BEČVÁŘ Oliver
OVLADEJKOLO - TREK Bikes
CZE 0:06:20.4 0:00:20.0
6.
RAŠKA Tomáš
Short Bike Academy Opletal
CZE 0:06:21.1 0:00:20.6
7.
KUČVA Tomáš
AC SPARTA PRAHA
CZE 0:06:21.1 0:00:20.7
8.
VAŠINA Timotej
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:06:26.9 0:00:26.4
9.
MEIER Václav
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:06:28.9 0:00:28.5
10.
BRADÁČ Michal
DUKLA PRAHA
CZE 0:06:35.4 0:00:34.9
11.
HLADÍK František
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:06:43.9 0:00:43.5
12.
HAVLÍČEK Adam
DUKLA PRAHA
CZE 0:06:47.9 0:00:47.4
13.
CIBOCH Ondřej
CK BÍTOVSKÁ
CZE 0:06:58.4 0:00:57.9
14.
ŠIMÍK Jakub
Cykloteam MXM Hulín
CZE 0:06:59.9 0:00:59.4
15.
ŠIMONEK Jáchym
BSK Racing Juniors
CZE 0:07:03.1 0:01:02.6
16.
MAKOVEC Dominik
Klatovy
CZE 0:07:05.9 0:01:05.4
17.
STANKE Matěj
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:07:07.4 0:01:06.9
18.
PODHAISKÝ Ondřej
TJ AŠ Mladá Boleslav
CZE 0:07:10.9 0:01:10.4
19.
PANUŠ Jakub
Bike Freaks Holice
CZE 0:07:12.4 0:01:11.9
20.
HORN Josef
AC SPARTA PRAHA
CZE 0:07:18.4 0:01:17.9
21.
FARA Jan
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:07:20.9 0:01:20.4
22.
BŘEZINA Adam
aspire Brno
CZE 0:07:23.1 0:01:22.7
23.
CICHÁK Mikuláš
BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM
CZE 0:07:24.1 0:01:23.7
24.
ŠPERL Václav
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:07:31.6 0:01:31.2
25.
MATĚJKA Lukáš
SK VELO PRAHA
CZE 0:07:44.1 0:01:43.7
26.
ZÁHOREC Jonáš
FENIX SKI TEAM
CZE 0:07:46.1 0:01:45.7
27.
MALINA Matyáš
Dresdner SC 1898/Philippi Racing Team
CZE 0:07:46.4 0:01:45.9
28.
FREUDL David
SK VELO PRAHA
CZE 0:07:49.9 0:01:49.4
29.
TVRZ Jan
BSK Cyklo-Market juniors
CZE 0:07:51.6 0:01:51.2
30.
STRAKATÝ Šimon
DUKLA PRAHA
CZE 0:07:59.1 0:01:58.7

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru