T-Mobile Olympijský běh - Vimperk

Běh
DATUM :19.6.2019 MÍSTO :Vimperk

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KREJČÍK Milan
CZE 0:19:27.8 0:00:00.0
2.
JEDLIČKA Jan
Bike klub Vimperk
CZE 0:20:03.0 0:00:35.2
3.
BARTUŠEK Radek
CZE 0:20:41.5 0:01:13.7
4.
KALIVODA Lukáš
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:22:10.6 0:02:42.8
5.
VYSKOČIL Pavel
CZE 0:22:11.7 0:02:43.9
6.
ŘEHOŘ František
CZE 0:23:20.3 0:03:52.5
7.
JIROUŠEK Marcel
CZE 0:23:38.8 0:04:11.0
8.
SAMEK Petr
CZE 0:24:20.6 0:04:52.8
9.
HEJTMÁNEK Jan
CZE 0:24:34.4 0:05:06.6
10.
DOULE Jan
CZE 0:24:38.7 0:05:10.9
11.
DOULE Václav
CZE 0:24:47.8 0:05:20.0
12.
VAZUR Martin
CZE 0:25:17.4 0:05:49.6
13.
MATHEISL Josef
CZE 0:25:21.4 0:05:53.6
14.
DRASTÍK Petr
CZE 0:25:27.4 0:05:59.6
15.
SMOLÍK Jan
CZE 0:25:35.9 0:06:08.1
16.
KŮRKA Tomáš
CZE 0:25:38.7 0:06:10.9
17.
SAMEK Tomáš
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:25:50.4 0:06:22.6
18.
KOLINGER Petr
CZE 0:26:02.0 0:06:34.2
19.
TOTH Lukáš
CZE 0:27:33.4 0:08:05.6
20.
SZABO Jakub
CZE 0:27:54.8 0:08:27.0
21.
KOCOUREK Petr
CZE 0:29:46.8 0:10:19.0
22.
RYASHKO Yuriy
CZE 0:32:25.6 0:12:57.8
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
HUŘÍKOVÁ Tereza
CZE 0:24:41.8 0:00:00.0
2.
JEDLIČKOVÁ Eva
CZE 0:25:43.0 0:01:01.2
3.
NOVÁ Miroslava
Ski Sokol Stachy
CZE 0:27:59.0 0:03:17.2
4.
SZULLOVÁ Andrea
CZE 0:28:57.1 0:04:15.3
5.
KRÁLOVÁ Lucie
CZE 0:29:00.8 0:04:19.0
6.
ZÁDKOVÁ Hana
CZE 0:29:52.6 0:05:10.8
7.
CZERWENKOVÁ Tereza
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:30:40.2 0:05:58.4
8.
NOVÁ Nela
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:30:40.4 0:05:58.6
9.
KUNEŠOVÁ Markéta
CZE 0:33:04.7 0:08:22.9
10.
KŮSOVÁ Radka
CZE 0:33:42.6 0:09:00.8
11.
HORELICOVÁ Jana
CZE 0:33:46.2 0:09:04.4
12.
NOVÁ Danuše
CZE 0:36:17.3 0:11:35.5
13.
HARANTOVÁ Eliška
CZE 0:38:20.8 0:13:39.0
14.
NEVĚŘILOVÁ Markéta
CZE 0:41:41.1 0:16:59.3
15.
FRČKOVÁ Nikola
CZE 0:44:31.2 0:19:49.4
16.
MALÁ Markéta
CZE 0:44:32.1 0:19:50.3
17.
CHÁNOVÁ Marcela
CZE 0:44:32.6 0:19:50.8
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ZUB Vojtěch
CZE 0:04:32.6 0:00:00.0
2.
ŠTĚRBA Jan
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:04:58.7 0:00:26.1
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KOŠNAROVÁ Adriana
CZE 0:03:39.4 0:00:00.0
2.
HUDEČKOVÁ Lucka
CZE 0:03:39.8 0:00:00.4
3.
JIROUŠKOVÁ Sabina
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:03:47.7 0:00:08.3
4.
CZERWENKOVÁ Lucie
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:04:30.4 0:00:51.0
5.
MORAVCOVÁ Barbora
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:04:32.8 0:00:53.4
6.
VONDRUŠKOVÁ Veronika
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:04:51.0 0:01:11.6
7.
VENCLÍKOVÁ Tereza
Fischer Ski klub Šumava Vimperk
CZE 0:04:54.5 0:01:15.1

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru