Veľkogrobský triatlon 2019

Triatlon
DATUM :31.8.2019 MÍSTO :Veľký Grob

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
RIŠKA Dalibor
Triax Bratislava
SVK 1:03:03.4 0:00:00.0
2.
ČIČMANEC Marek
Triatlon Team Trnava
SVK 1:06:41.8 0:03:38.4
3.
ŠKVARENINA Michal
Triatlon Team Trnava
SVK 1:07:28.2 0:04:24.8
4.
TOMASCH Roman
Triax Bratislava
SVK 1:07:42.6 0:04:39.2
5.
KRŠEK Matúš
Triax Bratislava
SVK 1:08:14.0 0:05:10.6
6.
KUCHARCIK Peter
Fénix3Club
SVK 1:10:39.7 0:07:36.3
7.
ŠOMŠÁG Jozef
SVK 1:10:42.5 0:07:39.1
8.
TOMASCH Peter
Slavia STU Bratislava
SVK 1:11:17.3 0:08:13.9
9.
SEDLIACIK Pavol
Trian ŠK UMB Banská Bystrica
SVK 1:12:00.3 0:08:56.9
10.
KOPECKÝ Mario
Triatlon Team Trnava
SVK 1:12:16.2 0:09:12.8
11.
FARAGÓ Zoltán
3klub Šamorín
SVK 1:12:21.4 0:09:18.0
12.
FELIS Lukáš
QBSW, a.s.
SVK 1:12:29.6 0:09:26.2
13.
UHRIN Jozef
3NT Bratislava
SVK 1:12:37.0 0:09:33.6
14.
ECKERT Vladimír
3NT Bratislava
SVK 1:12:42.3 0:09:38.9
15.
GÁBRIŠ Tomáš
Cykloklub SENEC
SVK 1:13:31.1 0:10:27.7
16.
KISS Ladislav
3klub Šamorín
SVK 1:14:02.7 0:10:59.3
17.
AMBRUS Peter
i-riders.sk
SVK 1:14:08.8 0:11:05.4
18.
MARKO Danny
Danny Go
SVK 1:14:14.8 0:11:11.4
19.
KOPECKÝ Martin
ŠTK Pezinok
SVK 1:14:36.9 0:11:33.5
20.
BEZECNÝ Michal
3NT Bratislava
SVK 1:14:50.2 0:11:46.8
21.
HARŠÁNY Filip
Tri Miko
SVK 1:14:55.1 0:11:51.7
22.
KOVALANČÍK Martin
Trian ŠK UMB Banská Bystrica
SVK 1:15:00.9 0:11:57.5
23.
ROGEL Branislav
DLB
SVK 1:15:08.2 0:12:04.8
24.
VANČO Michal
Triax Bratislava
SVK 1:15:20.3 0:12:16.9
25.
FRIALA Lubomir
Fénix3Club
SVK 1:15:44.6 0:12:41.2
26.
BEZÁK Ivan
SVK 1:15:46.9 0:12:43.5
27.
KOPECKY Juraj
SVK 1:15:59.7 0:12:56.3
28.
JADAMEC Juraj
SVK 1:16:56.4 0:13:53.0
29.
KRIVOSUDSKY Marian
SVK 1:17:09.2 0:14:05.8
30.
SZLOBODA Tomas
3klub Šamorín
SVK 1:17:21.3 0:14:17.9
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
AMBRUSOVÁ Diana
3NT Bratislava
SVK 1:15:12.8 0:00:00.0
2.
KLASKOVA Diana
SVK 1:17:44.5 0:02:31.7
3.
SASVÁRIOVÁ Michaela
SVK 1:21:05.7 0:05:52.9
4.
BUGÁROVÁ Veronika
SVK 1:22:01.2 0:06:48.4
5.
KIESEL Andrea
SVK 1:22:28.1 0:07:15.3
6.
BOBUŠOVÁ Kristína
SVK 1:22:57.9 0:07:45.1
7.
KUŠNIER Lenka
SVK 1:24:20.6 0:09:07.8
8.
BENČÍKOVÁ Natália
SVK 1:25:30.9 0:10:18.1
9.
AUFRICHTOVÁ Viktória
SVK 1:27:17.5 0:12:04.7
10.
BLAZEKOVA Michala
Fénix3Club
SVK 1:27:31.6 0:12:18.8
11.
IGLARČÍKOVÁ Andrea
Prestigio Realiz Team
SVK 1:29:10.9 0:13:58.1
12.
ŠURANOVÁ Andrea
Trimiko
SVK 1:32:43.0 0:17:30.2
13.
ŠKULECOVA Martina
Beh pre beh
SVK 1:33:32.4 0:18:19.6
14.
BUCKOVA Martina
The Buca Talks
SVK 1:33:38.6 0:18:25.8
15.
JEDLOVCOVA Martina
Beh pre beh
SVK 1:35:47.1 0:20:34.3
16.
LIPKOVÁ Nicole
Cykloklub SENEC
SVK 1:37:37.4 0:22:24.6
17.
DONATHOVA Katarína
Beh pre Beh Bernolákovo
SVK 1:39:04.0 0:23:51.2
18.
KUBÍKOVÁ Michaela
Sanasport Runners Bratislava
SVK 1:41:01.6 0:25:48.8
19.
KUČÁROVÁ Renáta
SVK 1:42:13.8 0:27:01.0
20.
MIFKOVA Mirka
SVK 1:44:04.9 0:28:52.1

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru

Statistiky

Počet přihlášených132
Přihlášeno - Muži109
Přihlášeno - Ženy23
Odstartovalo114
V cíli112