Podtatranský polmaratón 2019

Běh
DATUM :1.9.2019 MÍSTO :Poprad

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
GAD Miroslav
ŠK COPY-SERVIS Liptovský Mikuláš / Poprad
SVK 1:19:50 0:00:00
2.
BÁLINT Martin
alsbeh.sk / Poprad
SVK 1:24:14 0:04:24
3.
PAŽITNÝ Jozef
Spišský Štiavnik
SVK 1:24:20 0:04:30
4.
ŠVARC Roman
Sport Rysy Poprad
SVK 1:24:35 0:04:45
5.
UŽÁK Matúš
Spiš Market Spišská Nová Ves
SVK 1:25:02 0:05:12
6.
HRABČÁK Peter
BK Šaca
SVK 1:25:45 0:05:55
7.
MLYNÁRČIK Emil
Fox On The Run, Hôrka
SVK 1:25:58 0:06:08
8.
PÁLFI Štefan
Imkor Running Team
SVK 1:26:28 0:06:38
9.
LAVRIK Julián
Bežecký klub Poprad
SVK 1:26:56 0:07:06
10.
DOBÁK Slavomír
ŠK COPY-SERVIS Liptovský Mikuláš
SVK 1:27:41 0:07:51
11.
WADAS Grzegorz
POL 1:28:16 0:08:26
12.
TREĽO Michal
Trebišov
SVK 1:28:26 0:08:36
13.
BALCÁR Samuel
SVK 1:31:16 0:11:26
14.
BAKALA Matej
Bežecký klub Dolný Kubín
SVK 1:31:57 0:12:07
15.
MAJCHER Michal
Spoznaj Trebišov behom
SVK 1:32:30 0:12:40
16.
GRYBOŚ Szymon
ŠK KOMPAS Košice
POL 1:34:20 0:14:30
17.
RYDLO Andrej
Poprad
SVK 1:34:24 0:14:34
18.
ŽUGEC Ján
Bežecký klub Poprad
SVK 1:34:26 0:14:36
19.
TOPORCER Branislav
Tatravagónka - Železní bežci
SVK 1:35:46 0:15:56
20.
VALKOVIC Michal
Poprad
SVK 1:36:23 0:16:33
21.
POLYÁCSKO Martin
SVK 1:36:55 0:17:05
22.
ŠÍR Tibor
Trenčianska Teplá
SVK 1:37:00 0:17:10
23.
AMBRÓZ Jozef
Bežecky Klub Poprad
SVK 1:37:04 0:17:14
24.
ŠIDLOVSKY Jaroslav
BK STARA Ĺ UBOVŇA
SVK 1:37:19 0:17:29
25.
VÁCLAVÍK Vladimír
SVK 1:37:19 0:17:29
26.
TOTH Michal
SVK 1:38:15 0:18:25
27.
KORENKO Marek
Poprad
SVK 1:38:41 0:18:51
28.
BIGOŠ Marián
SPIŠSKÁ NOVÁ VES
SVK 1:39:00 0:19:10
29.
ŠOLTÝS Milan
Bežecky Klub Poprad
SVK 1:39:35 0:19:45
30.
KOMÁR Mário
Svetielko nádeje
SVK 1:39:44 0:19:54
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ĎURDIAKOVÁ Tereza
AK Olymp Brno
CZE 1:29:35 0:00:00
2.
HOBOROVÁ Tímea
Košice
SVK 1:35:06 0:05:31
3.
GRENDOVÁ Andrea
Revúca
SVK 1:40:09 0:10:34
4.
BOŽOVÁ Danica
Bežecký klub Poprad / Svit Mierovka
SVK 1:46:12 0:16:37
5.
FALTIČKOVÁ Danka
STARÁ ĽUBOVŇA
SVK 1:47:11 0:17:36
6.
OVČARÍKOVÁ Anna
SOPKA Seňa
SVK 1:50:14 0:20:39
7.
TAVAČOVA Lenka
SVK 1:50:56 0:21:21
8.
ŽENČUCHOVÁ Andrea
SVK 1:51:24 0:21:49
9.
BENDÍKOVÁ Katarína
AK Steeple Poprad
SVK 1:51:32 0:21:57
10.
KARABAŠOVÁ Soňa
Košice
SVK 1:55:04 0:25:29
11.
ŘIHÁKOVÁ KOJTALOVÁ Michaela
Eleven Running Team
SVK 2:01:45 0:32:10
12.
LEŠČINSKÁ Zuzana
CBS Flying Team / Poprad
SVK 2:02:09 0:32:34
13.
MACKOVA Martina
SVK 2:03:11 0:33:36
14.
KAŠŠOVÁ Katarína
Eleven žensky beh Žilina
SVK 2:03:14 0:33:39
15.
JACISKOVA Martina
Poprad
SVK 2:04:14 0:34:39
16.
BEŇOVÁ Mária
SVK 2:04:28 0:34:53
17.
MATÚŠOVÁ Danka
SVK 2:06:21 0:36:46
18.
BERNÍKOVÁ Eva
ŠKP Spišská Nová Ves
SVK 2:08:25 0:38:50
19.
PUŠKÁROVÁ Katarína
SVK 2:08:46 0:39:11
20.
HUDÁKOVÁ Iveta
MBO Strážske
SVK 2:10:28 0:40:53
21.
VOZÁROVÁ Tereza
SVK 2:19:25 0:49:50
22.
PODBERSKÁ Martina
Nectel running team
SVK 2:21:00 0:51:25
23.
JÁNOŠÍKOVÁ Jaroslava
SVK 2:26:10 0:56:35
24.
SUROVIAKOVÁ Mária
SVK 2:31:17 1:01:42
25.
POLLÁKOVÁ Martina
SVK 2:34:06 1:04:31
26.
IHNATOVÁ Monika
MARAS team
SVK 2:34:29 1:04:54
27.
PUŠKÁROVÁ Veronika
HO Metropol
SVK 2:36:32 1:06:57
28.
MURANSKÁ Denisa
Súrodenci kikiški / Svit
SVK 2:37:30 1:07:55

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru

Statistiky

Počet přihlášených728
Přihlášeno - Muži459
Přihlášeno - Ženy269
Odstartovalo645
V cíli645