TVRĎÁK Banská Bystrica

Přespolní běh
DATUM :1.9.2019 MÍSTO :Banská Bystrica

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
REHÁK Patrik
Žiarske zlatokopky
SVK 1:07:43.1 0:00:00.0
2.
LUKÁČ Miroslav
Žiarske zlatokopky
SVK 1:11:41.6 0:03:58.5
3.
SÁRI Martin
Naplno Team SVK
SVK 1:14:31.3 0:06:48.2
4.
KOŠÍK Jozef
SVK 1:16:52.2 0:09:09.1
5.
TAKÁČ Vladimír
ETOS Slovakia
SVK 1:16:58.2 0:09:15.1
6.
ŠURGAN Štefan
Berserkers
SVK 1:17:13.6 0:09:30.5
7.
KVASNIČKA Miroslav
Naplno Team SVK
SVK 1:19:51.2 0:12:08.1
8.
VOJTAS Michal
Naplno Team SVK
SVK 1:22:03.0 0:14:19.9
9.
BAŠTA Pavel
Žiarske zlatokopky
SVK 1:22:55.4 0:15:12.3
10.
DUREC Richard
Berserkers
SVK 1:23:17.6 0:15:34.5
11.
PETROVIČ Andrej
The machines
SVK 1:23:45.7 0:16:02.6
12.
DANKO Martin
The machines
SVK 1:24:06.5 0:16:23.4
13.
BOČEK Lukas
Hlotka team
SVK 1:24:08.3 0:16:25.2
14.
BUČKO Martin
Berserkers
SVK 1:25:00.1 0:17:17.0
15.
MAĎAR Peter
Berserkers
SVK 1:25:21.6 0:17:38.5
16.
SEDLIAK Miroslav
The machines
SVK 1:27:49.2 0:20:06.1
17.
LUKÁČ Peter
SVK 1:30:00.5 0:22:17.4
18.
ONDRIČKA Marián
Hlotka team
SVK 1:30:40.1 0:22:57.0
19.
ŽEMBA Peter
SVK 1:31:33.5 0:23:50.4
20.
ČERNIČKA Bohumil
Hlotka team
SVK 1:31:59.8 0:24:16.7
21.
KLEJNA Michal
VaNGYM
SVK 1:32:02.2 0:24:19.1
22.
SAVARA Adam
Hlotka team
SVK 1:33:55.4 0:26:12.3
23.
KOMORA Marek
Berserkers
SVK 1:34:44.9 0:27:01.8
24.
SLIEPKA Ivan
SVK 1:35:41.8 0:27:58.7
25.
CIMBUREK Ludvík
CZE 1:36:00.0 0:28:16.9
26.
KEKELAK Karol
Berserkers
SVK 1:36:45.0 0:29:01.9
27.
DEJ Peter
Hlotka team
SVK 1:37:04.0 0:29:20.9
28.
ŠIVEC Filip
SVK 1:41:33.7 0:33:50.6
29.
BREZŇAN Róbert
SVK 1:41:42.1 0:33:59.0
30.
RAJČOK Ján
SVK 1:42:59.8 0:35:16.7
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
MICHNOVA Monika
PANEX Tím
SVK 1:34:58.4 0:00:00.0
2.
KUPCOVÁ Katarína
Berserkers
SVK 1:35:36.9 0:00:38.5
3.
ROUČKOVÁ Olga
CZE 1:35:51.9 0:00:53.5
4.
HREHUŠOVÁ Danka
SVK 1:39:53.4 0:04:55.0
5.
CIBULKOVA Michaela
SVK 1:42:06.1 0:07:07.7
6.
IVANOVÁ Ivana
Spartans Zvolen
SVK 1:45:11.9 0:10:13.5
7.
FAINOVÁ Monika
SVK 1:49:42.2 0:14:43.8
8.
PROKSOVÁ Andrea
CrossTrainingLevoča
SVK 1:51:32.8 0:16:34.4
9.
OSADSKÁ Júlia
SVK 1:53:53.4 0:18:55.0
10.
VIERIKOVÁ Jana
SVK 1:57:55.2 0:22:56.8
11.
RAFFAY Alexandra
PANEX TIM
SVK 1:59:02.4 0:24:04.0
12.
KAŠÍKOVÁ Ludmila
Žiarske zlatokopky
SVK 2:15:38.5 0:40:40.1
13.
SIKLENKOVA Daniela
LsD a E
SVK 2:15:47.2 0:40:48.8
14.
ORMISOVA Petra
SVK 2:17:09.2 0:42:10.8
15.
SUČOVÁ Erika
CrossTrainingLevoča
SVK 2:47:05.4 1:12:07.0
16.
HALČÍNOVÁ Terézia
CrossTrainingLevoča
SVK 2:47:05.9 1:12:07.5

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru

Statistiky

Počet přihlášených812
Přihlášeno - Muži583
Přihlášeno - Ženy229
Odstartovalo688
V cíli685