Kúpeľný duatlon 2019

Triatlon
DATUM :22.9.2019 MÍSTO :Trenčianske Teplice

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KUBO Ondrej
3NITY Triathlon team Bratislava
SVK 0:58:49.0 0:00:00.0
2.
VERBOVSKÝ Matúš
ŠK Atóm Levice
SVK 1:00:46.8 0:01:57.7
3.
KRAVIANSKY Daniel
pro-body sport team
SVK 1:02:22.5 0:03:33.5
4.
ŠTILLA Peter
Trian ŠK UMB Banská Bystrica
SVK 1:02:56.0 0:04:07.0
5.
WAHLANDT Šimon
- nezistený -
SVK 1:03:12.3 0:04:23.2
6.
MÉSZÁROS Jakub
ŠK Atóm Levice
SVK 1:03:52.6 0:05:03.5
7.
BREJČÁK Pavol
Trian ŠK UMB Banská Bystrica
SVK 1:04:31.1 0:05:42.0
8.
VRÁBEL Jozef
Slovenská triatlonová akadémia
SVK 1:04:41.3 0:05:52.2
9.
ROJTÁŠ Peter
TRIATLONOVÝ KLUB Košice
SVK 1:04:46.8 0:05:57.7
10.
POLÁK Juraj
3NITY Triathlon team Bratislava
SVK 1:05:00.1 0:06:11.0
11.
MIKOLÁŠ Peter
BEHAME.sk
SVK 1:05:06.0 0:06:17.0
12.
EVIN Štefan
- nezistený -
SVK 1:05:09.6 0:06:20.5
13.
ŽÁČIK Peter
SMTA NItra
SVK 1:05:12.5 0:06:23.5
14.
HOLIGA Ján
Klub bežeckého lyžovania ŠKP Martin
SVK 1:05:12.6 0:06:23.5
15.
TOLKUNOV Tomáš
Triax Bratislava
SVK 1:05:12.8 0:06:23.7
16.
MACHÁČEK Matej
Športový Triatlonový Klub Pezinok
SVK 1:05:17.6 0:06:28.5
17.
MEDVECZKY Matej
3NITY Triathlon team Bratislava
SVK 1:05:21.0 0:06:32.0
18.
KOSIBA Jakub
- nezistený -
SVK 1:05:51.8 0:07:02.7
19.
VICEN Matúš
3NITY Triathlon team Bratislava
SVK 1:06:15.8 0:07:26.7
20.
VALKO Igor
3NITY Triathlon team Bratislava
SVK 1:06:16.6 0:07:27.5
21.
VITEK Jakub
Tri 2 Fly
SVK 1:07:12.6 0:08:23.5
22.
KOVALANČÍK Martin
Trian ŠK UMB Banská Bystrica
SVK 1:07:53.8 0:09:04.7
23.
FOTUL Gregor
TRIATLONOVÝ KLUB Košice
SVK 1:07:59.1 0:09:10.0
24.
CELERIN Milan
T.A.T. Martin
SVK 1:08:20.3 0:09:31.2
25.
KUCHARČÍK Peter
Fenix3Club
SVK 1:09:08.1 0:10:19.0
26.
DINŽÍK Viliam
Triax Bratislava
SVK 1:09:59.8 0:11:10.7
27.
BALUCH Ladislav
TDMK Krompachy
SVK 1:10:20.6 0:11:31.5
28.
BARČÍK Tobiáš
3NITY Triathlon team Bratislava
SVK 1:10:22.8 0:11:33.7
29.
JÁNOŠ Slavomír
ŠK Atóm Levice
SVK 1:10:53.1 0:12:04.0
30.
PURGAT Lukáš
Trian ŠK UMB Banská Bystrica
SVK 1:11:11.1 0:12:22.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
HAZUCHOVÁ Líza
Trian ŠK UMB Banská Bystrica
SVK 1:05:45.3 0:00:00.0
2.
KURIAČKOVÁ Ivana
ŠK Atóm Levice
SVK 1:08:42.6 0:02:57.2
3.
DRAHOVSKÁ Lýdia
3NITY Triathlon team Bratislava
SVK 1:11:57.1 0:06:11.7
4.
MÁCSAIOVÁ Jana
ŠK AQUASPORT Levice
SVK 1:12:17.3 0:06:32.0
5.
BIČANOVÁ Margaréta
KPŠ nereus Žilina
SVK 1:14:13.8 0:08:28.5
6.
MESÁROŠOVÁ Martina
Mestský plavecký klub Dolný Kubín
SVK 1:15:33.1 0:09:47.7
7.
MOZOLANIOVÁ Jana
Run for Fun - Triathlon
SVK 1:15:36.8 0:09:51.5
8.
AMBRUSOVÁ Diana
3NITY Triathlon team Bratislava
SVK 1:15:42.1 0:09:56.7
9.
PÍROVÁ Valéria
Prestigio Realiz team Bratislava
SVK 1:21:44.8 0:15:59.5
10.
ČELLÁROVÁ Veronika
Trian ŠK UMB Banská Bystrica
SVK 1:24:05.1 0:18:19.7
11.
DRAHOŠOVÁ Alena
Športový Triatlonový Klub Pezinok
SVK 1:25:05.1 0:19:19.7
12.
BRNČALOVÁ Lea
Trian ŠK UMB Banská Bystrica
SVK 1:26:59.1 0:21:13.7
13.
WALTEROVÁ Andrea
3NITY Triathlon team Bratislava
SVK 1:27:33.9 0:21:48.5
14.
VACHOVÁ Dana
Fenix3Club
SVK 1:27:39.6 0:21:54.2
15.
JÁNOŠOVÁ Miroslava
ŠK Atóm Levice
SVK 1:34:31.0 0:28:45.6
16.
ZAJÍCOVÁ Soňa
- nezistený -
SVK 1:41:47.0 0:36:01.6
17.
KRÁLIKOVÁ Linda
SVK 1:45:55.6 0:40:10.3
18.
HUČKOVÁ Jana
3NITY Triathlon team Bratislava
SVK 1:53:05.5 0:47:20.2

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru

Statistiky

Počet přihlášených209
Přihlášeno - Muži135
Přihlášeno - Ženy74
Odstartovalo182
V cíli180