seriál : TOI TOI CUP 2019

TOI TOI CUP 2019 - Mladá Boleslav

MTB
DATUM :28.9.2019 MÍSTO :Mladá Boleslav

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
FRANCK Alicia
Experza Pro CX
BEL 0:40:52.0 0:00:00.0
2.
HOEKE Geerte
Xalt Cycling
NED 0:40:52.5 0:00:00.4
3.
VANDERBEKEN Joyce
Bike Advice Itaf CT
BEL 0:41:32.3 0:00:40.2
4.
CASASOLA Sara
DP66 GIANT SMP TEAM
ITA 0:41:40.5 0:00:48.4
5.
ŠTĚPÁNOVÁ Karla
SUPERIOR XC TEAM
CZE 0:41:47.0 0:00:54.9
6.
ČÁBELICKÁ Jitka
Gapp system - Cabtech MTB Racing Team
CZE 0:42:07.5 0:01:15.4
7.
VANÍČKOVÁ Tereza
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:42:15.8 0:01:23.7
8.
HEIGL Nadja
KTM Alchemist Racing Team
AUT 0:42:22.3 0:01:30.2
9.
NORBERT RIBEROLLE Marion
EXPERZA PRO CX Team
FRA 0:42:25.8 0:01:33.7
10.
BAJGEROVÁ Nikola
TEAM DUKLA PRAHA
CZE 0:42:26.3 0:01:34.2
11.
MUDŘÍKOVÁ Kateřina
ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
CZE 0:42:28.8 0:01:36.7
12.
ZONTONE Asia
ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA
ITA 0:42:38.8 0:01:46.7
13.
NOVOTNÁ Aneta
ADASTRA Cycling Team
CZE 0:42:46.0 0:01:53.9
14.
BEDRNÍKOVÁ Karolína
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:42:51.3 0:01:59.2
15.
KESEG ŠTEVKOVÁ Janka
Outsiterz
SVK 0:43:05.0 0:02:12.9
16.
JANŮ Kamila
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 0:43:14.2 0:02:22.2
17.
PAUL Stefanie
crossladen.fidlock l racing
GER 0:43:23.0 0:02:30.9
18.
UNGERMANOVÁ Elizabeth
TJ AŠ ML.BOLESLAV
CZE 0:43:38.5 0:02:46.4
19.
ŠVIHÁLKOVÁ Tereza
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 0:43:45.8 0:02:53.7
20.
ZEMANOVÁ Kristýna
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:44:08.9 0:03:16.8
21.
NAVRÁTILOVÁ Vendula
GHOST RACE TEAM
CZE 0:44:25.0 0:03:32.9
22.
BOROWIECKA Barbara
Cannibal Team
POL 0:44:46.7 0:03:54.7
23.
SEIDEL Clea
RadTeamSeidel Luckenwalde e.V.
GER 0:45:00.5 0:04:08.4
24.
RUMAC Elisa
ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA
ITA 0:45:07.7 0:04:15.7
25.
PLESKAČOVÁ Natálie
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:45:17.8 0:04:25.7
26.
HARTYCHOVÁ Nicole
MITAS MERCEDES - BENZ PRAHA TREK
CZE 0:45:29.5 0:04:37.4
27.
PROŠKOVÁ Tereza
TJ STADION LOUNY
CZE 0:45:40.2 0:04:48.2
28.
VERNEROVÁ Klára
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:45:49.2 0:04:57.1
29.
JASEKOVÁ Tatiana
Slovak national team
SVK 0:46:03.7 0:05:11.6
30.
VANÍČKOVÁ Elena
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 0:46:13.2 0:05:21.1
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
MEISEN Marcel
Corendon-Circus Cycling Team
GER 0:59:48.2 0:00:00.0
2.
BOROŠ Michael
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 0:59:48.9 0:00:00.7
3.
WILDHABER Marcel
Velo Wildhaber/ VC Eschenbach
SUI 0:59:49.4 0:00:01.2
4.
NESVADBA Jan
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 0:59:53.0 0:00:04.8
5.
BOSMANS Wietse
Heist Cycling Team
BEL 0:59:54.7 0:00:06.5
6.
MERLIER Braam
Creafin-Fristads
BEL 0:59:57.0 0:00:08.7
7.
VANDEBOSCH Toon
PAUWELS SAUZEN-BINGOAL Team
BEL 0:59:59.4 0:00:11.2
8.
PAPRSTKA Tomáš
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 1:00:36.9 0:00:48.7
9.
VANDEBOSCH Victor
PAUWELS SAUZEN-BINGOAL Team
BEL 1:01:03.2 0:01:14.9
10.
JELÍNEK Josef
MITAS MERCEDES - BENZ PRAHA TREK
CZE 1:01:15.2 0:01:26.9
11.
ROMBOUTS Seppe
Individueel
BEL 1:01:27.7 0:01:39.4
12.
MIKLER Bartosz
Victoria Jarocin Accent team
POL 1:01:31.9 0:01:43.7
13.
ULÍK Matěj
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
SVK 1:02:02.9 0:02:14.7
14.
ŘÍMAN Jakub
TJ AŠ ML.BOLESLAV
CZE 1:02:13.6 0:02:25.4
15.
TONEATTI Davide
DP66 GIANT SMP TEAM
ITA 1:02:26.4 0:02:38.2
16.
GLAJZA Ondrej
TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
SVK 1:02:32.9 0:02:44.7
17.
ŤOUPALÍK Adam
Team Sauerland NRW p/b SKS GERMANY
CZE 1:03:04.2 0:03:15.9
18.
VANÍČEK Šimon
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 1:03:33.1 0:03:44.9
19.
HEKELE Emil
GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS
CZE 1:03:36.6 0:03:48.4
20.
MÖBIS Maximilian
Gunsha KMC Gravel Team
GER 1:03:40.1 0:03:51.9
21.
ZUBER Adam
CROSS CARTEL
POL 1:03:44.2 0:03:55.9
22.
HULA Robert
TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s.
CZE 1:03:54.2 0:04:05.9
23.
KOPECKY Tomas
Pauwels Sauzen - Bingoal
CZE 1:04:01.9 0:04:13.7
24.
TOMÁŠEK Alvin
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 1:04:03.4 0:04:15.2
25.
CAMRDA Karel
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 1:04:20.1 0:04:31.9
26.
BERGAGNA Tommaso
ASD JAM'S BIKE TEAM
ITA 1:04:26.4 0:04:38.2
27.
KUNÁŠEK Josef
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 1:04:31.9 0:04:43.7
28.
PESCARMONA Luca
DP66 GIANT SMP TEAM
ITA 1:04:36.4 0:04:48.2
29.
KURTY Jakub
Slovak national team
SVK 1:05:13.9 0:05:25.7
30.
BENDA Michal
TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
CZE 1:05:20.6 0:05:32.4
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
FALTÝNEK Jan
Dukla Praha
CZE 0:21:24.6 0:00:00.0
2.
KRÁL Kryštof
DUKLA PRAHA
CZE 0:21:40.6 0:00:16.0
3.
HOŠEK Adam
CYCLING ACADEMY TÁBOR
CZE 0:21:41.3 0:00:16.7
4.
BAŽANT Kryštof
TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
CZE 0:21:47.4 0:00:22.7
5.
PURNOCH Matyáš
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:21:48.1 0:00:23.5
6.
KRAUS Tomáš
CYCLING ACADEMY TÁBOR
CZE 0:21:48.1 0:00:23.5
7.
SVATUŠKA Jakub
KOVO PRAHA
CZE 0:22:01.6 0:00:37.0
8.
LIENERT Patrik
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:22:02.1 0:00:37.5
9.
STREJČEK Adam
RAJEC 100% TREK
CZE 0:22:02.3 0:00:37.7
10.
BRADÁČ Adam
DUKLA PRAHA
CZE 0:22:20.6 0:00:55.9
11.
ŽENÍŠEK Martin
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:22:27.3 0:01:02.7
12.
TUHÁČEK Pavel
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:22:32.6 0:01:07.9
13.
ŠUMPÍK Pavel
Bike freaks Holice
CZE 0:22:34.3 0:01:09.7
14.
MELOUN Jakub
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:22:35.8 0:01:11.2
15.
KNIHA Petr
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:22:40.6 0:01:15.9
16.
JANOUT Jan
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 0:22:41.6 0:01:16.9
17.
BRÜCKNER Filip
RAJEC 100% TREK
CZE 0:22:42.3 0:01:17.7
18.
VLK Josef
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:22:47.3 0:01:22.7
19.
ZEMAN Petr
Bike club Město Touškov
CZE 0:22:55.3 0:01:30.7
20.
SEVERYN Richard
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:23:03.8 0:01:39.2
21.
TESAŘÍK Jakub
CYKLO TEAM KOLARNA
CZE 0:23:11.8 0:01:47.2
22.
RAŠKA Lukáš
Short Bike Academy Opletal
CZE 0:23:13.8 0:01:49.2
23.
ZEDNÍK Jiří
TJ STADION LOUNY
CZE 0:23:14.6 0:01:49.9
24.
SVOBODA David
ADASTRA Cycling Team
CZE 0:23:14.8 0:01:50.2
25.
HÁJEK Tomáš
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:23:23.3 0:01:58.7
26.
KRATOCHVÍL Václav
TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
CZE 0:23:29.8 0:02:05.2
27.
VOREL Lukáš
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:23:32.3 0:02:07.7
28.
VAŠÍČEK Denis
ADASTRA Cycling Team
CZE 0:23:33.8 0:02:09.2
29.
MITÁŠ Robert
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:23:37.3 0:02:12.7
30.
MEDVEĎ Jerguš
ŠK Železiarne Podbrezová a.s.
SVK 0:23:52.8 0:02:28.2
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
JECH Filip
ADASTRA Cycling Team
CZE 0:33:24.4 0:00:00.0
2.
SEEMAN Adam
TJ STADION LOUNY
CZE 0:33:37.9 0:00:13.5
3.
MÜLLER Mirek
MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
CZE 0:33:56.4 0:00:32.0
4.
HAAS Christian
Slovak national team
SVK 0:34:14.4 0:00:49.9
5.
JEŽEK Václav
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:34:24.6 0:01:00.2
6.
SCHWARZBACHER Matthias
ŠK Železiarne Podbrezová a.s.
SVK 0:34:31.4 0:01:06.9
7.
RUBEŠ Daniel
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:34:34.4 0:01:09.9
8.
VENC Adam
GT OPPORTUNITY BRNO
CZE 0:34:34.8 0:01:10.3
9.
NOVÁK Pavel
RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
CZE 0:34:34.9 0:01:10.4
10.
MAJDANICS Marek
ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
CZE 0:34:35.1 0:01:10.7
11.
SAMEC Filip
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:34:46.9 0:01:22.4
12.
STŘÍŽ Matyáš
LOKO CAMPAGNOLO KRNOV
CZE 0:34:53.9 0:01:29.4
13.
KUBA Jakub
TJ AŠ ML.BOLESLAV
CZE 0:35:01.1 0:01:36.7
14.
PAŘEZ Tomáš
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:35:16.1 0:01:51.7
15.
KERL Maximilian
Author team Stupno
CZE 0:35:19.1 0:01:54.7
16.
JOHÁNEK Dalibor
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 0:35:32.4 0:02:07.9
17.
MRÁZ Daniel
TJ UNIČOV
CZE 0:35:33.4 0:02:08.9
18.
ŠIMEČEK David
CYCLING ACADEMY TÁBOR
CZE 0:35:34.7 0:02:10.2
19.
BARTA Martin
TJ STADION LOUNY
CZE 0:35:34.9 0:02:10.4
20.
VIK Matěj
DUKLA PRAHA
CZE 0:35:36.6 0:02:12.2
21.
BERNÁT Adam
DUKLA PRAHA
CZE 0:35:44.6 0:02:20.2
22.
KREŠÁK Kryštof
CYCLING ACADEMY TÁBOR
CZE 0:35:45.9 0:02:21.4
23.
POSPÍŠIL Matěj
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:35:45.9 0:02:21.4
24.
TERŠL Robin
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 0:35:49.4 0:02:24.9
25.
ČERNÝ Patrik
SK VELO PRAHA
CZE 0:35:55.6 0:02:31.2
26.
KOBR Richard
TJ LOKOMOTIVA BEROUN
CZE 0:36:10.1 0:02:45.7
27.
ŠÍSL Bořek
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:36:17.3 0:02:52.9
28.
NOVOTNÝ Ondřej
DUKLA PRAHA
CZE 0:36:30.9 0:03:06.4
29.
ELBADRI Jakub
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:36:47.3 0:03:22.9
30.
FRÜHAUF Jan
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 0:36:57.8 0:03:33.4
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
HLADÍKOVÁ Kateřina
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:22:15.2 0:00:00.0
2.
VIKTOROVÁ Nela
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:22:55.0 0:00:39.7
3.
DLASKOVÁ Vanda
TJ AŠ ML.BOLESLAV
CZE 0:22:57.0 0:00:41.7
4.
HANÁKOVÁ Eliška
MORAVEC Team
CZE 0:22:58.5 0:00:43.2
5.
RUNTOVÁ Hanka
TJ STADION LOUNY
CZE 0:23:39.0 0:01:23.7
6.
RADOVÁ Daniela
STEVENS Cykloklub Benešov
CZE 0:23:40.2 0:01:24.9
7.
VIKOVÁ Hanka
DUKLA PRAHA
CZE 0:23:40.2 0:01:25.0
8.
FOLTÝNOVÁ Adéla
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:23:46.2 0:01:30.9
9.
MIKŠANÍKOVÁ Natálie
ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
CZE 0:23:58.7 0:01:43.4
10.
DLOUHÁ Aneta
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:24:00.7 0:01:45.4
11.
TERŠL Anna
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:24:01.7 0:01:46.4
12.
RAJNOCHOVÁ Barbora
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:24:05.2 0:01:49.9
13.
PULKRABOVÁ Marika
Bsk Racing
CZE 0:24:08.0 0:01:52.7
14.
HANÁKOVÁ Anna
MORAVEC Team
CZE 0:24:10.4 0:01:55.2
15.
SEDLÁČKOVÁ Veronika
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:24:11.2 0:01:55.9
16.
HODLOVÁ Nikola
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 0:24:12.2 0:01:56.9
17.
DOSTÁLOVÁ Anna
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:24:19.0 0:02:03.7
18.
ČERNÁ Karolína
TJ AŠ ML.BOLESLAV
CZE 0:24:21.7 0:02:06.5
19.
NAVRKALOVÁ Nikola
KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou zs
CZE 0:24:31.5 0:02:16.2
20.
DOUDĚROVÁ Kateřina
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:24:40.7 0:02:25.4
21.
MARKOVÁ Adéla
DUKLA PRAHA
CZE 0:24:43.4 0:02:28.2
22.
KOLÁŘOVÁ Justýna
TJ AŠ ML.BOLESLAV
CZE 0:24:48.9 0:02:33.7
23.
JUROVÁ Hana
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:24:50.7 0:02:35.4
24.
VÁCLAVŮ Martina
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:24:51.7 0:02:36.4
25.
JEŘÁBKOVÁ Barbora
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:24:53.9 0:02:38.7
26.
ŠPICAROVÁ Karolína
CUBE Cyklo Špicar Jilemnice
CZE 0:24:54.7 0:02:39.4
27.
GROHOVÁ Lucie
Author team Stupno
CZE 0:24:58.9 0:02:43.7
28.
HRDINOVÁ Anna
CYCLING ACADEMY TÁBOR
CZE 0:25:18.7 0:03:03.4
29.
BEYEROVÁ Kateřina
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:25:20.7 0:03:05.4
30.
KRYSTKOWIAK Zofia
Fundacja Rozwoju Kolarstwa Krzysztofa Kuźniaka
POL 0:25:30.9 0:03:15.7
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BELMANS Lennert
IKO-Crelan
BEL 0:44:12.2 0:00:00.0
2.
ZATLOUKAL Jan
NUTREND SPECIALIZED RACING
CZE 0:44:14.5 0:00:02.2
3.
LAURYSSEN Yorben
Callant-Doltcini CT
BEL 0:44:15.2 0:00:03.0
4.
KOPECKY Matyas
Callant Doltcini
CZE 0:44:20.7 0:00:08.5
5.
ŠULC David
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:44:35.5 0:00:23.2
6.
OLIVO Bryan
DP66 GIANT SMP TEAM
ITA 0:44:40.2 0:00:28.0
7.
JINDŘICH Pavel
TJ STADION LOUNY
CZE 0:44:43.0 0:00:30.7
8.
CAPRA Manuel
ASD Veloce Club Borgo
ITA 0:44:46.7 0:00:34.5
9.
FIALA Matyáš
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 0:44:52.2 0:00:39.9
10.
PEZZO ROSOLA Kevin
DP66 GIANT SMP TEAM
ITA 0:44:58.7 0:00:46.5
11.
ŽVAK Daniel
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:44:59.0 0:00:46.7
12.
CASSOL Daniel
DP66 GIANT SMP TEAM
ITA 0:45:49.2 0:01:36.9
13.
PAHLKE Jasper Levi
Stevens Racing Team
GER 0:45:55.7 0:01:43.4
14.
DOLEŽAL Tomáš
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:45:59.2 0:01:46.9
15.
TLAMKA Tomáš
NUTREND SPECIALIZED RACING
CZE 0:46:06.2 0:01:53.9
16.
SPORYSCH Daniel
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:46:30.5 0:02:18.2
17.
LEIN Lennart
ESV Lok Zwickau / STEVENS Racing Junior Team
GER 0:46:35.5 0:02:23.2
18.
STRÁNSKÝ Matěj
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:46:53.2 0:02:40.9
19.
DOSTÁL Václav
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 0:47:05.0 0:02:52.7
20.
VEVERKA Václav
KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou
CZE 0:47:21.7 0:03:09.4
21.
NADALUTTI Valentino
ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA
ITA 0:47:32.0 0:03:19.7
22.
SOKOLÍK Lukáš
Slovak national team
SVK 0:47:46.7 0:03:34.4
23.
VYKYDAL Jaroslav
TJ AŠ ML.BOLESLAV
CZE 0:48:05.2 0:03:52.9
24.
KOVÁČ Samuel
Slovak national team
SVK 0:48:20.7 0:04:08.4
25.
KUBÍK Adam
CYCLING ACADEMY TÁBOR
CZE 0:48:55.4 0:04:43.2
26.
ČERVÍČEK David
DUKLA PRAHA
CZE 0:49:26.2 0:05:13.9
27.
DRUSIN Fabio
ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA
ITA 0:49:49.4 0:05:37.2
28.
JEŘÁBEK Ondřej
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:50:05.4 0:05:53.2
29.
HAVRLANT Jakub
MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
CZE 0:50:22.7 0:06:10.4

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru