seriál : TOI TOI CUP 2019

TOI TOI CUP 2019 - Hlinsko

MTB
DATUM :5.10.2019 MÍSTO :Hlinsko

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BAŽANT Kryštof
TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
CZE 0:18:06.1 0:00:00.0
2.
KRÁL Kryštof
DUKLA PRAHA
CZE 0:18:27.3 0:00:21.2
3.
HOŠEK Adam
CYCLING ACADEMY TÁBOR
CZE 0:18:28.1 0:00:22.0
4.
BRADÁČ Adam
DUKLA PRAHA
CZE 0:18:31.1 0:00:25.0
5.
FALTÝNEK Jan
DUKLA PRAHA
CZE 0:18:56.3 0:00:50.2
6.
LIENERT Patrik
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:19:05.1 0:00:58.9
7.
SVATUŠKA Jakub
KOVO PRAHA
CZE 0:19:14.1 0:01:08.0
8.
ŠUMPÍK Pavel
Bike Freaks Holice
CZE 0:19:17.8 0:01:11.7
9.
KRAUS Tomáš
CYCLING ACADEMY TÁBOR
CZE 0:19:22.6 0:01:16.4
10.
ZEMAN Petr
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
CZE 0:19:24.6 0:01:18.4
11.
HÁJEK Tomáš
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:19:31.3 0:01:25.2
12.
MELOUN Jakub
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:19:31.6 0:01:25.4
13.
KRATOCHVÍL Václav
TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
CZE 0:19:35.5 0:01:29.4
14.
BRÜCKNER Filip
RAJEC 100% TREK
CZE 0:19:40.5 0:01:34.4
15.
STREJČEK Adam
RAJEC 100% TREK
CZE 0:19:44.0 0:01:37.9
16.
PURNOCH Matyáš
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:19:46.3 0:01:40.2
17.
MITÁŠ Robert
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:19:56.5 0:01:50.4
18.
FEDOR Samuel
ŠK Železiarne Podbrezová a.s.
SVK 0:19:56.6 0:01:50.5
19.
POLÁK Matyáš
KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou z.s.
CZE 0:19:59.1 0:01:52.9
20.
TUHÁČEK Pavel
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:20:07.4 0:02:01.3
21.
SEVERYN Richard
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:20:09.5 0:02:03.4
22.
RAŠKA Lukáš
Short Bike Academy Opletal
CZE 0:20:19.8 0:02:13.7
23.
SVOBODA David
ADASTRA Cycling Team
CZE 0:20:20.2 0:02:14.1
24.
VAŠÍČEK Denis
ADASTRA Cycling Team
CZE 0:20:24.4 0:02:18.3
25.
HRADISKÝ Zdeněk
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:20:27.9 0:02:21.8
26.
KNIHA Petr
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:20:33.5 0:02:27.3
27.
JANOUT Jan
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 0:20:41.4 0:02:35.3
28.
HŘEBEJK Dominik
Expres CZ Tufo Team Kolín
CZE 0:20:41.5 0:02:35.4
29.
FRIEDEL David
SK Jiří Team Ostrava
CZE 0:20:47.0 0:02:40.9
30.
TESAŘÍK Jakub
CYKLO TEAM KOLARNA
CZE 0:20:47.2 0:02:41.1
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
JECH Filip
ADASTRA Cycling Team
CZE 0:34:22.8 0:00:00.0
2.
SEEMAN Adam
TJ STADION LOUNY
CZE 0:34:55.1 0:00:32.2
3.
MRÁZ Daniel
TJ UNIČOV
CZE 0:35:29.1 0:01:06.2
4.
SAMEC Filip
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:36:04.0 0:01:41.2
5.
SCHWARZBACHER Matthias
ŠK Železiarne Podbrezová a.s.
SVK 0:36:04.6 0:01:41.7
6.
KERL Maximilian
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:36:21.1 0:01:58.2
7.
MÜLLER Mirek
MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
CZE 0:36:25.7 0:02:02.9
8.
TERŠL Robin
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 0:36:26.5 0:02:03.6
9.
JEŽEK Václav
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:36:27.3 0:02:04.4
10.
STŘÍŽ Matyáš
LOKO CAMPAGNOLO KRNOV
CZE 0:36:35.1 0:02:12.2
11.
BERNÁT Adam
DUKLA PRAHA
CZE 0:36:43.0 0:02:20.2
12.
HAAS Christián
CKM Poprad
SVK 0:37:06.6 0:02:43.7
13.
FRÜHAUF Jan
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 0:37:07.8 0:02:44.9
14.
PAŘEZ Tomáš
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:37:24.0 0:03:01.1
15.
RUBEŠ Daniel
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:37:38.2 0:03:15.3
16.
MAJDANICS Marek
ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
CZE 0:37:39.7 0:03:16.9
17.
ELBADRI Jakub
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:38:09.0 0:03:46.1
18.
VENC Adam
GT OPPORTUNITY BRNO
CZE 0:38:20.5 0:03:57.7
19.
ŠÍSL Bořek
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:38:28.3 0:04:05.4
20.
NOVOTNÝ Ondřej
DUKLA PRAHA
CZE 0:38:34.1 0:04:11.2
21.
BÁRTA Martin
TJ STADION LOUNY
CZE 0:38:39.0 0:04:16.2
22.
POSPÍŠIL Matěj
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:38:39.7 0:04:16.8
23.
VIK Matěj
DUKLA PRAHA
CZE 0:39:08.2 0:04:45.3
24.
KREŠÁK Kryštof
CYCLING ACADEMY TÁBOR
CZE 0:39:10.0 0:04:47.2
25.
KUBA Jakub
TJ AŠ ML.BOLESLAV
CZE 0:39:15.8 0:04:52.9
26.
JOHÁNEK Dalibor
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 0:39:23.0 0:05:00.2
27.
BRENNER Mauro
RSG Ansbach
GER 0:39:37.5 0:05:14.6
28.
ŠVEC Libor
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 0:39:44.3 0:05:21.4
29.
DOBRÝ Lukáš
CK LOKO Rakovník
CZE 0:39:50.0 0:05:27.2
30.
ČERNÝ Patrik
SK VELO PRAHA
CZE 0:40:05.8 0:05:42.9
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ZATLOUKAL Jan
NUTREND SPECIALIZED RACING
CZE 0:41:15.6 0:00:00.0
2.
FIALA Matyáš
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 0:41:48.0 0:00:32.4
3.
ŠULC David
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:41:56.3 0:00:40.6
4.
JINDŘICH Pavel
TJ STADION LOUNY
CZE 0:42:21.1 0:01:05.4
5.
BITTNER Pavel
MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
CZE 0:42:30.1 0:01:14.4
6.
BRENNER Marco
TEAM BEACON
GER 0:42:52.8 0:01:37.2
7.
ŽVAK Daniel
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:43:08.5 0:01:52.9
8.
STRÁNSKÝ Matěj
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:43:27.3 0:02:11.7
9.
DOSTÁL Václav
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 0:43:36.1 0:02:20.4
10.
SPORYSCH Daniel
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:43:44.6 0:02:28.9
11.
TLAMKA Tomáš
NUTREND SPECIALIZED RACING
CZE 0:43:45.1 0:02:29.4
12.
DOLEŽAL Tomáš
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:45:13.5 0:03:57.9
13.
KUBÍK Adam
CYCLING ACADEMY TÁBOR
CZE 0:46:01.8 0:04:46.2
14.
BREDLER Matyáš Jiří
TJ AŠ ML.BOLESLAV
CZE 0:47:10.3 0:05:54.6
15.
VYKYDAL Jaroslav
TJ AŠ ML.BOLESLAV
CZE 0:47:22.3 0:06:06.7
16.
SOKOLÍK Lukáš
Slovak national team
SVK 0:47:28.3 0:06:12.6
17.
ČERVÍČEK David
DUKLA PRAHA
CZE 0:47:41.3 0:06:25.6
18.
ČÍŽEK Vojtěch
TJ STADION LOUNY
CZE 0:48:09.0 0:06:53.4
19.
JEŘÁBEK Ondřej
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:48:09.3 0:06:53.7
20.
JANICKI Szymon
LKS Ziemia Opolska
POL 0:48:36.0 0:07:20.4
21.
NEUGEBAUER Michal
SPORTOVNÍ KURZY.CZ
CZE 0:48:55.8 0:07:40.2
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
HOEKE Geerte
Xalt Cycling
NED 0:38:14.4 0:00:00.0
2.
HAVLÍKOVÁ Pavla
KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou z.s.
CZE 0:38:23.4 0:00:08.9
3.
ŠVIHÁLKOVÁ Tereza
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 0:38:42.7 0:00:28.2
4.
VANÍČKOVÁ Tereza
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:38:58.4 0:00:43.9
5.
JANŮ Kamila
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 0:39:01.2 0:00:46.7
6.
NOVOTNÁ Aneta
ADASTRA Cycling Team
CZE 0:39:08.7 0:00:54.2
7.
BAJGEROVÁ Nikola
TEAM DUKLA PRAHA
CZE 0:39:51.1 0:01:36.7
8.
ZEMANOVÁ Kristýna
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:40:11.2 0:01:56.7
9.
UNGERMANOVÁ Elizabeth
TJ AŠ ML.BOLESLAV
CZE 0:40:24.6 0:02:10.2
10.
BEDRNÍKOVÁ Karolína
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:40:36.6 0:02:22.2
11.
KESEG ŠTEVKOVÁ Janka
Outsiterz
SVK 0:41:18.6 0:03:04.2
12.
MUDŘÍKOVÁ Kateřina
ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
CZE 0:41:44.6 0:03:30.2
13.
JASEKOVÁ Tatiana
Slovak national team
SVK 0:41:59.9 0:03:45.4
14.
VANÍČKOVÁ Elena
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 0:42:41.1 0:04:26.6
15.
BÁRTOVÁ Gabriela
TUFO PARDUS Prostějov z.s.
CZE 0:43:00.1 0:04:45.7
16.
KADLECOVÁ Zuzana
ADASTRA Cycling Team
CZE 0:43:02.4 0:04:47.9
17.
VERNEROVÁ Klára
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:43:21.4 0:05:06.9
18.
KLÍMOVÁ Natálie
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:43:33.1 0:05:18.7
19.
HOJKOVÁ Štěpánka
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:43:52.4 0:05:37.9
20.
PLESKAČOVÁ Natálie
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:44:33.4 0:06:18.9
21.
PROŠKOVÁ Tereza
TJ STADION LOUNY
CZE 0:44:40.9 0:06:26.4
22.
DRBOHLAVOVÁ Eliška
KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou z.s.
CZE 0:45:01.9 0:06:47.4
23.
BRAVENCOVÁ Denisa
CYKLO TEAM KOLARNA
CZE 0:45:06.4 0:06:51.9
24.
HARTYCHOVÁ Nicole
Mitas Mercedes-Benz PRAHA Trek
CZE 0:45:39.9 0:07:25.4
25.
NAVRKALOVÁ Michaela
KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou z.s.
CZE 0:46:21.1 0:08:06.6
26.
ŠMÍDOVÁ Adéla
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:47:44.3 0:09:29.9
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
HLADÍKOVÁ Kateřina
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:18:54.1 0:00:00.0
2.
HANÁKOVÁ Eliška
MORAVEC Team
CZE 0:19:12.9 0:00:18.7
3.
DLASKOVÁ Vanda
TJ AŠ ML.BOLESLAV
CZE 0:19:20.4 0:00:26.2
4.
VIKTOROVÁ Nela
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:20:10.6 0:01:16.4
5.
FOLTÝNOVÁ Adéla
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:20:23.1 0:01:29.0
6.
PULKRABOVÁ Marika
BSK RACING
CZE 0:20:30.1 0:01:36.0
7.
VIKOVÁ Hanka
DUKLA PRAHA
CZE 0:20:42.4 0:01:48.2
8.
NAVRKALOVÁ Nikola
KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou z.s.
CZE 0:20:42.9 0:01:48.7
9.
HODLOVÁ Nikola
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 0:20:51.3 0:01:57.2
10.
RAJNOCHOVÁ Barbora
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:20:54.3 0:02:00.2
11.
MIKŠANÍKOVÁ Natálie
ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
CZE 0:21:04.7 0:02:10.6
12.
NOVÁKOVÁ Karla
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:21:25.1 0:02:30.9
13.
VOJTÍŠKOVÁ Dorota
CLIMBERG SPORT TEAM Trenčín
SVK 0:21:36.4 0:02:42.2
14.
DOUDĚROVÁ Kateřina
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:21:42.6 0:02:48.4
15.
MARKOVÁ Adéla
DUKLA PRAHA
CZE 0:21:47.1 0:02:53.0
16.
JEŘÁBKOVÁ Barbora
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:21:58.6 0:03:04.4
17.
HANÁKOVÁ Anna
MORAVEC Team
CZE 0:22:02.1 0:03:07.9
18.
GROHOVÁ Lucie
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:22:09.0 0:03:14.8
19.
HRDINOVÁ Anna
CYCLING ACADEMY TÁBOR
CZE 0:22:09.1 0:03:14.9
20.
DOSTÁLOVÁ Anna
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:22:13.8 0:03:19.7
21.
BEYEROVÁ Kateřina
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:22:24.6 0:03:30.5
22.
CIBULKOVÁ Tereza
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:22:28.6 0:03:34.4
23.
KOTLÍKOVÁ Adéla
CK LOKO Rakovník
CZE 0:22:31.3 0:03:37.2
24.
DLOUHÁ Aneta
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:22:35.1 0:03:40.9
25.
PANUŠOVÁ Anna
Bike Freaks Holice
CZE 0:22:37.1 0:03:42.9
26.
KOLÁŘOVÁ Justýna
TJ AŠ ML.BOLESLAV
CZE 0:22:38.6 0:03:44.4
27.
ŠPICAROVÁ Karolína
CUBE Cyklo Špicar Jilemnice
CZE 0:22:45.3 0:03:51.2
28.
SEDLÁČKOVÁ Veronika
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:22:58.8 0:04:04.7
29.
DOLEŽALOVÁ Markéta
Bike Freaks Holice
CZE 0:22:59.6 0:04:05.4
30.
FRYDRYCHOVÁ Karolína
TJ AŠ ML.BOLESLAV
CZE 0:23:12.1 0:04:17.9
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
MERLIER Braam
Creafin-Fristads
BEL 0:56:21.3 0:00:00.0
2.
PAPRSTKA Tomáš
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:56:39.3 0:00:17.9
3.
MIKLER Bartosz
Victoria Jarocin Accent Team
POL 0:56:48.3 0:00:26.9
4.
BOROŠ Michael
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 0:57:11.1 0:00:49.7
5.
ŤOUPALÍK Adam
Team Sauerland NRW p/b SKS GERMANY
CZE 0:57:17.5 0:00:56.2
6.
NESVADBA Jan
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 0:57:23.0 0:01:01.7
7.
LIESSENS Jarno
Acrog Pauwelssauzen Balen BC
BEL 0:57:30.0 0:01:08.7
8.
JELÍNEK Josef
Mitas Mercedes-Benz PRAHA Trek
CZE 0:57:45.3 0:01:23.9
9.
ULÍK Matěj
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
SVK 0:58:17.0 0:01:55.7
10.
HEKELE Emil
GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS
CZE 0:58:20.0 0:01:58.7
11.
ŤOUPALÍK Jakub
CYCLING ACADEMY TÁBOR
CZE 0:58:20.5 0:01:59.2
12.
VANÍČEK Šimon
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 0:59:09.0 0:02:47.7
13.
ŘÍMAN Jakub
TJ AŠ ML.BOLESLAV
CZE 0:59:09.5 0:02:48.2
14.
ROMBOUTS Seppe
Individueel
BEL 1:00:14.8 0:03:53.4
15.
GLAJZA Ondrej
TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
SVK 1:00:42.0 0:04:20.7
16.
TOMÁŠEK Alvin
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 1:01:03.2 0:04:41.9
17.
KUČERA Jakub
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 1:01:19.7 0:04:58.4
18.
BAKUS Tomáš
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 1:01:48.0 0:05:26.6
19.
KUNÁŠEK Josef
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 1:02:03.5 0:05:42.1
20.
JEŽEK Tomáš
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 1:02:12.3 0:05:50.9
21.
STLOUKAL Štěpán
ACT LERAK Blansko
CZE 1:02:20.7 0:05:59.4
22.
HÄHNEL Frederik
Shop4cross - Mohrmann Bau
GER 1:02:26.7 0:06:05.4
23.
SMOLA Lukáš
TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s.
CZE 1:02:39.7 0:06:18.4
24.
BENDA Michal
TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
CZE 1:03:08.2 0:06:46.9
25.
HULA Robert
TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s.
CZE 1:03:29.8 0:07:08.4

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru