seriál : TOI TOI CUP 2019

TOI TOI CUP 2019 - Holé Vrchy

MTB
DATUM :12.10.2019 MÍSTO :Holé Vrchy

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
FALTÝNEK Jan
DUKLA PRAHA
CZE 0:21:35.3 0:00:00.0
2.
KRÁL Kryštof
DUKLA PRAHA
CZE 0:21:39.8 0:00:04.5
3.
BAŽANT Kryštof
TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
CZE 0:21:40.5 0:00:05.2
4.
ŠUMPÍK Pavel
Bike Freaks Holice
CZE 0:21:49.0 0:00:13.7
5.
BRADÁČ Adam
DUKLA PRAHA
CZE 0:21:52.3 0:00:17.0
6.
HOŠEK Adam
CYCLING ACADEMY TÁBOR
CZE 0:22:16.0 0:00:40.7
7.
STREJČEK Adam
RAJEC 100% TREK
CZE 0:22:31.5 0:00:56.2
8.
BRÜCKNER Filip
RAJEC 100% TREK
CZE 0:22:36.7 0:01:01.4
9.
LIENERT Patrik
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:22:47.5 0:01:12.2
10.
KRAUS Tomáš
CYCLING ACADEMY TÁBOR
CZE 0:22:57.0 0:01:21.7
11.
PURNOCH Matyáš
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:23:01.2 0:01:25.9
12.
POLÁK Matyáš
KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou z.s.
CZE 0:23:06.0 0:01:30.7
13.
ZEMAN Petr
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
CZE 0:23:11.0 0:01:35.7
14.
JANOUT Jan
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 0:23:25.0 0:01:49.7
15.
SVOBODA David
ADASTRA Cycling Team
CZE 0:23:29.5 0:01:54.2
16.
ZEDNÍK Jiří
TJ STADION LOUNY
CZE 0:23:35.0 0:01:59.7
17.
FEDOR Samuel
ŠK Železiarne Podbrezová a.s.
SVK 0:23:35.7 0:02:00.4
18.
MITÁŠ Robert
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:23:37.0 0:02:01.7
19.
TESAŘÍK Jakub
CYKLO TEAM KOLARNA
CZE 0:23:43.5 0:02:08.2
20.
TUHÁČEK Pavel
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:23:45.7 0:02:10.4
21.
MELOUN Jakub
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:23:50.0 0:02:14.7
22.
HRADISKÝ Zdeněk
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:23:56.5 0:02:21.2
23.
ŽENÍŠEK Martin
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:23:58.5 0:02:23.2
24.
SEVERYN Richard
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:23:59.2 0:02:23.9
25.
KNIHA Petr
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:24:00.2 0:02:24.9
26.
NÁGR Ondřej
CYCLING ACADEMY TÁBOR
CZE 0:24:04.0 0:02:28.7
27.
HOFMAN Eliáš
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:24:14.5 0:02:39.2
28.
HŘEBEJK Dominik
Expres CZ Tufo Team Kolín
CZE 0:24:27.0 0:02:51.7
29.
HÁJEK Tomáš
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:24:33.7 0:02:58.4
30.
PŘENOSIL Marek
TJ STADION LOUNY
CZE 0:24:37.2 0:03:01.9
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
MRÁZ Daniel
TJ UNIČOV
CZE 0:32:53.3 0:00:00.0
2.
JECH Filip
ADASTRA Cycling Team
CZE 0:32:58.3 0:00:05.0
3.
SEEMAN Adam
TJ STADION LOUNY
CZE 0:34:08.5 0:01:15.2
4.
SCHWARZBACHER Matthias
ŠK Železiarne Podbrezová a.s.
SVK 0:34:27.1 0:01:33.7
5.
STŘÍŽ Matyáš
LOKO CAMPAGNOLO KRNOV
CZE 0:34:32.0 0:01:38.7
6.
KERL Maximilian
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:34:37.8 0:01:44.4
7.
NOVÁK Pavel
RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM
CZE 0:34:53.1 0:01:59.7
8.
MÜLLER Mirek
MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
CZE 0:35:13.8 0:02:20.4
9.
SAMEC Filip
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:35:18.3 0:02:24.9
10.
JEŽEK Václav
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:35:22.0 0:02:28.7
11.
VENC Adam
GT OPPORTUNITY BRNO
CZE 0:35:24.5 0:02:31.2
12.
KUBA Jakub
TJ AŠ ML.BOLESLAV
CZE 0:35:38.5 0:02:45.2
13.
BERNÁT Adam
DUKLA PRAHA
CZE 0:35:48.3 0:02:54.9
14.
MAJDANICS Marek
ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
CZE 0:35:49.0 0:02:55.7
15.
TERŠL Robin
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 0:35:58.8 0:03:05.4
16.
NOVOTNÝ Ondřej
DUKLA PRAHA
CZE 0:36:07.3 0:03:13.9
17.
HOJKA František
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:36:16.2 0:03:22.9
18.
KOBR Richard
TJ LOKOMOTIVA BEROUN
CZE 0:36:26.7 0:03:33.4
19.
BÁRTA Martin
TJ STADION LOUNY
CZE 0:36:43.5 0:03:50.2
20.
ŠÍSL Bořek
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:37:02.3 0:04:08.9
21.
FRÜHAUF Jan
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 0:37:11.5 0:04:18.2
22.
JOHÁNEK Dalibor
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 0:37:32.5 0:04:39.2
23.
POSPÍŠIL Matěj
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:37:45.5 0:04:52.2
24.
DOBRÝ Lukáš
CK LOKO Rakovník
CZE 0:37:49.8 0:04:56.4
25.
KREŠÁK Kryštof
CYCLING ACADEMY TÁBOR
CZE 0:37:52.8 0:04:59.4
26.
BRENNER Mauro
Team BEACON
GER 0:38:03.8 0:05:10.4
27.
ČERNÝ Patrik
SK VELO PRAHA
CZE 0:38:07.8 0:05:14.4
28.
ELBADRI Jakub
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:38:21.8 0:05:28.4
29.
KOBR Robert
TJ LOKOMOTIVA BEROUN
CZE 0:38:30.3 0:05:36.9
30.
VIK Matěj
DUKLA PRAHA
CZE 0:38:35.3 0:05:41.9
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ZATLOUKAL Jan
NUTREND SPECIALIZED RACING
CZE 0:38:00.4 0:00:00.0
2.
ŠULC David
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:38:41.6 0:00:41.2
3.
BITTNER Pavel
MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
CZE 0:38:57.8 0:00:57.4
4.
FIALA Matyáš
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 0:39:23.8 0:01:23.4
5.
BRENNER Marco
Team BEACON
GER 0:39:31.8 0:01:31.4
6.
JINDŘICH Pavel
TJ STADION LOUNY
CZE 0:39:52.8 0:01:52.4
7.
ŽVAK Daniel
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:40:03.6 0:02:03.2
8.
SPORYSCH Daniel
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:40:16.8 0:02:16.4
9.
STRÁNSKÝ Matěj
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:40:29.8 0:02:29.4
10.
DOSTÁL Václav
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 0:40:40.3 0:02:39.9
11.
TLAMKA Tomáš
NUTREND SPECIALIZED RACING
CZE 0:41:08.3 0:03:07.9
12.
DOLEŽAL Tomáš
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:41:35.6 0:03:35.2
13.
VYKYDAL Jaroslav
TJ AŠ ML.BOLESLAV
CZE 0:42:22.8 0:04:22.4
14.
LEIN Lennart
ESV Lok Zwickau / STEVENS Racing Junior Team
GER 0:42:44.8 0:04:44.4
15.
VEVERKA Václav
KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou z.s.
CZE 0:42:53.8 0:04:53.4
16.
KUBÍK Adam
CYCLING ACADEMY TÁBOR
CZE 0:42:54.6 0:04:54.2
17.
BREDLER Matyáš Jiří
TJ AŠ ML.BOLESLAV
CZE 0:43:31.3 0:05:30.9
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BOROŠ Michael
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 0:59:59.2 0:00:00.0
2.
PAPRSTKA Tomáš
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 1:00:12.7 0:00:13.5
3.
NESVADBA Jan
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 1:00:32.7 0:00:33.5
4.
LOOCKX Lander
Groep Hens - Containers Maes
BEL 1:01:13.7 0:01:14.4
5.
JELÍNEK Josef
Mitas Mercedes-Benz PRAHA Trek
CZE 1:01:40.7 0:01:41.4
6.
ROMBOUTS Seppe
BEL 1:01:54.4 0:01:55.2
7.
ŤOUPALÍK Adam
Team Sauerland NRW p/b SKS GERMANY
CZE 1:02:08.9 0:02:09.7
8.
KONWA Marek
UKS Krupiński Suszec - TREK
POL 1:02:19.4 0:02:20.2
9.
ŘÍMAN Jakub
TJ AŠ ML.BOLESLAV
CZE 1:02:50.4 0:02:51.2
10.
VANÍČEK Šimon
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 1:03:49.4 0:03:50.2
11.
TOMÁŠEK Alvin
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 1:04:09.2 0:04:09.9
12.
MIKLER Bartosz
Victoria Jarocin Accent Team
POL 1:04:17.9 0:04:18.7
13.
HULA Robert
TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s.
CZE 1:04:27.9 0:04:28.7
14.
HEKELE Emil
CZE 1:05:19.7 0:05:20.4
15.
ULIK Matej
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
SVK 1:05:29.2 0:05:29.9
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
HLADÍKOVÁ Kateřina
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:15:29.6 0:00:00.0
2.
HANÁKOVÁ Eliška
MORAVEC Team
CZE 0:15:32.9 0:00:03.2
3.
DLASKOVÁ Vanda
TJ AŠ ML.BOLESLAV
CZE 0:16:00.1 0:00:30.5
4.
VIKOVÁ Hanka
DUKLA PRAHA
CZE 0:16:18.9 0:00:49.2
5.
JEŘÁBKOVÁ Barbora
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:16:32.1 0:01:02.4
6.
MARKOVÁ Adéla
DUKLA PRAHA
CZE 0:16:37.9 0:01:08.2
7.
PULKRABOVÁ Marika
BSK RACING
CZE 0:16:47.6 0:01:17.9
8.
HANÁKOVÁ Anna
MORAVEC Team
CZE 0:16:56.6 0:01:26.9
9.
VIKTOROVÁ Nela
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:17:04.4 0:01:34.7
10.
NAVRKALOVÁ Nikola
KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou zs
CZE 0:17:08.4 0:01:38.7
11.
NOVÁKOVÁ Karla
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:17:09.4 0:01:39.7
12.
SEDLÁČKOVÁ Veronika
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:17:12.1 0:01:42.4
13.
RADOVÁ Daniela
STEVENS Cykloklub Benešov
CZE 0:17:16.4 0:01:46.7
14.
RAJNOCHOVÁ Barbora
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:17:19.6 0:01:49.9
15.
VÁCLAVŮ Martina
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:17:22.9 0:01:53.2
16.
ŠPICAROVÁ Karolína
CUBE Cyklo Špicar Jilemnice
CZE 0:17:26.6 0:01:56.9
17.
DLOUHÁ Aneta
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:17:31.1 0:02:01.4
18.
JUROVÁ Hana
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:17:34.1 0:02:04.4
19.
MITRYCHOVÁ Michaela
kola-bbm.cz
CZE 0:17:36.1 0:02:06.4
20.
HODLOVÁ Nikola
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 0:17:36.1 0:02:06.4
21.
DOUDĚROVÁ Kateřina
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:17:42.1 0:02:12.4
22.
TERŠL Anna
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:17:47.9 0:02:18.2
23.
KOLÁŘOVÁ Babeta
TJ AŠ ML.BOLESLAV
CZE 0:17:48.4 0:02:18.7
24.
HRDINOVÁ Anna
CYCLING ACADEMY TÁBOR
CZE 0:17:51.6 0:02:21.9
25.
KOTLÍKOVÁ Adéla
CK LOKO Rakovník
CZE 0:17:55.9 0:02:26.2
26.
BEYEROVÁ Kateřina
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:17:57.1 0:02:27.4
27.
KOLÁŘOVÁ Justýna
TJ AŠ ML.BOLESLAV
CZE 0:17:57.6 0:02:27.9
28.
FOLTÝNOVÁ Adéla
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:17:59.6 0:02:29.9
29.
DOSTÁLOVÁ Anna
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:18:06.6 0:02:36.9
30.
PANUŠOVÁ Anna
Bike Freaks Holice
CZE 0:18:08.3 0:02:38.7

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru