seriál : TOI TOI CUP 2019

TOI TOI CUP 2019 - Uničov

MTB
DATUM :14.12.2019 MÍSTO :Uničov

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
FALTÝNEK Jan
DUKLA PRAHA
CZE 0:26:37.9 0:00:00.0
2.
KRAUS Tomáš
CYCLING ACADEMY TÁBOR
CZE 0:27:11.9 0:00:34.0
3.
BAŽANT Kryštof
TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
CZE 0:27:29.4 0:00:51.4
4.
KRÁL Kryštof
DUKLA PRAHA
CZE 0:27:36.6 0:00:58.7
5.
LIENERT Patrik
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:28:05.6 0:01:27.7
6.
POLÁK Matyáš
KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou z.s.
CZE 0:28:29.1 0:01:51.2
7.
STREJČEK Adam
RAJEC 100% TREK
CZE 0:28:33.6 0:01:55.7
8.
PURNOCH Matyáš
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:28:36.9 0:01:58.9
9.
MITÁŠ Robert
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:28:42.9 0:02:04.9
10.
SVOBODA David
ADASTRA Cycling Team
CZE 0:28:48.2 0:02:10.2
11.
SEVERYN Richard
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:28:51.6 0:02:13.7
12.
HOŠEK Adam
CYCLING ACADEMY TÁBOR
CZE 0:28:55.2 0:02:17.2
13.
BRADÁČ Adam
DUKLA PRAHA
CZE 0:29:06.1 0:02:28.2
14.
HÁJEK Tomáš
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:29:06.6 0:02:28.7
15.
ŠMÍD Jakub
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:29:16.9 0:02:39.0
16.
ŽENÍŠEK Martin
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:29:22.6 0:02:44.7
17.
KRATOCHVÍL Václav
TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
CZE 0:29:26.9 0:02:48.9
18.
ZEMAN Petr
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
CZE 0:29:31.1 0:02:53.2
19.
NÁGR Ondřej
CYCLING ACADEMY TÁBOR
CZE 0:29:32.6 0:02:54.7
20.
SVATUŠKA Jakub
KOVO PRAHA
CZE 0:29:35.6 0:02:57.7
21.
BRÜCKNER Filip
RAJEC 100% TREK
CZE 0:29:39.3 0:03:01.3
22.
JANOUT Jan
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 0:29:43.4 0:03:05.4
23.
HRADISKÝ Zdeněk
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:29:56.3 0:03:18.4
24.
TESAŘÍK Jakub
CYKLO TEAM KOLARNA
CZE 0:30:05.9 0:03:27.9
25.
VLK Josef
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:30:11.4 0:03:33.4
26.
RAŠKA Lukáš
Short Bike Academy Opletal
CZE 0:30:20.3 0:03:42.4
27.
VAŠÍČEK Denis
ADASTRA Cycling Team
CZE 0:30:27.9 0:03:49.9
28.
KNIHA Petr
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:30:47.4 0:04:09.5
29.
FRIEDEL David
Sportovní klub JIŘÍ TEAM Ostrava z.s.
CZE 0:30:50.4 0:04:12.4
30.
HŘEBEJK Dominik
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:30:51.4 0:04:13.4
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
JECH Filip
ADASTRA Cycling Team
CZE 0:33:15.9 0:00:00.0
2.
MRÁZ Daniel
TJ UNIČOV
CZE 0:33:48.7 0:00:32.7
3.
FRÜHAUF Jan
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 0:34:32.4 0:01:16.4
4.
TERŠL Robin
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 0:34:47.6 0:01:31.6
5.
SEEMAN Adam
TJ STADION LOUNY
CZE 0:35:15.7 0:01:59.7
6.
JEŽEK Václav
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:35:24.9 0:02:08.9
7.
MÜLLER Mirek
MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
CZE 0:35:33.7 0:02:17.7
8.
KERL Maximilian
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:35:36.7 0:02:20.7
9.
NOVÁK Pavel
TUFO PARDUS Prostějov z.s.
CZE 0:35:41.7 0:02:25.7
10.
KUBA Jakub
TJ AŠ ML.BOLESLAV
CZE 0:35:44.7 0:02:28.7
11.
BERNÁT Adam
DUKLA PRAHA
CZE 0:35:55.7 0:02:39.8
12.
KOBR Richard
TJ LOKOMOTIVA BEROUN
CZE 0:36:23.7 0:03:07.7
13.
VENC Adam
GT OPPORTUNITY BRNO
CZE 0:36:35.4 0:03:19.4
14.
RUBEŠ Daniel
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:36:51.4 0:03:35.4
15.
ŠÍSL Bořek
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:37:00.2 0:03:44.2
16.
KREŠÁK Kryštof
CYCLING ACADEMY TÁBOR
CZE 0:37:12.4 0:03:56.4
17.
SAMEC Filip
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:37:30.4 0:04:14.4
18.
KRÝSL Lukáš
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:37:33.2 0:04:17.2
19.
BÁRTA Martin
TJ STADION LOUNY
CZE 0:37:34.4 0:04:18.4
20.
DOBRÝ Lukáš
CK LOKO Rakovník
CZE 0:37:37.9 0:04:21.9
21.
POSPÍŠIL Matěj
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:37:40.6 0:04:24.7
22.
NOVOTNÝ Ondřej
DUKLA PRAHA
CZE 0:37:52.4 0:04:36.4
23.
VIK Matěj
DUKLA PRAHA
CZE 0:37:57.7 0:04:41.7
24.
JOHÁNEK Dalibor
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 0:38:01.9 0:04:46.0
25.
GRUSZCZYNSKI Filip
Grupa Kolarska Gliwice
POL 0:38:06.7 0:04:50.7
26.
PAŘEZ Tomáš
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:38:12.0 0:04:56.0
27.
STŘÍŽ Matyáš
LOKO CAMPAGNOLO KRNOV
CZE 0:38:20.5 0:05:04.5
28.
ŠVEC Libor
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 0:38:38.4 0:05:22.4
29.
ŠIMEČEK David
CYCLING ACADEMY TÁBOR
CZE 0:38:46.7 0:05:30.7
30.
ČERNÝ Patrik
SK VELO PRAHA
CZE 0:39:03.1 0:05:47.1
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ZATLOUKAL Jan
NUTREND SPECIALIZED RACING
CZE 0:40:28.9 0:00:00.0
2.
STRÁNSKÝ Matěj
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:40:51.9 0:00:22.9
3.
FIALA Matyáš
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 0:41:03.7 0:00:34.7
4.
KOPECKY Matyas
Callant Doltcini
CZE 0:41:31.9 0:01:03.0
5.
ŠULC David
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:41:59.7 0:01:30.7
6.
DOLEŽAL Tomáš
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:42:20.4 0:01:51.4
7.
JINDŘICH Pavel
TJ STADION LOUNY
CZE 0:42:23.2 0:01:54.2
8.
SPORYSCH Daniel
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:42:26.2 0:01:57.2
9.
ŽVAK Daniel
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:42:32.9 0:02:04.0
10.
DOSTÁL Václav
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 0:42:52.2 0:02:23.2
11.
TLAMKA Tomáš
NUTREND SPECIALIZED RACING
CZE 0:43:06.2 0:02:37.2
12.
KUBÍK Adam
CYCLING ACADEMY TÁBOR
CZE 0:44:11.4 0:03:42.4
13.
VYKYDAL Jaroslav
TJ AŠ ML.BOLESLAV
CZE 0:45:21.8 0:04:52.9
14.
VEVERKA Václav
KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou z.s.
CZE 0:45:58.1 0:05:29.2
15.
JEŘÁBEK Ondřej
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:46:51.9 0:06:22.9
16.
BŘEZNA Vojtěch
KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou z.s.
CZE 0:47:30.6 0:07:01.7
17.
RAČAN David
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 0:47:41.6 0:07:12.6
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
NASH Kateřina
Clif Pro Team
CZE 0:48:19.3 0:00:00.0
2.
HEIGL Nadja
KTM Alchemist Racing Team
AUT 0:49:16.7 0:00:57.4
3.
ŠVIHÁLKOVÁ Tereza
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 0:49:31.2 0:01:11.9
4.
GOOSSENS Veerle
RED GEOGRAPHICS- VCYCLING
NED 0:50:30.8 0:02:11.5
5.
VANÍČKOVÁ Tereza
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:50:39.3 0:02:20.0
6.
JASEKOVÁ Tatiana
Slovak national team
SVK 0:50:43.0 0:02:23.7
7.
JANŮ Kamila
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 0:50:51.7 0:02:32.4
8.
UNGERMANOVÁ Elizabeth
TJ AŠ ML.BOLESLAV
CZE 0:50:59.7 0:02:40.4
9.
BEDRNÍKOVÁ Karolína
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:51:04.9 0:02:45.6
10.
ŠTĚPÁNOVÁ Karla
SUPERIOR XC TEAM
CZE 0:51:30.5 0:03:11.2
11.
MUDŘÍKOVÁ Kateřina
ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
CZE 0:51:53.5 0:03:34.2
12.
WOJTYŁA Gabriela
Superior Zator
POL 0:52:43.7 0:04:24.4
13.
KUKULOVÁ Martina
CYKLO TEAM KOLARNA
CZE 0:52:55.5 0:04:36.2
14.
KRAHL Judith
RSV Finsterwalde
GER 0:53:57.1 0:05:37.8
15.
NAVRKALOVÁ Michaela
KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou z.s.
CZE 0:54:05.2 0:05:45.9
16.
VANÍČKOVÁ Elena
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 0:55:40.7 0:07:21.4
17.
KADLECOVÁ Zuzana
ADASTRA Cycling Team
CZE 0:55:56.2 0:07:36.9
18.
VERNEROVÁ Klára
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:56:02.8 0:07:43.5
19.
DRBOHLAVOVÁ Eliška
KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou z.s.
CZE 0:56:31.2 0:08:11.9
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
HLADÍKOVÁ Kateřina
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:19:13.9 0:00:00.0
2.
TERŠL Anna
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:19:32.3 0:00:18.4
3.
HANÁKOVÁ Eliška
MORAVEC Team
CZE 0:19:33.6 0:00:19.6
4.
SPĚŠNÁ Simona
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:19:44.8 0:00:30.9
5.
VIKOVÁ Hanka
DUKLA PRAHA
CZE 0:20:00.8 0:00:46.9
6.
JEŘÁBKOVÁ Barbora
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:20:16.3 0:01:02.4
7.
DLASKOVÁ Vanda
TJ AŠ ML.BOLESLAV
CZE 0:20:35.8 0:01:21.8
8.
SEDLÁČKOVÁ Veronika
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:20:50.3 0:01:36.4
9.
NAVRKALOVÁ Nikola
KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou z.s.
CZE 0:20:58.5 0:01:44.6
10.
JUROVÁ Hana
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:21:01.3 0:01:47.4
11.
NOVÁKOVÁ Karla
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:21:10.5 0:01:56.6
12.
DOUDĚROVÁ Kateřina
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:21:13.1 0:01:59.1
13.
FOLTÝNOVÁ Adéla
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:21:15.7 0:02:01.8
14.
KOLÁŘOVÁ Justýna
TJ AŠ ML.BOLESLAV
CZE 0:21:17.5 0:02:03.6
15.
HANÁKOVÁ Anna
MORAVEC Team
CZE 0:21:21.6 0:02:07.7
16.
HRDINOVÁ Anna
CYCLING ACADEMY TÁBOR
CZE 0:21:47.1 0:02:33.2
17.
DOSTÁLOVÁ Anna
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:21:55.7 0:02:41.7
18.
CIBULKOVÁ Tereza
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:22:17.3 0:03:03.3
19.
DLOUHÁ Aneta
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:22:24.8 0:03:10.8
20.
RADOVÁ Daniela
STEVENS Cykloklub Benešov
CZE 0:22:32.3 0:03:18.3
21.
HODLOVÁ Nikola
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 0:22:41.8 0:03:27.8
22.
GROHOVÁ Lucie
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:22:50.8 0:03:36.8
23.
JANÍKOVÁ Anna
ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
CZE 0:22:51.8 0:03:37.8
24.
BEYEROVÁ Kateřina
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:22:55.3 0:03:41.3
25.
DOLEŽALOVÁ Markéta
Bike Freaks Holice
CZE 0:23:00.5 0:03:46.6
26.
KOLÁŘOVÁ Babeta
TJ AŠ ML.BOLESLAV
CZE 0:23:31.0 0:04:17.1
27.
ČERNÁ Karolína
TJ AŠ ML.BOLESLAV
CZE 0:23:46.3 0:04:32.4
28.
BURGERMEISTEROVÁ Lucie
TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
CZE 0:23:49.3 0:04:35.3
29.
STRÁNSKÁ Adéla
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:24:21.5 0:05:07.6
30.
SYSLOVÁ Barbara
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 0:24:30.3 0:05:16.3
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
SWEECK Diether
PAUWELS SAUZEN-BINGOAL Team
BEL 1:04:03.1 0:00:00.0
2.
ZAHNER Simon
Team EKZ
SUI 1:04:20.1 0:00:17.0
3.
KOPECKY Tomas
Pauwels Sauzen - Bingoal
CZE 1:04:25.4 0:00:22.3
4.
GODRIE Stan
NED 1:04:29.9 0:00:26.8
5.
BOROŠ Michael
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 1:04:33.4 0:00:30.3
6.
NESVADBA Jan
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 1:05:05.2 0:01:02.0
7.
PAPRSTKA Tomáš
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 1:06:02.3 0:01:59.1
8.
MAYER Daniel
KC HLINSKO
CZE 1:06:13.4 0:02:10.3
9.
ŤOUPALÍK Jakub
CYCLING ACADEMY TÁBOR
CZE 1:06:19.3 0:02:16.2
10.
VANÍČEK Šimon
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 1:06:39.9 0:02:36.8
11.
ULIK Matej
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
SVK 1:06:53.9 0:02:50.8
12.
PETRUŠ Lubomír
Ethic Sport cycling team
CZE 1:07:29.9 0:03:26.8
13.
JEŽEK Tomáš
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 1:07:53.0 0:03:49.8
14.
GLAJZA Ondrej
TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
SVK 1:08:10.4 0:04:07.3
15.
CAMRDA Karel
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 1:08:34.0 0:04:30.9
16.
SWEECK Hendrik
TRICYCLIG
BEL 1:09:01.1 0:04:58.0
17.
ŘÍMAN Jakub
TJ AŠ ML.BOLESLAV
CZE 1:09:21.4 0:05:18.2
18.
HÄHNEL Frederik
Shop4Cross - Mohrmann Bau
GER 1:09:35.2 0:05:32.0
19.
KUČERA Jakub
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 1:10:12.6 0:06:09.5
20.
BAKUS Tomáš
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 1:10:35.1 0:06:32.0
21.
KUNÁŠEK Josef
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 1:11:13.6 0:07:10.5

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru