KÖNIG LUDWIG TRAIL

Běh
DATUM :6.10.2019 MÍSTO :Oberammergau

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
HEILAND Korbinian
SC Partenkirchen
GER 0:35:45.8 0:00:00.0
2.
HINTERSEER Johannes
LA Sportiva Bundeswehr
GER 0:36:12.1 0:00:26.2
3.
LAUR Michael
SVO LA Germaringen
GER 0:36:19.3 0:00:33.4
4.
REICHART Matthias
GER 0:37:42.6 0:01:56.7
5.
OLEX Max
SC Partenkirchen
GER 0:38:07.5 0:02:21.7
6.
SCHEIFL Tom
LC Tölzer Land
GER 0:38:57.5 0:03:11.7
7.
KLAVS Alletsee
GER 0:39:13.3 0:03:27.4
8.
THIEDE Martin
Volllast Tri-Team Schongau
GER 0:40:35.3 0:04:49.4
9.
KRAUS Daniel
Wanderfreunde Werdenfels
GER 0:40:37.0 0:04:51.1
10.
HAMPEL Lars
Hannover 96
GER 0:41:01.5 0:05:15.6
11.
LENHARDT Andrej
VfL Murnau
SVK 0:41:15.0 0:05:29.1
12.
SEILER Tassilo
GER 0:41:19.8 0:05:33.9
13.
SCHOLZ Christian
GER 0:41:25.9 0:05:40.1
14.
EDENHARTER Andreas
Team Icehouse e.V.
GER 0:41:26.5 0:05:40.6
15.
VOGT Peter
TSV Rottenbuch
GER 0:41:40.3 0:05:54.4
16.
STAHL Lukas
GER 0:42:12.3 0:06:26.4
17.
ROBOLD Christopher
Post SV Weilheim
GER 0:42:17.8 0:06:31.9
18.
SMITH Andrew
GER 0:42:28.8 0:06:42.9
19.
DÖLLNER Johannes
GER 0:43:00.8 0:07:14.9
20.
BLUM Thomas
LG Allgäu
GER 0:43:25.0 0:07:39.1
21.
GRÄTZ Werner
SC Partenkirchen
GER 0:43:26.0 0:07:40.1
22.
MORINIERE Alban
FRA 0:43:33.5 0:07:47.6
23.
SCHILCHER Heinz
DAV Peiting
GER 0:43:58.5 0:08:12.6
24.
LAUTENBACHER Toni
GER 0:44:04.0 0:08:18.2
25.
STANEK Jonas
GER 0:44:08.3 0:08:22.4
26.
HACKL Jacob
GER 0:44:39.7 0:08:53.9
27.
RIEGER Philipp
GER 0:44:49.8 0:09:03.9
28.
DIEPOLD-ERL Florian
GER 0:45:07.7 0:09:21.9
29.
DE MICHELE Vincenzo
nrdc running team
ITA 0:45:15.3 0:09:29.5
30.
LIEBRAND Björn
GER 0:45:20.3 0:09:34.5
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
HOLAN Dita
TSV Oberammergau
GER 0:45:36.0 0:00:00.0
2.
GLATZ Vevi
SC Eibsee Grainau
GER 0:45:57.0 0:00:20.9
3.
SPINDLER Pamela
TSV Oberammergau
GER 0:46:21.7 0:00:45.7
4.
LEGELLI Maria Elisa
SC Böbing/ Arnold Sports
GER 0:49:06.5 0:03:30.4
5.
FRIEMERT Hanna
GER 0:49:38.4 0:04:02.4
6.
SLEPITSCHKA Barbara
GER 0:49:52.4 0:04:16.4
7.
BRANS Jacqueline
GER 0:49:53.0 0:04:16.9
8.
BAUMANN Magdalena
SG Hausham
GER 0:49:55.5 0:04:19.4
9.
CONSTANZE May
GER 0:51:34.9 0:05:58.9
10.
STICH Barbara
PTSV Rosenheim
GER 0:51:38.2 0:06:02.1
11.
LÖFFLER Natalie
ASC Marktrodach
GER 0:52:04.4 0:06:28.4
12.
HENRIO-SYZ Annette
SUI 0:52:08.9 0:06:32.9
13.
HEIDI Höfler
TSV Rottenbuch
GER 0:52:20.2 0:06:44.1
14.
SOLNA Astrid
NOR 0:52:33.4 0:06:57.4
15.
TAFERTSHOFER Johanna
GER 0:52:36.7 0:07:00.6
16.
HANS Claudia
Team Kunterbunt
GER 0:52:37.9 0:07:01.9
17.
OTTEN Susanne
GER 0:55:08.7 0:09:32.6
18.
HÖLDRICH Tiziana
GER 0:55:29.7 0:09:53.6
19.
GEIST Anja
SC Krün
GER 0:56:16.6 0:10:40.6
20.
BREGULLA-LINKE Claudia
Erdinger alkoholfrei Team
GER 0:56:26.9 0:10:50.9
21.
HERMANN Ricarda
GER 0:56:30.1 0:10:54.1
22.
SLOWIOK Sabrina
GER 0:56:49.8 0:11:13.7
23.
EISNER Stefanie
GER 0:56:54.4 0:11:18.3
24.
UNHOLTZ Natalie
GER 0:57:05.1 0:11:29.1
25.
MILLER Sylvia
GER 0:57:17.4 0:11:41.3
26.
ANWANDER Sabine
SV Hinterstein
GER 0:57:26.6 0:11:50.6
27.
SCHILLER Berta
SG Indersdorf
GER 0:57:32.4 0:11:56.3
28.
GOTTSCHALK Sabrina
SG Indersdorf
GER 0:57:51.4 0:12:15.3
29.
GÄDE Hannah
MRRC München
GER 0:58:15.1 0:12:39.1
30.
SAALFRANK Conny
ESV Bad Bayersoien
GER 0:58:24.4 0:12:48.3
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
LIDL Hans
TSV Farchant
GER 0:26:02.9 0:00:00.0
2.
BERENDT Oliver
GER 0:26:40.6 0:00:37.7
3.
FREIER Korbinian
TSV Oberammergau
GER 0:27:40.1 0:01:37.2
4.
ZHU Yiming
SSV Ettal
CHN 0:28:03.8 0:02:00.9
5.
ERNEMANN Daniel
GER 0:28:35.6 0:02:32.7
6.
ERNEMANN Dominik
GER 0:28:36.1 0:02:33.2
7.
GERUM Sebastian
SkiClub Oberammergau
GER 0:29:44.8 0:03:41.9
8.
PREIBISCH Simon
Wasserwacht Grainau
GER 0:30:50.3 0:04:47.4
9.
RAMPF Konstantin
GER 0:31:18.8 0:05:15.9
10.
SIEBERER Felix
GER 0:31:19.3 0:05:16.4
11.
DESIENA Christian
USA 0:31:53.3 0:05:50.4
12.
HABERGER Christian
GER 0:32:21.6 0:06:18.7
13.
GISINGER Ben
GER 0:32:34.5 0:06:31.6
14.
ROTH Wolfgang
TSV Peissenberg
GER 0:32:41.1 0:06:38.2
15.
NEUMANN Magnus
GER 0:33:13.0 0:07:10.1
16.
FINSTERWALDER Thomas
GER 0:33:38.0 0:07:35.1
17.
WINZER Gerald
TSV Rodesgrün 1932 e.V.
GER 0:34:05.8 0:08:02.9
18.
KÖPPLINGER Peter
GER 0:34:27.0 0:08:24.0
19.
BALSER Ferdinand
GER 0:34:28.8 0:08:25.9
20.
KÖPF Korbinian
GER 0:34:31.8 0:08:28.9
21.
ERNEMANN Raphael
GER 0:34:34.6 0:08:31.7
22.
SCHURZ Maximilian
GER 0:35:46.3 0:09:43.4
23.
STAFFLER Reinhard
GER 0:36:15.8 0:10:12.9
24.
HÖFELSCHWEIGER Michael
GER 0:36:26.0 0:10:23.1
25.
HOSP Fabian
TSV Partenkirchen
GER 0:36:40.3 0:10:37.4
26.
STAHL Andreas
GER 0:36:44.3 0:10:41.4
27.
LAUTENBACHER Andreas
GER 0:37:09.8 0:11:06.9
28.
WIESBAUER Werner
GER 0:37:32.3 0:11:29.3
29.
SCHWARZ Georg
TSV Oberammergau
GER 0:37:32.5 0:11:29.6
30.
LERCHER Alfons
Lauffreunde Pfaffenwinkel
GER 0:38:56.1 0:12:53.2
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
STOPPKOTTE Marie
GER 0:24:56.1 0:00:00.0
2.
HÜBNER Anja
Birkland
GER 0:25:27.9 0:00:31.7
3.
WÖRNLE Kathrin
SC Partenkirchen
GER 0:25:50.6 0:00:54.4
4.
PROCHASKA Theresa
GER 0:28:44.6 0:03:48.4
5.
ERNEMANN Julia
GER 0:28:48.8 0:03:52.7
6.
BENETKA Tanja
GER 0:30:01.6 0:05:05.4
7.
SCHWALBE Luise
WSV Grüna
GER 0:31:03.6 0:06:07.4
8.
WATERLOO Linnéa
GER 0:31:04.1 0:06:07.9
9.
KIEWEG Franziska
LAG Garmisch-Partenkirchen
GER 0:31:52.1 0:06:55.9
10.
FALTER Christine
GER 0:33:19.0 0:08:22.9
11.
PROCHASKA Franziska
GER 0:34:32.8 0:09:36.6
12.
TACKE Julia
GER 0:35:22.0 0:10:25.9
13.
SCHUSTER Judith
TS Rottenburg
GER 0:35:37.5 0:10:41.4
14.
BÄCK Susanne
GER 0:35:47.1 0:10:50.9
15.
HEISS Barbara
GER 0:35:55.8 0:10:59.7
16.
OTT Katrin
GER 0:35:58.3 0:11:02.1
17.
TSCHINKL Renate
GER 0:35:59.8 0:11:03.6
18.
POH Isabel
GER 0:36:05.0 0:11:08.9
19.
DESIENA Sonja
GER 0:36:16.0 0:11:19.8
20.
MAIER Raphaela
GER 0:36:22.8 0:11:26.6
21.
WALDNER Lisa-Marie
GER 0:36:22.8 0:11:26.6
22.
DIETL Vanessa
GER 0:36:45.3 0:11:49.1
23.
MONTAG Stefanie
GER 0:36:52.5 0:11:56.3
24.
MAIR Sonja
GER 0:37:14.0 0:12:17.8
25.
RAMPF Franziska
GER 0:37:35.5 0:12:39.3
26.
WÖRNLE Sabine
SC Partenkirchen
GER 0:37:41.0 0:12:44.8
27.
BELIC Marijana
GER 0:37:46.0 0:12:49.8
28.
BAUER Andrea
GER 0:37:58.5 0:13:02.3
29.
HOLZER Silke
GER 0:38:08.2 0:13:12.1
30.
VOGL Beate
LG Reisbach
GER 0:38:58.5 0:14:02.3
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
VOGT Simon
TSV Rottenbuch
GER 0:02:49.9 0:00:00.0
2.
LEX Tobias
TSV Rottenbuch
GER 0:02:54.1 0:00:04.2
3.
LACHNER Valentin
Tsv Altenau
GER 0:02:56.2 0:00:06.3
4.
DILLEMUTH Daniel
SC Partenkirchen
GER 0:02:57.2 0:00:07.3
5.
GEIDNER Luis
TSV Partenkirchen / SC Garmisch
GER 0:03:07.4 0:00:17.5
6.
KÖPF Alexander
TSV Rottenbuch
GER 0:03:10.8 0:00:20.9
7.
JOCHUM Lukas
SC Partenkirchen
GER 0:03:11.1 0:00:21.2
8.
STREIN Arik
GER 0:03:18.6 0:00:28.7
9.
HAACK Johannes
GER 0:03:25.1 0:00:35.2
10.
FREIER Jago
TSV Oberammergau
GER 0:03:27.2 0:00:37.3
11.
VOGT Jakob
SkiClub Oberammergau
GER 0:03:30.4 0:00:40.5
12.
DÖRING Finn
SC Partenkirchen
GER 0:03:30.4 0:00:40.5
13.
METZDORF Johm
GER 0:03:30.9 0:00:41.0
14.
STAROVOYTOV Michael
UKR 0:03:36.1 0:00:46.2
15.
HUPPMANN Anton
GER 0:03:37.1 0:00:47.2
16.
FELLNER Andreas
SC Mittenwald
GER 0:03:37.3 0:00:47.4
17.
WAAIJER Luuk
SkiClub Oberammergau
GER 0:03:44.9 0:00:54.9
18.
EICH Kussrow
SkiClub Oberammergau
GER 0:03:48.9 0:00:59.0
19.
HAUTMANN Lorenz
Tsv Altenau
GER 0:03:49.4 0:00:59.5
20.
ANZENBERGER Sebastian
SC Partenkirchen
GER 0:03:50.1 0:01:00.2
21.
FREIER Fridolin
SkiClub Oberammergau
GER 0:03:53.6 0:01:03.7
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
CULLAN Keira
SkiClub Oberammergau
GER 0:03:02.1 0:00:00.0
2.
WALTER Emilia
SC Partenkirchen
GER 0:03:05.9 0:00:03.7
3.
VOITH Laura
SC Partenkirchen
GER 0:03:15.8 0:00:13.6
4.
KLINGER Magdalena
SC Böbing
GER 0:03:16.6 0:00:14.4
5.
HEILAND Eva
SkiClub Oberammergau
GER 0:03:22.1 0:00:19.9
6.
HESSE Madita
SkiClub Oberammergau
GER 0:03:27.0 0:00:24.8
7.
GRÄTZ Hanni
SC Partenkirchen
GER 0:03:27.6 0:00:25.4
8.
HIBLER Vreni
SC Partenkirchen
GER 0:03:30.4 0:00:28.2
9.
SALVESON Kylie
SkiClub Oberammergau
GER 0:03:34.0 0:00:31.8
10.
VOIGTMANN Emilia
TSV Rottenbuch
GER 0:03:34.8 0:00:32.6
11.
RANDALL Grace
SkiClub Oberammergau
GER 0:03:39.1 0:00:36.9
12.
BRUNNER Lina
SkiClub Oberammergau
GER 0:03:40.1 0:00:37.9
13.
VOTIH Antonia
SC Partenkirchen
GER 0:03:46.6 0:00:44.4
14.
SCHRÖDER Lara
GER 0:03:48.1 0:00:45.9
15.
FREUND Marlies
SV Wildsteig
GER 0:03:57.1 0:00:54.9
16.
PROMBERGER Alina
GER 0:03:57.1 0:00:54.9
17.
DIETRICH Mia
RSF Gangkofen
GER 0:04:05.3 0:01:03.1
18.
OLEJNIK Harriet
GER 0:04:14.8 0:01:12.6
19.
LUDWIG Lisa
SV Wildsteig
GER 0:04:21.4 0:01:19.2
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
LACHNER Ludwig
Tsv Altenau
GER 0:04:04.8 0:00:00.0
2.
VOITH David
SC Partenkirchen
GER 0:04:14.5 0:00:09.7
3.
GRÄTZ Anderl
SC Partenkirchen
GER 0:04:29.8 0:00:24.9
4.
WACKERLE Hannes
SC Partenkirchen
GER 0:04:29.8 0:00:25.0
5.
REHM Xaver
SC Partenkirchen
GER 0:04:35.0 0:00:30.2
6.
FREUND Ludwig
SV Wildsteig
GER 0:04:35.2 0:00:30.4
7.
SCHUSTER Lorenz
Tsv Altenau
GER 0:04:37.5 0:00:32.7
8.
FREUND Luis
SV Wildsteig
GER 0:04:39.8 0:00:35.0
9.
CULLAN Paddy
SkiClub Oberammergau
GER 0:04:40.3 0:00:35.5
10.
HOFFROHNE Jonathan
GER 0:04:45.5 0:00:40.7
11.
BRUNNER Lasse
SkiClub Oberammergau
GER 0:04:47.5 0:00:42.7
12.
BUDSA Fynn
WSV-Unterammergau
GER 0:04:55.0 0:00:50.2
13.
JOCHUM Benedikt
SC Partenkirchen
GER 0:04:58.0 0:00:53.2
14.
WEIGELT Benni
Skiclub Partenkirchen
GER 0:05:00.0 0:00:55.2
15.
SIMON Tobias
LAG Garmisch-Partenkirchen
GER 0:05:03.5 0:00:58.7
16.
SCHWEIGER Simon
TSV Rottenbuch
GER 0:05:08.2 0:01:03.4
17.
GRUNDMANN Janik
SC Partenkirchen
GER 0:05:08.5 0:01:03.7
18.
SALVESON Cody
SkiClub Oberammergau
GER 0:05:09.2 0:01:04.4
19.
BECK Tobias
SC Partenkirchen
GER 0:05:10.5 0:01:05.7
20.
SALVESON Caden
SkiClub Oberammergau
GER 0:05:10.5 0:01:05.7
21.
ANZENBERGER Korbinian
SC Partenkirchen
GER 0:05:12.5 0:01:07.7
22.
SCHWARZ Raphael
SC Krün
GER 0:05:21.0 0:01:16.2
23.
FLEMISCH Joseph
SkiClub Oberammergau
GER 0:05:22.0 0:01:17.2
24.
HAU Alois
SkiClub Oberammergau
GER 0:05:23.7 0:01:18.9
25.
ECHTLER Pirmin
Volllast Triteam Schongau
GER 0:05:25.7 0:01:20.9
26.
MENSCHING Sebastian
SkiClub Oberammergau
GER 0:05:28.2 0:01:23.4
27.
WALDHERR Samuel
TSV Benediktbeuern-Bichl
GER 0:05:28.7 0:01:23.9
28.
GLETTENBERG Emanuel
SkiClub Oberammergau
GER 0:05:30.7 0:01:25.9
29.
FREIER Ludwig
SkiClub Oberammergau
GER 0:05:39.7 0:01:34.9
30.
HAACK Michael
GER 0:06:26.7 0:02:21.9
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
VOGT Vanessa
TSV Rottenbuch
GER 0:04:09.9 0:00:00.0
2.
LEX Magdalena
TSV Rottenbuch
GER 0:04:16.9 0:00:07.0
3.
KIESE Paula
SC Partenkirchen
GER 0:04:19.0 0:00:09.0
4.
GRASEGGER Theresa
SC Partenkirchen
GER 0:04:28.2 0:00:18.3
5.
MEIER Emma
SC Böbing
GER 0:04:45.2 0:00:35.2
6.
HIBLER Sonja
SC Partenkirchen
GER 0:04:45.4 0:00:35.4
7.
HORVATH Marie
SC Partenkirchen
GER 0:04:47.4 0:00:37.5
8.
RIEGER Clara
SC Garmisch
GER 0:04:47.5 0:00:37.5
9.
BACH Magdalena
TSV Rottenbuch
GER 0:04:47.7 0:00:37.7
10.
WEHRMANN Catherine
SC Schliersee
GER 0:04:48.2 0:00:38.2
11.
MAY Katharina
Skiclub Garmisch
GER 0:04:48.7 0:00:38.7
12.
STÜCKL Magdalena
TSV Benediktbeuern-Bichl
GER 0:04:52.5 0:00:42.5
13.
FÖRSTER Luisa
TSV Benediktbeuern-Bichl
GER 0:04:53.0 0:00:43.0
14.
MENHART Lena
SC Böbing
GER 0:05:04.3 0:00:54.3
15.
LADSTÄTTER Madita
SC Partenkirchen
GER 0:05:07.0 0:00:57.0
16.
FISCHER Franziska
SkiClub Oberammergau
GER 0:05:09.0 0:00:59.0
17.
WAGNER Marla
SC Partenkirchen
GER 0:05:11.7 0:01:01.7
18.
WINKLER Sophie
SC Eibsee Grainau
GER 0:05:15.9 0:01:05.9
19.
BÖHM Annalena
TSV Rottenbuch
GER 0:05:50.4 0:01:40.5
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
LINNER Mario
SC Ruhpolding
GER 0:08:03.1 0:00:00.0
2.
RATH Maxi
GER 0:08:10.9 0:00:07.7
3.
HEILAND Paulus
SC Partenkirchen
GER 0:08:23.6 0:00:20.5
4.
WINKLER Luca
1. FC GAP
GER 0:08:24.9 0:00:21.7
5.
ECHTLER Pius
Volllast Triteam Schongau
GER 0:08:31.6 0:00:28.4
6.
WALTER Elias
SC Partenkirchen
GER 0:08:33.9 0:00:30.7
7.
GRASEGGER Seppi
SC Partenkirchen
GER 0:08:35.9 0:00:32.7
8.
HORVATH Ben
SC Partenkirchen
GER 0:09:03.1 0:00:59.9
9.
BIERLING Johannes
SC Partenkirchen
GER 0:09:08.4 0:01:05.2
10.
GERUM Luis
SkiClub Oberammergau
GER 0:09:16.6 0:01:13.4
11.
STROBEL Luis
SC Partenkirchen
GER 0:09:26.9 0:01:23.7
12.
ONNICH Marcel
Tsv Altenau
GER 0:09:32.4 0:01:29.2
13.
ORGIS Tomm
SkiClub Oberammergau
GER 0:09:32.6 0:01:29.4
14.
RIEDL Kilian
SC Partenkirchen
GER 0:09:34.9 0:01:31.7
15.
EICK Jonas
SC Partenkirchen
GER 0:09:40.1 0:01:36.9
16.
WAAIJER Daan
SkiClub Oberammergau
GER 0:09:56.1 0:01:52.9
17.
SCHARTNER Kilian
SC Partenkirchen
GER 0:10:24.3 0:02:21.2
18.
SCHRÖDER Emil
GER 0:10:48.1 0:02:44.9
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
GEIDNER Jule
TSV Partenkirchen / SC Garmisch
GER 0:08:50.8 0:00:00.0
2.
HÜLSMANN Maja
TSV Benediktbeuern-Bichl
GER 0:08:51.0 0:00:00.2
3.
KERN Sophie
Skiclub Partenkirchen
GER 0:09:01.0 0:00:10.2
4.
MAY Theresa
Skiclub Garmisch
GER 0:09:09.1 0:00:18.3
5.
GERUM Emilia
SkiClub Oberammergau
GER 0:09:12.5 0:00:21.7
6.
STÜCKL Sophia
TSV Rottenbuch
GER 0:09:13.8 0:00:22.9
7.
GLASS Ronja
SkiClub Oberammergau
GER 0:09:20.5 0:00:29.7
8.
REHM Antonia
SC Partenkirchen
GER 0:09:34.8 0:00:44.0
9.
SCHMID Hanna
SC Böbing
GER 0:09:35.0 0:00:44.2
10.
KLEIN Lea
SC Garmisch
GER 0:09:36.8 0:00:46.0
11.
WEINGAND Theresa
SkiClub Oberammergau
GER 0:09:37.6 0:00:46.8
12.
HÄUßRER Anna
TSV Rottenbuch
GER 0:09:41.0 0:00:50.2
13.
RÜGGEBERG Amina
SC Böbing
GER 0:09:41.5 0:00:50.7
14.
KUTSCHKER Lena
SkiClub Oberammergau
GER 0:09:46.5 0:00:55.7
15.
KUTSCHKER Amelie
SkiClub Oberammergau
GER 0:09:46.5 0:00:55.7
16.
WAGNER Norah
SC Partenkirchen
GER 0:09:48.8 0:00:57.9
17.
LADSTÄTTER Annika
SC Partenkirchen
GER 0:09:49.0 0:00:58.2
18.
HEILAND Magdalena
SkiClub Oberammergau
GER 0:09:49.0 0:00:58.2
19.
GEYER Gioia
Mini Hofbräuhaus München
GER 0:11:16.5 0:02:25.7
20.
GÜLDENPFENNIG Solveig
SC Partenkirchen
GER 0:11:22.0 0:02:31.2
21.
LUDWIG Anna
SV Wildsteig
GER 0:11:28.7 0:02:37.9
22.
SCHWARZ Leonie
SC Krün
GER 0:11:44.7 0:02:53.9
23.
PICHL Lilly
SC Böbing
GER 0:11:59.3 0:03:08.4
24.
BUDSA Fenja
WSV-Unterammergau
GER 0:11:59.7 0:03:08.9
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
EISSLER Philipp
SC Garmisch
GER 0:12:34.5 0:00:00.0
2.
HAUSNER Simon
TSV Benediktbeuern-Bichl
GER 0:12:52.0 0:00:17.4
3.
BECK Raphael
SC Partenkirchen
GER 0:12:57.7 0:00:23.2
4.
MILLER Brady
SkiClub Oberammergau
GER 0:13:03.2 0:00:28.7
5.
SCHOBER Thomas
SC Mittenwald
GER 0:13:04.5 0:00:29.9
6.
HORVATH Lars
SC Partenkirchen
GER 0:13:25.5 0:00:50.9
7.
FREUND Sebastian
SV Wildsteig
GER 0:13:32.2 0:00:57.7
8.
GÜLDENPFENNIG Magnus
SC Partenkirchen
GER 0:14:03.0 0:01:28.4
9.
WITTMANN Neo
SkiClub Oberammergau
GER 0:14:11.0 0:01:36.4
10.
SCHOLZ Niklas Finn
SC Garmisch
GER 0:15:06.2 0:02:31.7
11.
OSTLER Severin
SkiClub Oberammergau
GER 0:15:55.5 0:03:20.9
12.
HARTL Tobi
SC Wallgau
GER 0:17:07.2 0:04:32.7
13.
WAAIJER Sem
SkiClub Oberammergau
GER 0:17:27.2 0:04:52.7
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
GRUNDMANN Josie
SC Partenkirchen
GER 0:13:27.5 0:00:00.0
2.
HÄUßRER Pia
TSV Rottenbuch
GER 0:13:28.5 0:00:01.0
3.
WÖRNLE Melanie
SC Partenkirchen
GER 0:13:30.5 0:00:02.9
4.
MAY Amalia
Skiclub Partenkirchen
GER 0:14:05.0 0:00:37.4
5.
POLLMER Luzie
Mini-Hofbräuhaus München
GER 0:14:09.2 0:00:41.7
6.
WALTER Luisa
SC Partenkirchen
GER 0:14:12.0 0:00:44.4
7.
BERGER Anna-Maria
GER 0:14:28.0 0:01:00.4
8.
SCHNIERINGER Lena
SC Partenkirchen
GER 0:14:32.7 0:01:05.2
9.
RATH Katharina
GER 0:15:08.2 0:01:40.7
10.
BACH Franziska
TSV Rottenbuch
GER 0:17:09.4 0:03:41.9
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
FÖRSTER Sturmi
SC Partenkirchen
GER 0:16:52.3 0:00:00.0
2.
ONNICH Simon
Tsv Altenau
GER 0:17:21.6 0:00:29.2
3.
SCHWARZ Valentin
SkiClub Oberammergau
GER 0:17:38.6 0:00:46.2
4.
PESCHL Alexander
TSV Benediktbeuern-Bichl
GER 0:17:42.6 0:00:50.2
5.
SCHOBER Anton
SC Mittenwald
GER 0:18:10.6 0:01:18.2
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
RATH Julia
GER 0:16:13.1 0:00:00.0
2.
BRAUN Corinna
TSV Benediktbeuern-Bichl
GER 0:17:10.7 0:00:57.5
3.
DAHLKE Alina
SC Partenkirchen
GER 0:19:02.0 0:02:48.9

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru