Vianočný beh mesta Lučenec

Běh
DATUM :26.12.2019 MÍSTO :Lučenec

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
SAHAJDA Tibor
BMSC
SVK 1:01:24 0:00:00
2.
URBAN Jozef
Obalservis Košice
SVK 1:06:20 0:04:56
3.
KUBOVČÍK Michal
ŠK Dukla Banská Bystrica
SVK 1:06:43 0:05:19
4.
LEVENTE Balázs
Vasas SC
HUN 1:08:23 0:06:59
5.
IVANIUTA Taras
Reštartni sa.sk
SVK 1:08:29 0:07:05
6.
NEVEDEL Jozef
MKŠS-AK Kysucké Nové Mesto
SVK 1:09:30 0:08:06
7.
KALINA Rastislav
Maraton klub Rajec
SVK 1:09:50 0:08:26
8.
MÉSZÁROS Jakub
Shopa Hont Levice
SVK 1:11:33 0:10:09
9.
KAČÁNI Peter
Atléti BS
SVK 1:11:42 0:10:18
10.
KORČOK Július
Atletický klub Krupina
SVK 1:12:43 0:11:19
11.
STOHL Richard
Tj Obal servis Kosice
SVK 1:14:10 0:12:46
12.
MAČAJ Ondrej
CK Spartak Tlmače
SVK 1:15:57 0:14:33
13.
KIAPEŠ Adrián
Bežci Lučenec
SVK 1:16:07 0:14:43
14.
ČUMPELÍK Rudolf
Bežci Lučenec
SVK 1:16:19 0:14:55
15.
DUDA Martin
Ratsesdorf
SVK 1:17:14 0:15:50
16.
VETRÁK Ján
AK STEEPLE Poprad / Hnúšťa
SVK 1:17:19 0:15:55
17.
BESZE Tibor
Mátrail
HUN 1:17:36 0:16:12
18.
KOVALANČÍK Martin
Trian ŠK UMB Banská Bystrica
SVK 1:17:59 0:16:35
19.
HASCH Henrich
Slovalco Žiar nad Hronom
SVK 1:18:14 0:16:50
20.
MÔCIK Ján
Banská Bystrica
SVK 1:19:06 0:17:42
21.
KELEMEN Gabriel
Popi Klub, 73 G
SVK 1:19:33 0:18:09
22.
DVORSKÝ Peter
ultramotivation
SVK 1:19:57 0:18:33
23.
HORVATH Ladislav
SWEP TEAM
SVK 1:21:14 0:19:50
24.
MALČEK Marek
TRIAN ŠK UMB BB
SVK 1:22:48 0:21:24
25.
ANTAL Tomáš
BAUTRADE RUN TEAM
SVK 1:22:54 0:21:30
26.
JÁNOŠÍK Brańo
Bežci Poltár
SVK 1:23:09 0:21:45
27.
KRÁLIK Michal
Krupina
SVK 1:23:11 0:21:47
28.
FINDRA Stanislav
ZA
SVK 1:23:12 0:21:48
29.
KRIŠTOF Miroslav
BK Slávia Veľký Krtíš
SVK 1:23:15 0:21:51
30.
ZDECHOVAN Vladimír
Bežci Lučenec
SVK 1:23:25 0:22:01
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ĽAŠOVÁ Veronika
AK Krupina
SVK 1:21:46 0:00:00
2.
ZRASTÁKOVÁ Veronika
ŠK ŠOG Nitra
SVK 1:23:28 0:01:42
3.
ROHÁČOVÁ Radka
zdravie v pohybe Lučatín
SVK 1:24:00 0:02:14
4.
DANEČKOVÁ Maria
Reštartnisa.sk
SVK 1:24:50 0:03:04
5.
GENČUROVÁ Jana
AK AŠK Slávia Trnava
SVK 1:30:15 0:08:29
6.
GRENDOVÁ Andrea
Bike
SVK 1:34:41 0:12:55
7.
FILIPOVA Monika
Dobry úradník
SVK 1:38:22 0:16:36
8.
BOŽOVÁ Danica
Bežecký klub Poprad
SVK 1:39:04 0:17:18
9.
REISZOVA Eva
Svinica
SVK 1:39:39 0:17:53
10.
ŠIRGELOVÁ Halina
Svetielko nádeje
SVK 1:42:51 0:21:05
11.
RAGANOVÁ Mária
ZHMOTNENÁ TMA
SVK 1:45:12 0:23:26
12.
NOVÁKOVÁ Viera
Bežci Lučenec
SVK 1:47:49 0:26:03
13.
JUDIT Radák
KISTRI
HUN 1:49:26 0:27:40
14.
SEIDLOVÁ Eva
Ak TLMAČE
SVK 1:50:13 0:28:27
15.
KOLLÁROVÁ Eliška
Bežci Lučenec
SVK 1:50:13 0:28:27
16.
GYORGYOVÁ Andrea
Bežci VK
SVK 1:50:22 0:28:36
17.
BENDEOVÁ Andrea
Bežci Lučenec
SVK 1:50:35 0:28:49
18.
TURČANOVÁ Jana
neregistr.
SVK 1:52:24 0:30:38
19.
STANKOVIČOVÁ Lucia
Elektrokomplex
SVK 2:19:23 0:57:37
20.
MACEJÁKOVÁ Soňa
Priatelia behu ležérneho, Adidas runners Bratislava
SVK 2:37:41 1:15:55

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru

Statistiky

Počet přihlášených1325
Přihlášeno - Muži778
Přihlášeno - Ženy547
Odstartovalo1306
V cíli1299