seriál : serie logo

Český pohár XCO MTB C1 Brno

MTB
DATUM :29 - 30.8.2020 MÍSTO :Brno

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
TERPSTRA Anne
GHOST FACTORY RACING
NED 1:30:39.6 0:00:00.0
2.
WLOSZCZOWSKA Maja
Kross Racing Team
POL 1:32:10.1 0:01:30.5
3.
ŽAKELJ Tanja
Union Devinci Factory Racing
SLO 1:33:51.3 0:03:11.7
4.
CZECZINKAROVÁ Jana
Liv Mistral Cycling
CZE 1:34:29.1 0:03:49.4
5.
GARCÍA MARTÍNEZ Rocío Del Alba
BH TEMPLO CAFES UCC
ESP 1:34:56.8 0:04:17.2
6.
ČÁBELICKÁ Jitka
GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team
CZE 1:35:27.1 0:04:47.4
7.
LOIV Janika
Hawaii Express
EST 1:35:34.6 0:04:54.9
8.
BENKÓ Barbara
GHOST FACTORY RACING TEAM
HUN 1:35:50.6 0:05:10.9
9.
ŠTĚPÁNOVÁ Karla
Maloja Pushbikers MTB
CZE 1:36:22.1 0:05:42.4
10.
KESEG ŠTEVKOVÁ Janka
Outsiterz
SVK 1:37:10.8 0:06:31.2
11.
SOLUS-MISKOWICZ Katarzyna
Polish Cycling Federation
POL 1:37:35.1 0:06:55.4
12.
SÁSKOVÁ Tereza
Rouvy Specialized
CZE 1:39:06.8 0:08:27.2
13.
TVARŮŽKOVÁ Tereza
Expres CZ - Tufo Team Kolín
CZE 1:39:25.0 0:08:45.4
14.
NEUMANOVÁ Tereza
Česká spořitelna - Accolade
CZE 1:41:31.8 0:10:52.1
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
AVANCINI Henrique
Cannondale Factory Racing
BRA 1:28:40.4 0:00:00.0
2.
MAROTTE Maxime
Cannondale Factory Racing
FRA 1:29:04.0 0:00:23.5
3.
COLLEDANI Nadir
MMR FACTORY RACING
ITA 1:29:46.7 0:01:06.2
4.
RODRIGUEZ GUEDE Pablo
BH TEMPLO CAFES UCC
ESP 1:30:12.9 0:01:32.4
5.
EGGER Georg
LEXWARE Mountainbike Team
GER 1:30:16.4 0:01:35.9
6.
BRAIDOT Daniele
Cs carabinieri
ITA 1:30:31.7 0:01:51.2
7.
WAWAK Bartłomiej
Kross Racing Team
POL 1:30:43.9 0:02:03.4
8.
VASTL Jan
Maloja Pushbikers MTB
CZE 1:30:52.4 0:02:11.9
9.
VALERO SERRANO David
MMR FACTORY RACING
ESP 1:31:19.9 0:02:39.4
10.
CLACHERTY Frazer
Great Britain National Team
GBR 1:31:33.9 0:02:53.4
11.
BRAIDOT Luca
Cs carabinieri
ITA 1:31:59.2 0:03:18.7
12.
CINK Ondřej
Kross Racing Team
CZE 1:32:14.4 0:03:33.9
13.
MANTECON GUTIERREZ Sergio
Kross Racing Team
ESP 1:32:23.2 0:03:42.7
14.
KOBES Lukáš
GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team
CZE 1:32:42.4 0:04:01.9
15.
GLUTH Martin
Maloja Pushbikers MTB
GER 1:32:46.2 0:04:05.7
16.
ŠKARNITZL Jan
CYKLOSTAR Trek Mercedes-Benz PRAHA
CZE 1:33:33.2 0:04:52.7
17.
BREGENZER Alex
Eighty-Aid Racing Team / RV Viktoria Wombach
GER 1:33:36.4 0:04:55.9
18.
NAGLIČ Rok
Slovenian National Team
SLO 1:33:39.7 0:04:59.2
19.
ULÍK Matěj
Expres CZ - Tufo Team Kolín
SVK 1:34:27.9 0:05:47.4
20.
FUMIC Manuel
Cannondale Factory Racing
GER 1:35:13.9 0:06:33.4
21.
PETTINA' Nicholas
Cs carabinieri
ITA 1:35:47.6 0:07:07.2
22.
PAPRSTKA Tomáš
GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team
CZE 1:35:51.9 0:07:11.4
23.
RAJCHART Jan
ETHIC SPORT CYCLING TEAM
CZE 1:36:15.9 0:07:35.4
24.
BIRCHILL Harry
Great Britain National Team
GBR 1:36:29.6 0:07:49.1
25.
ŠEVCŮ Tomáš
AMENITY EXTREM SPORT TEAM
CZE 1:36:48.9 0:08:08.4
26.
JELÍNEK Josef
CYKLOSTAR Trek Mercedes-Benz PRAHA
CZE 1:37:16.6 0:08:36.1
27.
HARTMANN Jakob
German Technology Racing
GER 1:37:33.9 0:08:53.4
28.
SKÁLA Jaromír
Rouvy Specialized
CZE 1:37:48.6 0:09:08.1
29.
KRYŃSKI Piotr
Polish Cycling Federation
POL 1:37:49.6 0:09:09.1
30.
JIROUŠ Samuel
Rouvy Specialized
CZE 1:38:11.1 0:09:30.6

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru