seriál : serie logo

Orlík Tour Kooperativy

MTB
DATUM :27 - 28.6.2020 MÍSTO :Orlík

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
STOŠEK Martin
Vitalo Future Cycling
CZE 2:00:14.1 0:00:00.0
2.
HYNEK Kristián
Vitalo Future Cycling
CZE 2:00:32.9 0:00:18.7
3.
CINK Ondřej
CZE 2:00:41.6 0:00:27.4
4.
VASTL Jan
Maloja Pushbikers MTB
CZE 2:02:15.1 0:02:00.9
5.
RAUCHFUSS Marek
ETHIC SPORT CYCLING TEAM
CZE 2:04:55.3 0:04:41.2
6.
KOBES Lukáš
SKIBIKECENTRUM.CZ team
CZE 2:04:57.6 0:04:43.4
7.
ŠKARNITZL Jan
CYKLOSTAR Trek Mercedes-Benz PRAHA
CZE 2:05:17.6 0:05:03.4
8.
ULMAN Matouš
Česká spořitelna - Accolade cycling team
CZE 2:06:38.1 0:06:23.9
9.
RAJCHART Jan
ETHIC SPORT CYCLING TEAM
CZE 2:08:29.8 0:08:15.6
10.
BUBÍLEK Michal
Kross Bikeranch team
CZE 2:08:29.8 0:08:15.7
11.
BUKSA Dominik
Vitalo Future Cycling
CZE 2:08:32.8 0:08:18.6
12.
SKÁLA Jaromír
Rouvy Specialized Cycling Team
CZE 2:08:41.0 0:08:26.9
13.
JELÍNEK Josef
CYKLOSTAR Trek Mercedes-Benz PRAHA
CZE 2:12:06.8 0:11:52.6
14.
STROŽ Jan
ETHIC SPORT CYCLING TEAM
CZE 2:13:53.0 0:13:38.8
15.
REINER Jan
ČS - Specialized
CZE 2:13:53.7 0:13:39.6
16.
TRNKA Dominik
ENDEKA BASSTA team
CZE 2:14:07.8 0:13:53.6
17.
GONDA Pavel
Skils Bikegallery Hoteltime
CZE 2:14:22.5 0:14:08.3
18.
HOJDIK Vladimír
Finančné centrum Team
SVK 2:14:45.3 0:14:31.1
19.
LUDVÍK Vojtěch
ACTIVE TOUR TEAM
CZE 2:14:57.0 0:14:42.8
20.
NERADIL Vojtěch
Cykloop.cz-BT Morkovice
CZE 2:15:13.2 0:14:59.1
21.
STOŠEK Viktor
Maloja - Rocky Mountain Team
CZE 2:16:18.0 0:16:03.8
22.
TATÍČEK Petr
Ski a Bike centrum Radotín
CZE 2:16:39.7 0:16:25.5
23.
ELČKNER Lukáš
Cyklos Trek Mercedes-Benz Praha
CZE 2:17:01.5 0:16:47.3
24.
HLŮŽEK Radim
MONDRAKER racing team
CZE 2:18:55.7 0:18:41.5
25.
SPILKA Tomáš
Redfrog Bikeinvest
CZE 2:19:05.4 0:18:51.3
26.
ŠINDELÁŘ Petr
Velosport Domažlice
CZE 2:19:10.7 0:18:56.5
27.
HELCEL Martin
cyklo tým Horní Bludovice
CZE 2:19:30.9 0:19:16.8
28.
DAMEK Milan
KILPI racing team
CZE 2:21:23.4 0:21:09.3
29.
PÍSAŘ Jan
Velosport Valenta Scott Team
CZE 2:21:24.4 0:21:10.3
30.
HRUŠKA Jan
GHOST Team
CZE 2:21:47.9 0:21:33.7
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ČÁBELICKÁ Jitka
GAPP System - Cabtech MTB racing team
CZE 2:25:17.1 0:00:00.0
2.
CZECZINKAROVÁ Jana
Liv Mistral Cycling
CZE 2:25:17.6 0:00:00.4
3.
PICHLÍKOVÁ Jana
Kross Bike Ranch team
CZE 2:27:23.1 0:02:05.9
4.
PAVELKOVÁ Klára
SupGirls
CZE 2:37:17.5 0:12:00.3
5.
SÁSKOVÁ Tereza
Rouvy Specialized Cycling Team
CZE 2:38:12.3 0:12:55.1
6.
HAVLÍKOVÁ Pavla
KC Kooperativa Jablonec n. N.
CZE 2:43:03.0 0:17:45.8
7.
KUČEROVÁ Božena
Gapp System - Kolofix MTB Racing Team
CZE 2:47:38.2 0:22:21.0
8.
FLAŠAROVÁ Nikol
BIKE HERO www.bikehero.cz
CZE 2:51:35.4 0:26:18.2
9.
ŽÍDEKOVÁ Jana
CYKLOTRENINK.com
CZE 2:53:37.1 0:28:19.9
10.
PODRACKÁ Hana
CZE 2:57:42.3 0:32:25.2
11.
CHURAŇOVÁ Radka
Bikestar
CZE 3:04:06.8 0:38:49.6
12.
PEJŠOVÁ Kristýna
GHOST Team
CZE 3:05:51.0 0:40:33.8
13.
GÁVELOVÁ Petra
CYKLOTRENINK.com
CZE 3:08:47.7 0:43:30.5
14.
HOVORKOVA Aneta
-
CZE 3:09:21.7 0:44:04.5
15.
MAŤHOVÁ Andrea
GHOST Team
CZE 3:10:17.0 0:44:59.8
16.
HASELBERGEROVÁ Eva
Born In Šumava
CZE 3:12:47.2 0:47:30.0
17.
POLÍVKOVÁ Markéta
BIKE puzzle team
CZE 3:15:23.7 0:50:06.5
18.
VALDMANOVÁ Lenka
Ski nordic Mariánské Lázně
CZE 3:18:16.4 0:52:59.2
19.
KRISTKOVÁ Helena
CZE 3:21:56.4 0:56:39.2
20.
SCHÄFEROVÁ Pavlína
CZE 3:22:52.6 0:57:35.4
21.
PEZOVÁ Hana
Adama CZ
CZE 3:29:56.0 1:04:38.8
22.
PEJCHOVÁ Eva
CZE 3:35:39.2 1:10:22.0
23.
FILIPOVÁ Klára
Prodoli Racing Team
CZE 3:37:31.2 1:12:14.0
24.
OSTRČILOVÁ Dája
copr přeštice
CZE 4:01:16.7 1:35:59.5
25.
KORDÍKOVÁ Ivana
CZE 4:02:37.7 1:37:20.5

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru