Štrbské bežky

Běžecké lyžování
DATUM :19.1.2020 MÍSTO :Štrbské Pleso

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
OLEJÁR Lukáš
ŠK SKI Ružomberok
SVK 0:14:06.9 0:00:00.0
2.
ŠIARNIK Jakub
KBL Jasná LM
SVK 0:14:20.3 0:00:13.4
3.
MEJTSKÝ Maxim
ŠKP KBL Martin
SVK 0:14:29.9 0:00:22.9
4.
PAVELLA Martin
KBT SPIŠ
SVK 0:14:39.9 0:00:32.9
5.
MIKUŠ Ján
SKI TEAM JASE LÁTKY
SVK 0:14:41.7 0:00:34.7
6.
JURČO Michal
ŠKP Vysoká Tatry
SVK 0:14:42.2 0:00:35.2
7.
BADÁŇ Matej
Race Team Bajčičák
SVK 0:14:42.4 0:00:35.4
8.
STANKOVIANSKY Martin
KBL Jasná LM
SVK 0:14:42.8 0:00:35.8
9.
ILAVSKÝ Sebastián
ŠK Štrba
SVK 0:14:45.8 0:00:38.8
10.
CIENIK Radovan
ŠKP Martin
SVK 0:15:15.4 0:01:08.4
11.
MRÁZ Peter
KBL Jasná
SVK 0:15:15.8 0:01:08.9
12.
ŠIMOČKO Dušan
ŠK Biathlon Mania
SVK 0:15:40.1 0:01:33.1
13.
CIENIK Martin
ŠKP Martin
SVK 0:15:40.6 0:01:33.6
14.
HRUŠKA Martin
ŠKP BB
SVK 0:15:41.8 0:01:34.8
15.
AUGUSTINAK Dušan
Skiveteran Štrbske Pleso
SVK 0:15:47.8 0:01:40.8
16.
KLEMENT František
Klub lyžiarov Nováky
SVK 0:15:52.0 0:01:45.0
17.
NEMČÍK Lukáš
LK Metropol KE
SVK 0:15:56.3 0:01:49.3
18.
MYDLIAR Miloš
BM Liptov Team Liptovský Hrádok
SVK 0:15:57.0 0:01:50.0
19.
TRIZNA Viliam
KBL JAsna
SVK 0:16:09.2 0:02:02.2
20.
ŠKVARIDLO Davorín
davorin.sk
SVK 0:16:31.7 0:02:24.7
21.
PASTRNÁK Ľubomír
ŠK Štrba
SVK 0:16:53.3 0:02:46.4
22.
STAROŇ Vladimír
Skiveterán Š. Pleso
SVK 0:17:08.7 0:03:01.7
23.
LUČANSKÝ Patrik
KBL ŠKP Martin
SVK 0:17:18.6 0:03:11.6
24.
KRAVIANSKY Daniel
Pro-body sport team Košice
SVK 0:17:24.3 0:03:17.3
25.
KOVÁČ Filip
XC Ski team Levoča
SVK 0:17:36.0 0:03:29.1
26.
OMÁMIK Peter
Sport Rysy klub
SVK 0:18:43.2 0:04:36.2
27.
GLEZGO Juraj
KB Vyhne
SVK 0:19:26.7 0:05:19.7
28.
KRIŠTÓF Róbert
Rožňava
SVK 0:19:34.3 0:05:27.3
29.
ZAVACKÝ Milan
Tatra Ski
SVK 0:21:01.6 0:06:54.6
30.
LACKO Pavol
Lacko Ski team
SVK 0:21:05.8 0:06:58.9
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
DANIELOVÁ Mária
Sport Rysy klub
SVK 0:15:51.9 0:00:00.0
2.
CHUDÍKOVÁ Paulína
Sport Rysy klub
SVK 0:16:56.0 0:01:04.1
3.
SOKOLOVÁ Margaréta
KBL Jasná
SVK 0:17:11.1 0:01:19.1
4.
REPKOVÁ Petra
KBT SPIŠ
SVK 0:17:12.4 0:01:20.5
5.
REPKOVÁ Lucia
KBT SPIŠ
SVK 0:17:48.7 0:01:56.7
6.
MICHALIČKOVA Zuzana
Atleticky Klub Žilina
SVK 0:17:52.4 0:02:00.5
7.
CHUDÍKOVÁ Hana
TJ Vysoké Tatry
SVK 0:18:43.9 0:02:52.0
8.
SOKOLOVÁ Natália
KBL Jasná
SVK 0:19:15.5 0:03:23.6
9.
POLORECKÁ Tímea
Sport Rysy klub
SVK 0:19:52.9 0:04:01.0
10.
PLEVOVÁ Martina
Biatlon Ostrava
CZE 0:19:53.1 0:04:01.1
11.
REISTETTEROVA Miriam
LK Metropol
SVK 0:20:37.2 0:04:45.3
12.
GAJDOŠOVCI Alena
ŠK Biathlon Mania
SVK 0:21:26.9 0:05:34.9
13.
BALOGOVÁ Alexandra
Prešov
SVK 0:21:44.5 0:05:52.5
14.
PIKALOVÁ Daniela
KBL Jasná
SVK 0:22:49.8 0:06:57.8
15.
BIČKOŠOVÁ Lenka
Husky Racing Team
SVK 0:24:36.0 0:08:44.0
16.
RAFFAJOVÁ Viera
Kežmarok
SVK 0:24:57.2 0:09:05.2
17.
HABALOVÁ Eva
Klub lyžiarov Nováky
SVK 0:25:32.6 0:09:40.7
18.
NOVYSEDLÁKOVÁ Anna
ŠKP KBL Martin
SVK 0:26:08.1 0:10:16.2
19.
PITOŇÁKOVÁ Mária
AO Tatry
SVK 0:27:29.3 0:11:37.4
20.
BOŽOŇOVÁ Livka
Škola bežkovania Oravec
SVK 0:30:58.7 0:15:06.7
21.
BOŽOŇOVÁ Hanka
Škola bežkovania Oravec
SVK 0:33:00.9 0:17:08.9
22.
ONDREJKOVÁ Helena
Košice
SVK 0:33:19.7 0:17:27.8
23.
KUBOVÁ Katarína
Poprad
SVK 0:36:59.6 0:21:07.6

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru

Statistiky

Počet přihlášených400
Přihlášeno - Muži235
Přihlášeno - Ženy165
Odstartovalo264
V cíli264