Beh oslobodenia Topoľčianok

Běh
DATUM :4.7.2020 MÍSTO :Topoľčianky

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
HLADIK Marek
BMSC BRATISLAVA
SVK 0:40:59 0:00:00
2.
MICHALEC Tomáš
AŠK Fénix Bratislava
SVK 0:42:44 0:01:45
3.
MÉSZÁROS Jakub
#behamelevice
SVK 0:42:57 0:01:58
4.
FOLTÁN Gabriel
TJ Družstevník Lovčica Trubín
SVK 0:43:23 0:02:24
5.
GAD Miroslav
ŠK COPY-SERVIS Liptovský Mikuláš
SVK 0:43:27 0:02:28
6.
DOŠEK Ivan
AK Tlmače
SVK 0:44:13 0:03:14
7.
KOVÁČ Vladimír
ŠK Achilles
SVK 0:44:28 0:03:29
8.
GLONČÁK Peter
BEHAME.sk
SVK 0:44:56 0:03:57
9.
SOBEK Peter
BK Lysá pod Makytou
SVK 0:46:43 0:05:44
10.
ŠALING Ondrej
BK Pyxida Čierne Kľačany
SVK 0:46:56 0:05:57
11.
DOBÁK Slavomír
ŠK COPY-SERVIS Liptovský Mikuláš
SVK 0:47:36 0:06:37
12.
ZVARA Ján
Svetielko nádeje
SVK 0:48:43 0:07:44
13.
HAMRAN Matej
SVK 0:48:53 0:07:54
14.
ŽELEZOV Konstantin
TURIEC.RUN
UKR 0:49:07 0:08:08
15.
JURÍK Miroslav
SVK 0:50:09 0:09:10
16.
MELICHERČÍK Bohuslav
BM atletik Banská Štiavnica
SVK 0:50:19 0:09:20
17.
GEMMEL Marian
SVK 0:50:38 0:09:39
18.
FILLO Ivan
Olymp Topoľčany
SVK 0:50:55 0:09:56
19.
MÔCIK Ján
Banská Bystrica
SVK 0:51:00 0:10:01
20.
SALAJ Peter
AK Tlmače
SVK 0:51:09 0:10:10
21.
ĎURAČKA Dušan
SOKOL Šišov
SVK 0:51:11 0:10:12
22.
NEMEČEK Miroslav
BERNOHY.sk
SVK 0:51:17 0:10:18
23.
ONDRIAŠ Mario
Topoľčianky
SVK 0:51:17 0:10:18
24.
HRUSOVSKY Richard
SVK 0:51:35 0:10:36
25.
NAGY Viliam
AK Tlmače
SVK 0:51:41 0:10:42
26.
DOBROVIČ Martin
Futbal : Šk Nová Dedina
SVK 0:51:41 0:10:42
27.
CHMELO Pavol
Hronské Kľačany
SVK 0:52:23 0:11:24
28.
MAĽA Milan
ŠK Nová Dedina
SVK 0:52:25 0:11:26
29.
CÍCH Vladimír
BEHAME.sk
SVK 0:52:27 0:11:28
30.
BÁTOVSKÝ Miroslav
AK Tlmače
SVK 0:52:52 0:11:53
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BREZOVSKA Barbora
BMSC
SVK 0:48:01 0:00:00
2.
BÁTOVSKÁ Katarína
AK Tlmače
SVK 0:48:55 0:00:54
3.
ROHÁČOVÁ Radka
AK zdravie v pohybe Lučatín
SVK 0:50:23 0:02:22
4.
MLYNČEKOVÁ Slávka
ŠK COPY-SERVIS Liptovský Mikuláš
SVK 0:52:04 0:04:03
5.
HEZKÁ Zdenka
Atletický oddiel Šaľa
SVK 0:56:12 0:08:11
6.
SLÁDEČKOVÁ Katarína
AC Stavbár Nitra
SVK 0:56:15 0:08:14
7.
KUSENDOVÁ Monika
Atletika Nové Mesto nad Váhom
SVK 0:57:17 0:09:16
8.
PIATRIKOVÁ Lucia
SVK 0:57:27 0:09:26
9.
FRÓLOVÁ Zuzana
SVK 0:57:44 0:09:43
10.
BEHÚLOVÁ Sylvia
Golianovo
SVK 0:58:47 0:10:46
11.
PAVELKOVA Berni
SVK 0:59:14 0:11:13
12.
BAHURINSKÁ Mária
MARAS team
SVK 1:00:13 0:12:12
13.
NAGYOVÁ Zuzana
STG Prievidza
SVK 1:01:15 0:13:14
14.
BARCÍKOVÁ Renáta
BK Sliač
SVK 1:01:34 0:13:33
15.
VALÚCHOVÁ Monika
Láb
SVK 1:05:13 0:17:12
16.
VIGLAŠOVÁ Hana
Behamelevice
SVK 1:05:27 0:17:26
17.
BALKOVÁ Jela
SVK 1:06:18 0:18:17
18.
HABAYOVÁ Janka
Zbehy
SVK 1:06:59 0:18:58
19.
BÉBEROVÁ Elenka
Húrky ZM
SVK 1:08:01 0:20:00
20.
SIMONICSOVÁ Eva
Nesvady
SVK 1:08:20 0:20:19
21.
NEDELKOVA Miriam
SVK 1:09:31 0:21:30
22.
MIKULAJOVÁ Viktória
Beháme Levice
SVK 1:09:40 0:21:39
23.
KARABČÍKOVÁ Helena
SVK 1:11:18 0:23:17
24.
ANTONINOVA Karolina
BMSC BRATISLAVA
SVK 1:11:46 0:23:45
25.
HAVRANOVA Petronela
AK Tlmače
SVK 1:12:48 0:24:47
26.
PSOTOVÁ Vladimíra
DAK Tlmače
SVK 1:13:58 0:25:57
27.
REGENDOVA Naďa
SVK 1:14:12 0:26:11
28.
HOLIČOVÁ HAVELKOVÁ Adriana
SVK 1:14:45 0:26:44
29.
JAVOROVÁ Mariana
SVK 1:16:59 0:28:58
30.
GAJDOSOVA Magdalena
SVK 1:17:34 0:29:33

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru

Statistiky

Počet přihlášených345
Přihlášeno - Muži221
Přihlášeno - Ženy124
Odstartovalo296
V cíli293