seriál : serie logo

Enduro Race Špičák

MTB
DATUM :13.9.2020 MÍSTO :Špičák

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ŁUKASIK Sławomir
NS Bikes/ FroPro
POL 0:21:12.3 0:00:00.0
2.
MYŠÍK Milan
NORCO KUR ENDURO
CZE 0:22:13.0 0:01:00.6
3.
BLÁHA Vojtěch
Rock Machine Cyklomax enduro team
CZE 0:22:15.2 0:01:02.8
4.
ŘÍHA Jakub
N1 TEAM
CZE 0:22:15.4 0:01:03.0
5.
TEJCHMAN Přemek
Qayron Factory Team
CZE 0:22:21.7 0:01:09.3
6.
KRAL Antonin
Kellys Factory team
CZE 0:22:25.6 0:01:13.3
7.
LEBL Martin
BANSHEE bikes factory team
CZE 0:22:31.3 0:01:19.0
8.
VOTH Janik
Propain Factory Enduro
GER 0:22:58.4 0:01:46.0
9.
HARTL Štěpán
Snowboard Zezula
CZE 0:22:59.2 0:01:46.8
10.
ADAMI Maxim
Norco Bicycles CZ
CZE 0:23:07.3 0:01:54.9
11.
RHAM Lucas
GER 0:23:07.9 0:01:55.5
12.
SCHREITER Erik
4 EAST Racing
GER 0:23:12.3 0:01:59.9
13.
ŽILÁK František
Rock Machine Cyklomax enduro team
CZE 0:23:22.6 0:02:10.2
14.
FRENK Petr
Protocycles
CZE 0:23:23.8 0:02:11.4
15.
SCHMIDT Florian
Bike24 Racing Squad
GER 0:23:24.1 0:02:11.7
16.
SMOLNIKAR Jakob
SLO 0:23:28.2 0:02:15.8
17.
LÖFFLER Christian
GER 0:23:31.5 0:02:19.1
18.
VANER Jan
NORCO KUR ENDURO
CZE 0:23:33.5 0:02:21.2
19.
VOTH Laurin
Propain Factory Enduro
GER 0:23:37.2 0:02:24.8
20.
KLOKOČKA Vojtěch
Bikestrike
CZE 0:23:41.6 0:02:29.2
21.
EßRICH Philipp
HMC-Singen
GER 0:23:42.0 0:02:29.6
22.
CLAUDI Julian
Radclub 93´ Winnenden
GER 0:23:42.8 0:02:30.4
23.
SCHWENK Robert
GER 0:23:46.1 0:02:33.8
24.
ZEIRINGER Fabian
AUT 0:23:48.8 0:02:36.4
25.
LETÁK Petr
Whyte racing team
CZE 0:23:50.0 0:02:37.6
26.
PEŠŤÁK Martin
FRBS-WTB-ARBYD
CZE 0:23:53.1 0:02:40.7
27.
PATÁK Jiří
MONDRAKER racing team
CZE 0:23:56.5 0:02:44.1
28.
CHRIST Jan
HMC-Singen
GER 0:23:56.9 0:02:44.5
29.
HOHMANN Jonas
4 EAST Racing
GER 0:23:57.7 0:02:45.3
30.
HOEHNE Maik
Bike24 Racing Squad
GER 0:23:59.4 0:02:47.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
NESTLEROVA Fejola Stepanka
CZE 0:26:49.2 0:00:00.0
2.
ZEITSCHEL Laura
GER 0:27:00.9 0:00:11.6
3.
BALÍKOVÁ Pavla
CZE 0:27:09.8 0:00:20.5
4.
RICHTEROVÁ Jana
COPR TJ Přeštice
CZE 0:27:43.0 0:00:53.7
5.
URBAN Jana
GER 0:28:31.5 0:01:42.3
6.
LIŠKOVÁ Simona
CZE 0:28:50.6 0:02:01.3
7.
DURČÁKOVÁ Dominika
Qayron Factory Team
CZE 0:29:09.0 0:02:19.7
8.
SEEMANN Astrid
FAHRWERK-WERKSTEAM
GER 0:29:19.6 0:02:30.4
9.
HANČÍKOVÁ Barbora
TOP RUN CLUB
CZE 0:29:29.6 0:02:40.3
10.
KNEISE Anja
GER 0:29:50.5 0:03:01.2
11.
RUSŇAKOVÁ Kristýna
CZE 0:30:09.2 0:03:19.9
12.
PRŮDKOVÁ Barbora
GHOST Team
CZE 0:45:55.6 0:19:06.4

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru