Slovakman 226

Triatlon
DATUM :1.8.2020 MÍSTO :Piešťany

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ŘENČ Tomáš
Triatlon Slaný
CZE 8:14:23.6 0:00:00.0
2.
GODART Olivier
LUX 8:19:09.4 0:04:45.8
3.
HOLUB Michal
Triatlon team Dolný Kubín
SVK 8:37:02.0 0:22:38.4
4.
VABROUŠEK Petr
TITAN TRILIFE
CZE 8:43:16.3 0:28:52.7
5.
JÍLEK David
TITAN TRILIFE
CZE 8:46:26.4 0:32:02.8
6.
SLATINSKÝ Lukáš
Here To Win team
CZE 8:50:38.5 0:36:14.9
7.
KŘIVÁNEK Josef
ROCKTECHNIK TRIATLON
CZE 9:03:20.4 0:48:56.8
8.
ROŽEK Jan
CSG TRI team
CZE 9:05:52.0 0:51:28.4
9.
KUNDRÁT Jan
ROCKTECHNIK TRIATLON
CZE 9:07:20.1 0:52:56.5
10.
SVOBODA Milan
Etriatlon team
CZE 9:16:21.1 1:01:57.5
11.
PAZDERA Lukáš
CSG TRI team
CZE 9:16:54.5 1:02:30.9
12.
GALANDR Daniel
Individuální
CZE 9:23:57.4 1:09:33.8
13.
PEŠEK Pavel
SBR TRI-TEAM LITOMYŠL
CZE 9:23:59.9 1:09:36.3
14.
ORLICKÝ Andrej
triatlon team trnava
SVK 9:25:00.4 1:10:36.8
15.
BAK Roman
Generali Balans
SVK 9:27:39.2 1:13:15.6
16.
ŘÍDKÝ Vladimír
Kosmosbikes
CZE 9:29:53.1 1:15:29.5
17.
OBERREITER Martin
CZE 9:32:44.3 1:18:20.7
18.
LIŠTINSKÝ Ľuboš
Melina.sk
SVK 9:38:15.9 1:23:52.3
19.
PRAŽAN Jan
TITAN TRILIFE
CZE 9:43:16.3 1:28:52.7
20.
RUSNÁK Lukáš
Black Swans Triclub
SVK 9:44:48.1 1:30:24.5
21.
KNÍŽ Peter
Triax Bratislava
SVK 9:45:06.4 1:30:42.8
22.
IVANČO Michal
Pro-body sport team Košice
SVK 9:46:22.7 1:31:59.1
23.
MECKO Peter
Elab
SVK 9:48:28.2 1:34:04.6
24.
BILSKÝ Branislav
triatlon team trnava
SVK 9:48:44.2 1:34:20.6
25.
BUDAJ Robert
Triatlon team Dolný Kubín
SVK 9:48:48.9 1:34:25.3
26.
PEŠADIK Michal
CSG TRI team
CZE 9:49:09.1 1:34:45.5
27.
KROHLÁK Milan
Training Mika
CZE 9:49:21.5 1:34:57.9
28.
JIRÁK Karel
Tri club Česká Lípa
CZE 9:51:30.9 1:37:07.3
29.
MATĚJOVSKÝ Jan
USK Akademik Cheb
CZE 9:51:49.8 1:37:26.2
30.
UNGERMAN Antonín
TJ Sokol Podlázky
CZE 9:53:08.2 1:38:44.6
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KŘIVÁNKOVÁ Simona
ROCKTECHNIK TRIATLON
CZE 9:09:09.6 0:00:00.0
2.
STEVENS Alena
TRI Tatry Triathlon Team
SVK 9:29:13.5 0:20:03.9
3.
KOTOPULU Helena
TITAN TRILIFE
CZE 9:50:59.0 0:41:49.4
4.
GREGOROVÁ Eliška
CSG TRI team
CZE 9:54:47.2 0:45:37.6
5.
KRÁTKÁ Kateřina
IRON STARS BEROUN
CZE 10:40:45.3 1:31:35.7
6.
VAŠÍŘOVÁ Šárka
TITAN TRILIFE
CZE 10:55:00.0 1:45:50.4
7.
STOLARČÍKOVÁ Julie Sandra
USK Akademik Cheb
CZE 11:15:01.4 2:05:51.8
8.
BEŇAČKOVÁ Janka
BLACK SWANS TRICLUB PIEŠŤANY
SVK 11:40:06.6 2:30:57.0
9.
KIESEL Andrea
TRIclub Nitra
SVK 12:18:38.3 3:09:28.7
10.
FIALOVÁ Hana
Eleven Mercedes-Benz Mitas Team
CZE 12:22:15.5 3:13:05.9
11.
NAVRÁTILOVÁ Markéta
RSFK
CZE 12:27:50.1 3:18:40.5
12.
JENYŠOVÁ Petra
KESBUK
CZE 12:36:03.0 3:26:53.4
13.
MLČOCHOVÁ Kateřina
POLARSHOP.CZ
CZE 12:40:49.0 3:31:39.4
14.
ONDREIČKOVÁ Zuzana
Fénix 3 club
SVK 12:55:38.6 3:46:29.0
15.
JANÍKOVÁ Dagmar
Individuální
CZE 13:02:35.4 3:53:25.8
16.
MIKOLAJCZYK Agata
Dzialaj Inspiruj
POL 13:37:14.2 4:28:04.6
17.
OPLETALOVÁ Jana
Individuální
CZE 13:46:51.3 4:37:41.7

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru

Statistiky

Počet přihlášených301
Přihlášeno - Muži284
Přihlášeno - Ženy17
Odstartovalo283
V cíli255