MČR ENDURO - SPECIALIZED ENDURO KLÍNY 2020

MTB
DATUM :01 - 2.8.2020 MÍSTO :sportareál Klíny

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
CHARVÁT Matěj
Banshee Bikes / CharvatBros
CZE 0:26:50.1 0:00:00.0
2.
PROKOP Michal
Rock Machine
CZE 0:26:50.7 0:00:00.5
3.
TEJCHMAN Přemek
Qayron Factory Team
CZE 0:26:54.8 0:00:04.6
4.
SEHNAL Stanislav
Kellys factory team
CZE 0:27:00.8 0:00:10.6
5.
MYŠÍK Milan
Norco Kur Enduro
CZE 0:27:10.4 0:00:20.2
6.
LEBL Martin
Charvatbros Banshee Bikes Team
CZE 0:27:31.5 0:00:41.3
7.
KRÁL Antonín
Kellys factory team
CZE 0:27:34.3 0:00:44.1
8.
BLÁHA Vojtěch
Rock Machine factory
CZE 0:27:37.5 0:00:47.3
9.
FRENK Petr
PROTOCYCLES
CZE 0:28:18.4 0:01:28.3
10.
PATÁK Jiří
Mondraker Racing Team
CZE 0:28:22.6 0:01:32.4
11.
ŽILÁK František
Rock Machine - Cyklomax
CZE 0:28:23.0 0:01:32.9
12.
ČUNEK David
BIKE PRO RACING
CZE 0:28:33.5 0:01:43.3
13.
POKŠTEFL Michal
Kola bbm
CZE 0:28:37.3 0:01:47.1
14.
MALÝ Petr
Maloch Racing Team
CZE 0:28:37.4 0:01:47.2
15.
LETÁK Petr
WHYTE RACING TEAM
CZE 0:28:44.9 0:01:54.7
16.
ČEPELÁK Jan
JCbike Racing
CZE 0:28:45.4 0:01:55.2
17.
POSPÍŠIL Filip
maxxis.cz
CZE 0:28:46.3 0:01:56.1
18.
ADAMI Maxim
Foxholeshop.cz
CZE 0:28:46.7 0:01:56.5
19.
BÁRTA Ondřej
Banshee Bikes/CharvatBros
CZE 0:28:47.1 0:01:56.9
20.
VANER Jan
Norco Kur Enduro
CZE 0:28:47.1 0:01:57.0
21.
HEROLD Benjamin
Giant Germay Offroad Team
GER 0:28:48.6 0:01:58.5
22.
HYNČICA Vlastimil
SPECIALIZED.CZ
CZE 0:28:51.1 0:02:00.9
23.
ZADÁK David
Cykloteam Ostrov
CZE 0:28:59.1 0:02:08.9
24.
HARTL Štěpán
Dukla Praha/Snowboard Zezula
CZE 0:29:00.3 0:02:10.1
25.
BARTŮNĚK Ota
Krab Cycles
CZE 0:29:09.6 0:02:19.4
26.
FIEDLER Zdeněk
Čistý sport
CZE 0:29:10.2 0:02:20.0
27.
VASTL Jan
Maloja Pushbikers MTB
CZE 0:29:19.5 0:02:29.3
28.
PEŠŤÁK Martin
MS Bike Academy
CZE 0:29:20.9 0:02:30.7
29.
FRITZSCHE Pretik
Zweiradtreff Fritzsche
GER 0:29:21.8 0:02:31.6
30.
BARICH Leopold
RADON BIKES
GER 0:29:23.1 0:02:32.9
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
HAVLICKÁ Kristýna
Rock Machine - Cyklomax
CZE 0:31:28.4 0:00:00.0
2.
PRŮDKOVÁ Barbora
GHOST TEAM
CZE 0:31:54.9 0:00:26.4
3.
NESTLEROVÁ Štěpánka Fejola
CZE 0:32:47.6 0:01:19.1
4.
ŠTĚPÁNOVÁ Karla
Maloja Pushbikers MTB
CZE 0:33:04.6 0:01:36.1
5.
RICHTEROVÁ Jana
CZE 0:34:34.7 0:03:06.2
6.
VOSICKOVA Dana
Koloshop team
CZE 0:37:29.0 0:06:00.5

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru