seriál : ROUVY Real Spring Classics 2020

ROUVY Real Spring Classics #3 - Mt. Ventoux

ErgoCycling
DATUM :27.3.2020 MÍSTO :Mt. Ventoux, FRA

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
VASTL Jan
Pushbikers XC Team
CZE 0:54:13.8 0:00:00.0
2.
STOŠEK Martin
FUTURE CYCLING - NORTHWAVE
CZE 0:57:00.5 0:02:46.6
3.
HYNEK Kristián
FUTURE CYCLING - NORTHWAVE
CZE 0:57:35.4 0:03:21.5
4.
LUDVÍK Vojtěch
ACTIVE TOUR Cycling Team
CZE 0:58:07.1 0:03:53.2
5.
HULA Robert
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:58:45.4 0:04:31.6
6.
ŠULC David
Ivar-CS Author Team
CZE 0:59:46.4 0:05:32.6
7.
HANLON Tom
Team Chronomaster
GBR 0:59:59.3 0:05:45.4
8.
SKARNITZL Jan
Cyklostar Mercedes-Benz Praha Trek
CZE 1:00:52.1 0:06:38.2
9.
DOBEŠ Bohumír
CZE 1:01:11.2 0:06:57.3
10.
VÁVRA Petr
Dukla Praha
CZE 1:01:53.5 0:07:39.6
11.
KOPECKÝ Lukáš
PRESTIGE CYCLING TEAM
CZE 1:02:18.9 0:08:05.0
12.
ROUQUETTE Loic
TEAM MONTAGNAC AC
FRA 1:02:27.2 0:08:13.3
13.
CINK Ondřej
Kross Racing Team
CZE 1:03:05.3 0:08:51.4
14.
- -
ESP 1:03:20.2 0:09:06.3
15.
CHMELAŘ Lukáš
MTBO Racing team Hradec Králové
CZE 1:03:45.8 0:09:31.9
16.
ALFIN MARTIN-GAMERO Jose Maria
CANYON
AND 1:04:18.5 0:10:04.6
17.
JIROUŠ Sam
Rouvy Specialized Cycling Team
CZE 1:04:22.7 0:10:08.9
18.
PROCHÁZKA Lukáš
JAROSLAV KULHAVÝ CYCLING TEAM
CZE 1:04:39.4 0:10:25.6
19.
- -
ESP 1:05:05.7 0:10:51.8
20.
VIE Michel
GBR 1:05:17.5 0:11:03.7
21.
ŠNEBERGER Jan
TT Příbram
CZE 1:05:35.1 0:11:21.2
22.
ERRICO Vittorio
ITA 1:05:44.4 0:11:30.6
23.
BOCCHINFUSO Santino
ASD Swatt Club
ITA 1:05:47.5 0:11:33.6
24.
SKÁLA Jaromír
Rouvy Specialized Cycling Team
CZE 1:06:40.1 0:12:26.2
25.
SAKAŘ Radek
CZE 1:07:09.8 0:12:56.0
26.
MACHADO Andre
Ciclismo2640
POR 1:07:18.5 0:13:04.6
27.
ZEŤÁK Michael
Středeční monumenty
CZE 1:07:42.3 0:13:28.4
28.
RYPL Miroslav
CZE 1:07:58.5 0:13:44.6
29.
- -
FRA 1:08:01.0 0:13:47.1
30.
MIOTTO Stefano
ITA 1:08:18.1 0:14:04.2
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
MAGNALDI Erica
Ceratizit WNT Pro cycling team
ITA 1:03:58.9 0:00:00.0
2.
PICHLÍKOVÁ Jana
KROSS Bike Ranch team
CZE 1:12:57.3 0:08:58.4
3.
SÁSKOVÁ Terka
ROUVY Specialized
CZE 1:18:36.8 0:14:37.9
4.
- -
ESP 1:19:47.7 0:15:48.8
5.
- -
USA 1:21:55.6 0:17:56.7
6.
BOROS Evelin
FRA 1:26:01.7 0:22:02.8
7.
KADLECOVÁ Zuzana
ADASTRA cycling team
CZE 1:26:41.0 0:22:42.0
8.
MIŠOŇOVÁ Magdalena
ADASTRA cycling team
CZE 1:27:13.4 0:23:14.5
9.
- -
GER 1:27:50.4 0:23:51.5
10.
GIBSON Louise
InternationElles
GBR 1:28:00.6 0:24:01.7
11.
RUNTOVÁ Hanka
Sport&Races team
CZE 1:28:35.5 0:24:36.5
12.
ROGERS Kate
GBR 1:28:41.4 0:24:42.5
13.
MUSILOVÁ Vendulka
CZE 1:32:13.9 0:28:14.9
14.
MARSIGLIO Elisabetta
Bike Factor
ITA 1:34:56.2 0:30:57.3
15.
VOJTISKOVA Dorota
CLIMBERG sport team
SVK 1:35:59.8 0:32:00.9
16.
RODOVÁ Liby
Prodoli Racing Team
CZE 1:42:25.9 0:38:26.9
17.
RAJNOCHOVA Barbora
IVAR CS Author team
CZE 1:46:53.3 0:42:54.4
18.
ORTEGA Mabel-
Saint Grégoire
FRA 2:08:14.7 1:04:15.8
19.
PLESNIK Lenka
GER 2:09:37.3 1:05:38.3

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru