seriál : Kolo pro život - Ride for Life

KPŽ #1 - Česká spořitelna Alongside The Rivers

ErgoCycling
DATUM :15.4.2020 MÍSTO :Rejštejn

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
GIOVINE Dario
Team Hincapie Leomo
ITA 1:00:04.4 0:00:00.0
2.
VASTL Jan
Pushbikers XC Team
CZE 1:00:25.8 0:00:21.3
3.
ULLMAN Matouš
ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE
CZE 1:00:58.2 0:00:53.8
4.
SKARNITZL Jan
Cyklostar Mercedes-Benz Praha Trek
CZE 1:01:54.3 0:01:49.8
5.
SKÁLA Jaromír
Rouvy Specialized Cycling Team
CZE 1:03:55.3 0:03:50.9
6.
ŠNEBERGER Jan
TT Příbram
CZE 1:04:38.6 0:04:34.2
7.
METELKA Jozef
SVK 1:05:58.9 0:05:54.5
8.
MARTÍN GAMONALES Raúl
CACERES BIKE EC
ESP 1:06:06.1 0:06:01.6
9.
BELFIORE Franco
ASD Valgrigna Cycling Team
ITA 1:06:40.2 0:06:35.7
10.
WOLF Jan
HPM Sport Teplice
CZE 1:06:53.5 0:06:49.0
11.
BATTAGLIA Giuseppe
asd Bike Elite
ITA 1:06:55.6 0:06:51.2
12.
VILÍMEK Ondřej
FISCHER SKI KLUB VIMPERK
CZE 1:07:07.4 0:07:03.0
13.
- -
ESP 1:07:38.7 0:07:34.2
14.
HANÁK Jakub
Rouvy Specialized Cycling Team
CZE 1:08:35.8 0:08:31.4
15.
MACHADO Andre
Ciclismo2640
POR 1:08:53.0 0:08:48.6
16.
OBDRŽÁLEK Tomáš
MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
CZE 1:08:53.3 0:08:48.9
17.
PATZ Franz
SPORTUNION Tulln
AUT 1:08:54.0 0:08:49.5
18.
KOPECKÝ Lukáš
PRESTIGE CYCLING TEAM
CZE 1:08:56.8 0:08:52.4
19.
STEIGERWALD Volker
IBC DIMB Racing Team
1:09:26.9 0:09:22.4
20.
SILVESTRE Jaume
ESP 1:09:40.4 0:09:36.0
21.
RYCHTERA Aleš
CZE 1:09:44.8 0:09:40.4
22.
- -
ITA 1:09:47.4 0:09:43.0
23.
DUŠÁK Martin
Rouvy Specialized Cycling Team
CZE 1:10:17.0 0:10:12.6
24.
KROPÁČEK Jan
Slečinky Napajedla
CZE 1:10:34.5 0:10:30.0
25.
LÁVIČKA Adam
KROSS Bike Ranch team
CZE 1:10:34.9 0:10:30.5
26.
MATĚJKA Ondřej
Rouvy Specialized Cycling Team
CZE 1:11:15.3 0:11:10.9
27.
CAPRIOTTI Andrea
ASD ASTORIA
ITA 1:11:27.5 0:11:23.1
28.
- -
ESP 1:11:46.6 0:11:42.1
29.
HÁJEK Pavel
ENDEKA BASSTA team
CZE 1:11:49.6 0:11:45.1
30.
VACCARO Angelo
ITA 1:11:52.8 0:11:48.4
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
MAGNALDI Erica
Ceratizit WNT Pro cycling team
ITA 1:12:42.2 0:00:00.0
2.
PICHLÍKOVÁ Jana
KROSS Bike Ranch team
CZE 1:16:40.8 0:03:58.6
3.
-VIKTOROVÁ -Nela
ROUVY Specialized
CZE 1:20:22.0 0:07:39.8
4.
BOROS Evelin
FRA 1:20:33.8 0:07:51.6
5.
-D -trish
CAN 1:23:51.4 0:11:09.1
6.
S Monas
CZE 1:25:03.7 0:12:21.4
7.
RAJNOCHOVA Barbora
IVAR CS Author team
CZE 1:30:21.3 0:17:39.1
8.
KADLECOVÁ Zuzana
ADASTRA cycling team
CZE 1:32:32.5 0:19:50.3
9.
FUKSOVÁ Adéla
BIG SHOCK TEAM
CZE 1:32:46.7 0:20:04.5
10.
VOJTISKOVA Dorota
CLIMBERG sport team
SVK 1:36:02.9 0:23:20.6
11.
PERMINGEAT Sandra
FRA 1:37:00.0 0:24:17.7
12.
DINGOVÁ Anička
ADASTRA cycling team
CZE 1:38:51.1 0:26:08.9
13.
IERVOLINO Marianna
ASD TOUR BIKE
ITA 1:41:48.2 0:29:06.0
14.
- -
CZE 1:59:39.3 0:46:57.0
15.
JANCARIKOVA Jolanka
CZE 2:02:23.8 0:49:41.6

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru