Vodnická brusle

Inline
DATUM :17.6.2020 MÍSTO :Vimperk, sportovní areál Vodník

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
TESAŘ Sebastian
HC Vimperk
CZE 0:01:36.0 0:00:00.0
2.
JIROUŠ Oliver
Ski klub Strakonice
CZE 0:01:45.4 0:00:09.3
3.
SAJFRÍD Dominik
Ski klub Písek
CZE 0:01:47.6 0:00:11.6
4.
CAIS Jiří
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:02:47.6 0:01:11.5
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
PŮBALOVÁ Lucie
Ski klub Strakonice
CZE 0:01:22.0 0:00:00.0
2.
WAGNEROVÁ Adéla
Ski klub Strakonice
CZE 0:01:46.5 0:00:24.5
3.
STEINBACHOVÁ Nina
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:01:53.0 0:00:30.9
4.
JEDLIČKOVÁ Anička
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:01:58.3 0:00:36.3
5.
VOJTOVÁ Anna
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:02:06.2 0:00:44.2
6.
JAKSOVA Dorota
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:02:06.3 0:00:44.3
7.
KABOURKOVÁ Gába
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:02:34.7 0:01:12.7
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
SAJFRÍD Ondřej
Skiklub Písek
CZE 0:02:28.6 0:00:00.0
2.
TUŠL Teodor
CZE 0:02:48.5 0:00:19.9
3.
JIROUŠ Viktor
Ski klub Strakonice
CZE 0:02:49.0 0:00:20.4
4.
FOUNĚ Jan
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:02:49.3 0:00:20.7
5.
HUJDA Tomáš
CZE 0:02:49.8 0:00:21.1
6.
VOCELKA Patrik
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:02:51.5 0:00:22.9
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BRANDOVÁ Beáta
Ski klub Strakonice
CZE 0:02:36.4 0:00:00.0
2.
ŠÍMOVÁ Viktorie
Ski klub Strakonice
CZE 0:02:37.6 0:00:01.2
3.
RANDÁKOVÁ Jana
Ski Sokol Stachy
CZE 0:02:40.1 0:00:03.7
4.
FICHE Julie
Ski klub Strakonice
CZE 0:02:49.3 0:00:12.9
5.
JEDLIČKOVÁ Tereza
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:02:49.7 0:00:13.3
6.
BAŽATOVÁ Agáta
Ski klub Strakonice
CZE 0:02:54.7 0:00:18.3
7.
DOSEDĚLOVÁ Eva
Ski Sokol Stachy
CZE 0:03:22.6 0:00:46.1
8.
SAMKOVÁ Julie
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:03:27.4 0:00:50.9
9.
SCHWARZOVÁ Ela
Ski Sokol Stachy
CZE 0:03:27.7 0:00:51.3
10.
KOUBOVÁ Maria
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:03:29.5 0:00:53.1
11.
JAKSOVA Šarlota
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:03:33.9 0:00:57.5
12.
PAVLÍČKOVÁ Lucie
Ski Sokol Stachy
CZE 0:03:45.5 0:01:09.1
13.
MALÁ Tereza
TJ Tatran Železná Ruda
CZE 0:04:10.7 0:01:34.3
14.
KOTRLÍKOVÁ Lucie
CZE 0:04:55.9 0:02:19.4
15.
MEDŘICKÁ Karolína
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:05:30.1 0:02:53.7
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KOLAFA Jan
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:04:27.4 0:00:00.0
2.
ČUŽNA Vít
HC Vimperk
CZE 0:04:43.8 0:00:16.4
3.
BUŠEK Adam
HC Vimperk
CZE 0:04:44.3 0:00:16.9
4.
KYRÁL Šimon
Ski Sokol Stachy
CZE 0:04:46.6 0:00:19.2
5.
JIROUŠEK Matěj
HC Vimperk
CZE 0:05:00.5 0:00:33.1
6.
SKALICKÝ Tobias
HC Vimperk
CZE 0:05:02.5 0:00:35.1
7.
HANZAL Hynek
HC Vimperk
CZE 0:05:23.2 0:00:55.8
8.
LÁCHA Čeněk
HC Vimperk
CZE 0:05:23.3 0:00:55.9
9.
ŠEBÁNEK Samuel
HC Vimperk
CZE 0:05:24.4 0:00:57.0
10.
ZUB Vojtěch
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:05:28.9 0:01:01.5
11.
NÁGR Vít
CZE 0:05:36.6 0:01:09.2
12.
ŠETKA Václav
HC Vimperk
CZE 0:05:41.4 0:01:14.0
13.
ŽENÍŠEK Petr
HC Vimperk
CZE 0:05:50.2 0:01:22.8
14.
BĚLECKÝ Dominik
HC Vimperk
CZE 0:06:03.6 0:01:36.2
15.
REMEŠ Štěpán
HC Vimperk
CZE 0:06:07.4 0:01:40.0
16.
TESAŘ Lukáš
HC Vimperk
CZE 0:06:17.0 0:01:49.6
17.
ŽEMLIČKA Jaroslav
HC Vimperk
CZE 0:06:17.2 0:01:49.8
18.
KOJAN Ludvík
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:06:21.7 0:01:54.3
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
PŮBALOVÁ Silvie
Ski klub Strakonice
CZE 0:04:42.6 0:00:00.0
2.
MORAVCOVÁ Bára
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:04:59.2 0:00:16.6
3.
JANOŠÍKOVÁ Lenka
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:05:01.6 0:00:19.0
4.
VONDRUŠKOVÁ Veronika
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:05:15.9 0:00:33.3
5.
CZERWENKOVÁ Lucie
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:05:18.1 0:00:35.5
6.
PEKOVÁ Vanda
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:05:20.8 0:00:38.2
7.
STEHLÍKOVÁ Aneta
Ski klub Strakonice
CZE 0:05:24.7 0:00:42.1
8.
CHMELOVÁ Linda
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:05:34.6 0:00:52.0
9.
EIGNEROVÁ Eliška
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:06:20.9 0:01:38.3
10.
MEDŘICKÁ Eliška
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:07:16.9 0:02:34.3
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
MALÝ Martin
TJ Tatran Železná Ruda
CZE 0:07:39.1 0:00:00.0
2.
MALÝ Jan
TJ Tatran Železná Ruda
CZE 0:07:57.0 0:00:17.9
3.
FRIEDL Christoph
Skadi Bodenmais
GER 0:08:01.8 0:00:22.7
4.
MALÝ Ivan
TJ Tatran Železná Ruda
CZE 0:09:23.3 0:01:44.1
5.
MÁDR Pavel
Ski Sokol Stachy
CZE 0:09:35.9 0:01:56.7
6.
KAGERBAUER Max
Skadi Bodenmais
GER 0:09:35.9 0:01:56.8
7.
JIROUŠEK Dan
HC Vimperk
CZE 0:10:26.6 0:02:47.5
8.
POTŮČEK Štěpán
HC Vimperk
CZE 0:12:09.9 0:04:30.8
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KAGERBAUER Max
Skadi Bodenmais
GER 0:07:03.6 0:00:00.0
2.
VONDRAŠ Petr
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:07:20.3 0:00:16.6
3.
HOJDEKR Tomáš
Ski Sokol Stachy
CZE 0:07:23.5 0:00:19.8
4.
VOCELKA Matěj
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:07:32.6 0:00:29.0
5.
STEINBACH Hynek
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:07:42.5 0:00:38.8
6.
ŠÍMA Jakub
Ski klub Strakonice
CZE 0:07:43.3 0:00:39.7
7.
NÁGR Ondřej
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:08:35.7 0:01:32.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
RANDÁKOVÁ Hana
Ski Sokol Stachy
CZE 0:06:48.7 0:00:00.0
2.
TUŠLOVÁ Agáta
CZE 0:07:04.7 0:00:16.0
3.
KAIFEROVÁ Iva
Ski Sokol Stachy
CZE 0:07:27.9 0:00:39.2
4.
JIROUŠKOVÁ Sabina
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:07:33.6 0:00:44.8
5.
NAROVCOVÁ Beáta
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:08:00.7 0:01:11.9
6.
SATORIOVÁ Johana
Ski Sokol Stachy
CZE 0:08:50.7 0:02:02.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
PAVLÁSEK Šimon
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:16:29.3 0:00:00.0
2.
KADLEC Josef
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:16:43.1 0:00:13.7
3.
FRIEDL Christoph
Skadi Bodenmais
GER 0:16:53.3 0:00:24.0
4.
VONDRAŠ Petr
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:18:27.6 0:01:58.2
5.
TISCHLER Josef
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:21:04.5 0:04:35.1
6.
ŠVEJDA Jakub
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:21:04.5 0:04:35.2
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ŠILHA Ondřej
Ski Sokol Stachy
CZE 0:08:36.8 0:00:00.0
2.
VYSKOČIL David
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:08:46.3 0:00:09.4
3.
STEINBACH Jakub
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:09:10.9 0:00:34.1
4.
KYRÁL Matěj
CZE 0:09:25.2 0:00:48.4
5.
TISCHLER Jan
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:09:33.3 0:00:56.4
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
HONSOVÁ Anežka
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:13:05.3 0:00:00.0
2.
HŮRKOVÁ Johanka
Ski klub Strakonice
CZE 0:13:05.5 0:00:00.1
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
ŘEZNÍK Jan
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:14:29.6 0:00:00.0
2.
HONSA Antonín
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:14:29.6 0:00:00.0
3.
HANZAL Ondřej
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:17:21.8 0:02:52.1
4.
ZAHRADNÍK Jaroslav
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:18:20.5 0:03:50.9
5.
VONDRAŠ Štěpán
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:19:05.0 0:04:35.3
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
MÁNKOVÁ Emma
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:05:02.1 0:00:00.0
2.
KREJČÍ Štěpánka
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:05:02.8 0:00:00.6
3.
ŠTEFANOVÁ Adéla
Ski Sokol Stachy
CZE 0:05:05.6 0:00:03.4
4.
HUDEČKOVÁ Lucie
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:05:09.6 0:00:07.4
5.
KOLAFOVÁ Karolína
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:05:12.3 0:00:10.1
6.
KOŠNAROVÁ Adriana
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:05:17.2 0:00:15.0
7.
VENCLÍKOVÁ Tereza
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:05:45.3 0:00:43.1
8.
DOSEDĚLOVÁ Aneta
Ski Sokol Stachy
CZE 0:06:01.4 0:00:59.2
9.
NOVÁ Miroslava
Ski Sokol Stachy
CZE 0:06:01.6 0:00:59.4
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KOLAFOVÁ Anežka
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:00:24.0 0:00:00.0
2.
PŮBALOVÁ Kristýna
Ski klub Strakonice
CZE 0:00:24.2 0:00:00.1
3.
JEDLIČKOVÁ Barča
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:00:29.4 0:00:05.4
4.
BAŽATOVÁ Linda
Ski klub Strakonice
CZE 0:00:31.8 0:00:07.7
5.
VENCLÍKOVÁ Nikol
Fischer Ski Klub Šumava Vimperk
CZE 0:00:55.9 0:00:31.9

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru