T.A.T. Superšprint triatlon 2020

Triatlon
DATUM :20.6.2020 MÍSTO :Valča

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
OLŠAN Martin
PREBA - Prestigio Realiz team Bratislava
SVK 0:20:13.2 0:00:00.0
2.
ŽÁČIK Pavol
SMTA Nitra
SVK 0:20:15.4 0:00:02.2
3.
KRAVIANSKY Daniel
pro-body sport team
SVK 0:20:16.3 0:00:03.1
4.
ŽÁČIK Peter
SMTA Nitra
SVK 0:20:18.8 0:00:05.6
5.
TRUTNA Jan
- nezistený -
CZE 0:20:26.8 0:00:13.6
6.
ROJTÁŠ Peter
TRIATLONOVÝ KLUB Košice
SVK 0:20:28.2 0:00:15.0
7.
MEDVECZKY Matej
3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava
SVK 0:20:36.1 0:00:22.9
8.
VRÁBEL Jozef
TRISPORT Nová Dubnica
SVK 0:20:41.7 0:00:28.5
9.
WAHLANDT Šimon
T2FLY - Športový tím Tri2Fly
SVK 0:20:43.8 0:00:30.6
10.
SMETANA Marek
3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava
SVK 0:20:44.6 0:00:31.4
11.
MACHÁČEK Matej
Športový Triatlonový Klub Pezinok
SVK 0:20:54.5 0:00:41.3
12.
LIZÁK Filip
Mestský plavecký klub Dolný Kubín
SVK 0:21:12.3 0:00:59.1
13.
SOPKO Vladimír
pro-body sport team
SVK 0:21:12.7 0:00:59.5
14.
KREMPASKY Tomas
- nezistený -
SVK 0:21:32.6 0:01:19.4
15.
STODOLA Martin
Trian ŠK UMB Banská Bystrica
SVK 0:21:44.7 0:01:31.5
16.
VITEK Jakub
T2FLY - Športový tím Tri2Fly
SVK 0:21:48.5 0:01:35.3
17.
POLÁK Juraj
3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava
SVK 0:22:09.9 0:01:56.7
18.
TRUTZ Alex
PREBA - Prestigio Realiz team Bratislava
SVK 0:22:14.7 0:02:01.5
19.
MOTAJ Marek
PREBA - Prestigio Realiz team Bratislava
SVK 0:22:15.2 0:02:02.0
20.
DINŽÍK Viliam
TRXBA - TRIAX Bratislava
SVK 0:22:49.3 0:02:36.1
21.
ŠIMALČÍK Alex
KPŠ nereus Žilina
SVK 0:23:10.4 0:02:57.2
22.
DUPEJ Dominik
- nezistený -
SVK 0:23:22.9 0:03:09.7
23.
BALAMUCKÝ Aleš
KPŠ nereus Žilina
SVK 0:23:38.1 0:03:24.9
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
MICHALIČKOVÁ Zuzana
KPŠ nereus Žilina
SVK 0:20:52.9 0:00:00.0
2.
VRÁBLOVÁ Margaréta
TRISPORT Nová Dubnica
SVK 0:21:25.1 0:00:32.2
3.
KURIAČKOVÁ Ivana
ŠK Atóm Levice
SVK 0:21:43.6 0:00:50.7
4.
RIZMANOVA Rebeka
Slovenská triatlonová akadémia
SVK 0:21:51.4 0:00:58.5
5.
DRAHOVSKÁ Lýdia
3NTBA - 3NITY Triathlon team Bratislava
SVK 0:22:06.2 0:01:13.3
6.
KRIDLOVÁ Katarína
PREBA - Prestigio Realiz team Bratislava
SVK 0:22:11.2 0:01:18.3
7.
BEKE Ema
PREBA - Prestigio Realiz team Bratislava
SVK 0:22:39.8 0:01:46.9
8.
MÁCSAIOVÁ Jana
ŠK Atóm Levice
SVK 0:23:21.3 0:02:28.4
9.
STEVENS Alena
TRI Tatry Triathlon Team
SVK 0:23:37.0 0:02:44.1
10.
IBOŠOVÁ Laura
PREBA - Prestigio Realiz team Bratislava
SVK 0:24:59.2 0:04:06.3
11.
ĎURINOVÁ Petra
PREBA - Prestigio Realiz team Bratislava
SVK 0:25:26.5 0:04:33.6
12.
ČELLÁROVÁ Veronika
Trian ŠK UMB Banská Bystrica
SVK 0:25:27.1 0:04:34.2
13.
ZIMENOVÁ Katarína
Maratón klub Rajec
SVK 0:26:01.3 0:05:08.4
14.
BÁLINTOVÁ Hana
TRXBA - TRIAX Bratislava
SVK 0:26:07.8 0:05:14.9
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
OZORÁK Miroslav
TK Nové Zámky
SVK 0:21:46.5 0:00:00.0
2.
PALGUTA Ľuboslav
- nezistený -
SVK 0:22:18.4 0:00:31.9
3.
BALUCH Ladislav
TDMK Krompachy
SVK 0:23:00.2 0:01:13.7
4.
CELERIN Milan
T.A.T. Martin
SVK 0:23:03.2 0:01:16.7
5.
KONEČNÝ Branislav
T.A.T. Martin
SVK 0:23:10.5 0:01:24.0
6.
BOTOŠ Pavel
Trian ŠK UMB Banská Bystrica
SVK 0:23:49.6 0:02:03.1
7.
MIČÍK Ján
Mestský plavecký klub Dolný Kubín
SVK 0:23:59.3 0:02:12.8
8.
BEKE Stefan
PREBA - Prestigio Realiz team Bratislava
SVK 0:24:22.9 0:02:36.4
9.
OLEJÁR Peter
ŠK Oravaman Nižná
SVK 0:24:48.6 0:03:02.1
10.
JURAŠKO Peter
pro-body sport team
SVK 0:25:56.2 0:04:09.7

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru