seriál : serie logo

Kona Trans Brody

MTB
DATUM :6.9.2020 MÍSTO :Zvole u Prahy

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
VOBECKÝ Zdeněk
Fany Cycling Team
CZE 1:53:30.3 0:00:00.0
2.
HOVORKA Daniel
ETHIC SPORT CYCLING TEAM
CZE 1:54:25.6 0:00:55.2
3.
TATÍČEK Petr
Ski a Bike centrum Radotín
CZE 1:56:25.3 0:02:54.9
4.
HOFMAN Lukáš
Ski a Bike centrum Radotín
CZE 1:56:54.5 0:03:24.1
5.
SPILKA Tomáš
Redfrog Bikeinvest
CZE 1:59:04.3 0:05:33.9
6.
KINDL Lukáš
Cycology Bike Culture
CZE 1:59:36.4 0:06:06.0
7.
HANÁK Jakub
Rouvy Specialized Cycling Team
CZE 1:59:47.1 0:06:16.7
8.
ŘÍHA Jakub
N1 TEAM
CZE 1:59:48.0 0:06:17.7
9.
HOLUB Josef
BIGLITTLEJOY.cz
CZE 2:00:32.0 0:07:01.7
10.
SOPOUŠEK Vojtěch
Ski a Bike centrum Radotín
CZE 2:01:28.5 0:07:58.1
11.
ŠLAJCHRT Filip
CK KOLOKRÁM
CZE 2:01:47.3 0:08:16.9
12.
ZÁVESKÝ Tomáš
Gepard Finance Cycling Team
CZE 2:02:04.8 0:08:34.4
13.
STEINER Petr
auto I.S.R.
CZE 2:02:51.0 0:09:20.6
14.
PETRŽÍLKA Radek
CZE 2:02:54.0 0:09:23.6
15.
KVÍTEK Pavel
TJ Kovo Praha
CZE 2:03:58.5 0:10:28.1
16.
KLIMEŠ Ondřej
Redfrog Bikeinvest
CZE 2:04:03.5 0:10:33.1
17.
KLOFANDA Martin
Future Cycling Northwave
CZE 2:04:19.3 0:10:48.9
18.
JANATA Honza
pocta
CZE 2:04:51.3 0:11:20.9
19.
HALBICH Jan
Halbich- Muc-off
CZE 2:05:07.5 0:11:37.1
20.
ŠTĚDRÝ Daniel
Trans brody
CZE 2:05:16.0 0:11:45.6
21.
MYŠKA Filip
CZE 2:05:17.0 0:11:46.6
22.
RUBAČ Michal
Redfrog Bikeinvest
CZE 2:05:19.3 0:11:48.9
23.
KYNDL Jakub
Kid on Bike
CZE 2:05:38.0 0:12:07.6
24.
Š?ASTNÝ Jan
Alset Racing Team
CZE 2:05:56.8 0:12:26.4
25.
HNYK Pavel
CZE 2:06:16.0 0:12:45.6
26.
MARKES Jiří
Trimet Dobříš
CZE 2:07:32.5 0:14:02.1
27.
VÁGNER Aleš
RoRace team
CZE 2:07:39.5 0:14:09.1
28.
BALAJKA Ondřej
GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team
CZE 2:07:49.5 0:14:19.1
29.
CHRUDIMSKÝ Radek
Česká Spořitelna
CZE 2:09:00.5 0:15:30.1
30.
REKTOR Antonín
CZE 2:09:18.2 0:15:47.9
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
CZECZINKAROVÁ Jana
Liv Mistral Cycling
CZE 2:02:54.0 0:00:00.0
2.
HOLUBOVÁ Adéla
KOLA-BBM.CZ
CZE 2:05:16.2 0:02:22.2
3.
ŠTĚPÁNOVÁ Karla
Kona Cycling Point
CZE 2:07:23.0 0:04:28.9
4.
PEJŠOVÁ Kristýna
GHOST Team
CZE 2:26:08.9 0:23:14.8
5.
VITÁSKOVÁ Klára
Van Gillern MTB Team
CZE 2:35:02.1 0:32:08.0
6.
JAKUBIČKOVÁ Hana
ŘLP
CZE 2:36:14.6 0:33:20.5
7.
NOSÁKOVÁ Alice
KrabCycles
CZE 2:40:54.8 0:38:00.8
8.
POLÍVKOVÁ Markéta
BIKE puzzle team
CZE 2:42:57.1 0:40:03.0
9.
ZDEŇKOVÁ Zuzana
CZE 2:46:34.0 0:43:40.0
10.
REZKOVÁ Eva
BBikes
BEL 2:50:42.3 0:47:48.2
11.
NEČASOVÁ Zuzana
VK Slavia Praha
CZE 2:54:54.5 0:52:00.4
12.
MACÍKOVÁ Bohdana
CZE 3:08:41.9 1:05:47.9
13.
HELLEBRAND Kateřina
KRAB CYCLES
CZE 3:12:17.8 1:09:23.7
14.
RADOVÁ Tereza
CZE 3:15:43.4 1:12:49.3
15.
PLATILOVÁ Hana
CZE 3:19:33.4 1:16:39.3
16.
LHOTOVÁ Stanislava
CZE 3:36:07.5 1:33:13.5
17.
HALBICHOVÁ SVAČINKOVÁ Eva
CZE 3:50:45.3 1:47:51.3

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru