seriál : TOI TOI CUP 2020
seriál : TOI TOI CUP 2020

TOI TOI CUP 2020 - Mladá Boleslav

MTB
DATUM :26.9.2020 MÍSTO :Mladá Boleslav

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BOROŠ Michael
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 0:54:52.7 0:00:00.0
2.
LOOCKX Lander
GROUP HENS-CONTAINERS MAES
BEL 0:55:05.2 0:00:12.4
3.
CRISPIN Mickaël
cross team legendre
FRA 0:55:11.7 0:00:18.9
4.
ROMBOUTS Seppe
Tormans-Acrog
BEL 0:55:25.9 0:00:33.1
5.
BENOIST Antoine
Alpecin Fenix
FRA 0:55:29.9 0:00:37.1
6.
MENUT David
cross team legendre
FRA 0:55:44.4 0:00:51.6
7.
MIKLER Bartosz
Victoria Jarocin Accent
POL 0:56:47.7 0:01:54.9
8.
ANANIE Ugo
cross team legendre
FRA 0:56:53.9 0:02:01.1
9.
VAN DEN BROECK Arno
VDB CYCLING TEAM
BEL 0:57:10.9 0:02:18.1
10.
VANÍČEK Šimon
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 0:57:16.2 0:02:23.4
11.
RICHARD ANDRADE Florian
cross team legendre
FRA 0:57:18.4 0:02:25.6
12.
MAYER Daniel
KC HLINSKO
CZE 0:57:28.0 0:02:35.2
13.
VAN DER MEER Gosse
Bombtrack Bicycles p/b Hunt Wheels
NED 0:57:38.9 0:02:46.1
14.
KONWA Marek
UKS Krupiński Suszec - KONWA Bike
POL 0:57:43.2 0:02:50.4
15.
TROPARDY Arthur
USSAPB
FRA 0:57:56.9 0:03:04.1
16.
ULIK Matej
Expres Cz - Tufo Team KolÍn
SVK 0:58:05.7 0:03:12.9
17.
LELANDAIS Rémi
cross team legendre
FRA 0:58:09.7 0:03:16.9
18.
HÄHNEL Frederik
Shop4Cross Mohrmann-Bau
GER 0:58:19.9 0:03:27.1
19.
BAKUS Tomáš
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 0:58:37.9 0:03:45.1
20.
CHAINEL Steve
cross team legendre
FRA 0:58:40.2 0:03:47.4
21.
GLAJZA Ondrej
TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
SVK 0:59:05.2 0:04:12.4
22.
HLADÍK Josef
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:59:12.4 0:04:19.6
23.
ZELENÝ Ondřej
Eleven Mercedes Black.ET
CZE 0:59:15.4 0:04:22.6
24.
HEIGL Philipp
SU Bikestore.cc Team
AUT 0:59:16.0 0:04:23.2
25.
ŘÍMAN Jakub
AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
CZE 0:59:40.4 0:04:47.6
26.
HEKELE Emil
ZEKOF TEAM
CZE 1:00:04.4 0:05:11.7
27.
STLOUKAL Štěpán
ACT leraK Blansko
CZE 1:00:10.4 0:05:17.6
28.
CASTILLE Noé
cross team legendre
FRA 1:00:21.1 0:05:28.4
29.
HULA Robert
Expres Cz - Tufo Team KolÍn
CZE 1:00:22.2 0:05:29.4
30.
SCHNEIDER Lilian
cross team legendre
FRA 1:00:23.9 0:05:31.1
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
CASASOLA Sara
DP66 GIANT
ITA 0:45:27.1 0:00:00.0
2.
NORBERT RIBEROLLE Marion
STAR CASINO CX TEAM
FRA 0:46:05.1 0:00:38.0
3.
HEIGL Nadja
KTM Alchemist Racing Team
AUT 0:47:10.3 0:01:43.2
4.
HAVLÍKOVÁ Pavla
KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou z.s.
CZE 0:47:24.7 0:01:57.6
5.
BAJGEROVÁ Nikola
TEAM DUKLA PRAHA
CZE 0:47:37.3 0:02:10.2
6.
VANDERBEKEN Joyce
BIKE ADVICE - ITAF CT
BEL 0:47:45.8 0:02:18.7
7.
ŠTĚPÁNOVÁ Karla
Maloja Pushbikers Team
CZE 0:47:53.3 0:02:26.2
8.
KRZYSTALA Zuzanna
VOLKSWAGEN SAMOCHODY DOSTAWCZE MTB TEAM
POL 0:48:25.8 0:02:58.7
9.
TVARŮŽKOVÁ Tereza
Expres Cz - Tufo Team KolÍn
CZE 0:48:33.1 0:03:05.9
10.
PEETERS Jinse
Iko Crelan - Crelan Iko
BEL 0:48:39.8 0:03:12.7
11.
MUDŘÍKOVÁ Kateřina
ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
CZE 0:49:38.3 0:04:11.2
12.
VANÍČKOVÁ Tereza
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:49:49.8 0:04:22.7
13.
UNGERMANOVÁ Elizabeth
AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
CZE 0:50:32.6 0:05:05.4
14.
JANŮ Kamila
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 0:50:44.6 0:05:17.5
15.
ŠVIHÁLKOVÁ Tereza
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 0:52:28.0 0:07:00.9
16.
MAZUREK Malgorzata
Grupa Kolarska Viktoria Rybnik
POL 0:53:47.3 0:08:20.2
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
STRÁNSKÝ Matěj
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:39:20.8 0:00:00.0
2.
KOPECKÝ Matyáš
Callant - Pauwels Sauzen CT
CZE 0:39:38.7 0:00:17.9
3.
PONCHON Eliote
Vélo Club Villefranche Beaujolais
FRA 0:40:11.5 0:00:50.7
4.
KIELY Joe
UVCCharleville-Mezieres
GBR 0:40:19.2 0:00:58.4
5.
VANDERLINDEN Lukas
Cannibal Team
BEL 0:40:37.2 0:01:16.4
6.
JINDŘICH Pavel
TJ STADION LOUNY
CZE 0:40:46.0 0:01:25.2
7.
ANCHAIN Paul
Flandre lys elite cyclisme
FRA 0:40:56.0 0:01:35.2
8.
SEEMAN Adam
TJ STADION LOUNY
CZE 0:41:16.7 0:01:55.9
9.
DE MOYER Kenay
Acrog-Tormans Balen BC
BEL 0:41:26.0 0:02:05.2
10.
MASCIARELLI Lorenzo
Callant - Pauwels Sauzen CT
ITA 0:41:27.0 0:02:06.2
11.
DOSTÁL Václav
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 0:41:31.0 0:02:10.2
12.
KUBÍK Adam
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 0:42:06.7 0:02:45.9
13.
DOLEŽAL Tomáš
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:42:17.0 0:02:56.2
14.
CLEF Antoine
cross team legendre
FRA 0:42:34.5 0:03:13.7
15.
VYKYDAL Jaroslav
AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
CZE 0:42:37.7 0:03:16.9
16.
MAJDANICS Marek
ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
CZE 0:42:44.7 0:03:23.9
17.
TERŠL Robin
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 0:42:45.0 0:03:24.2
18.
KERL Maximilian
Author team Stupno
CZE 0:43:06.4 0:03:45.6
19.
KUSCHLA Silas
WAC-Team Belgie
GER 0:43:23.0 0:04:02.2
20.
JECH Filip
ADASTRA Cycling Team
CZE 0:43:47.4 0:04:26.6
21.
FRÜHAUF Jan
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 0:43:57.5 0:04:36.7
22.
ŠÍSL Bořek
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:44:38.5 0:05:17.7
23.
VENC Adam
GT OPPORTUNITY BRNO
CZE 0:45:01.5 0:05:40.7
24.
POSPÍŠIL Matěj
Expres Cz - Tufo Team KolÍn
CZE 0:45:18.5 0:05:57.7
25.
MÜLLER Mirek
MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
CZE 0:45:26.7 0:06:05.9
26.
GUÉRIN Morgan
Team HUMARDO Velo-Passion
SUI 0:45:48.7 0:06:27.9
27.
VIK Matěj
DUKLA PRAHA
CZE 0:46:02.2 0:06:41.4
28.
PAŘEZ Tomáš
EXPRES CZ - TUFO  TEAM KOLÍN
CZE 0:46:05.6 0:06:44.8
29.
HRSTKA Vojtěch
GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team
CZE 0:46:12.0 0:06:51.2
30.
ŠVEC Libor
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 0:47:02.2 0:07:41.4
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KOPECKY Julia
LRTV Swift
CZE 0:36:24.3 0:00:00.0
2.
HLADÍKOVÁ Kateřina
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:36:44.1 0:00:19.7
3.
RUMAC Elisa
DP66 GIANT
ITA 0:37:34.8 0:01:10.4
4.
SANDER Laura Lizette
Pärnu Kalevi Spordikool
EST 0:37:52.6 0:01:28.2
5.
CANCIANI Lisa
DP66 GIANT
ITA 0:38:01.0 0:01:36.7
6.
PAPO Alice
DP66 GIANT
ITA 0:38:05.3 0:01:40.9
7.
KIPFMÜLLER Fabienne
BIKE DO IT RACING TEAM / VC Meilen
SUI 0:38:15.1 0:01:50.7
8.
JOHANSSON Alma
Mölndals CK
SWE 0:38:53.3 0:02:28.9
9.
ZEMANOVÁ Kristýna
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:39:22.5 0:02:58.1
10.
RŮŽIČKOVÁ Anna
DUKLA PRAHA
CZE 0:39:51.6 0:03:27.2
11.
JEŘÁBKOVÁ Barbora
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:40:18.3 0:03:53.9
12.
TERŠL Anna
SKIANDBIKE KUNRATICE TEAM
CZE 0:40:29.0 0:04:04.6
13.
KELLER Nina
Danis Bike Team / RMC Appenzell
SUI 0:40:34.8 0:04:10.4
14.
KOTLÍNOVÁ Simona
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 0:42:15.3 0:05:50.9
15.
MITRYCHOVÁ Michaela
kola-bbm.cz
CZE 0:42:32.0 0:06:07.6
16.
JAQUET Prisca
Team Menoud Bike / VTT Balcon du Jura
SUI 0:42:38.8 0:06:14.4
17.
BARTOŠOVÁ Martina
EXPRES CZ - TUFO  TEAM KOLÍN
CZE 0:43:17.5 0:06:53.1
18.
KNIHOVÁ Kateřina
Expres Cz - Tufo Team KolÍn
CZE 0:44:36.5 0:08:12.1
19.
BRAVENCOVÁ Denisa
CYKLO TEAM KOLARNA
CZE 0:45:26.7 0:09:02.3
20.
KOLÁŘOVÁ Justýna
AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
CZE 0:45:47.5 0:09:23.1
21.
MINAŘÍKOVÁ Klára
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 0:46:19.3 0:09:54.9
22.
ŠMÍDOVÁ Adéla
Author team Stupno
CZE 0:47:18.5 0:10:54.1
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
SCHWARZBACHER Matthias
ŠK Železiarne Podbrezová a.s.
SVK 0:24:48.6 0:00:00.0
2.
JEŽEK Václav
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:25:10.3 0:00:21.7
3.
NOVOTNÝ Ondřej
DUKLA PRAHA
CZE 0:25:16.8 0:00:28.2
4.
BERNÁT Adam
DUKLA PRAHA
CZE 0:25:18.6 0:00:30.0
5.
SAMEC Filip
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:25:20.1 0:00:31.4
6.
KUBA Jakub
AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
CZE 0:25:23.1 0:00:34.5
7.
ELBADRI Jakub
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:25:23.3 0:00:34.7
8.
FALTÝNEK Jan
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 0:25:45.8 0:00:57.2
9.
KRÁL Kryštof
DUKLA PRAHA
CZE 0:25:55.1 0:01:06.4
10.
ŠUMPÍK Pavel
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:26:00.6 0:01:12.0
11.
MIŇOVSKÝ Prokop
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:26:02.6 0:01:13.9
12.
KRAUS Tomáš
CYCLING ACADEMY TÁBOR
CZE 0:26:16.8 0:01:28.2
13.
DOBRÝ Lukáš
FUTURE CYCLING - NORTHWAVE
CZE 0:26:22.6 0:01:33.9
14.
FRIEDEL David
Jiří Team Ostrava
CZE 0:26:24.6 0:01:35.9
15.
JOHÁNEK Dalibor
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 0:26:28.6 0:01:39.9
16.
KREŠÁK Kryštof
CYCLING ACADEMY TÁBOR
CZE 0:26:33.8 0:01:45.2
17.
RUBEŠ Daniel
Expres Cz - Tufo Team KolÍn
CZE 0:26:34.3 0:01:45.7
18.
STREJČEK Adam
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:26:48.3 0:01:59.7
19.
BÁRTA Martin
TJ STADION LOUNY
CZE 0:26:50.6 0:02:01.9
20.
PEKAŘ Matěj
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:26:55.8 0:02:07.2
21.
ŠIMEČEK David
CYCLING ACADEMY TÁBOR
CZE 0:26:58.3 0:02:09.7
22.
MAYER Jakub
KC Slavia Praha
CZE 0:26:58.6 0:02:09.9
23.
HOŠEK Adam
CYCLING ACADEMY TÁBOR
CZE 0:27:03.1 0:02:14.5
24.
MITT Virgo
Pärnu Kalevi Spordikool
EST 0:27:05.1 0:02:16.4
25.
HYNEČEK Jan
TUFO CZ OTROKOVICE
CZE 0:27:08.8 0:02:20.2
26.
PURNOCH Matyáš
SKIANDBIKE KUNRATICE TEAM
CZE 0:27:13.6 0:02:24.9
27.
LIENERT Patrik
SKIANDBIKE KUNRATICE TEAM
CZE 0:27:22.4 0:02:33.7
28.
ZEDNÍK Jiří
TJ STADION LOUNY
CZE 0:27:26.3 0:02:37.7
29.
VAS Barnabás
Merida Maraton Hungary
HUN 0:27:26.6 0:02:37.9
30.
UHER David
SK BIKETIME BULLS PÍSEK
CZE 0:27:35.6 0:02:47.0
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
HANÁKOVÁ Eliška
CP team
CZE 0:26:39.3 0:00:00.0
2.
DLASKOVÁ Vanda
AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
CZE 0:27:26.3 0:00:47.0
3.
RADOVÁ Daniela
KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou
CZE 0:27:42.0 0:01:02.7
4.
NAVRKALOVÁ Nikola
Ethic Sport cycling team
CZE 0:28:22.3 0:01:42.9
5.
DOSTÁLOVÁ Anna
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:28:31.8 0:01:52.5
6.
NOVÁKOVÁ Karla
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:28:35.3 0:01:55.9
7.
BEYEROVÁ Kateřina
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:29:13.3 0:02:33.9
8.
HODLOVÁ Nikola
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 0:29:21.8 0:02:42.5
9.
DOUDĚROVÁ Kateřina
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:29:29.5 0:02:50.2
10.
ČERNÁ Karolína
AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
CZE 0:29:40.0 0:03:00.7
11.
CIBULKOVÁ Tereza
AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
CZE 0:29:42.6 0:03:03.2
12.
PULKRABOVÁ Marika
ČISTÝ SPORT
CZE 0:30:05.3 0:03:25.9
13.
PANUŠOVÁ Anna
Bike freaks Holice
CZE 0:30:38.8 0:03:59.4
14.
JUROVÁ Hana
Expres Cz - Tufo Team KolÍn
CZE 0:30:44.0 0:04:04.7
15.
KRYSTKOWIAK Zofia
Fundsacj Rozwoju Kolarstwa Krzysztofa Kuźniaka
POL 0:30:49.3 0:04:09.9
16.
KOTLÍKOVÁ Adéla
CK LOKO Rakovník
CZE 0:31:00.6 0:04:21.2
17.
LEBEDOVÁ Kristýna
CK Jihočeské naděje
CZE 0:32:53.0 0:06:13.7
18.
CEBULOVÁ Klára
KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou z.s.
CZE 0:32:55.5 0:06:16.2
19.
DINGOVÁ Anna
ADASTRA Cycling Team
CZE 0:33:01.0 0:06:21.7
20.
BERANOVÁ Jana
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:33:04.3 0:06:24.9
21.
HODINOVÁ Nicol
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:34:38.7 0:07:59.4
22.
MÍČKOVÁ Magdaléna
ACS Drak Vrbno
CZE 0:35:21.2 0:08:41.9
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BAŽANT Kryštof
TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
CZE 0:16:45.3 0:00:00.0
2.
HÁJEK Tomáš
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:17:15.4 0:00:30.0
3.
MITÁŠ Robert
SKIANDBIKE KUNRATICE TEAM
CZE 0:17:27.3 0:00:42.0
4.
RAŠKA Lukáš
Short Bike Academy Opletal
CZE 0:17:30.6 0:00:45.2
5.
NÁGR Ondřej
CYCLING ACADEMY TÁBOR
CZE 0:17:31.1 0:00:45.7
6.
SVOBODA David
ADASTRA Cycling Team
CZE 0:17:53.6 0:01:08.2
7.
PŘENOSIL Marek
TJ STADION LOUNY
CZE 0:18:17.6 0:01:32.2
8.
KUKLA Dominik
ADASTRA Cycling Team
CZE 0:18:24.3 0:01:38.9
9.
JOHN Antonín
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:18:39.1 0:01:53.7
10.
HARLENDER Lukáš
CYKLO TEAM KOLARNA
CZE 0:18:42.1 0:01:56.7
11.
KLICMAN Lukáš
CYCLING ACADEMY TÁBOR
CZE 0:18:47.1 0:02:01.7
12.
KOLÁŘ David
ADASTRA Cycling Team
CZE 0:18:55.1 0:02:09.7
13.
SEVERYN Richard
Expres Cz - Tufo Team KolÍn
CZE 0:19:04.6 0:02:19.2
14.
VOREL Lukáš
SKIANDBIKE KUNRATICE TEAM
CZE 0:19:04.8 0:02:19.5
15.
BURSA Filip
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:19:17.6 0:02:32.2
16.
KRULIŠ Jan
TJ STADION LOUNY
CZE 0:19:23.1 0:02:37.7
17.
HOFMAN Eliáš
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:19:34.6 0:02:49.2
18.
TESAŘÍK Jakub
CYKLO TEAM KOLARNA
CZE 0:19:38.8 0:02:53.4
19.
VÝBORNÝ Kryštof
SKIANDBIKE KUNRATICE TEAM
CZE 0:19:41.6 0:02:56.2
20.
VAŠÍČEK Denis
ADASTRA Cycling Team
CZE 0:19:42.3 0:02:56.9
21.
MEIER Tomáš
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:19:44.1 0:02:58.7
22.
HAVELKA Matěj
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:19:47.1 0:03:01.7
23.
BLAŽEK Aleš
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:19:48.1 0:03:02.7
24.
ELČKNER Nick
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:19:49.3 0:03:04.0
25.
KRISTL Lukáš
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:19:52.1 0:03:06.7
26.
DĚTÁK Mikuláš
ADASTRA Cycling Team
CZE 0:20:08.1 0:03:22.7
27.
BREDLER Jonáš Pavel
AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
CZE 0:20:18.3 0:03:32.9
28.
LISÝ Vít
Expres Cz - Tufo Team KolÍn
CZE 0:20:26.1 0:03:40.7
29.
POSPÍŠIL Filip
SKIANDBIKE KUNRATICE TEAM
CZE 0:20:31.1 0:03:45.7
30.
JAROŠ Nikola
ČISTÝ SPORT
CZE 0:20:39.6 0:03:54.2
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
HANÁKOVÁ Anna
CP team
CZE 0:18:18.4 0:00:00.0
2.
VÁCLAVŮ Martina
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:18:19.8 0:00:01.4
3.
DLOUHÁ Aneta
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:18:23.1 0:00:04.7
4.
VIKOVÁ Hanka
DUKLA PRAHA
CZE 0:18:30.3 0:00:11.9
5.
HRDINOVÁ Anna
CYCLING ACADEMY TÁBOR
CZE 0:18:38.3 0:00:19.9
6.
RAJNOCHOVÁ Barbora
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:18:43.6 0:00:25.2
7.
ŠPICAROVÁ Karolína
CUBE Cyklo Špicar Jilemnice
CZE 0:18:54.6 0:00:36.1
8.
GROHOVÁ Lucie
Author team Stupno
CZE 0:19:15.8 0:00:57.4
9.
CERMANOVÁ Antonie
Author team Stupno
CZE 0:19:42.3 0:01:23.9
10.
STRÁNSKÁ Adéla
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:19:52.1 0:01:33.6
11.
SEDLÁČKOVÁ Veronika
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:19:57.1 0:01:38.6
12.
HORKÁ Veronika
kola-bbm.cz
CZE 0:20:06.6 0:01:48.1
13.
ŠÍSLOVÁ Barbora
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:20:42.3 0:02:23.9
14.
FALTYSOVÁ Nela
ADASTRA Cycling Team
CZE 0:21:06.1 0:02:47.7
15.
JŮNOVÁ Nela
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:21:32.1 0:03:13.6
16.
LIENERTOVÁ Monika
SKIANDBIKE KUNRATICE TEAM
CZE 0:22:31.1 0:04:12.6
17.
BURGERMEISTEROVÁ Lucie
TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
CZE 0:22:59.8 0:04:41.4
18.
ŠIRUČKOVÁ Eliška
Short Bike Academy Opletal
CZE 0:23:13.3 0:04:54.9
19.
KOTLÍNOVÁ Hana
SK BIKETIME BULLS PÍSEK
CZE 0:23:30.1 0:05:11.6
20.
BOBKOVÁ Karla
TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
CZE 0:23:49.0 0:05:30.6
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
VAJSEJTL Jan
SKIANDBIKE KUNRATICE TEAM
CZE 0:20:01.8 0:00:00.0
2.
HLADÍK František
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:20:19.3 0:00:17.5
3.
PODHAISKÝ Ondřej
AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
CZE 0:20:28.6 0:00:26.7
4.
PŇOVSKÝ Sebastian
Silvini team
CZE 0:20:30.8 0:00:29.0
5.
DOUDĚRA Petr
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:20:31.3 0:00:29.5
6.
KACHLÍK Adam
CYCLING ACADEMY TÁBOR
CZE 0:20:42.1 0:00:40.2
7.
RAŠKA Tomáš
Short Bike Academy Opletal
CZE 0:21:13.3 0:01:11.4
8.
PAZOUREK Tadeáš
CYCLING ACADEMY TÁBOR
CZE 0:21:17.3 0:01:15.5
9.
DRÁBEK Nikola
SKP DUHA Lanškroun
CZE 0:21:49.1 0:01:47.2
10.
JOHN Eduard
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:21:50.6 0:01:48.7
11.
KOŘENSKÝ Jan
CYCLING ACADEMY TÁBOR
CZE 0:21:58.1 0:01:56.2
12.
RADA Vojtěch
SKIANDBIKE KUNRATICE TEAM
CZE 0:22:19.6 0:02:17.7
13.
KRÁL Matyáš
DUKLA  PRAHA
CZE 0:22:26.8 0:02:25.0
14.
ZAVADIL Mikuláš
G.BENEDIKT ŠVECCYKLOTEAM ŽELEČ
CZE 0:22:33.3 0:02:31.4
15.
KMENT Šimon
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:22:36.3 0:02:34.5
16.
BURGERMEISTER Karel
TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
CZE 0:22:36.6 0:02:34.7
17.
NÁGR Vít
CYCLING ACADEMY TÁBOR
CZE 0:22:47.6 0:02:45.7
18.
POPOVIČ Jakub
AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
CZE 0:22:54.1 0:02:52.2
19.
PANUŠ Jakub
Bike freaks Holice
CZE 0:22:54.1 0:02:52.2
20.
JANŮ Tomáš
BIKE puzzle team
CZE 0:23:01.6 0:02:59.7
21.
MEIER Václav
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:23:08.1 0:03:06.2
22.
TROUSIL Jakub
TJ STADION LOUNY
CZE 0:23:28.1 0:03:26.2
23.
KMENT Adam
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:23:32.3 0:03:30.4
24.
STANKE Matěj
Author team Stupno
CZE 0:25:37.1 0:05:35.2
25.
MOULIS Ondřej
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:26:45.6 0:06:43.7
26.
DINGA Jan
ADASTRA Cycling Team
CZE 0:28:13.8 0:08:11.9
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
FRYDRYCHOVÁ Karolína
AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
CZE 0:19:57.6 0:00:00.0
2.
KOLÁŘOVÁ Babeta
AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
CZE 0:19:59.8 0:00:02.1
3.
JAROŠOVÁ Emílie
ČISTÝ SPORT
CZE 0:21:34.3 0:01:36.6
4.
SVOBODOVÁ Laura
ADASTRA Cycling Team
CZE 0:21:58.9 0:02:01.2
5.
ROTHBAUEROVÁ Karolína
SK BIKETIME BULLS PÍSEK
CZE 0:22:13.1 0:02:15.4
6.
BAŽANTOVÁ Anežka
TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
CZE 0:22:16.9 0:02:19.2
7.
VÝBORNÁ Marianna
SKIANDBIKE KUNRATICE TEAM
CZE 0:22:20.6 0:02:22.9
8.
RUSŇÁKOVÁ Kamila
VELO AKADEMIE KLADNO
CZE 0:29:43.8 0:09:46.1

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru