seriál : serie logo

No.1 La Vuelta Grand Tour Series | Stage 3

Virtual MTB
DATUM :22.10.2020 MÍSTO :Spain
POŘADATEL : ROUVY

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
JEŻ Jarosław
Endorświnki
POL 0:48:48.0 0:00:00.0
2.
FORBES Adrian
Ann Arbor Triathlon Club
USA 0:48:55.4 0:00:07.4
3.
TODOBIKES VICTOR PEREZ
TODOBIKES
ESP 0:49:05.9 0:00:17.9
4.
OOMEN Kees
NED 0:49:13.0 0:00:25.0
5.
MOUTHAAN Renier
NED 0:50:00.8 0:01:12.8
6.
SALA Mateusz
Biegne, zeby Bartek mogl biegac
POL 0:50:28.4 0:01:40.4
7.
MAIER Christoph
Hilti gives virtual power ... :-)
GER 0:50:38.5 0:01:50.5
8.
DURAND jean-Christophe
ETOILE CYCLISTE FONTENAYSIENNE
FRA 0:50:57.5 0:02:09.5
9.
ADÁMIK Ján
DTC Topolcany
SVK 0:51:08.4 0:02:20.4
10.
CARRASCO Josean
Arrueda team track
ESP 0:51:20.0 0:02:32.0
11.
MOLINA Gustavo
Ciclos Florida Team
ESP 0:51:34.0 0:02:46.0
12.
- JENSEN -henrik
DEN 0:51:43.2 0:02:55.2
13.
GREGORY Kevin
King Racing Group
USA 0:52:03.8 0:03:15.8
14.
SILVA Luis
C.C.Cumeadense
POR 0:52:09.9 0:03:21.9
15.
MARICQ andres
USA 0:52:16.0 0:03:28.0
16.
HARDY Nigel
GBR 0:52:19.6 0:03:31.6
17.
KOKOSINSKI Wojtek
INTERKOL
POL 0:52:25.9 0:03:37.9
18.
JANKOWSKI Pawel
Starsky Cycling Club
IRL 0:53:00.1 0:04:12.0
19.
KAUMP Paul
PDK Wood Designs
USA 0:53:00.2 0:04:12.2
20.
KAPELLER Christoph
ARBÖ RC Trumau
AUT 0:53:08.0 0:04:20.0
21.
BYRD Eamonn
Dublin Wheelers
IRL 0:53:09.9 0:04:21.8
22.
ENDERS Christian
GER 0:53:13.2 0:04:25.2
23.
IDEC Lukasz
POL 0:53:13.7 0:04:25.7
24.
KLAPPER Daniel
GER 0:53:30.0 0:04:42.0
25.
LEENDERS Bennie
NED 0:53:35.9 0:04:47.9
26.
DELAMBOY Mario
Triathlonclub Maastricht
NED 0:53:36.3 0:04:48.3
27.
KEMPPAINEN Jari
FIN 0:53:37.8 0:04:49.7
28.
RAUL Andrade
ESP 0:53:42.0 0:04:54.0
29.
DE SIO Antonio
GBR 0:53:52.2 0:05:04.2
30.
KOLORZ Grzegorz
POL 0:54:12.3 0:05:24.3
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
WÓJCIKIEWICZ Agata
POL 0:59:48.7 0:00:00.0
2.
MAIER Nadine
GER 0:59:54.5 0:00:05.7
3.
BETTERIDGE Zoe
GBR 1:00:20.6 0:00:31.9
4.
LATEGAN Annalize
NZL 1:04:20.6 0:04:31.9
5.
CAHILL Sharon
IRL 1:05:47.8 0:05:59.1
6.
STEPAN Anett
GER 1:14:39.3 0:14:50.6
7.
Z J
GBR 1:16:02.7 0:16:14.0
8.
PERMINGEAT Sandra
FRA 1:18:49.9 0:19:01.2
9.
ANYWHERE Nic
GBR 1:19:17.6 0:19:28.8
10.
COMPOSTELLA Chiara
ITA 1:19:36.7 0:19:48.0
11.
SIEMASZKO-WILCZEWSKA Karolina
POL 1:22:39.8 0:22:51.1
12.
ADRIANA Grotti
ITA 1:36:55.3 0:37:06.6

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru