seriál : serie logo

No.7 La Vuelta Grand Tour Series | Stage 13 | TT

Virtual MTB
DATUM :3.11.2020 MÍSTO :Spain
POŘADATEL : ROUVY

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KOPSE Igor
SLO 0:53:23.2 0:00:00.0
2.
ALFIN Verini
Siovann Cycling Team
AND 0:54:38.0 0:01:14.8
3.
WILLAERT Pascal
MTB Feel free
BEL 0:54:41.1 0:01:17.8
4.
HAHNENBRUCH Simon
Cycling Team Rhein-Main
GER 0:55:15.0 0:01:51.8
5.
HOUŠKA Michal
CZE 0:55:15.9 0:01:52.6
6.
JEAN-PHILIPPE LE BIDEAU
FRA 0:56:12.2 0:02:48.9
7.
SALA Mateusz
Biegne, zeby Bartek mogl biegac
POL 0:57:33.0 0:04:09.8
8.
STEIGERWALD Volker
IBC DIMB Racing Team
GER 0:58:35.2 0:05:12.0
9.
MAIER Christoph
Hilti gives virtual power ... :-)
GER 0:59:12.5 0:05:49.3
10.
OTTESEN Eyvind
NOR 0:59:34.6 0:06:11.3
11.
BIGGERSTAFF Darryn
Boulder Centre for Orthopedics Cycling Team
USA 0:59:41.7 0:06:18.5
12.
JANKOWSKI Pawel
Starsky Cycling Club
POL 0:59:42.4 0:06:19.2
13.
HARDY Nigel
GBR 0:59:47.2 0:06:23.9
14.
VÁVRA Petr
Dukla Praha
CZE 1:00:10.5 0:06:47.3
15.
BENEDIK Jean-Philippe
FRA 1:00:22.3 0:06:59.0
16.
KOKOSINSKI Wojtek
INTERKOL
POL 1:00:26.8 0:07:03.5
17.
GREGORY Kevin
King Racing Group
USA 1:00:35.9 0:07:12.7
18.
BYRD Eamonn
Dublin Wheelers
IRL 1:00:37.4 0:07:14.2
19.
- JENSEN -henrik
DEN 1:00:48.1 0:07:24.8
20.
MARTINI Matus
Kelp Krawlers
USA 1:00:49.0 0:07:25.8
21.
IDEC Lukasz
POL 1:00:54.0 0:07:30.7
22.
MILATA Roman
DTC - N3N - T2F
SVK 1:00:55.2 0:07:31.9
23.
KOMPIŠ Miroslav
SVK 1:01:07.7 0:07:44.4
24.
LECOURS Maxime
CAN 1:01:07.8 0:07:44.6
25.
DURAND jean-Christophe
ETOILE CYCLISTE FONTENAYSIENNE
FRA 1:01:08.7 0:07:45.5
26.
VAGNER Romain
FRA 1:01:15.9 0:07:52.7
27.
SENKO Greg
Starsky CC
POL 1:01:30.2 0:08:06.9
28.
JOHANSEN Leif
NOR 1:01:31.0 0:08:07.8
29.
GONCALVES luis
POR 1:01:38.9 0:08:15.7
30.
MARICQ andres
USA 1:01:41.4 0:08:18.2
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
GUELFA Bianca
Blokko Racing Team
ITA 1:12:01.0 0:00:00.0
2.
KLEMBAROVA Jana
SVK 1:14:59.4 0:02:58.3
3.
- -
GIB 1:20:20.6 0:08:19.5
4.
MICHON Mel
GBR 1:25:17.2 0:13:16.1
5.
COMPOSTELLA Chiara
Argonauts
ITA 1:26:55.4 0:14:54.4
6.
RANKIN shannon
Death Guild Thunderdome
USA 1:32:38.1 0:20:37.1
7.
PINLET Corentin
FRA 1:36:01.8 0:24:00.7
8.
LEONTE Madalina
ROM 1:43:40.1 0:31:39.0

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru