28. AUTHOR Král Šumavy MTB 2021 - memoriál Františka Šraita

MTB
DATUM :28.8.2021 MÍSTO :Klatovy, Luby

Rychlý přehled

#JménoKlubStátČasZtráta
1.
RAJCHART Jan
Gapp System - Kolifx Mtb Racing Team
CZE 5:20:49.5 0:00:00.0
2.
BENES Jan
Kola Pakandl
CZE 5:23:44.9 0:02:55.4
3.
ŘEHÁK Vít
KOA
CZE 5:23:59.4 0:03:09.8
4.
SÖLTER Marcus
Ostwest-Express
GER 5:44:21.2 0:23:31.6
5.
STRIEŽENEC Martin
CZE 5:45:08.7 0:24:19.1
6.
KOZÁK Tomáš
Cyklo ATOM
CZE 5:50:16.8 0:29:27.3
7.
GÖTZ Daniel
RadyněBike.cz
CZE 6:02:39.6 0:41:50.0
8.
MIKEŠ Jakub
Bike Team REMIŠVEHA
CZE 6:04:55.8 0:44:06.2
9.
NĚMEČEK Aleš
PROMPT 2 Servis
CZE 6:05:51.8 0:45:02.2
10.
JANDA Tomáš
Cyklo ATOM
CZE 6:10:33.7 0:49:44.1
11.
ŠTURM Pavel
Cyklo ATOM
CZE 6:15:07.6 0:54:18.1
12.
AUTERSKÝ Václav
Radynebike.cz
CZE 6:20:58.6 1:00:09.0
13.
CHÁB Miroslav
Café Calabrone
CZE 6:21:32.6 1:00:43.0
14.
SCHEJBAL Marek
Čudla Team
CZE 6:21:43.8 1:00:54.3
15.
KYNDL Jakub
Kid on bike
CZE 6:22:36.8 1:01:47.2
16.
SUCHÝ Jaromír
RadyněBike.cz
CZE 6:25:12.5 1:04:23.0
17.
KOTEN Adam
MST Jihlava
CZE 6:25:55.0 1:05:05.5
18.
LUKŠÍK Josef
Rapid Plzeň
CZE 6:26:03.8 1:05:14.2
19.
HNYK Pavel
CZE 6:26:27.8 1:05:38.2
20.
ŠTURM Ruda
Velosport Domažlice
CZE 6:27:42.7 1:06:53.2
21.
NOVAK Ales
Czech Tallboys
CZE 6:29:04.7 1:08:15.1
22.
ŘÍHÁNEK Lukáš
2V BIKERS
CZE 6:31:44.2 1:10:54.6
23.
JÍLEK Martin
Cykloklub Šumperk
CZE 6:31:45.5 1:10:55.9
24.
HOUDEK Vladimir
CZE 6:31:45.5 1:10:55.9
25.
KALAŠ Jan
Bikeaction - Rocky Mountain Team
CZE 6:31:50.7 1:11:01.1
26.
LINDUŠKA František
CZE 6:32:41.7 1:11:52.1
27.
SOUČEK Šimon
KPC Praha
CZE 6:33:24.4 1:12:34.8
28.
HIRT Ondrej
Sloni
CZE 6:34:41.8 1:13:52.2
29.
PACLT Tomáš
N.A.C.O. LIBEREC
CZE 6:35:56.0 1:15:06.5
30.
ŠESTÁK Martin
WINPEAKS
CZE 6:38:44.3 1:17:54.7
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
CESNAKOVÁ Milena
Bikeaction - Rocky Mountain Team
CZE 6:32:14.4 0:00:00.0
2.
FLAŠAROVÁ Nikol
ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM
CZE 7:00:56.5 0:28:42.1
3.
ŽÍDEKOVÁ Jana
Cyklotrénink.com
CZE 7:00:56.5 0:28:42.1
4.
PODRACKÁ Hana
Alltraining.cz
CZE 7:07:53.4 0:35:39.0
5.
GÁVELOVÁ Petra
CYKLOTRENINK.com
CZE 7:32:16.4 1:00:01.9
6.
FLEISCHHANSOVA Jitka
Tukan bike team Karlovy Vary
CZE 9:12:02.4 2:39:48.0
7.
KOHOUTOVÁ Jana
CZE 9:16:43.7 2:44:29.3
8.
KRÁLOVÁ Brigita
CZE 9:33:06.0 3:00:51.5
9.
KALBÁČOVÁ Dana
šneci pumprdlíci
CZE 9:50:09.2 3:17:54.7
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
MICHAEL Benjamin
Ghost Racing Team
GER 3:47:52.3 0:00:00.0
2.
ŠINDELÁŘ Petr
Velosport Domažlice
CZE 3:52:38.5 0:04:46.2
3.
JIRÁNEK Tomáš
Lawi
CZE 4:08:58.0 0:21:05.7
4.
MAREŠ Vojtěch
VELOKLASIK Café
CZE 4:14:45.9 0:26:53.5
5.
POKORNÝ Marek
SK Oslov
CZE 4:18:03.9 0:30:11.6
6.
JASAN Lukáš
Velosport Domažlice
CZE 4:18:48.2 0:30:55.8
7.
LANDGRAF Tomáš
Bikeclinic Café
CZE 4:27:42.8 0:39:50.4
8.
BABKA Tomáš
CZE 4:30:27.1 0:42:34.7
9.
TOMÁŠEK Jaroslav
WINPEAKS
CZE 4:30:37.2 0:42:44.9
10.
SAZAVSKY Jan
Velosport Domažlice
CZE 4:31:47.3 0:43:55.0
11.
BENDŽO Andrej
TESCAN
SVK 4:32:00.8 0:44:08.5
12.
KÜHN Ivo
RV Wettstetten
GER 4:32:37.1 0:44:44.7
13.
DUDEK Michal
100% MD
CZE 4:33:43.6 0:45:51.2
14.
NYKLES Jan
Velosport Domažlice
CZE 4:46:20.1 0:58:27.8
15.
GAHLEITNER Markus
Stöckli Racing Team
AUT 4:46:54.8 0:59:02.5
16.
ČTVERÁČEK Marek
CZE 4:48:43.1 1:00:50.7
17.
CELERIN Ivan
CZE 4:51:34.6 1:03:42.2
18.
KUČERA Jan
KC Slavia Praha
CZE 4:56:34.1 1:08:41.8
19.
KLEČKA Jiří
KlecaTeam
CZE 4:57:06.0 1:09:13.7
20.
PETERMÜLLER Martin
Stöckli Racing Team
AUT 4:57:09.3 1:09:16.9
21.
RUBEŠ Jaroslav
Cyklokros Milovice
CZE 4:57:55.0 1:10:02.7
22.
SUCHÁNEK Jiří
Velosport Valenta Scott Team
CZE 4:58:19.5 1:10:27.2
23.
BABKA Jaroslav
Jiko ČÁCHA Sušice
CZE 5:00:15.8 1:12:23.4
24.
BLOCH Filip
Čistý sport
CZE 5:01:02.5 1:13:10.1
25.
BREBURDA Jan
SKI TEAM ŠUMAVA
CZE 5:01:52.0 1:13:59.6
26.
KUČERA Jiří
WINNERS Znojmo
CZE 5:01:57.5 1:14:05.1
27.
BLÁHA Pavel
Bike Factory Strakonice
CZE 5:03:33.7 1:15:41.4
28.
HLŮŽEK Václav
Ski-instruktori.cz
CZE 5:03:59.4 1:16:07.1
29.
HAVRÁNEK Petr
CZE 5:04:45.4 1:16:53.1
30.
KLEČKA Jiří
KlecaTeam
CZE 5:04:57.8 1:17:05.4
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
PEJŠOVÁ Kristýna
GHOST team
CZE 5:32:27.8 0:00:00.0
2.
KOTENOVÁ Simona
MST Jihlava
CZE 5:33:02.2 0:00:34.4
3.
HEGNER Petra
PUNK PLEASURE&PAIN!!!
CZE 5:46:40.9 0:14:13.1
4.
RUDOLFOVÁ Martina
Triatlon klub Klatovy
CZE 5:48:26.3 0:15:58.5
5.
WALTERA Michaela
Team Bike Perštejn
CZE 7:15:07.6 1:42:39.8
6.
HALAMKOVÁ Kateřina
Mezzo café
CZE 7:59:07.5 2:26:39.7
7.
ŠEBKOVÁ Simona
CZE 8:23:30.7 2:51:02.9
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
KOPECKÝ Petr
Rouvy Specialized cycling team
CZE 2:20:46.1 0:00:00.0
2.
GEBHARD Martin
RC Herpersdorf 1919
GER 2:21:03.0 0:00:16.9
3.
PAKANDL Ladislav
Kola Pakandl
CZE 2:22:59.5 0:02:13.4
4.
STRÁNSKÝ Vojtěch
DexterCycling
CZE 2:26:13.5 0:05:27.4
5.
LISIČAN Petr
UNLIMITED KM TRADING CZ
CZE 2:33:10.4 0:12:24.3
6.
ŘÍHA Lukáš
Rouvy Specialized cycling team
CZE 2:36:50.4 0:16:04.3
7.
KOVÁŘÍK Karel
CZE 2:42:24.4 0:21:38.3
8.
HORYNA Josef
Fischer ski klub Šumava Vimperk
CZE 2:43:15.8 0:22:29.7
9.
FORSTER Martin
FORSTER
CZE 2:44:44.1 0:23:58.0
10.
DUFEK David
CZE 2:46:02.3 0:25:16.2
11.
ŠPINER Kamil
DURATEC
SVK 2:47:28.5 0:26:42.4
12.
INGRIŠ Patrik
Nýřany
CZE 2:48:27.9 0:27:41.8
13.
ŘÍHA Karel
Kross Železná Ruda
CZE 2:52:21.8 0:31:35.6
14.
DOLEJŠÍ Václav
Děti Kleti
CZE 2:52:39.0 0:31:52.9
15.
BEŠTA Martin
CZE 2:52:39.2 0:31:53.1
16.
ŠÁCHA Milan
Děti Kleti
CZE 2:52:56.2 0:32:10.1
17.
KUBÍČEK Petr
Velosport Domažlice
CZE 2:53:22.0 0:32:35.9
18.
LADMAN František
MTB Ježíkov
CZE 2:54:33.9 0:33:47.8
19.
KVÁČ David
Lawi junior team
CZE 2:55:20.0 0:34:33.9
20.
MARTÍNEK Jan
CZE 2:56:00.9 0:35:14.8
21.
BARTH Aleš
MS Bike Academy racing
CZE 2:59:09.4 0:38:23.3
22.
VETROVSKY Ales
Brdska jizda
CZE 2:59:25.1 0:38:39.0
23.
MALÝ Jan
CZE 3:02:34.4 0:41:48.3
24.
LANGHANS Juergen
RSC Neukirchen toMotion Racing by black tusk
GER 3:02:56.3 0:42:10.2
25.
TROJAN Tomáš
Ac Sparta Praha cycling
CZE 3:03:18.6 0:42:32.5
26.
KLAUZ Daniel
BBB
CZE 3:05:31.0 0:44:44.8
27.
KLAUZ Jiří
BBB
CZE 3:05:49.7 0:45:03.5
28.
VLČEK Jan
Bike Bělá pod Bezdězem
CZE 3:06:24.5 0:45:38.4
29.
BARTOŠ Zdeněk
Karlovy Vary
CZE 3:06:50.8 0:46:04.7
30.
BUZIJANS Raitis
LAT 3:07:57.4 0:47:11.3
#JménoKlubStátČasZtráta
1.
BARÁKOVÁ Markéta
SK Kola Víšek
CZE 3:00:15.6 0:00:00.0
2.
HODLOVÁ Nikola
ČEZ cyklo team Tábor
CZE 3:01:55.1 0:01:39.5
3.
BERGEROVA Katerina
CK Carla Kupkolo
CZE 3:14:29.7 0:14:14.1
4.
OTÁHALOVÁ Lucie
Ohrobec Bike Team
CZE 3:23:56.5 0:23:40.9
5.
HRABOVÁ Lucie
KOME Club Kraslice
CZE 3:27:38.8 0:27:23.2
6.
SCHAARSCHMIDT Anke
#EBM-Team Seiffen
GER 3:30:46.5 0:30:30.9
7.
SCHAFHAUSEROVÁ Ivana
CZE 3:34:12.3 0:33:56.7
8.
RUDOLFOVA Lucie
Faurecia Seating
CZE 3:50:16.1 0:50:00.4
9.
HORÁKOVÁ Ines
UNLIMITED KM TRADING CZ
CZE 3:52:12.1 0:51:56.4
10.
HACKNER Silvia
RC Herpersdorf 1919
GER 3:57:50.3 0:57:34.7
11.
CHALUPNÁ Kristýna
CZE 4:02:55.2 1:02:39.6
12.
NOVÁ Denisa
CZE 4:03:57.7 1:03:42.0
13.
HLAVATÁ Veronika
Tukan bike team Karlovy Vary
CZE 4:10:26.5 1:10:10.9
14.
LUKŠÍKOVÁ Lucie
CZE 4:11:55.0 1:11:39.4
15.
VESELÁ Andrea
Tukan bike team Karlovy Vary
CZE 4:19:24.7 1:19:09.1
16.
MACÍKOVÁ Bohdana
DRAKUN
CZE 4:21:01.7 1:20:46.0
17.
BAŤKOVÁ Veronika
Radynebike
CZE 4:24:55.1 1:24:39.5
18.
KUČEROVÁ Hana
Tj sokol Maxičky
CZE 4:26:36.4 1:26:20.8
19.
DUBOVÁ Kateřina
CZE 4:27:32.8 1:27:17.2
20.
PETSCHOVÁ Kristýna
R2 racing
CZE 4:29:30.0 1:29:14.4
21.
OULEHLE Kateřina
FRIGOTRANS OULEHLE S.R.O
CZE 4:36:47.0 1:36:31.3
22.
DURAJOVÁ Zuzana
Poprvé na kole
CZE 4:41:17.4 1:41:01.8
23.
VYSKOČILOVÁ Petra
CZE 4:42:34.7 1:42:19.0
24.
PETEŘÍKOVÁ Iva
CZE 4:42:43.2 1:42:27.5
25.
ŠMÍDOVÁ Tereza
Vanaři
CZE 4:49:13.3 1:48:57.7
26.
SEDLACKOVA Monika
Rentbikes
CZE 4:56:27.8 1:56:12.1
27.
PROVÁZKOVÁ Věra
Survival
CZE 4:56:33.3 1:56:17.6
28.
VOJTKOVÁ Eva
Vojtek Racing Team
CZE 4:59:40.0 1:59:24.3
29.
NICOLE Marešová
Tj sokol Maxičky
CZE 5:00:58.9 2:00:43.3
30.
HÁLOVÁ Veronika
tj sokol Maxičky / i dog team
CZE 5:00:59.9 2:00:44.2

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru